NL: győzelemmel kezdtek a skótok, iksz a szerb–román meccs

2018.09.10. 22:38
A Nemzetek Ligája C-divíziójának 1. csoportjában Skócia 2–0-ra legyőzte Albániát, míg a 4. csoportban a szerbek ikszeltek a románokkal, Montenegró megverte Litvániát.

A C-divízió négy csoportja közül csupán egy csoport olyan, amelyben nem négy, hanem három válogatott szerepel. Ebben a trióban kapott helyet Izrael mellett Skócia és Albánia is.

A skótoknak ez volt az első meccsük, gól nélküli első félidő után 2–0-ra megverték az albánokat.

20.45: Skócia–Izrael

A 4. csoportban Alekszandar Mitrovics a 26. percben egy kapu előtti román szerencsétlenkedést követően megszerezte Szerbiának a vezetést. A 48. percben tizenegyesből Nicolae Stanciu egyenlített.

A Fulham támadója még egyszer betalált, de jött George Tucudean, aki egalizált, és ez is maradt a vége, 2–2!

Litvániának továbbra sem megy, pénteken Szerbiától 1–0-ra, hétfő este Montenegrótól 2–0-ra kapott ki.

Szerbia–Románia 2–2 (Mitrovics 26., 63., ill. Stanciu 48. – 11-esből, Tucudean 68.)

Montenegró–Litvánia 2–0 (Szavics 34. – 11-esből, Jankovics 36.)

Montenegró 2 1 1 2–0 +2