Légiósok: hiába Dzsudzsák két gólpassza, négyet kaptak volt csapata ellen

2019.02.05. 16:18
Kétgólos vereséget szenvedett Dzsudzsák Balázs csapata, az al-Ittihad Kalba hazai pályán a magyar válogatott játékos korábbi együttese, az al-Vahda ellen az egyesült arab emírségekbeli labdarúgó-bajnokság 14. fordulójában.

Az al-Vahda már az első félidőben eldöntötte a mérkőzés sorsát az al-Ittihad Kalba otthonában: a 17. percben szerezte meg a vezetést a vendégcsapat, majd nagyjából 20 perccel később már 4–0 volt a mérkőzés állása. Habár a második játékrészben két gólt is szereztek a hazaiak, sima vereséget szenvedtek.

Az al-Ittihad Kalba magyar légiósa, Dzsudzsák Balázs végig a pályán volt, csapata mindkét gólját ő készítette elő (a korábban az MTK-ban és a Haladásban is futballozó Myke Bouard Ramosnak adott két gólpasszt), valamint egy sárga lapot is kapott.

Koman Vladimir csapata is pályára lépett az iráni bajnokság keddi játéknapján: a Szepahan gól nélküli döntetlent játszott a Szanat Naft otthonában. A magyar középpályást a 84. percben cserélték le.