JANUÁR 13., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

AZ NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEI
14.30: Saban Kena (egyiptomi II.)–Kisvárda
15.30: Fehérvár FC–FC Sion (svájci I. o.)

OLASZ SERIE A
19. FORDULÓ
20.45:
Parma–Lecce (Tv: Digi Sport1)

FUTSAL
NB I
18.00:
Nyírgyulaj–Haladás

KÉZILABDA
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.15:
Montenegró–Fehéroroszország
20.30: Szerbia–Horvátország
C-CSOPORT
18.15:
Lettország–Németország
20.30: Hollandia–Spanyolország
E-CSOPORT
18.15:
Izland–Oroszország (Tv: Sport1)
20.30: Dánia–MAGYARORSZÁG (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

VÍZILABDA
EURÓPA-BAJNOKSÁG (BUDAPEST, DUNA ARÉNA)
NŐK, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
A-CSOPORT
13.00:
Horvátország–Görögország
14.30: Oroszország–Szerbia
19.00: Szlovákia–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
B-CSOPORT
11.30:
Hollandia–Németország
16.00: Izrael–Franciaország
17.30: Olaszország–Spanyolország

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NCAA, NATIONAL CHAMPIONSHIP GAME
Kedd, 2.15:
LSU–Clemson (Tv: Galaxy4)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.00:
HK Budapest–Dunaújvárosi Acélbikák

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1013 (Tv: Sport2)

TENISZ
3.00, 4.30, 10.00 és 10.30:
WTA-torna, Adelaide (Tv: Eurosport 1, Eurosport 2, Digi Sport 1, és Digi Sport 2)
1. FORDULÓ, kb. 5.40-től: Babos Tímea–Dajana Jasztremszka (ukrán)

TEREPRALI
Dakar rali, 8. gyorsasági szakasz, Vadi ad-Davaszir–Vadi ad-Davaszir, 474 km

 


JANUÁR 14., KEDD

FUTBALLPROGRAM

AZ NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEI
13.30: Kaposvár–Sumqayit FK (azeri I.)
Paksi FC–FC Botosani (román I. o.)
Puskás Akadémia–NK Osijek (Eszék, horvát I. o.)
Újpest FC–Apollon Larisza (görög II. o.)

ANGOL FA KUPA
A LEGJOBB 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT, MEGISMÉTELT MÉRKŐZÉSEK
20.45:
Newcastle United–Rochdale (III.)
20.45: Shrewsbury Town (III.)–Bristol City (II.)
20.45: Coventry City (III.)–Bristol Rovers (III.)
20.45: Blackpool (III.)–Reading (II.)
20.45: Tranmere Rovers (III.)–Watford
21.05: Tottenham Hotspur–Middlesbrough (II.)

OLASZ KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
15.00:
Napoli–Perugia (Tv: Sport2)
18.00: Lazio–Cremonese (Tv: Sport2)
20.45: Inter–Cagliari (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
B-CSOPORT (BÉCS)
18.15:
Észak-Macedónia–Ausztria
20.30: Csehország–Ukrajna (Tv: Sport2)
D-CSOPORT (TRONDHEIM)
18.15:
Franciaország–Bosznia-Hercegovina (Tv: Sport2)
20.30: Norvégia–Portugália
F-CSOPORT (GÖTEBORG)
18.15:
Szlovénia–Svájc
20.30: Svédország–Lengyelország

VÍZILABDA
EURÓPA-BAJNOKSÁG (BUDAPEST, DUNA ARÉNA)
FÉRFIAK, CSOPORTKÖR
1. FORDULÓ
A-CSOPORT
11.30:
Szlovákia–Montenegró
14.30: Németország–Horvátország
B-CSOPORT
10.00:
Románia–Hollandia
17.30: Szerbia–Oroszország (Tv: M4 Sport)
C-CSOPORT
13.00:
Málta–Spanyolország
19.30: MAGYARORSZÁG–Törökország (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
D-CSOPORT
16.00:
Franciaország–Grúzia
21.00: Olaszország–Görögország (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
18.00 és 20.45:
női műlesiklás, Flachau

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
Gyergyói HK (romániai)–Debreceni EAC
EBEL
19.15: Hydro Fehérvár AV19–EC-KAC (osztrák) (Tv: Digi Sport2)
TIPSPORT LIGA
19.00:
MAC Újbuda–HC Nové Zámky (Érsekújvár, szlovák)

OLIMPIA
Téli ifjúsági olimpia, Lausanne

TENISZ
6.00:
WTA-torna, Hobart (Tv: Digi Sport2)
6.30: ATP-torna, Adelaide (Tv: Digi Sport2)
9.00: WTA-torna, Adelaide (Tv: Digi Sport2)

TEREPRALI
Dakar rali, 9. gyorsasági szakasz, Vadi ad-Davaszir–Haradh, 415 km

ÚSZÁS
FINA Bajnokok Sorozata, 1. állomás, Sencsen

 


JANUÁR 15.,SZERDA

FUTBALLPROGRAM

AZ NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEI
Bp. Honvéd–Partizani Tirana (albán I. o.)
Debreceni VSC–Békéscsaba (NB II)
Fehérvár FC–VfL Bochum (német II. o.)
Ferencváros–Arminia Bielefeld (német II. o.)
NS Mura (Muraszombat, szlovén I. o.)–ZTE FC

ANGOL FA KUPA
A LEGJOBB 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT, MEGISMÉTELT MÉRKŐZÉSEK
20.45:
Carlisle United (IV.)–Cardiff City (II.)
20.45: Manchester United–Wolverhampton Wanderers (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
A 12. FORDULÓBÓL ELMARADT MÉRKŐZÉS
19.00:
Nimes–Rennes (Tv: Digi Sport3)
A 16. FORDULÓBÓL ELMARADT MÉRKŐZÉS
19.00:
Amiens–Reims
A 15. FORDULÓBÓL ELMARADT MÉRKŐZÉS
21.00:
Monaco–PSG (Tv: Digi Sport1)

OLASZ KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
15.00:
Fiorentina–Atalanta (Tv: Sport2)
18.00: Milan–SPAL (Tv: Sport2)
20.45: Juventus–Udinese (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ

E-CSOPORT (MALMÖ)
18.15:
Izland–MAGYARORSZÁG (Tv: Sport1)
20.30: Dánia–Oroszország (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
EURÓPA-BAJNOKSÁG (BUDAPEST, DUNA ARÉNA)
NŐK, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
A-CSOPORT
14.30:
Görögország–Szlovákia
16.00: Szerbia–Horvátország
19.00: MAGYARORSZÁG–Oroszország (Tv: M4 Sport)
B-CSOPORT
11.30:
Franciaország–Németország
13.00: Spanyolország–Izrael
17.30: Hollandia–Olaszország (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.00:
Dunaújvárosi Acélbikák–Corona Brasov (romániai)
18.00: FTC-Telekom–Schiller-Vasas HC

KÉZILABDA
NŐI NB I
18.00:
Érd HC–EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE
18.00: DVSC Schaeffler–Siófok KC
18.00: Kisvárda Master Good SE–FTC-Rail Cargo Hungaria

KOSÁRLABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
D-CSOPORT
11. FORDULÓ
20.00:
TB Bonn (német)–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
FÉRFI NB I
19.00:
Jászberényi KSE–Szolnoki Olajbányász

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1015 (Tv: Sport2)

OLIMPIA
Téli ifjúsági olimpia, Lausanne

RÖPLABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA, ELŐDÖNTŐ
1. MÉRKŐZÉS
18.00:
Fino Kaposvár–Kecskeméti RC
18.30: Vegyész RC Kazincbarcika–Pénzügyőr SE
NŐI MAGYAR KUPA, ELŐDÖNTŐ
1. MÉRKŐZÉS
19.00:
Vasas Óbuda–Újpesti TE

TENISZ
  6.00: WTA-torna, Hobart (Tv: Digi Sport3)
10.30: WTA-torna, Adelaide (Tv: Digi Sport1)
Csütörtök, 0.00: ATP-torna, Auckland , negyeddöntők (Tv: Sport2)
Csütörtök, 1.30: WTA-torna, Adelaide (Tv: Digi Sport2)
Csütörtök, 3.00: WTA-torna, Hobart (Tv: Digi Sport1)

TEREPRALI
Dakar rali, 10. gyorsasági szakasz, Haradh–Szubajah, 534 km

ÚSZÁS
FINA Bajnokok Sorozata, 1. állomás, Sencsen

 


JANUÁR 16., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

AZ NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
16.00:
Ferencváros–1. FC Köln U21 (német)

FRANCIA KUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
20.55:
Pau (III.)–Bordeaux

OLASZ KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
21.15:
Parma–Roma

ÜNNEPSÉG
20.00:
Az Év Sportolója Gála 2019, Nemzeti Színház (Tv: M4 Sport)

KÉZILABDA
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG
KÖZÉPDÖNTŐ, 1. FORDULÓ
I. CSOPORT (BÉCS)

C1–B2
A2–C2
A1–B1

VÍZILABDA
EURÓPA-BAJNOKSÁG (BUDAPEST, DUNA ARÉNA)
FÉRFIAK, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
A-CSOPORT
10.00:
Németország–Szlovákia
20.30: Montenegró–Horvátország
B-CSOPORT
13.00:
Románia–Szerbia
14.30: Hollandia–Oroszország
C-CSOPORT
11.30:
Málta–Törökország
19.00: MAGYARORSZÁG–Spanyolország (Tv: M4 Sport)
D-CSOPORT
16.00:
Görögország–Grúzia
17.30: Franciaország–Olaszország (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
SC Csíkszereda (romániai)–Debreceni EAC
18.30: Fehérvári Titánok–Corona Brasov (Brassó, romániai)
VISEGRÁD-KUPA, DÖNTŐ
VISSZAVÁGÓ
18.00:
JKH GKS Jastrzebie (lengyel)–HK Nitra (Nyitra, szlovák)

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA
B-CSOPORT
10. FORDULÓ
18.00:
Sopron Basket–Girona (spanyol)
NBA, ALAPSZAKASZ
Péntek, 2.00:
Milwaukee Bucks–Boston Celtics (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1016 (Tv: Sport2)

OLIMPIA
Téli ifjúsági olimpia, Lausanne

TEREPRALI
Dakar rali, 11. gyorsasági szakasz, Szubajah–Haradh, 379 km

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
20.00:
Hungast Haladás–MTK Budapest
NŐI MAGYAR KUPA, ELŐDÖNTŐ
1. MÉRKŐZÉS
17.00:
Jászberény VT–Fatum Nyíregyháza

TENISZ
6.45: WTA-torna, Adelaide (Tv: Digi Sport3)
8.00: WTA-torna, Hobart (Tv: Digi Sport3)
9.00: WTA-torna, Adelaide (Tv: Digi Sport1)
Péntek, 1.30: WTA-torna, Adelaide (Tv: Digi Sport1)
Péntek, 5.00: ATP-torna, Adelaide (Tv: Sport2)


JANUÁR 17., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

AZ NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEI
Bp. Honvéd–Hajduk Split (horvát I. o.)
SV Mattersburg (Nagymarton, osztrák I. o.)–Kaposvár, Ausztriában
Paksi FC–Ahmat Groznij (orosz I. o.)
Puskás Akadémia–FC Hermannstadt (Nagyszeben, román I. o.)

NÉMET BUNDESLIGA
18. FORDULÓ
20.30:
Schalke–Borussia Mönchengladbach (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
20. FORDULÓ
21.00:
Leganés–Getafe (Tv: Spíler2)

FRANCIA KUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
21.05:
Granville (IV.)–Olympique Marseille

PORTUGÁL PRIMEIRA LIGA
17. FORDULÓ
22.15:
Sporting–Benfica (Tv: Sport1)

KÉZILABDA
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG
KÖZÉPDÖNTŐ, 1. FORDULÓ
II. CSOPORT (MALMÖ)
F1–E2
D2–F2
D1–E1

VÍZILABDA
EURÓPA-BAJNOKSÁG (BUDAPEST, DUNA ARÉNA)
NŐK, CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
A-CSOPORT
14.30:
Oroszország–Horvátország
17.30: Szlovákia–Szerbia
19.00: MAGYARORSZÁG–Görögország (Tv: M4 Sport)
B-CSOPORT
11.30:
Németország–Spanyolország
13.00: Hollandia–Franciaország
16.00: Olaszország–Izrael

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
10.30 és 14.00:
férfi kombináció, Wengen

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.40:
Schiller-Vasas HC–Hokiklub Budapest

KÉZILABDA
NŐI NB I
18.00:
Dunaújvárosi Kohász KA–Váci NKSE, Szekszárd
18.30: Motherson-Mosonmagyaróvár–Szent István SE

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Alba Fehérvár–PVSK-Veolia
18.00: KTE-Duna Aszfalt–Naturtex-SZTE-Szedeák

OLIMPIA
Téli ifjúsági olimpia, Lausanne

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
1. MCM-Diamant Kaposvár–Békéscsabai RSE

TENISZ
6.00: ATP-torna, Auckland (Tv: Sport2)
6.30: WTA-torna, Hobart (Tv: Digi Sport2)
9.00: WTA-torna, Adelaide (Tv: Digi Sport1)
Szombat, 2.00: ATP-torna, Auckland (Tv: Sport2)
Szombat, 3.00: WTA-torna, Hobart (Tv: Digi Sport1)

TEREPRALI
Dakar rali, 12. (utolsó) gyorsasági szakasz, Haradh–Qiddijah, 374 km

 

JANUÁR 18., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

AZ NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEI
Debreceni VSC–FK Minaj (ukrán II. o.)
Debreceni VSC–Universitatea Cluj (Kolozsvár, román II. o.)
Górnik Zabrze (lengyel I. o.)–Diósgyőri VTK
Fehérvár–VfB Stuttgart (német II. o.)
Mezőkövesd–MFK Zemplín Michalovce (Nagymihály, szlovák I. o.)
Mezőkövesd–Dorogi FC (NB II)
Paks–Ludogorec Razgrad (bolgár I. o.)
Újpest FC–FK Ufa (orosz I. o.)
ZTE FC–NK Slaven Belupo Koprivnica (Kapronca, horvát I. o.)

ANGOL PREMIER LEAGUE
23. FORDULÓ
13.30:
Watford–Tottenham Hotspur (Tv: Spíler1)
16.00: Arsenal–Sheffield United
16.00: Brighton–Aston Villa
16.00: Manchester City–Crystal Palace (Tv: Spíler1)
16.00: Norwich–AFC Bournemouth
16.00: Southampton–Wolverhampton Wanderers
16.00: West Ham United–Everton
18.30: Newcastle United–Chelsea (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA KUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
13.00:
Épinal (IV.)–Saint-Pierroise (réunioni)
13.00: Nice–Red Star (III.)
13.00: Prix les Mézieres (V.)–Limonest (V.)
15.00: ASM Belfort (IV.)–Nancy (II.)
15.00: Gonfreville (V.)–Lille
18.00: Angouleme (IV.)–Strasbourg
18.00: Paris FC (II.)–Saint-Étienne
20.55: Nantes–Olympique Lyon

NÉMET BUNDESLIGA
18. FORDULÓ
15.30:
Augsburg–Borussia Dortmund (Tv: Sport2)
15.30: Fortuna Düsseldorf–Werder Bremen
15.30: Hoffenheim–Eintracht Frankfurt
15.30: 1. FC Köln–Wolfsburg
15.30: Mainz–Freiburg
18.30: RB Leipzig–Union Berlin (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
20. FORDULÓ
15.00:
Lazio–Sampdoria (Tv: Digi Sport1)
18.00: Sassuolo–Torino (Tv: Digi Sport2)
20.45: Napoli–Fiorentina (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
20. FORDULÓ
13.00:
Levante–Deportivo Alavés (Tv: Spíler2)
16.00: Real Madrid–Sevilla (Tv: Spíler2)
18.30: Osasuna–Valladolid (Tv: Spíler2)
21.00: Eibar–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)

KÉZILABDA
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG
KÖZÉPDÖNTŐ, 2. FORDULÓ
I. CSOPORT (BÉCS)

C1–B1
A1–C2
A2–B2

VÍZILABDA
EURÓPA-BAJNOKSÁG (BUDAPEST, DUNA ARÉNA)
FÉRFIAK, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
A-CSOPORT
16.00:
Szlovákia–Horvátország
17.30: Németország–Montenegró
B-CSOPORT
11.30:
Románia–Oroszország
20.30: Szerbia–Hollandia
C-CSOPORT
10.00:
Törökország–Spanyolország
19.00: MAGYARORSZÁG–Málta (Tv: M4 Sport)
D-CSOPORT
13.00:
Franciaország–Görögország
16.00: Olaszország–Grúzia

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
12.30:
férfi lesiklás, Wengen
11.00 és 14.05: női óriás-műlesiklás, Sestriere

JÉGKORONG
MAGYAR KUPA, MISKOLC
ELŐDÖNTŐ
15.30:
Hydro Fehérvár AV19–DVTK Jegesmedvék
19.00: FTC-Telekom–MAC Újbuda

KÉZILABDA
NŐI EHF-KUPA, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
A-CSOPORT
15.00:
DVSC Schaeffler–Thüringer HC (német) (Tv: Sport1)
B-CSOPORT
17.00:
Siófok KC–Podravka Koprivnica (horvát) (Tv: Sport1)
C-CSOPORT
19.00:
Érd HC–MKS Lublin (lengyel) (Tv: Sport1)
NŐI NB I
18.00:
MTK Budapest–Alba Fehérvár KC
18.00: FTC-Rail Cargo Hungaria–Szombathelyi KKA
18.00: Győri Audi ETO KC–Kisvárda Master Good SE

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Kaposvári KK–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
18.00: OSE Lions–Zalakerámia ZTE KK
18.00: Sopron KC–DEAC
18.00: Jászberényi KSE–Atomerőmű SE
NŐI NB I
16.00:
ELTE BEAC Újbuda–NKE-FCSM Csata
17.00: Aluinvent DVTK–ZTE Női Kosárlabda Klub
18.00: PEAC-Pécs–Vasas Akadémia
18.00: TFSE-MTK–VBW CEKK Cegléd
20.30: PINKK-Pécsi 424–Atomerőmű KSC Szekszárd

OLIMPIA
Téli ifjúsági olimpia, Lausanne

RÖPLABDA
NŐI RÖPLABDA EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
Fatum Nyíregyháza–Jászberény VT
18.00: Újpesti TE–Vasas Óbuda

SÍUGRÁS
16.00: világkupa, Titisee-Neustadt

SPORTLÖVÉSZET
Honvéd 70 Kupa, légfegyveres Európa-bajnoki válogató (BHSE Kosárlabdacsarnok)

TENISZ
ATP: Adelaide, Auckland, WTA: Adelaide

ÚSZÁS
FINA Bajnokok Sorozata, 2. állomás, Peking

 

JANUÁR 19., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
23. FORDULÓ
15.00:
Burnley–Leicester City (Tv: Digi Sport2)
17.30: Liverpool FC–Manchester United (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA KUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
17.15:
Athlético Marseille (V.)–Rennes
17.15: Dijon–Nimes
17.15: Montpellier–Caen (II.)
17.15: Rouen (IV.)–Angers
20.55: Lorient (II.)–Paris SG

NÉMET BUNDESLIGA
18. FORDULÓ
15.30:
Hertha BSC–Bayern München (Tv: Sport2)
18.00: Paderborn–Leverkusen (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
20. FORDULÓ
12.30:
Milan–Udinese (Tv: Digi Sport1)
15.00: Bologna–Verona
15.00: Brescia–Cagliari (Tv: Digi Sport3)
15.00: Lecce–Inter (Tv: Digi Sport1)
18.00: Genoa–Roma (Tv: Digi Sport2)
20.45: Juventus–Parma (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
20. FORDULÓ
12.00:
Mallorca–Valencia (Tv: Spíler2)
14.00: Betis–Real Sociedad (Tv: Spíler2)
16.00: Villarreal–Espanyol (Tv: Spíler2)
18.30: Athletic Bilbao–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
21.00: Barcelona–Granada (Tv: Spíler2)

KÉZILABDA
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG
KÖZÉPDÖNTŐ, 2. FORDULÓ
II. CSOPORT (MALMÖ)

14.00: Portugália–Izland (Tv: Sport1)
16.15: Szlovénia–Magyarország (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
18.30: Norvégia–Svédország (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
EURÓPA-BAJNOKSÁG (BUDAPEST, DUNA ARÉNA)
NŐK, CSOPORTKÖR
5. FORDULÓ
A-CSOPORT
13.00:
Szlovákia–Horvátország
17.30: Görögország–Oroszország
19.00: MAGYARORSZÁG–Szerbia (Tv: M4 Sport)
B-CSOPORT
11.30:
Franciaország–Olaszország
14.30: Németország–Izrael
16.00: Spanyolország–Hollandia

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, FŐCSOPORTDÖNTŐK
21.00:
Kansas City Chiefs–Tennessee Titans (Tv: Sport2)
Hétfő, 0.40: San Fransisco 49ers–Green Bay Packers (Tv: Sport2)

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
10.15 és 13.15:
férfi műlesiklás, Wengen
11.45: párhuzamos óriás-műlesiklás, Sestriere

JÉGKORONG
MAGYAR KUPA, MISKOLC
12.00:
a 3. helyért
15.30: döntő

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Szolnoki Olajbányász–Egis Körmend
NŐI NB I
18.00:
Sopron Basket–Uni Győr MÉLY-ÚT

OLIMPIA
Téli ifjúsági olimpia, Lausanne

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
16.00:
Debreceni EAC–Kecskeméti RC
17.00: Pénzügyőr SE–Vegyész RC Kazincbarcika

SÍUGRÁS
15.15:
világkupa, Titisee-Neustadt

SPORTLÖVÉSZET
Honvéd 70 Kupa, légfegyveres Európa-bajnoki válogató (BHSE Kosárlabdacsarnok)

ÚSZÁS
FINA Bajnokok Sorozata, 2. állomás, Peking