FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
1. FORDULÓ
E-CSOPORT

21.00: Napoli (olasz)–Liverpool FC (angol) (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
21.00: Salzburg (osztrák)–Genk (belga) – élőben az NSO-n!
F-CSOPORT
18.55: Internazionale (olasz)–Slavia Praha (cseh) (Tv: Spíler2)
21.00: Borussia Dortmund (német)–FC Barcelona (spanyol) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
G-CSOPORT
18.55: Olympique Lyon (francia)–Zenit (orosz) (Tv: Spíler1)
21.00: Benfica (portugál)–RB Leipzig (német) – élőben az NSO-n!
H-CSOPORT
21.00: Chelsea (angol)–Valencia (spanyol) (Tv: Spíler1)
21.00: Ajax (holland)–Lille (francia)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BIRKÓZÁS
Olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Nur-Szultan
Nők, 50 kg, 53 kg (Dénes Mercédesz), 55 kg, 72 kg

  7.00: selejtezők, negyeddöntők
12.45: elődöntők (Tv: M4 Sport)
Kötöttfogás, 60 kg (Torba Erik), 77 kg (Lőrincz Tamás), 130 kg
  7.00: vigaszág
14.00: döntők (benne Lőrincz Tamás fináléja) (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
Szlovák Liga (Tipsport)
18.00: HK Poprad (Poprád, szlovák)–MAC Újbuda
18.30: DVTK Jegesmedvék–HK Dukla Michalovce (Nagymihály, szlovák) (Tv: Digi Sport1)
KHL, alapszakasz
15.30:
Barisz–Szpartak (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
4. FORDULÓ

18.00: Orosházi FKSE-Linamar–Telekom Veszprém
8. FORDULÓ
18.00: Budakalász–Mol-Pick Szeged

KOSÁRLABDA
Férfi Bajnokok Ligája-selejtező, 1. forduló, 1. mérkőzés
18.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–CSM CSU Oradea (Nagyvárad, romániai) (Tv: M4 Sport)

LÓSPORT
13.30:
Kincsem+Tuti 1982 (Tv: Sport2)

ÖKÖLVÍVÁS
Férfi világbajnokság, Jekatyerinburg
12.00 és 16.00:
nyolcaddöntők (57 kg: Gálos Roland, 91 kg: Hámori Ádám)

RITMIKUS GIMNASZTIKA
Világbajnokság, Baki, egyéni verseny
  8.00: selejtező (karika, labda)
Döntő
17.30: karika
18.05: labda

SPORTLÖVÉSZET
9.00: Olimpiai kvalifikációs Eb, Bologna, kisöbű szabadpuska fekvő vegyes csapat

TENISZ
4.00:
WTA-torna, Oszaka (Tv: Digi Sport2)
5.00: WTA-torna, Szöul (Tv: Digi Sport1)
6.30 körül: 1. forduló, Babos Tímea–Jelena Ostapenko
6.55: WTA-torna, Szöul (Tv: Digi Sport3)
9.00: WTA-torna, Kanton (Tv: Digi Sport1)
ATP: Szentpétervár, Metz

VITORLÁZÁS
10.00: Repülőhollandi Európa-bajnokság, Balatonföldvár, 2. nap