FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPAT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
15.00 (Törökország): MTK Budapest–Trabzonspor (török)

FRANCIA LIGUE 1
20. FORDULÓ
19.00:
Caen–Lille
20.45:
Lyon–Reims (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
19. FORDULÓ
21.00:
Rayo Vallecano–Celta Vigo (Tv: Spíler2)

ÁZSIA-KUPA, ARAB EMÍRSÉGEK
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
B-CSOPORT
12.00:
Palesztina–Ausztrália
C-CSOPORT
14.30:
Fülöp-szigetek–Kína
17.00:
Kirgizisztán–Dél-Korea

 


FÉRFI KÉZILABDA-VILÁGBAJNOKSÁG, DÁNIA ÉS NÉMETORSZÁG

CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.00:
Szerbia–Oroszország
20.30: Brazília–Franciaország
B-CSOPORT
15.30:
Japán–Macedónia
18.00: Izland–Horvátország
20.30: Bahrein–Spanyolország
C-CSOPORT
18.00:
Szaúd-Arábia–Ausztria
20.30:
Tunézia–Norvégia
D-CSOPORT
15.30:
Angola–Katar (Tv: M4 Sport)
18.00: Argentína–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport)
20.30: Egyiptom–Svédország (Tv: M4 Sport)

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
11.30:
világkupaverseny, St. Anton, női lesiklás, edzés (Tv: Eurosport2)

DARTS
BDO-VILÁGBAJNOKSÁG
14.00: 
7. nap (Tv: Sport1)
20.00: 7. nap (Tv: Sport1)

ÉSZAKI ÖSSZETETT
10.00:
világkupaverseny, Val di Fiemme (Tv: Eurosport2)
13.30: világkupaverseny, Val di Fiemme (Tv: Eurosport1)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
Corona Brasov (romániai)–Debreceni EAC
17.30: Gyergyói HK (romániai)–FTC-Telekom
17.40: Schiller-Vasas HC–Sport Club Csíkszereda (romániai)
18.30: Fehérvári Titánok–EV Vienna Capitals II (osztrák)
18.40: Hokiklub Budapest–Újpesti TE
EBEL
19.15:
HC TWK Innsbruck (osztrák)–Fehérvár AV19
TIPSPORT LIGA
17.30:
HC Kosice (szlovák)–MAC Újbuda
18.00: DVTK Jegesmedvék–Poprad (szlovák) (Tv: Digi Sport2)
NHL
szombat, 4.00:
Anaheim Ducks–Pittsburgh Penguins (Tv: Spíler1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI EUROLIGA
18.00:
CSZKA Moszkva (orosz)–Maccabi Tel-Aviv (izraeli) (Tv: Digi Sport3)
20.30: Bayern München (német)–Olimpia Milano (olasz) (Tv: Digi Sport3)
21.00: Barcelona (spanyol)–Panathinaikosz (görög) (Tv: Digi Sport2)

RALI
Dakar rali, Peru, 5. gyorsasági szakasz, Tacna/Moquegua–Arequipa, motor/quad: 345 km, autó/kamion: 450 km

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
Európa-bajnokság, Dordrecht
10.00:
selejtezők
17.30: selejtezők

SÍLÖVÉSZET
14.00:
világkupaverseny, Oberhof, férfiak 10 km, sprint (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
18.00:
világkupaverseny, Val di Fiemme (Tv: Eurosport1)

TENISZ
5.00–9.00:
ATP-torna, Auckland, elődöntő (Tv: Sport2)
6.00 és 11.00: ATP-torna, Sydney, elődöntő (Tv: Eurosport1)
6.00: WTA-torna, Hobart, elődöntő (Tv: Digi Sport2)
9.00: WTA-torna, Sydney, 2. elődöntő (Tv: Digi Sport1)
szombat, 2.30: ATP-torna, Auckland, döntő (Tv: Sport2)
szombat, 3.00: WTA-torna, Hobart, döntő (Tv: Digi Sport1)