KEDD
SZERDA
CSÜTÖRTÖK
PÉNTEK
SZOMBAT
VASÁRNAP

MÁJUS 21., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

PUSKÁS-SUZUKI-KUPA
Mérkőzés a 7. helyért

13.00: Panathinaikosz (görög)–Budapest Honvéd
Mérkőzés az 5. helyért
14.30: Bayern München (német)–Real Madrid (spanyol)
Bronzmérkőzés
16.30: Flamengo (brazil)–Sporting CP (portugál) (Tv: M4 Sport)
Döntő
18.00: Puskás Akadémia–Genk (belga) (Tv: M4 Sport)

NÉMETORSZÁG, OSZTÁLYOZÓ A BUNDESLIGA-TAGSÁGÉRT 
VISSZAVÁGÓ
20.30:
 Holstein Kiel (II.)–Wolfsburg (I.) (Tv: Eurosport2)
Az első mérkőzésen: 3–1 a Wolfsburgnak

MLS
21.00: 
Montreal Impact–Los Angeles Galaxy (Tv: Eurosport1)

FUTSAL NB I
RÁJÁTSZÁS, 9. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.00: 
Nyírgyulaj–FTC
19.00: Dunaferr–DEAC
B-CSOPORT
18.30:
 Rába ETO–Veszprém
19.30: Aramis–Bőny

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
FEZEN HFL

15.00: DAK Acél Dunaújváros Gorillaz–Budapest Cowbells (Tv: Digi Sport2)

AUTÓSPORT
  8.30: 
Túraautó-világkupa (WTCR), Zandvoort, 2. időmérő (Tv: Eurosport2)
12.15: Túraautó-világkupa (WTCR), Zandvoort, 2. futam (Tv: Eurosport2, M4 Sport)
14.45: TCR Europe, Zandvoort, 2. futam (Tv: Sport2)
16.35: Túraautó-világkupa (WTCR), Zandvoort, 3. futam (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
NHL
RÁJÁTSZÁS, 3. KÖR, 6. MÉRKŐZÉS
kedd, 2.00:
Washington Capitals–Tampa Bay Lightning (Tv: Spíler Tv)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
NEGYEDDÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉSEK

18.00: Alba Fehérvár–Pécsi VSK-Veolia
20.00: Szolnoki Olaj KK–Atomerőmű SE (Tv: M4 Sport)
NBA

RÁJÁTSZÁS, 3. KÖR, 4. MÉRKŐZÉS
kedd, 2.30:
 Cleveland Cavaliers–Boston Celtics (Tv: Sport1)

TENISZ
11.00: WTA-torna, Strasbourg (Tv: Digi Sport1)
12.00: Roland Garros, Párizs, selejtező (Tv: Europsort2)
16.30: Roland Garros, Párizs, selejtező (Tv: Europsort2)
17.30: Roland Garros, Párizs, selejtező (Tv: Europsort1)

MÁJUS 22., KEDD

FUTBALLPROGRAM

JÓTÉKONYSÁGI MÉRKŐZÉS
19.00:
Nigériai Szuper Sasok–Atlético Madrid (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KERÉKPÁR
13.15:
Giro d'Italia, 16. szakasz, Trento–Rovereto, 34.2 km, egyéni időfutam (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
NEGYEDDÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉS
18.00:
Egis Körmend–KTE-Duna Aszfalt
4. MÉRKŐZÉS
18.00:
Zalakerámia ZTE KK–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
NBA
RÁJÁTSZÁS, 3. KÖR, 4. MÉRKŐZÉS
szerda, 3.00:
Golden State Warriors–Houston Rockets (Tv: Sport1)

TENISZ
11.00:
WTA-torna, Strasbourg (Tv: Digi Sport1)
12.00: Roland Garros, Párizs, selejtező (Tv: Eurosport2)
14.00: Roland Garros, Párizs, selejtező (Tv: Eurosport2)
16.00: ATP-torna, Genf, a 16 közé jutásért (Tv: Eurosport2)
17.30: WTA-torna, Strasbourg (Tv: Digi Sport1)
18.00: ATP-torna, Genf, a 16 közé jutásért (Tv: Eurosport1)

MÁJUS 23., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

MAGYAR KUPA
DÖNTŐ, BUDAPEST, GROUPAMA ARÉNA
20.00:
Puskás Akadémia FC–Újpest FC (Tv: M4 Sport)

NŐI NB I
A 3. HELYÉRT, 2. MÉRKŐZÉS
17.00:
ETO FC Győr–Diósgyőri VTK

FRANCIAORSZÁG, OSZTÁLYOZÓ A LIGUE 1-TAGSÁGÉRT
ELSŐ MÉRKŐZÉS
20.45:
Ajaccio (II.)–Toulouse (I.) (Tv: Digi Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
NHL
RÁJÁTSZÁS, 3. KÖR, 7. MÉRKŐZÉS

csütörtök, 2.00: Tampa Bay Lightning–Washington Capitals (Tv: Spíler Tv)

KERÉKPÁR
13.15:
Giro d'Italia, 17. szakasz, Riva del Garda–Iseo, 155 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI NB I
26. (UTOLSÓ) FORDULÓ
18.00:
Kisvárda Master Good SE–Kecskeméti NKSE
18.00: Siófok KC–Vasas SC
18.00: Győri Audi ETO KC–Békéscsabai ENKSE (Tv: M4 Sport)*
18.00: Érd HC–Budaörs KSN
18.00: Dunaújvárosi Kohász KA–Alba Fehérvár KC
18.00: FTC-Rail Cargo Hungaria–GVM Europe-Vác (Tv: M4 Sport)*
18.00: MTK Budapest–DVSC-TVP
Párhuzamos közvetítés

KOSÁRLABDA
NBA
RÁJÁTSZÁS, 3. KÖR, 5. MÉRKŐZÉS
csütörtök, 2.30:
Boston Celtics–Cleveland Cavaliers (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
FÉRFI EURÓPA-LIGA
EZÜST DIVÍZIÓ, B-CSOPORT, 2. FORDULÓ
16.00:
MAGYARORSZÁG–Albánia (Nemzeti Közszolgálati Egyetem sportcsarnoka) (Tv: M4 Sport)
NŐI EURÓPA-LIGA
ARANY DIVÍZIÓ, B-CSOPORT, 2. FORDULÓ
18.30:
MAGYARORSZÁG–Horvátország (Nemzeti Közszolgálati Egyetem sportcsarnoka)

TENISZ
11.00:
WTA-torna, Strasbourg (Tv: Digi Sport1)
12.00: Roland Garros, Párizs, selejtező (Tv: Eurosport2)
14.00: Roland Garros, Párizs, selejtező (Tv: Eurosport2)
16.00: ATP-torna, Genf, a 8 közé jutásért (Tv: Eurosport2)
18.00: ATP-torna, Genf, a 8 közé jutásért (Tv: Eurosport1)

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I
DÖNTŐ, 4. MÉRKŐZÉS
18.15:
Szolnoki Dózsa–FTC-PQS Waterpolo
A 9. HELYÉRT, 3. MÉRKŐZÉS
19.00: PVSK Mecsek-Fűszért–Kaposvári VK

MÁJUS 24., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

NŐI NB I
DÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS

20.30:
MTK–Ferencváros (Tv: M4 Sport)
A 7. HELYÉRT
, 1. MÉRKŐZÉS
18.00:
Újpest FC–Kóka

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

FORMULA–1
MONACÓI NAGYDÍJ
11.00:
1. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
15.00: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport)

KERÉKPÁR
13.15:
Giro d'Italia, 18. szakasz, Abbiategrasso–Prato Nevoso, 196 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BUNDESLIGA
19.00:
Rhein-Neckar Löwen–Melsungen (Tv: Digi Sport2)
19.00:
Füchse Berlin–TuS N-Lübbecke (Tv: Digi Sport3)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
NEGYEDDÖNTŐ, 4. MÉRKŐZÉS
18.00:
KTE-Duna Aszfalt–Egis Körmend
NBA
RÁJÁTSZÁS, 3. KÖR, 5. MÉRKŐZÉS
péntek, 3.00:
Houston Rockets–Golden State Warriors (Tv: Sport1)

TENISZ
11.00:
WTA-torna, Strasbourg, negyeddöntő (Tv: Digi Sport1)
11.00: ATP-torna, Lyon, negyeddöntő (Tv: Sport2)
12.00: Roland Garros, Párizs, selejtező (Tv: Eurosport2)
13.00: ATP-torna, Lyon, negyeddöntő (Tv: Sport2)
14.00: Roland Garros, Párizs, selejtező (Tv: Eurosport2)
16.00: ATP-torna, Genf, negyeddöntő (Tv: Eurosport2)
17.30: WTA-torna, Strasbourg, negyeddöntő (Tv: Digi Sport1)
18.00: ATP-torna, Genf, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)
19.00: Roland Garros, sorsolás (Tv: Eurosport1)

MÁJUS 25., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB II
37. FORDULÓ
20.00:
MTK Budapest–Kisvárda (Tv: M4 Sport)

NB III
29. FORDULÓ
KÖZÉP-CSOPORT
17.00:
Paksi FC II–Dunaújváros
NYUGATI CSOPORT
18.00:
Pápai Perutz FC–Videoton FC II

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
11.30:
Formula–2, Monte-Carlo, 1. futam (Tv: M4 Sport)

CSELGÁNCS
10.00:
GP-verseny, Hohhot (Tv: Sport2)

KAJAK-KENU
Világkupaverseny, Duisburg

KERÉKPÁR
13.15:
Giro d'Italia, 19. szakasz, Venaria Reale–Bardonecchia, 184 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)
17.00: Gemenc Nagydíj, 1. szakasz (Tv: Sport1)

TENISZ
12.00:
Roland Garros, Párizs, selejtező (Tv: Eurosport2)
14.00: ATP-torna, Genf, elődöntő (Tv: Eurosport2)
14.00: WTA-torna, Strasbourg, elődöntő (Tv: Digi Sport1)
14.30: ATP-torna, Lyon, 1. elődöntő (Tv: Sport2)
16.00: ATP-torna, Genf, elődöntő (Tv: Eurosport2)
16.30: ATP-torna, Lyon, 2. elődöntő (Tv: Sport2)

MÁJUS 26., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
DÖNTŐ, KIJEV
20.45:
Real Madrid (spanyol)–Liverpool FC (angol) (Tv: M4 Sport)

ANGLIA, RÁJÁTSZÁS A PREMIER LEAGUE-BE JUTÁSÉRT
DÖNTŐ (London, Wembley)
18.00:
Aston Villa–Fulham

MLS
22.00:
Seattle Sounders–Real Salt Lake (Tv: Eurosport2)

A VB-RÉSZTVEVŐ VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
Kuvait–Egyiptom

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
Gyémánt Liga, 3. állomás, Eugene

CSELGÁNCS
10.00:
GP-verseny, Hohhot (Tv: Sport2)

FORMULA–1
MONACÓI NAGYDÍJ
12.00:
3. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
15.00: időmérő (Tv: M4 Sport)

KAJAK-KENU
Világkupaverseny, Duisburg

KERÉKPÁR
13.15:
Giro d'Italia, 20. szakasz, Susa–Cervinia, 214 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)
19.45: Gemenc Nagydíj, kritériumverseny (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
FINAL FOUR, KÖLN
ELŐDÖNTŐ
15.15:
Nantes (francia)–Paris Saint-Germain (francia) (Tv: Sport1)
18.00: Vardar Szkopje (macedón)–Montpellier (francia) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NBA
RÁJÁTSZÁS, 3. KÖR, 6. MÉRKŐZÉS
vasárnap, 3.00:
Golden State Warriors–Houston Rockets (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
FÉRFI EURÓPA-LIGA
EZÜST DIVÍZIÓ, B-CSOPORT, 3. FORDULÓ
18.00:
Fehéroroszország–MAGYARORSZÁG (Minszk)
NŐI EURÓPA-LIGA
ARANY DIVÍZIÓ, B-CSOPORT, 3. FORDULÓ
15.00:
Finnország–MAGYARORSZÁG (Tampere)

TENISZ
13.30:
WTA-torna, Nürnberg, döntő (Tv: Eurosport2)
14.30:
ATP-torna, Lyon, döntő (Tv: Sport2)
15.00:
WTA-torna, Strasbourg, döntő (Tv: Digi Sport1)
15.30: ATP-torna, Genf, döntő (Tv: Eurosport2)

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I
DÖNTŐ, 5. MÉRKŐZÉS
17.00:
FTC-PQS Waterpolo–Szolnoki Dózsa (Tv: M4 Sport)  

MÁJUS 27., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
32. FORDULÓ

17.00: Vasas FC–Haladás
17.00: Paksi FC–Balmazújváros
17.00: Debreceni VSC–Puskás Akadémia FC
17.00: Mezőkövesd–Újpest FC
17.30: Ferencváros–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport)
19.30: Videoton FC–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport)

NB II
37. FORDULÓ

17.00: Gyirmót FC Győr–Budafoki MTE
17.00: Budaörs–Szolnoki MÁV FC
17.00: Nyíregyháza Spartacus–Vác FC
17.00: Dorogi FC–Békéscsaba 1912 Előre
17.00: Soroksár SC–Ceglédi VSE
17.00: Kazincbarcika–Csákvár
17.00: Szeged 2011-GA–BFC Siófok
17.00: Soproni VSE–Zalaegerszegi TE FC
17.00: Mosonmagyaróvári TE–ETO FC Győr

NB III
29. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

11.00: MTK Budapest II–ESMTK
17.30: Füzesgyarmat–Tiszaújváros
17.30: Cigánd SE–Balassagyarmati VSE
17.30: Nyírbátor–Tiszafüred
17.30: Monor–Gyöngyösi AK
17.30: Jászberény–Debreceni EAC
17.30: DVTK II–Tállya
KÖZÉP-CSOPORT
17.30:
Pécsi MFC–FC Dabas
17.30: SZEOL SC–Mórahalom VSE
17.30: Bp. Honvéd MFA–Makó FC
17.30: Vecsési FC–Rákosmente
17.30: Hódmezővásárhely–Tiszakécske
17.30: Szentlőrinc–Kozármisleny
17.30: Szekszárd–Iváncsa
NYUGATI CSOPORT
17.30:
Veszprém–Csepel FC
17.30: Andráshida–Kaposvári Rákóczi FC
17.30: THSE-Szabadkikötő–III. kerületi TVE
17.30: BKV Előre–FC Ajka
17.30: Dunaharaszti–Pénzügyőr SE
17.30: Csorna–Gyirmót FC Győr II
17.30: Érdi VSE–Puskás Akadémia FC II

NŐI NB I
AZ 5. HELYÉRT, 2. MÉRKŐZÉS

13.00:
Astra HFC–Haladás Viktória
A 7. HELYÉRT, 2. MÉRKŐZÉS
17.00:
Kóka–Újpest FC

FRANCIAORSZÁG, OSZTÁLYOZÓ A LIGUE 1-TAGSÁGÉRT
VISSZAVÁGÓ
21.00:
Toulouse (I.)–Ajaccio (II.)

OLASZORSZÁG, RÁJÁTSZÁS A SERIE A-BA JUTÁSÉRT
1. KÖR
20.30:
Venezie–Peruggia

MLS
hétfő, 0.00:
Sporting Kansas City–Columbus Crew (Tv: Eurosport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
10.15:
Porsche-szuperkupa, Monte-Carlo (Tv: Eurosport2)

CSELGÁNCS
10.00:
GP-verseny, Hohhot (Tv: Sport1)

FORMULA–1
MONACÓI NAGYDÍJ
15.10:
futam (Tv: M4 Sport)

KAJAK-KENU
Világkupaverseny, Duisburg

KERÉKPÁR
16.00:
Giro d'Italia, 21.  (utolsó) szakasz, Róma és környéke, 115 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
FINAL FOUR, KÖLN
15.15:
a harmadik helyért (Tv: Sport1)
18.00: döntő (Tv: Sport1)
FÉRFI BUNDESLIGA
12.30:
Hüttenberg–Gummersbach (Tv: Digi Sport1)
15.00:
Rhein-Neckar Löwen–Ludwigshafen (Tv: Digi Sport1)

TENISZ
11.00-15.30:
Roland Garros, Párizs, 1. nap (Tv: Eurosport1)
11.00-21.00: Roland Garros, Párizs, 1. nap (Tv: Eurosport2)
19.00: Roland Garros, Párizs, 1. nap (Tv: Eurosport1)

UFC
22.00:
Stephen Thompson–Darren Till (Tv: Sport2)

 

MÁJUS 28., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

VB-RÉSZTVEVŐ VÁLOGATOTTAK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
13.00: Dél-Korea–Honduras
20.15: Törökország–Irán
20.45: Olaszország–Szaúd-Arábia
20.45: Portugália–Tunézia
21.00:
Franciaország–Írország (Tv: Sport2)
Nigéria–Kongói DK

FUTSAL
NB I
RÁJÁTSZÁS, 10. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.30:
Berettyóújfalu–Dunaferr
19.00: DEAC–Nyírgyulaj
B-CSOPORT
18.30:
Veszprém–Aramis

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
ELŐDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
17.45:
Falco-Vulcano Szombathely–Alba Fehérvár (Tv: M4 Sport)

TENISZ
11.00-21.00:
Roland Garros, Párizs, 2. nap (Tv: Eurosport1)
11.00-21.00: Roland Garros, Párizs, 2. nap (Tv: Eurosport2)