AUGUSZTUS 6., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
12.00:
a playoffkör sorsolása (Tv: M4 Sport)

EURÓPA-LIGA
13.30:
a playoffkör sorsolása

HONVÉD-KUPA, UTÁNPÓTLÁSTORNA
20.30:
döntő (Tv: M4 Sport)

U20-AS NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, FRANCIAORSZÁG
13.15:
 Nigéria–Németország (Tv: Eurosport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
EURÓPA-BAJNOKSÁG, BERLIN
KVALIFIKÁCIÓS NAP
(Tv: Eurosport2, 16 órától az M4 Sporton is)
16.05:
férfi kalapácsvetés, selejtező, A-csoport (Halász Bence)
16.30: férfi 100 m, előfutamok (Szabó Dániel)
16.35: férfi távolugrás, selejtező
17.05: férfi 400 m gát, előfutamok (Koroknai Máté, Koroknai Tibor)
17.30: férfi kalapácsvetés, selejtező, B-csoport (Pásztor Bence)
17.45: női 100 m, előfutamok (Nguyen Anasztázia)
17.35: férfi súlylökés, selejtező, A-csoport
18.55: férfi súlylökés, selejtező, B-csoport 

KERÉKPÁR
14.30 és 20.00:
 pályakerékpáros Európa-bajnokság, 5. nap (Tv: Eurosport1)
18.00: Lengyel körverseny, 3. nap (Tv: Eurosport2) 

MŰUGRÁS
12.45:
 Európa-bajnokság, Glasgow, csapat, döntő (Tv: Eurosport1)

MŰUGRÁS
13.00: Európa-bajnokság, Glasgow, mix csapatverseny, döntő (Tv: M4 Sport)

MŰÚSZÁS
10.00: Európa-bajnokság, Glasgow, egyéni technikai program, döntő (Kiss Szofi)  
14.30: Európa-bajnokság, Glasgow, csapat, technikai program, döntő (Tv: M4 Sport)

TENISZ
17.00:
ATP-torna, Toronto (Tv: Digi Sport1)
17.00: WTA-torna, Montreal (Tv: Digi Sport2)
kedd, 0.00: ATP-torna, Toronto (Tv: Digi Sport1)
kedd, 0.00: WTA-torna, Montreal (Tv: Digi Sport2) 

ÚSZÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, GLASGOW
4. VERSENYNAP
• Délelőtti program
(Tv: Eurosport1, M4 Sport)
10.30:
férfi 200 m gyors, előfutamok (Kozma Dominik, Németh Nándor, Biczó Bence)
10.56: női 200 m mell, előfutamok     
11.16: férfi 50 m pillangó, előfutamok (Cseh László, Milák Kristóf)    
11.29: női 100 m hát, előfutamok (Hosszú Katinka, Burián Katalin, Ilyés Laura)
11.45: mix 4x100 m vegyesváltó, előfutamok (Magyarország)
11.58: női 1500 m gyors, előfutamok (Késely Ajna)
• Délutáni program (Tv: Eurosport1, M4 Sport)
18.00: női 200 m pillangó, döntő (Kapás Boglárka, Szilágyi Liliána)    
18.07:
férfi 100 m hát, döntő     
18.13: női 100 m hát, elődöntők     
18.21: férfi 200 m gyors, elődöntők     
18.30: női 200 m mell, elődöntők     
18.41: férfi 50 m pillangó, elődöntők     
19.02: női 200 m gyors, döntő     
19.08:
férfi 200 m mell, döntő     
19.15:
férfi 200 m vegyes, döntő     
19.22: mix 4x100 m vegyesváltó, döntő

VITORLÁZÁS
Olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Aarhus 

AUGUSZTUS 7., KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
3. SELEJTEZŐKÖR, ELSŐ MÉRKŐZÉS

• BAJNOKI ÁG
19.15:
Malmö (svéd)–MOL VIDI FC (Tv: Duna World)

16.00: Asztana (kazah)–Dinamo Zagreb (horvát)
19.00: Qarabag (azeri)–BATE Boriszov (fehérorosz)
20.30: Crvena zvezda (szerb)–Spartak Trnava (szlovák)

• NEM BAJNOKI ÁG
19.30: Slavia Praha (cseh)–Dinamo Kijev (ukrán)

20.00: Standard Liege (belga)–Ajax (holland)
21.00: Benfica (portugál)–Fenerbahce (török)

EURÓPA-LIGA
3. SELEJTEZŐKÖR, ELSŐ MÉRKŐZÉS

• NEM BAJNOKI ÁG
8.00
Pjunik (örmény)–Maccabi Tel-Aviv (izraeli)

NEMZETKÖZI BAJNOKOK KUPÁJA (ICC)
21.00, London: 
Chelsea–Lyon
szerda,
2.00, East Rutherford: Real Madrid–Roma 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
EURÓPA-BAJNOKSÁG, BERLIN
1. VERSENYNAP

• Délelőtti program (Tv:
Eurosport1, M4 Sport – 8.30-tól és 11.30-tól)
08.35: férfi 50 km gyaloglás
(Helebrandt Máté, Venyercsán Bence)
08.35: női 50 km gyaloglás (Torma Anett)
09.30: tízpróba, 100 m
09.40: férfi diszkoszvetés, selejtező, A-csoport (Kővágó Zoltán, Szikszai Róbert – még nem ismert, hogy melyik selejtezőcsoportban versenyeznek)
10.00: női 400 m gát, előfutamok
10.10: női súlylökés, selejtező
10.30: tízpróba, távolugrás
10.35: férfi 400 m, előfutamok
11.05: női 800 m, előfutamok (Kéri Bianka)
11.10: férfi diszkoszvetés, selejtező, B-csoport
11.40: férfi 3000 m akadály, előfutamok
11.50: tízpróba, súlylökés

• Esti program (Tv: Eurosport1, M4 Sport – mindkét csatornán 19 órától)
18.30: tízpróba, magasugrás
18.45: férfi kalapácsvetés, döntő
19.05: női 100 m, elődöntő
19.05: női rúdugrás, selejtező
19.30: férfi 100 m, elődöntő
19.55: férfi 400 m gát, elődöntő
20.20: férfi 10 000 m, döntő
20.33: férfi súlylökés, döntő
21.00: tízpróba, 400 m
21.30: női 100 m, döntő
21.50: férfi 100 m, döntő

KERÉKPÁR
10.30:
hegyikerékpáros Európa-bajnokság, Glasgow, nők (Benkó Barbara)
12.45:
pályakerékpáros Európa-bajnokság, Glasgow, férfi keirin (Szalontay Sándor) (Tv: Eurosport1)
15.15:
Lengyel körverseny, 4. szakasz (Tv: Eurosport2)
15.30:
hegyikerékpáros Európa-bajnokság, Glasgow, férfiak (Parti András)
21.30:
Tour of Utah, 1. szakasz (Tv: Eurosport2)

MŰUGRÁS
14.30:
Európa-bajnokság, Glasgow, 10 m szinkron, nők, döntő (Tv: Europsort2, M4 Sport – 15 órától)
15.30:
Európa-bajnokság, Glasgow, 1 m, férfiak, döntő (Tv: Eurosport1. M4 Sport)

MŰÚSZÁS
14.00:
Európa-bajnokság, Glasgow, egyéni szabadgyakorlat (Tv: M4 Sport)

TENISZ
17.00:
ATP-torna, Toronto (Tv: Digi Sport1)
17.00: WTA-torna, Montreal (Tv: Digi Sport2)
szerda, 0.00: ATP-torna, Toronto (Tv: Digi Sport1)
szerda, 0.00: WTA-torna, Montreal (Tv: Digi Sport2)

ÚSZÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, GLASGOW
5. VERSENYNAP

• Délelőtti program (Tv: Eurosport2, M4 Sport)
10.00:
 női 100 m gyors, előfutamok     
10.20: férfi 50 m mell, előfutamok (Horváth Dávid)    
10.32: női 200 m vegyes, előfutamok (Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna, Sebestyén Dalma, Verrasztó Evelyn)     
10.47: férfi 200 m hát, előfutamok (Telegdy Ádám, Verrasztó Dávid)     
11.06: női 4x200 m gyorsváltó, előfutamok (Magyarország)     
11.25: férfi 800 m gyors, előfutamok (Gyurta Gergely, Lakatos Dávid)    
• Délutáni program (Tv: Eurosport1, M4 Sport)
17.30: női 1500 m gyors, döntő
     
17.50: férfi 50 m pillangó, döntő     
17.55: női 100 m hát, döntő     
18.01: férfi 200 m hát, elődöntők     
18.11: női 100 m gyors, elődöntők     
18.18: férfi 50 m mell, elődöntők     
18.25: női 200 m mell, döntő     
18.32: férfi 200 m gyors, döntő     

18.39: női 200 m vegyes, elődöntők     
18.49: női 4x200 m gyorsváltó, döntő

VITORLÁZÁS
Olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Aarhus


AUGUSZTUS 8., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
3. SELEJTEZŐKÖR, ELSŐ MÉRKŐZÉS

• BAJNOKI ÁG
19.00: Salzburg (osztrák)–Shkëndija (macedón)
20.45: Celtic (skót)–AEK Athén (görög)

• NEM BAJNOKI ÁG
19.00:
PAOK (görög)–Szpartak Moszkva (orosz) 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
EURÓPA-BAJNOKSÁG, BERLIN
2. VERSENYNAP

• Délelőtti program (Tv: Eurosport1, M4 Sport – 13 órától)
09.35: tízpróba, 110 m gát
10.10: női 100 m gát, előfutamok (Kerekes Gréta, Sorok Klaudia)
10.20: tízpróba, diszkoszvetés (A-csoport)
10.50: férfi 200 m, előfutamok
11.05: női hármasugrás, selejtező
11.30: női 400 m, előfutamok (Nádházy Evelin)
11.40: tízpróba, diszkoszvetés (B-csoport)
12.00: tízpróba, rúdugrás (A-csoport)
12.05: férfi 1500 m, előfutamok (Kazi Tamás, Kovács Benjamin)
13.00: férfi gerelyhajítás, selejtező, A-csoport (Rivasz-Tóth Norbert – még nem ismert, hogy melyik selejtezőcsoportban versenyez)
13.15: tízpróba, rúdugrás (B-csoport)
14.25: férfi gerelyhajítás, selejtező, B-csoport
• Esti program (Tv: Eurosport1, M4 Sport – mindkét csatornán 19 órától)
17.50: 
tízpróba, gerelyhajítás (A-csoport)
18.25: női magasugrás, selejtező
19.00: tízpróba, gerelyhajítás (B-csoport)
19.10: női 400 m gát, elődöntő
19.35: férfi 400 m, elődöntő
19.45: férfi távolugrás, döntő
20.00: női 800 m, elődöntő
20.15: női súlylökés, döntő
20.20: férfi 200 m, elődöntő
20.25: férfi diszkoszvetés, döntő
20.45: női 10 000 m, döntő (Papp Krisztina)
21.35: tízpróba, 1500 m

KERÉKPÁR
10.00:
Európa-bajnokság, országúti időfutam, nők (Tv: Eurosport2)
15.15:
Európa-bajnokság, országúti időfutam, férfiak (Tv: Eurosport1)
21.30: Tour of Utah, 2. szakasz (Tv: Eurosport2)

MŰUGRÁS
14.30 és 15.30:
Európa-bajnokság, Glasgow (Tv: Eurosport2, M4 Sport)

TENISZ
17.00:
ATP-torna, Toronto (Tv: Digi Sport1)
17.00: WTA-torna, Montreal (Tv: Digi Sport2)
csütörtök, 0.00: ATP-torna, Toronto (Tv: Digi Sport1)
csütörtök, 0.00: WTA-torna, Montreal (Tv: Digi Sport2)

ÚSZÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, GLASGOW
6. VERSENYNAP

• Délelőtti program (Tv: M4 Sport)
10.00:
 női 200 m hát, előfutamok (Hosszú Katinka, Burián Katalin, Ilyés Laura)     
10.16: férfi 50 m gyors, előfutamok (Németh Nándor, Holoda Péter, Bohus Richárd)    
10.30: női 50 m pillangó, előfutamok (Szilágyi Liliána)     
10.30: női 5 km-es hosszútávúszás, döntő
10.39: férfi 100 m pillangó, előfutamok (Milák Kristóf, Cseh László, Biczó Bence)    
10.55: női 50 m mell, előfutamok (Sztankovics Anna)     
11.05: mix 4x100 m gyorsváltó, előfutamok (Magyarország)
12.00: férfi 5 km-es hosszútávúszás, döntő 

• Délutáni program (Tv: Eurosport1, M4 Sport) 
17.30: férfi 800 m gyors, döntő     
17.43: női 100 m gyors, döntő     
17.48: férfi 50 m mell, döntő     

17.53: női 200 m hát, elődöntők     
18.04: férfi 50 m gyors, elődöntők     
18.10: női 50 m pillangó, elődöntők     
18.17: férfi 100 m pillangó, elődöntők     
18.25: női 50 m mell, elődöntők     
18.32: férfi 200 m hát, döntő     
18.39: női 200 m vegyes, döntő     
18.45: mix 4x100 m gyorsváltó, döntő

VITORLÁZÁS
Olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Aarhus

AUGUSZTUS 9., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA
3. SELEJTEZŐKÖR, ELSŐ MÉRKŐZÉS

• BAJNOKI ÁG
18.00:
Alaskert (örmény)–CFR Cluj (romániai)
18.00:
Spartaks Jurmala (lett)–Suduva (litván)
19.00:
Sheriff (moldovai)–Valur (izlandi)
19.00:
Hapoel Beer-Seva (izraeli)–APOEL (ciprusi)
19.00:
Torpedo Kutaiszi (grúz)–Kukësi (albán)
20.00: Olimpija Ljubljana (szlovén)–HJK (finn) 
20.45: Cork City (ír)–Rosenborg (norvég)
20.45: The New Saints (walesi)–Midtjylland (dán)
21.00:
Ludogorec Razgrad (bolgár)–Zrinjski (bosnyák)
21.00:
Legia Warszawa (lengyel)–F91 Dudelange (luxemburgi)

• NEM BAJNOKI ÁG
21.45:
Sevilla (spanyol)–Zalgiris Vilnius (litván)
16.00:
Ufa (orosz)–Progres Niederkorn (luxemburgi)
18.00:
Hapoel Haifa (izraeli)–Atalanta (olasz)
18.30:
RB Leipzig (német)–Universitatea Craiova (román)
19.00:
Apollon Limassol (ciprusi)–Dinamo Breszt (fehérorosz)
19.00:
Mariupol (ukrán)–Bordeaux (francia)
19.00:
Dinamo Minszk (fehérorosz)–Zenit (orosz)
19.00:
Sturm Graz (osztrák)–AEK Larnaca (ciprusi)
19.00:
Sigma Olomouc (cseh)–Kajrat Almati (kazah)
19.20:
Jagiellonia (lengyel)–Gent (belga)
19.45: CSZKA Szófia (bolgár)–FC Köbenhavn (dán)
19.45:
Nordsjaelland (dán)/AIK (svéd)–Partizan Beograd (szerb)
20.00: Besiktas (török)–LASK (osztrák)
20.00: Genk (belga)–Lech Poznan (lengyel)
20.00:
Olympiakosz (görög)–Luzern (svájci)
20.00:
Vitesse (holland)–Basel (svájci)
20.00:
Istanbul Basaksehir (török)–Burnley (angol)
20.30:
Zorja Luhanszk (ukrán)–Braga (portugál)
20.30: Trencín (szlovák)–Feyenoord (holland)
20.45: Szpartak Szubotica (szerb)–Bröndby (dán)
20.45:
Hibernian (skót)–Molde FK (norvég)
20.45:
Hajduk Split (horvát)–FCSB (román)
20.45:
Sarpsborg (norvég)–HNK Rijeka (horvát)
20.45:
Rangers (skót)–Maribor (szlovén)
21.05:
Slovan Bratislava (szlovák)–Rapid Wien (osztrák)

U20-AS NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, FRANCIAORSZÁG
13.15:
Kína–Németország (Tv: Eurosport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
EURÓPA-BAJNOKSÁG, BERLIN
3. VERSENYNAP

• Délelőtti program (Tv: Eurosport2, M4 Sport – 12 órától)
09.30: női diszkoszvetés, selejtező, A-csoport
10.00: hétpróba, 100 m gát (Krizsán Xénia, Zsivoczky-Farkas Györgyi)
10.30: női távolugrás, selejtező
10.50: hétpróba, magasugrás (Krizsán Xénia, Zsivoczky-Farkas Györgyi)
10.55: férfi 110 m gát, előfutamok (Szeles Bálint)
11.00: női diszkoszvetés, selejtező, B-csoport
11.30: férfi 800 m, előfutamok
12.30: női gerelyhajítás, selejtező, A-csoport
14.00: női gerelyhajítás, selejtező, B-csoport
• Esti program (Tv: Eurosport1, M4 Sport)
19.15: női rúdugrás, döntő

19.20: hétpróba, súlylökés (Krizsán Xénia, Zsivoczky-Farkas Györgyi)
19.25: női 100 m gát, elődöntő (Kozák Luca)
19.45: férfi magasugrás, selejtező
19.50: női 400 m, elődöntő
20.15: férfi 400 m gát, döntő
20.22: férfi gerelyhajítás, döntő
20.30: hétpróba, 200 m (Krizsán Xénia, Zsivoczky-Farkas Györgyi)
21.00: férfi 200 m, döntő
21.20: férfi 3000 m akadály, döntő
21.50: női 100 gát, döntő

KERÉKPÁR
17.45:
Lengyel körverseny, 6. szakasz (Tv: Eurosport2)
21.30:
Tour of Utah, 3. szakasz (Tv: Eurosport2)

MŰUGRÁS
16.00:
Európa-bajnokság, Glasgow, 3 m, férfiak, döntő (Tv: Eurosport1, M4 Sport)

TENISZ
17.00:
ATP-torna, Toronto (Tv: Digi Sport1)
18.30: WTA-torna, Montreal (Tv: Digi Sport2)
péntek, 0.00: ATP-torna, Toronto (Tv: Digi Sport1)
péntek, 0.00: WTA-torna, Montreal (Tv: Digi Sport2)

ÚSZÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, GLASGOW
7. VERSENYNAP

• Délelőtti program (Tv: M4 Sport)
10.00:
 férfi 400 m vegyes, előfutamok (Verrasztó Dávid, Gyurta Gergely, Holló Balázs)     
10.30: női 400 m gyors, előfutamok (Kapás Boglárka, Késely Ajna)     
10.30: női 10 km-es hosszútávúszás, döntő
11.00: férfi 4x100 m vegyesváltó, előfutamok (Magyarország)     
11.11: női 4x100 m vegyesváltó, előfutamok (Magyarország)     
• Délutáni program (Tv: M4 Sport, Eurosport1 – 17.30-tól) 
13.30: férfi 10 km-es hosszútávúszás, döntő

17.45: női 50 m pillangó, döntő     
17.50: férfi 50 m gyors, döntő     
17.55: női 50 m mell, döntő     
18.00: férfi 100 m pillangó, döntő     
18.20: női 200 m hát, döntő     
18.27: férfi 400 m vegyes, döntő     
18.50: női 400 m gyors, döntő     
18.58: férfi 4x100 m vegyesváltó, döntő     
19.07: női 4x100 m vegyesváltó, döntő

VITORLÁZÁS
Olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Aarhus

AUGUSZTUS 10., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I
4. FORDULÓ
20.00:
Mol Vidi FC–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport)

ANGOL PREMIER LEAGUE
1. FORDULÓ

21.00:
Manchester United–Leicester City (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
1. FORDULÓ
20.45:
Marseille–Toulouse (Tv: Digi Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
EURÓPA-BAJNOKSÁG, BERLIN
4. VERSENYNAP

• Délelőtti program (Tv: Eurosport1, M4 Sport)
10.00: női kalapácsvetés, selejtező, A-csoport (Gyurátz Réka, Orbán Éva – még nem lehet tudni, hogy melyik selejtezőcsoportban versenyeznek)
10.50: hétpróba, távolugrás (Krizsán Xénia, Zsivoczky-Farkas Györgyi)
11.15: férfi rúdugrás, selejtező
11.25: női 200 m, előfutamok
11.30: női kalapácsvetés, selejtező, B-csoport
12.00: női 1500 m, előfutamok
12.25: női 3000 m akadály, előfutamok (Gyürkés Viktória, Kácser Zita)
12.40: férfi hármasugrás, selejtező
12.50: hétpróba, gerelyhajítás (A-csoport) (Krizsán Xénia, Zsivoczky-Farkas Györgyi – még nem lehet tudni, hogy melyik csoportban versenyeznek)
13.05: férfi 4x400 m váltó, előfutamok
13.40: női 4x400 m váltó, előfutamok
14.05: hétpróba, gerelyhajítás (B-csoport)
• Esti program (Tv: Eurosport1, M4 Sport)
19.10:
 férfi 110 m gát, elődöntő (Baji Balázs)
19.20: női magasugrás, döntő
19.35: férfi 800 m, elődöntő
19.55: női 200 m, elődöntő
20.10: női hármasugrás, döntő
20.20: hétpróba, 800 m (Krizsán Xénia, Zsivoczky-Farkas Györgyi)
20.25: női gerelyhajítás, döntő
20.50: női 400 m gát, döntő
21.05: férfi 400 m, döntő
21.20: női 800 m, döntő
21.35: férfi 110 m gát, döntő
21.50: férfi 1500 m, döntő

CSELGÁNCS
Grand Prix-verseny, Papp László Budapest Sportaréna, 1. nap
Női 48 kg, 52 kg, 57 kg, férfi 60 kg, 66 kg
10.00:
selejtezők
16.00: éremcsaták (Tv: Sport1)

DÍJUGRATÁS
14.30:
Grand Prix, Nemzeti Lovarda

K–1
szombat, 3.30:
Glory-sorozat, Superfight Series, Denver (Tv: Digi Sport2)

KERÉKPÁR
17.45: Lengyel körverseny, 7. szakasz (Tv: Eurosport2)
21.30: Tour of Utah, 4. szakasz (Tv: Eurosport2)

MOTORSPORT
MOTOGP, SPIELBERG
  9.00:
Moto3, 1. szabadedzés (Tv: Spíler1)
  9.55: MotoGP, 1. szabadedzés (Tv: Spíler1)
10.55: Moto2, 1. szabadedzés (Tv: Spíler1)
13.10: Moto3, 2. szabadedzés (Tv: Spíler1)
14.05: Moto GP, 2. szabadedzés (Tv: Spíler1)
15.05: Moto2, 2. szabadedzés (Tv: Spíler1)

MŰUGRÁS
14.30:
Európa-bajnokság, Glasgow, 3 m, szinkron, férfiak (Tv: Eurosport2, M4 Sport)
16.00: Európa-bajnokság, Glasgow, 1 m, nők, döntő (Tv: Eurosport1, M4 Sport)

SZNÚKER
8.30:
World Open, Kína, negyeddöntő (Tv: Eurosport2)

TENISZ
18.30:
ATP-torna, Toronto (Tv: Digi Sport2)
18.30: WTA-torna, Montreal (Tv: Digi Sport3)
22.30: WTA-torna, Montreal (Tv: Digi Sport2)
szombat, 0.30: ATP-torna, Toronto (Tv: Digi Sport1)

TRIATLON
17.00:
Európa-bajnokság, Glasgow, férfiak (Tv: Eurosport1)

VITORLÁZÁS
Olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Aarhus

AUGUSZTUS 11., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM 

NB I
4. FORDULÓ

19.30: Kisvárda–Ferencváros (Tv: M4 Sport)
19.30: Haladás–Puskás Akadémia
19.30: MTK Budapest–Diósgyőri VTK

NB III
2. FORDULÓ
KELETI-CSOPORT
17.00:
Nyírbátor–Eger
17.00: Tiszaújváros–DEAC
17.00: Putnok–Szolnok
17.00: Sajóbábony–ESMTK
17.00: Tállya–Cigánd
17.00: Gyöngyös–Jászberény
KÖZÉP-CSOPORT

17.00:
Taksony–Hódmezővásárhely
17.00: RKSK–Kozármisleny
17.00: Szekszárd–Dunaújváros
17.00: PMFC–Szeged-GA
17.00: Makó–Iváncsa
NYUGATI-CSOPORT

17.00:
Komárom–BKV Előre
17.00: Sárvár–Andráshida
17.00: Nagykanizsa–Ménfőcsanak
17.00: Pápai Perutz–III. ker. TVE
17.00: THSE-Szabadkikötő–Érd

ROMÁN BAJNOKSÁG
4. FORDULÓ
20.00:
Sepsi OSK (Sepsiszentgyörgy)–Poli Iasi

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
4. FORDULÓ
19.00:
DAC (Dunaszerdahely)–Ruzomberok (Rózsahegy)

ANGOL PREMIER LEAGUE
1. FORDULÓ
13.30:
Newcastle United–Tottenham Hotspur (Tv: Spíler1)
16.00: AFC Bournemouth–Cardiff City
16.00: Fulham–Crystal Palace
16.00: Huddersfield Town–Chelsea (Tv: Spíler1)
16.00: Watford–Brighton & Hove Albion
18.30: Wolverhampton–Everton (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
1. FORDULÓ
17.00:
Nantes–Monaco (Tv: Digi Sport1)
20.00: Angers–Nimes
20.00: Lille–Rennes
20.00: Montpellier–Dijon
20.00: Nice–Reims (Tv: Digi Sport1)
20.00: Saint-Étienne–Guingamp (Tv: Digi Sport3)

NEMZETKÖZI BAJNOKOK KUPÁJA (ICC)
21.00, Madrid: 
Atlético Madrid–Inter 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
EURÓPA-BAJNOKSÁG, BERLIN
5. VERSENYNAP

• Délelőtti program (Tv: Eurosport1, M4 Sport)
09.05: női 20 km gyaloglás
(Kovács Barbara, Récsei Rita)
10.55: férfi 20 km gyaloglás
Esti program
(Tv: Eurosport1)
20.00: férfi magasugrás, döntő
20.05: női távolugrás, döntő
20.20: női 400 m, döntő
20.25: női diszkoszvetés, döntő
20.35: férfi 800 m, döntő
20.50: női 200 m, döntő
21.00: férfi 5000 m, döntő
21.30: férfi 4x400 m váltó, döntő
21.50: női 4x400 m váltó, döntő

AUTÓSPORT
13.30:
DTM, Brands Hatch, 1. futam (Tv: M4 Sport)

CSELGÁNCS
Grand Prix-verseny, Papp László Budapest Sportaréna, 2. nap
Női 63 kg, 70 kg, férfi 73 kg, 81 kg
10.00:
selejtezők
16.00: éremcsaták (Tv: Sport2)

K–1
6.00:
Glory-sorozat, Denver (Tv: Digi Sport2)

KERÉKPÁR
11.30:
BMX-es Európa-bajnokság, Glasgow, férfiak és nők (Tv: Eurosport2)
12.30: BMX-es Európa-bajnokság, Glasgow, férfiak és nők (Tv: Eurosport1)
22.00: Tour of Utah, 5. szakasz (Tv: Eurosport2)

MOTORSPORT
MOTOGP, SPIELBERG
  9.00:
Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Spíler2)
  9.55: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Spíler2)
10.55: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Spíler2)
12.35: Moto3, időmérő (Tv: Spíler2)
13.30: MotoGP, 4. időmérő (Tv: Spíler2)
14.10: MotoGP, 1. időmérő (Tv: Spíler2)
14.35:
MotoGP, 2. időmérő (Tv: Spíler2)
15.05: Moto2, időmérő (Tv: Spíler2)

MŰUGRÁS
16.30 és 18.00:
Európa-bajnokság, Glasgow (Tv: Eurosport1)

STRANDRÖPLABDA
Országos bajnokság, döntő, Lupa-tó

SZNÚKER
8.00 és 13.30:
World Open, Kína, elődöntő (Tv: Eurosport2)

TENISZ
19.00:
WTA-torna, Montreal (Tv: Digi Sport2)
21.00: ATP-torna, Toronto (Tv: Digi Sport2)
vasárnap, 0.00: WTA-torna, Montreal (Tv: Digi Sport1)
vasárnap, 2.00: ATP-torna, Toronto (Tv: Digi Sport1)

TORNA
13.45:
Európa-bajnokság, Glasgow, férfiak (Tv: Eurosport1, M4 Sport – 14.35-től)

TRIATLON
18.30:
Európa-bajnokság, Glasgow, vegyesváltó (Tv: Eurosport2)

VITORLÁZÁS
Olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Aarhus

VÍZILABDA
FÉRFI IFJÚSÁGI VILÁGBAJNOKSÁG, SZOMBATHELY
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
18.10:
MAGYARORSZÁG–Kína

AUGUSZTUS 12., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
4. FORDULÓ

17.00: Paks–Újpest (Tv: M4 Sport)
19.00: Mezőkövesd–Bp. Honvéd

NB II
3. FORDULÓ
17.30:
Vác FC–Soroksár
17.30: Balmazújváros–Gyirmót FC Győr
17.30: Tiszakécske–Kazincbarcika
19.00: Kaposvári Rákóczi FC–Mosonmagyaróvár
19.00: Nyíregyháza–Budaörs
19.00: Békéscsaba–Cegléd
19.00: ETO FC Győr–ZTE FC
19.00: Csákvár–Monor
19.00: BFC Siófok–Vasas
19.00: Budafoki MTE–Dorog

NB III
2. FORDULÓ
KELETI-CSOPORT
17.00:
SBTC–DVTK II
17.00: Sényő–Füzesgyarmat
KÖZÉP-CSOPORT
17.00:
Szentlőrinc–Paks II
17.00: FC Dabas–KTE
17.00: Bp. Honvéd-MFA–SZEOL SC
NYUGATI-CSOPORT
11.00:
Mol Vidi FC II–Csepel
17.00: Puskás Akadémia II–Dunaharaszti
17.00: Pénzügyőr–FC Ajka

HORVÁT BAJNOKSÁG
3. FORDULÓ
18.30:
NK Osijek (Eszék)–Istra 1961 

ANGOL PREMIER LEAGUE
1. FORDULÓ
14.30:
Liverpool–West Ham United (Tv: Spíler1)
14.30: Southampton–Burnley
17.00: Arsenal–Manchester City (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
1. FORDULÓ
15.00:
Lyon–Amiens (Tv: Digi Sport1)
17.00: Bordeaux–Strasbourg (Tv: Digi Sport1)
21.00: Paris Saint-Germain–Caen (Tv: Digi Sport2)

PORTUGÁL BAJNOKSÁG
1. FORDULÓ
19.30:
Moreirense–Sporting CP (Tv: Sport2)

NÉMET SZUPERKUPA
20.30:
Eintracht Frankfurt–Bayern München (Tv: Sport1, Eurosport2)

SPANYOL SZUPERKUPA
22.00:
Barcelona–Sevilla (Tv: Digi Sport1) 

MLS
hétfő, 2.00:
DC United–Orlando City SC (Tv: Eurosport2)

U20-AS NŐI VILÁGBAJNOKSÁG
13.15:
Anglia–Mexikó (Tv: Eurosport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA

EURÓPA-BAJNOKSÁG, BERLIN
6. VERSENYNAP

• Délelőtti program (Tv: Eurosport1, M4 Sport)
09.05: női maratoni
(Gyurkó Fanni)
10.00: férfi maratoni
(Csere Gáspár)
• Esti program
(Tv: Eurosport1, M4 Sport)
19.10: férfi rúdugrás, döntő
19.30: női kalapácsvetés, döntő

19.30: női 4x100 m, előfutamok (Magyarország)
19.50: férfi 4x100 m, előfutamok
20.05: férfi hármasugrás, döntő
20.15: női 3000 m akadály, döntő
20.35: női 1500 m, döntő
20.55: női 5000 m, döntő
21.20: női 4x100 m, döntő
21.35: férfi 4x100 m, döntő

CSELGÁNCS
Grand Prix-verseny, Papp László Budapest Sportaréna, 3. nap
Női 78, +78 kg, férfi 90, 100, +100 kg
10.00:
selejtezők
16.00: döntő (Tv: Sport2)

DÍJUGRATÁS
13.00:
Nemzetek Díja, Nemzeti Lovarda

KERÉKPÁR
11.30:
Európa-bajnokság, Glasgow, országúti, férfiak (Tv: Eurosport2)
12.15: Európa-bajnokság, Glasgow, országúti, férfiak (Tv: Eurosport1)
22.30: Tour of Utah, 6. szakasz (Tv: Eurosport2)

MOTORSPORT
MOTOGP, SPIELBERG
  8.40:
Moto3, bemelegítés (Tv: Spíler2)
  9.10: Moto2, bemelegítés (Tv: Spíler2)
  9.40: MotoGP, bemelegítés (Tv: Spíler2)
11.00: Moto3, futam (Tv: Spíler2)
12.20: Moto2, futam (Tv: Spíler2)
14.00: MotoGP, futam (Tv: Spíler2)

STRANDRÖPLABDA
12.30:
Országos bajnokság, döntő, Lupa-tó, férfi és női döntő (Tv: M4 Sport)

SZNÚKER
8.00:
World Open, Kína, döntő (Tv: Eurosort2)

TENISZ
19.30:
WTA-torna, Montreal, döntő (Tv: Digi Sport3)
22.00: ATP-torna, Toronto, döntő (Tv: Digi Sport3)

TORNA
15.30:
Európa-bajnokság, Glasgow, férfiak (Tv: Eurosport2, M4 Sport – 16 órától)

VITORLÁZÁS
Olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Aarhus

VÍZILABDA
FÉRFI IFJÚSÁGI VILÁGBAJNOKSÁG, SZOMBATHELY
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
19.30:
MAGYARORSZÁG–Görögország 

AUGUSZTUS 13., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

NÉMET 2. BUNDESLIGA
20.30:
1. FC Köln–Union Berlin (Tv: Sport1)

U20-AS NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, FRANCIAORSZÁG
13.15:
Spanyolország–Egyesült Államok (Tv: Eurosport2)
16.15: Németország–Haiti (Tv: Eurosport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KERÉKPÁR
15.00:
BinckBank Tour, 1. szakasz (Tv: Eurosport1)