SZEPTEMBER 9., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

EB-SELEJTEZŐK
6. FORDULÓ
E-CSOPORT
20.45: MAGYARORSZÁG
–Szlovákia (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
18.00:
Azerbajdzsán–Horvátország (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI MÉRKŐZÉSEK
C-CSOPORT
20.45:
Észak-Írország–Németország (Tv: Sport1)
20.45: Észtország–Hollandia
G-CSOPORT
20.45: Lengyelország–Ausztria
20.45: Lettország–Észak-Macedónia
20.45: Szlovénia–Izrael
I-CSOPORT
20.45:
Oroszország–Kazahsztán
20.45: San Marino–Ciprus
20.45: Skócia–Belgium (Tv: Sport2)

MAGYAR KUPA
11.00:
a 6. forduló (a főtábla 1. fordulójának) sorsolása

FUTSAL NB I
3. FORDULÓ

19.00: Kecskemét–Aramis SE
19.30: FTC–Haladás

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
18.00:
Európa–Egyesült Államok viadal, Minszk (Tv: M4 Sport kb. 19.50-ig, majd m4sport.hu)

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
1. FORDULÓ
Kedd, 1.00:
New Orleans Saints–Houston Texans (Tv: Sport2)
Kedd, 4.30: Oakland Raiders–Denver Broncos (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
13.30:
Vuelta a Espana, 16. szakasz, Pravia–Alto de La Cubilla 144.4 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, KÍNA
2. CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
AZ 1–16. HELYÉRT
K-CSOPORT (Sencsen)
10.30:
Csehország–Görögország (Tv: M4 Sport)
14.30: Egyesült Államok–Brazília (Tv: M4 Sport)
L-CSOPORT (Nanking)
10.00:
Dominikai Köztársaság–Litvánia (m4sport.hu)
14.00: Franciaország–Ausztrália (m4sport.hu)
A 17–32. HELYÉRT
O-CSOPORT (Tungkuan)
  9.30:
Japán–Montenegró (m4sport.hu)
13.30: Törökország–Új-Zéland (m4sport.hu)
P-CSOPORT (Sanghaj)
10.00:
Jordánia–Szenegál (m4sport.hu)
14.00: Németország–Kanada (m4sport.hu)

LÓSPORT
13.30:
Kincsem+Tuti 1974 (Tv: Sport2)

ÖKÖLVÍVÁS
12.00 és 16.00: férfi világbajnokság, Jekatyerinburg, selejtezők

TENISZ
4.30:
WTA-torna, Hirosima (Tv: Digi Sport3)
5.00:
WTA-torna, Csengcsou (Tv: Digi Sport2)
9.00: WTA-torna, Nancsang, 1. forduló (a 16 közé jutásért), Arn Gréta–Katerina Kozlova (ukrán) (Tv: Digi Sport1)

SZEPTEMBER 10., KEDD

FUTBALLPROGRAM

U21-ES FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
20.00: MAGYARORSZÁG–
Norvégia (Tv: M4 Sport)

EB-SELEJTEZŐK
6. FORDULÓ
A-CSOPORT

20.45: Montenegró–Csehország
20.45: Anglia–Koszovó (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
B-CSOPORT
20.45: Luxemburg–Szerbia
20.45: Litvánia–Portugália (Tv: Sport2)
H-CSOPORT
20.45: Moldova–Törökország
20.45: Franciaország–Andorra
20.45: Albánia–Izland

VB-SELEJTEZŐK
AFRIKA
1. KÖR
15.00:
Szváziföld–Dzsibuti
15.00: Malawi–Botswana
15.00: Zimbabwe–Szomália
16.00: Mozambik–Mauritius
17.00: Angola–Gambia
18.00: Ruanda–Seychelle-szigetek
18.00: Togo–Comore-szigetek
18.30: Bissau-Guinea–Sao Tomé és Príncipe
19.00: Namíbia–Eritrea
19.00: Szudán–Csád

ÁZSIA
2. KÖR
A-CSOPORT

 7.30: Guam–Fülöp-szigetek
17.00: Maldív-szigetek–Kína
B-CSOPORT
13.10: Tajvan–Nepál
17.30: Kuvait–Ausztrália
C-CSOPORT
13.30: Kambodzsa–Bahrein
14.00: Hongkong–Irán
D-CSOPORT
13.45: Szingapúr–Palesztina
18.00: Jemen–Szaúd-Arábia
E-CSOPORT
16.00: Afganisztán–Banglades
18.30: Katar–India
F-CSOPORT
11.00: Mongólia–Tádzsikisztán
14.20: Mianmar–Japán
G-CSOPORT
14.30: Indonézia–Thaiföld
14.45: Malajzia–Arab Emírségek
H-CSOPORT
16.00: Türkmenisztán–Dél-Korea
16.00: Srí Lanka–Észak-Korea

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
Európa–Egyesült Államok viadal, Minszk
18.00: női kalapácsvetés (Gyurátz Réka)
19.20: női 3000 m akadály (Gyürkés Viktória)
20.20: női súlylökés (Márton Anita)

KERÉKPÁR
14.30:
Tour of Britain, 4. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
2. FORDULÓ

18.00: Telekom Veszprém–Grundfos Tatabánya KC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
3. FORDULÓ
18.00: Mol-Pick Szeged–Váci KSE
NŐI NB I
9. FORDULÓ
18.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–DVSC Schaeffler

KOSÁRLABDA
FÉRFI KOSÁRLABDA-VILÁGBAJNOKSÁG, KÍNA
NEGYEDDÖNTŐ
13.30:
Argentína–Szerbia (Tv: M4 Sport)
15.00: Spanyolország–Lengyelország (Tv: M4 Sport)

LÓSPORT
13.30:
Kincsem+Tuti 1975 (Tv: Sport2)

ÖKÖLVÍVÁS
12.00 és 16.00: Férfi világbajnokság, Jekatyerinburg, selejtezők

SAKK
Világkupa, Hanti-Manszijszk

SZNÚKER
  8.25:
Mesterek Tornája, Sanghaj, 2. nap (Tv: Eurosport1)
13.25: Mesterek Tornája, Sanghaj, 2. nap (Tv: Eurosport2)

TENISZ
4.30: WTA-torna, Hirosima (Tv: Digi Sport3)
6.00: WTA-torna, Csengcsou (Tv: Digi Sport2)
9.00: WTA-torna, Nancsang (Tv: Digi Sport1)

SZEPTEMBER 11., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

NŐI NB I
2. FORDULÓ
13.00:
Kelen SC–MTK
15.00: FTC–ETO FC Győr
16.30: Astra-Alef HFC–Haladás

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KERÉKPÁR
15.00: Vuelta a Espana, 17. szakasz, Aranda de Duero–Guadalajara, 219.6 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör
18.00:
Cocks (finn)–Sävehof (svéd) (Tv: Sport1)
NŐI NB I
3. FORDULÓ

18.30: Siófok KC–Kisvárda Master Good SE (Tv: M4 Sport)

KOSÁRLABDA
Férfi világbajnokság, Kína, negyeddöntők

LÓSPORT
13.30:
Kincsem+Tuti 1976 (Tv: Sport2)

ÖKÖLVÍVÁS
12.00 és 16.00:
Férfi világbajnokság, Jekatyerinburg, selejtezők

SAKK
Világkupa, Hanti-Manszijszk

SZNÚKER
  7.55:
Mesterek Tornája, Sanghaj, 3. nap (Tv: Eurosport1)
13.25: Mesterek Tornája, Sanghaj, 3. nap (Tv: Eurosport2)

TENISZ
4.30: WTA-torna, Hirosima (Tv: Digi Sport3)
8.00: WTA-torna, Csengcsou (Tv: Digi Sport2)
9.00: WTA-torna, Nancsang (Tv: Digi Sport1)

 

SZEPTEMBER 12., CSÜTÖRTÖK

ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
2. FORDULÓ
Péntek, 2.15:
Carolina Panthers–Tampa Bay Buccaneers (Tv: Sport2)

KAJAK-KENU
Olimpiai tesztverseny, Tokió
2.00: 
előcsatározások

KERÉKPÁR
12.25: Vuelta a Espana, 18. szakasz, Colmenar Viejo–Becerril de la Sierra, 177.5 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NÉMET FÉRFIBAJNOKSÁG
5. FORDULÓ
19.00:
THW Kiel–Flensburg (Tv: Sport1)
Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör
20.15:
Schaffhausen (svájci)–Dinamo Bucuresti (román) (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
Férfi világbajnokság, Kína, mérkőzések az 5–8. helyért

LÓSPORT
18.30:
Kincsem+Tuti 1977 (Tv: Sport2)

LOVASSPORT
  9.00: Kettesfogathajtó-világbajnokság, Drebkau, díjhajtás

ÖKÖLVÍVÁS
12.00 és 16.00: Férfi világbajnokság, Jekatyerinburg, selejtezők

SAKK
Világkupa, Hanti-Manszijszk

SZNÚKER
  7.55:
Mesterek Tornája, Sanghaj, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)
13.25: Mesterek Tornája, Sanghaj, negyeddöntő (Tv: Eurosport2)

TENISZ
4.30: WTA-torna, Hirosima (Tv: Digi Sport3)
8.00: WTA-torna, Csengcsou (Tv: Digi Sport2)
9.00: WTA-torna, Nancsang (Tv: Digi Sport1)

SZEPTEMBER 13., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

FÉRFI FUTSAL NB I
4. FORDULÓ

18.30: Berettyóújfalu–FTC
18.45: Rubeola FC–Nyírgyulaj
19.00: Dunaferr–DEAC

FRANCIA LIGUE 1
5. FORDULÓ
19.00:
Lille–Angers (Tv: Digi Sport3)
20.45: Amiens–Lyon (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
4. FORDULÓ
20.30:
Fortuna Düsseldorf–Wolfsburg (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
4. FORDULÓ
21.00:
Mallorca–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
Szlovák Extraliga
17.45:
DVTK–Zvolen (Tv: Digi Sport2)

KAJAK-KENU
Olimpiai tesztverseny, Tokió
2.00: előcsatározások
3.30: döntők

KERÉKPÁR
15.00: Vuelta a Espana, 19. szakasz, Ávila–Toledo, 165.2 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
3. FORDULÓ

18.00: SBS-Eger–Orosházi FKSE-Linamar
18.00: Csurgói KK–Sport36-Komló
NŐI NB I
3. FORDULÓ

18.00: FTC-Rail Cargo Hungaria–Dunaújvárosi Kohász KA (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
18.00: Alba Fehérvár KC–Győri Audi ETO KC

KOSÁRLABDA
Férfi világbajnokság, Kína, elődöntők

LÓSPORT
20.00: Kincsem+Tuti 1978 (Tv: Sport1)

LOVASSPORT
9.00: Kettesfogathajtó-világbajnokság, Drebkau, díjhajtás

MOTORSPORT
MOTOGP, SAN MARINÓ-I NAGYDÍJ
8.55: 
Moto3, 1. szabadedzés (Tv: Spíler1)
9.55: MotoGP, 1. szabadedzés (Tv: Spíler1)
10.55: Moto2, 1. szabadedzés (Tv: Spíler1)
13.10: Moto3, 2. szabadedzés (Tv: Spíler1)
14.10: MotoGP, 2. szabadedzés (Tv: Spíler1)
15.10: Moto2, 2. szabadedzés (Tv: Spíler1)

ÖKÖLVÍVÁS
12.00 és 16.00: Férfi világbajnokság, Jekatyerinburg, selejtezők

SAKK
Világkupa, Hanti-Manszijszk

SPORTLÖVÉSZET
Olimpiai kvalifikációs koronglövő Európa-bajnokság, Lonato, női skeet

SZABADIDŐSPORT
World Urban Games, Budapest

SZNÚKER
  7.55:
Mesterek Tornája, Sanghaj, elődöntő (Tv: Eurosport1)
13.25: Mesterek Tornája, Sanghaj, elődöntő (Tv: Eurosport2)

TENISZ
4.30: WTA-torna, Hirosima, negyeddöntő (Tv: Digi Sport3)
8.00: WTA-torna, Csengcsou, negyeddöntő (Tv: Digi Sport2)
9.00: WTA-torna, Nancsang, negyeddöntő (Tv: Digi Sport1)

VÍZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája, selejtező, 2. forduló (Budapest)
18.00: Dinamo Moszkva (orosz)–Szintyez Kazany (orosz)
19.45: A-Híd OSC Újbuda–Potsdam (német)
Férfi Eurokupa, selejtező, 1. forduló
B-csoport (Eger)
18.30: ZF-Eger–Solaris Sibenik (horvát)
C-csoport (Valletta)
18.00: PannErgy-Miskolci VLC–CN Noisy-le-Sec (francia)
E.ON férfi ob I, a 2. fordulóból elhalasztott mérkőzés
A-csoport
19.15:
Debreceni VSE–Tatabánya

SZEPTEMBER 14., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
6. FORDULÓ

17.00: Újpest FC–Debreceni VSC (stream: m4sport.hu) – élőben az NSO-n!
17.00: Budapest Honvéd–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Kisvárda Master Good–Mezőkövesd Zsóry FC (stream: m4sport.hu) – élőben az NSO-n!
17.00: Diósgyőri VTK–ZTE FC (stream: m4sport.hu) – élőben az NSO-n!
17.00: Puskás Akadémia FC–Kaposvár (stream: m4sport.hu) – élőben az NSO-n!
19.30: Paksi FC–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
5. FORDULÓ
13.30:
Liverpool–Newcastle (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
16.00: Brighton–Burnley
16.00: Manchester United–Leicester
16.00: Sheffield United–Southampton
16.00: Tottenham–Crystal Palace
16.00: Wolverhampton–Chelsea
18.30: Norwich–Manchester City (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
5. FORDULÓ
17.30:
PSG–Strasbourg (Tv: Digi Sport2)
20.00: Bordeaux–Metz (Tv: Digi Sport2)
20.00: Brest–Rennes
20.00: Dijon–Nimes
20.00: Montpellier–Nice (Tv: Digi Sport3)

NÉMET BUNDESLIGA
4. FORDULÓ
15.30:
Augsburg–Frankfurt
15.30: Dortmund–Leverkusen (Tv: Sport2)
15.30: 1. FC Köln–Mönchengladbach
15.30: Mainz–Hertha
15.30: Union Berlin–Werder Bremen
18.30: RB Leipzig–Bayern München (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
3. FORDULÓ
15.00:
Fiorentina–Juventus (Tv: Digi Sport2)
18.00: Napoli–Sampdoria (Tv: Digi Sport1)
20.45: Inter–Udinese (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
4. FORDULÓ
13.00: Real Madrid–Levante (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
16.00: Leganés–Villarreal
18.30: Real Sociedad–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
21.00: Barcelona–Valencia (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
9.25: WTCR, Ningpo, első futam (Tv: Eurosport1)

BIRKÓZÁS
Olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Nur-Szultan
Kötöttfogás 55 kg, 63, 72 (Korpási Bálint), 82 (Lévai Zoltán) selejtezők
  7.00: negyeddöntők 
14.00: elődöntők

KAJAK-KENU
Olimpiai tesztverseny, Tokió
2.00:
előcsatározások

KERÉKPÁR
12.00: Vuelta a Espana, 20. szakasz, Arenas de San Pedro–Plataforma de Gredos, 190.4 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 1. forduló
A-csoport

17.30: Mol-Pick Szeged–Barcelona (spanyol) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
19.45: PPD Zagreb (horvát)–PSG (francia) (Tv: Sport1)
D-csoport
15.00:
Csehovszkije Medvegyi (orosz)–Wisla Plock (lengyel) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00: FTC-HungaroControl–Grundfos Tatabánya KC 
18.00: Dabasi KC VSE–Balatonfüredi KSE 
18.00: HE-DO B. Braun Gyöngyös–Budakalász 
NŐI NB I
18.00: Érd HC–MTK Budapest 
18.00: Békéscsabai Előre NKSE–Motherson-Mosonmagyaróvár
18.00: Váci NKSE–DVSC Schaeffler 
18.00: Szent István SE–Szombathelyi KKA

KOSÁRLABDA
Férfi világbajnokság, Kína, mérkőzés az 5. és a 7. helyért

LÓSPORT
18.15: Global Champions Tour, Saint-Tropez (Tv: Eurosport1)

LOVASSPORT
9.00: Kettesfogathajtó-világbajnokság, Drebkau, maratonhajtás

MOTORSPORT
MOTOGP, SAN MARINÓ-I NAGYDÍJ
9.00: Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Spíler1)
9.55:
MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Spíler1)
10.55:
Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Spíler1)
12.35:
Moto3, 1. időmérő (Tv: Spíler1)
13.00: Moto3, 2. időmérő (Tv: Spíler1)
13.30: MotoGP, 4. szabadedzés (Tv: Spíler1)
14.10: MotoGP, 1. időmérő (Tv: Spíler1)
14.35: MotoGP, 2. időmérő (Tv: Spíler1)
15.05: Moto 2, 1. időmérő (Tv: Spíler1)
15.30: Moto 2, 2. időmérő (Tv: Spíler1)

ÖKÖLVÍVÁS
12.00 és 16.00: Férfi világbajnokság, Jekatyerinburg, selejtezők

SAKK
Világkupa, Hanti-Manszijszk

SZABADIDŐSPORT
World Urban Games, Budapest

SZNÚKER
7.55 és 13.25:
Mesterek Tornája, Sanghaj, elődöntő (Tv: Eurosport2)

TENISZ
11.00: DAVIS-KUPA, OSZTÁLYOZÓ, SPORT11 KÖZPONT, BUDAPEST
MAGYARORSZÁG
–Ukrajna (Tv: M4 Sport)

4.30: WTA-torna, Hirosima, elődöntő (Tv: Digi Sport1)
8.00: WTA-torna, Csengcsou, elődöntő (Tv: Digi Sport3)
10.00: WTA-torna, Nancsang, elődöntő (Tv: Digi Sport2)

UFC
Vasárnap, 2.00:
UFC Fight Night, Vancouver, Donald Cerrone–Justin Gaethje (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája, selejtező, 2. forduló (Budapest)
18.00: Potsdam (német)–Dinamo Moszkva (orosz)
19.45: A-Híd OSC Újbuda–Szintyez Kazany (orosz)
Férfi Eurokupa, selejtező, 1. forduló
B-csoport (Eger)

18.30: ZF-Eger–Sturm 2002 Ruza (orosz)
C-csoport (Valletta)
17.00: PannErgy-Miskolci VLC–CN Posillipo Napoli (olasz)

SZEPTEMBER 15., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB II
8. FORDULÓ

16.30: Vác FC–Tiszakécske
17.00: Szolnoki MÁV FC–WKW ETO FC Győr
17.00: BFC Siófok–Budaörs 
17.00: Gyirmót FC Győr–Dorogi FC 
17.00: Szombathelyi Haladás–Soroksár SC 
17.00: Budafoki MTE–FC Ajka 
17.00: MTK Budapest–Kazincbarcika
17.00: Nyíregyháza Spartacus FC–Vasas FC
18.00: Szeged-Csanád Grosics–Aqvital FC Csákvár

NB III
7. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

16.00: ESMTK–Putnok FC
16.00: Cegléd–Tállya
16.00: Jászberény–Ózd
16.00: Tiszaújváros–DEAC
16.00: Balassagyarmat–Sényő
16.00: Füzesgyarmat–DVTK II
16.00: Eger–DVSC II
16.00: FC Hatvan–Gyöngyös
KÖZÉP-CSOPORT
16.00: Dabas–Rákosmente
16.00: Dunaharaszti MTK–Monor
16.00: PMFC–Kecskeméti TE
16.00: THSE-Szabadkikötő–Bp. Honvéd II
16.00: Szentlőrinc–Kozármisleny
16.00: Kelen SC–Taksony
16.00: Iváncsa–Szekszárd
18.00: Dunaújváros–Dabas-Gyón FC
NYUGATI CSOPORT
16.00: Érd–Komárom VSE
16.00: Veszprém–Puskás Akadémia II
16.00: Balatonlelle–Bicskei Torna Club
16.00: BKV Előre–III. Ker. TVE
16.00: Mosonmagyaróvár–FC Nagykanizsa
16.00: Pápai Perutz FC–Ménfőcsanak
16.00: Sárvár FC–Petőfi Sportkör Lipót
16.00: Hévíz Sportkör–Mol Fehérvár FC II

ANGOL PREMIER LEAGUE
5. FORDULÓ
15.00:
Bournemouth–Everton (Tv: Digi Sport1)
17.30: Watford–Arsenal (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
5. FORDULÓ
15.00:
Nantes–Reims (Tv: Digi Sport3)
17.00: Saint-Étienne–Toulouse
21.00: Monaco–Marseille (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
4. FORDULÓ
15.30:
Hoffenheim–Freiburg (Tv: Sport2)
18.00: Paderborn–Schalke (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
3. FORDULÓ

12.30: Genoa–Atalanta (Tv: Digi Sport1)
15.00: Brescia–Bologna
15.00: Parma–Cagliari
15.00: SPAL–Lazio (Tv: Digi Sport2)
18.00: Roma–Sassuolo (Tv: Digi Sport3)
20.45: Hellas Verona–Milan (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
4. FORDULÓ

12.00: Eibar–Espanyol (Tv: Spíler2)
14.00: Alavés–Sevilla (Tv: Spíler2)
16.00: Celta Vigo–Granada (Tv: Spíler2)
18.30: Valladolid–Osasuna (Tv: Spíler2)
21.00: Betis–Getafe (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
2. FORDULÓ
19.00
Baltimore Ravens–Arizona Cardinals
19.00
Cincinnati Bengals–San Francisco 49ers
19.00
Detroit Lions–Los Angeles Chargers
19.00
Green Bay Packers–Minnesota Vikings (Tv: Sport2)
19.00 Houston Texans–Jacksonville Jaguars
19.00
Miami Dolphins–New England Patriots
19.00
New York Giants–Buffalo Bills
19.00
Pittsburgh Steelers–Seattle Seahawks
19.00
Tennessee Titans–Indianapolis Colts
19.00
Washington Redskins–Dallas Cowboys
22.05
Oakland Raiders–Kansas City Chiefs
22.25
Denver Broncos–Chicago Bears
22.25
Los Angeles Rams–New Orleans Saints (Tv: Sport2)
Hétfő, 2.20
Atlanta Falcons–Philadelphia Eagles (Tv: Sport2)

AUTÓSPORT
8.15:
WTCR, Ningpo, második futam (Tv: Eurosport1)
9.15: WTCR, Ningpo, harmadik futam (Tv: Eurosport1)

BIRKÓZÁS
Olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Nur-Szultan
Kötöttfogás 67 kg (Krasznai Máté), 87 (Lőrincz Viktor), 97 (Kiss Balázs) selejtezők
7.00: negyeddöntők
14.00: elődöntők
Kötöttfogás 55 kg, 63, 72, 82
 7.00: vigaszág
15.00: döntők

JÉGKORONG
Szlovák Extraliga
17.15:
MAC Újbuda–DVTK (Tv: Digi Sport2)

KAJAK-KENU
Olimpiai tesztverseny, Tokió
2.00:
előcsatározások
3.30: döntők

KERÉKPÁR
17.00: Vuelta a Espana, 21. (utolsó) szakasz, Fuenlabrada–Madrid, 106.6 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 1. forduló, B-csoport

17.00: Telekom Veszprém–Motor Zaporizzsja (ukrán) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
Német férfibajnokság, 5. forduló
13.30:
Hannover–Bergischer HC (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
Férfi világbajnokság, Kína, bronzmérkőzés és döntő

LOVASSPORT
9.00: Kettesfogathajtó-világbajnokság, Drebkau, akadályhajtás

ÖKÖLVÍVÁS
12.00 és 16.00: Férfi világbajnokság, Jekatyerinburg, selejtezők

MOTORSPORT
MOTOGP, SAN MARINÓ-I NAGYDÍJ
8.20: Moto3, bemelegítés (Tv: Spíler1)
8.50:
Moto2, bemelegítés (Tv: Spíler1)
9.20:
MotoGP, bemelegítés (Tv: Spíler1)
11.00:
Moto3, futam (Tv: Spíler1)
12.20: Moto2, futam (Tv: Spíler1)
14.00: MotoGP, futam (Tv: Spíler1)

RALI
Török rali, a vb 11. futama, Marmaris

SAKK
Világkupa, Hanti-Manszijszk

SZABADIDŐSPORT
World Urban Games, Budapest

TENISZ
11.00: DAVIS-KUPA, OSZTÁLYOZÓ, SPORT11 KÖZPONT, BUDAPEST
MAGYARORSZÁG–
Ukrajna (Tv: DunaWorld)
4.30: WTA-torna, Hirosima, döntő (Tv: Digi Sport1)
8.00: WTA-torna, Csengcsou, döntő (Tv: Digi Sport3)
10.00: WTA-torna, Nancsang, döntő (Tv: Digi Sport1)

VÍZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája, selejtező, 2. forduló (Budapest)
10.45: Potsdam (német)–Szintyez Kazany (orosz)
12.30: A-Híd OSC Újbuda–Dinamo Moszkva (orosz)
Férfi Eurokupa, selejtező, 1. forduló
B-csoport (Eger)
ZF-Eger–Radnicski Kragujevac (szerb)
C-csoport (Valletta)
10.15: PannErgy-Miskolci VLC–Valletta (máltai)