FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
4. FORDULÓ
E-CSOPORT
18.00:
 Azerbajdzsán–Szlovákia (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
20.45: MAGYARORSZÁG–Wales (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

C-CSOPORT
20.45:
 Fehéroroszország–Észak-Írország
20.45: Németország–Észtország (Tv: Sport2)
H-CSOPORT
20.45:
 Albánia–Moldova
20.45: Andorra–Franciaország
20.45: Izland–Törökország
I-CSOPORT
16.00: 
Kazahsztán–San Marino (Tv: Sport1) 
20.45: Belgium–Skócia
20.45: Oroszország–Ciprus
J-CSOPORT
20.45:
 Görögország–Örményország
20.45: Olaszország–Bosznia-Hercegovina (Tv: Sport1) 
20.45: Liechtenstein–Finnország

NB I-ES CSAPAT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
17.30,
Bad Radkersburg: Ferencváros–Sampion Celje (szlovén) – élőben az NSO-n!

VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
20.45: 
Horvátország–Tunézia

U20-AS VILÁGBAJNOKSÁG, LENGYELORSZÁG
ELŐDÖNTŐ
17.30:
 Ukrajna–Olaszország (Tv: M4 Sport)
20.30: Ecuador–Dél-Korea (m4sport.hu)

NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, FRANCIAORSZÁG
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
E-CSOPORT
15.00:
 Új-Zéland–Hollandia
F-CSOPORT
18.00:
 Chile–Svédország
21.00: Egyesült Államok–Thaiföld

BAJNOKOK LIGÁJA, EURÓPA-LIGA
12.00: az előselejtező sorsolása, Nyon

VB 2022, SELEJTEZŐ
ÁZSIAI ZÓNA, 1. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓK
  7.15: Guam–Bhután
Az első mérkőzésen: 0–1
14.15: Brunei–Mongólia
Az első mérkőzésen: 0–2
14.45: Kelet-Timor–Malajzia
Az első mérkőzésen: 1–7
15.00: Banglades–Laosz
Az első mérkőzésen: 1–0
18.00: Pakisztán–Kambodzsa
Az első mérkőzésen: 0–2

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
18.00: 
Paavo Nurmi Játékok, Turku (Tv: Eurosport1)

ÍJÁSZAT
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS VILÁGBAJNOKSÁG, 'S-HERTOGENBOSCH
11.15:
 férfi olimpiai, egyéni kieséses szakasz

KERÉKPÁR
15.00: 
Criterium du Dauphiné Libéré, 3. szakasz (Tv: Eurosport1)
16.00: Tour de Hongrie, prológ, Siófok, 4 km, időfutam (Tv: M4 Sport)

TENISZ
11.00–19.30: 
ATP-torna, Stuttgart, 2. nap (Tv: Sport2)
13.00–17.00: WTA-torna, Nottingham, 2. nap (Tv: Digi Sport1)
14.30–18.30: WTA-torna, 's-Hertogenbosch, 2- nap (Tv: Digi Sport2)