Kép: 45 évesen is bombaformában a BL-győztes brazil

2020.04.15. 19:48
Játékoskarrierje ugyan már a múlté, mégis fantasztikus formában van a brazilok korábbi kiváló labdarúgója, Zé Roberto. A többek között a Real Madridnál és a Bayern Münchennél is futballozó középpályás – aki balhátvédként kezdte karrierjét – 2017-ben hagyott fel az aktív játékkal, ám a közösségi médiában megosztott fotó és videó alapján az edzéssel azóta sem állt le!

Zé Roberto a Real Madriddal bajnoki címnek, Szuperkupa-győzelemnek, majd BL-sikernek is örülhetett – csupán egy évet játszott Madridban, mert félt attól, hogy nem kerül be az 1998-as vb-re utazó keretbe, így hazatért a Flamengóhoz.

Igazán ismertté a Bayer Leverkusennél vált, később a Bayern Münchennel négyszeres bajnok, négyszeres kupagyőztes és kétszeres Ligakupa-győztes lett. A válogatottal két Copa Américát és két Konföderációs Kupát nyert, jelenleg a brazil Palmeiras tanácsadójaként dolgozik.