FUTBALLPROGRAM

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
15.15: MAGYARORSZÁG U19
–Izrael U19
20.00: MAGYARORSZÁG U21–
Norvégia U21 (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI MÉRKŐZÉSEK
20.30: Ukrajna–Nigéria
20.30: Írország–Bulgária

EB-SELEJTEZŐK
6. FORDULÓ
A-CSOPORT

20.45: Montenegró–Csehország
20.45: Anglia–Koszovó (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
B-CSOPORT
20.45: Luxemburg–Szerbia
20.45: Litvánia–Portugália (Tv: Sport2)
H-CSOPORT
20.45: Moldova–Törökország
20.45: Franciaország–Andorra
20.45: Albánia–Izland

VB-SELEJTEZŐK
AFRIKA
1. KÖR, VISSZAVÁGÓK
15.00:
Szváziföld–Dzsibuti
15.00: Malawi–Botswana
15.00: Zimbabwe–Szomália
16.00: Mozambik–Mauritius
17.00: Angola–Gambia
18.00: Ruanda–Seychelle-szigetek
18.00: Togo–Comore-szigetek
18.30: Bissau-Guinea–Sao Tomé és Príncipe
19.00: Namíbia–Eritrea
19.00: Szudán–Csád

ÁZSIA
2. KÖR
A-CSOPORT

 7.30: Guam–Fülöp-szigetek
17.00: Maldív-szigetek–Kína
B-CSOPORT
13.10: Tajvan–Nepál
17.30: Kuvait–Ausztrália
C-CSOPORT
13.30: Kambodzsa–Bahrein
14.00: Hongkong–Irán
D-CSOPORT
13.45: Szingapúr–Palesztina
18.00: Jemen–Szaúd-Arábia
E-CSOPORT
16.00: Afganisztán–Banglades
18.30: Katar–India
F-CSOPORT
11.00: Mongólia–Tádzsikisztán
14.20: Mianmar–Japán
G-CSOPORT
14.30: Indonézia–Thaiföld
14.45: Malajzia–Arab Emírségek
H-CSOPORT
16.00: Türkmenisztán–Dél-Korea
16.00: Srí Lanka–Észak-Korea

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
Európa–Egyesült Államok viadal, Minszk
18.00: női kalapácsvetés (Gyurátz Réka)
19.20: női 3000 m akadály (Gyürkés Viktória)
20.20: női súlylökés (Márton Anita)

KERÉKPÁR
14.30:
Tour of Britain, 4. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
2. FORDULÓ

18.00: Telekom Veszprém–Grundfos Tatabánya KC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
3. FORDULÓ
18.00: Mol-Pick Szeged–Váci KSE
NŐI NB I
9. FORDULÓ
18.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–DVSC Schaeffler

KOSÁRLABDA
FÉRFI KOSÁRLABDA-VILÁGBAJNOKSÁG, KÍNA
NEGYEDDÖNTŐ
13.00:
Argentína–Szerbia (Tv: M4 Sport)
15.00: Spanyolország–Lengyelország (Tv: M4 Sport)

LÓSPORT
13.30:
Kincsem+Tuti 1975 (Tv: Sport2)

ÖKÖLVÍVÁS
12.00 és 16.00: Férfi világbajnokság, Jekatyerinburg, selejtezők

SAKK
Világkupa, Hanti-Manszijszk

SZNÚKER
  8.25:
Mesterek Tornája, Sanghaj, 2. nap (Tv: Eurosport1)
13.25: Mesterek Tornája, Sanghaj, 2. nap (Tv: Eurosport2)

TENISZ
4.30: WTA-torna, Hirosima (Tv: Digi Sport3)
6.00: WTA-torna, Csengcsou (Tv: Digi Sport2)
9.00: WTA-torna, Nancsang (Tv: Digi Sport1)