Eurofutball: Nikolics ismét betalált, döntőben Kovácsék

2015.09.24. 22:32
A labdarúgó Lengyel Kupa nyolcaddöntőjében Nikolics Nemanja csapata, a Legia Warszawa hazai pályán 4–1-re kiütötte a Lechia Gdanskot.

A magyar válogatott támadó a szezonbeli 18. tétmérkőzésén lépett pályára, és a 62. percben megszerezte 11. találatát, egy jobb oldali szabadrúgást követően a kapufáról kipattanó labdát pofozta a hálóba – ezzel 2–0-ra módosítva az állást.

Zaglebie Sosnowiec (II.)–Cracovia

A Norvég Kupában Kovács Péter együttese, a Sarpsborg idegenben hosszabbítás után 1–0-ra legyőzte a Vikinget, így bejutott a döntőbe, ahol a Rosenborg lesz az ellenfele. A magyar támadó a kispadon kapott helyet.

Huddersfield Town–Nottingham Forest 1–1
Az élmezőny állása: 1. Brighton & Hove Albion 20 pont, 2. Middlesbrough 17., 3. Burnley 15., ...10. Nottingham 12, ...13. Huddersfield Town 10

Elfsborg–IFK Göteborg 1–1
Az élmezőny állása: 1. Göteborg 54 (42–14), 2. Norrköping 54 (48–27), 3. AIK 54 (49–29)