FEBRUÁR 10., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

FUTSAL NB I
17. FORDULÓ
17.00:
Nyírgyulaj KSE–Dunaferr
19.00: Rubeola FC–MVFC Berettyóújfalu
19.20: Aramis SE–Haladás VSE

NÉMET 2. BUNDESLIGA
21. FORDULÓ
20.30:
Holstein Kiel–St. Pauli (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BIRKÓZÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, RÓMA
11.30:
kötöttfogás 55, 63 (Torba Erik), 77 (Lévai Zoltán), 87 (Lőrincz Viktor), 130 kg (Varga Ádám) selejtezők a negyeddöntőkig
18.00: elődöntők

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, RÁJÁTSZÁS
ALSÓHÁZ
18.00:
Hokiklub Budapest–Fehérvári Titánok (Tv: M4 Sport)

KERÉKPÁR
8.00:
Tour de Langkawi, 4. szakasz (Tv: Eurosport2)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1040 (Tv: Sport2)

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
13.10:
világkupa-sorozat (Tv: M4 Sport)

SZNÚKER
11.00, 13.45 és 19.45:
Welsh Open, 1. forduló (Tv: Eurosport1)

TENISZ
  9.00 és 12.30:
WTA-torna, Huahin (Tv: Digi Sport2)
11.00: WTA-torna, Szentpétervár (Tv: Digi Sport2)
13.00, 19.30: ATP World Tour 500, Rotterdam, 1. nap (Tv: Eurosport2)
benne 14.30 körül: Fucsovics Márton–Roberto Bautista Agut (spanyol, 6.)

FEBRUÁR 11., KEDD

FUTBALLPROGRAM

MAGYAR KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
19.30:
Újpest–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport)

FRANCIA KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
20.55:
ASM Belfort–Rennes

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BIRKÓZÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, RÓMA
11.30:
kötöttfogás 55, 63, 77, 87, 130 kg vigaszág
11.30: kötöttfogás 60, 67, 72, 82, 97 kg selejtezők a negyeddöntőkig
16.45: elődöntők
18.00: döntők

JÉGKORONG
EBEL, KÖZÉPSZAKASZ
ALSÓHÁZ
19.15:
Villach (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19

KERÉKPÁR
8.00:
Tour de Langkawi, 5. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
11.00:
a női EHF-kupa negyed- és elődöntőjének sorsolása, Bécs
FÉRFI NB I
18.00:
Mol-Pick Szeged–Budakalász

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
DEAC–PVSK-Veolia

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1041 (Tv: Sport2)

SZNÚKER
11.00, 13.45 és 19.45:
Welsh Open, 1. forduló (Tv: Eurosport1)

TENISZ
ATP-tornák
 •  11.00–23.30: Rotterdam, 2. nap (Tv: Eurosport2)
 •  New York
 •  Buenos Aires
WTA-tornák
 •   9.00: Huahin (Tv: Digi Sport2)
 • 11.00: Szentpétervár (Tv: Digi Sport1)

TOLLASLABDA
MAGYAR BAJNOKSÁG
12.10:
női egyes, döntő (Tv: M4 Sport)

VÍZILABDA
FÉRFI VILÁGLIGA, EURÓPAI SELEJTEZŐ
B-CSOPORT
20.30:
Franciaország–MAGYARORSZÁG, Limoges

FEBRUÁR 12., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

MAGYAR KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
14.00:
Lipót Pékség SE (NB III)–ZTE FC
14.00: Pécsi MFC (NB III)–Paksi FC
14.00: Dorogi FC (NB II)–III. ker. TVE (NB III)
18.00: Mezőkövesd Zsóry FC–Kaposvári Rákóczi FC
18.00: Békéscsaba 1912 Előre (NB II)–Puskás Akadémia FC
18.00: MTK Budapest (NB II)–Dunaújváros (NB III)
19.30: Budapest Honvéd–Szombathelyi Haladás (NB II), Illovszky Rudolf Stadion (Tv: M4 Sport)

FRANCIA KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
18.30:
Dijon–PSG
21.05: Lyon–Marseille

OLASZ KUPA
ELŐDÖNTŐ
20.45:
Inter–Napoli (Tv: Sport1)

SPANYOL KIRÁLY-KUPA
ELŐDÖNTŐ
21.00:
Athletic Bilbao–Granada (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BIRKÓZÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, RÓMA
11.30:
kötöttfogás 60, 67, 72, 82, 97 kg vigaszág
18.00: döntők 
11.30: női 50, 55, 59, 68, 76 kg selejtezők a negyeddöntőkig
16.45: elődöntők

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, KÖZÉPSZAKASZ
FELSŐHÁZ
17.30:
Corona Brasov (romániai)–Sport Club Csíkszereda (romániai)
18.00: Dunaújvárosi Acélbikák–FTC-Telekom
ALSÓHÁZ
18.00:
UTE–Schiller-Vasas HC
18.30: Fehérvári Titánok–Gyergyói HK (romániai)
TIPSPORT LIGA
18.30:
DVTK Jegesmedvék–HC Kosice (szlovák) (Tv: Digi Sport2)
18.30: Slovan Bratislava (szlovák)–MAC Újbuda

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
12. FORDULÓ
B-CSOPORT
19.00:
THW Kiel (német)–Telekom Veszprém (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
17.00:
NKE-FCSM Csata–PEAC-Pécs
18.00: Sopron Basket–ZTE Női Kosárlabda Klub
18.00: TFSE-MTK–Atomerőmű KSC Szekszárd
19.00: ELTE BEAC Újbuda–Uni Győr Mély-Út
19.30: PINKK-Pécsi 424–Vasas Akadémia

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1042 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
FÉRFI CHALLENGE-KUPA, NYOLCADDÖNTŐ
VISSZAVÁGÓ
20.30:
BDO Volley Haasrode Leuven (belga)–Pénzügyőr SE

SZNÚKER
11.00, 13.45 és 19.45: Welsh Open, 2. forduló (Tv: Eurosport1)

TENISZ
ATP-tornák
 •  Rotterdam
 •  New York
 •  Buenos Aires
WTA-tornák
 • 11.00: Szentpétervár (Tv: Digi Sport1)
 • 11.30: Huahin (Tv: Digi Sport2)

TOLLASLABDA
MAGYAR BAJNOKSÁG
12.10:
férfi egyes, döntő (Tv: M4 Sport)

VÍZILABDA
NŐI OB I
17.45:
Eger–UVSE (Tv: M4 Sport)
19.00: Dunaújváros–Szentes
19.00: III: Kerületi TVE–FTC
20.00: Racionet Honvéd–BVSC-Zugló
20.00: Szeged–Tatabánya

 

FEBRUÁR 13., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

FRANCIA KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
21.00:
Épinal (IV.)–Saint-Étienne

OLASZ KUPA
ELŐDÖNTŐ
20.45:
Milan–Juventus (Tv: Sport1)

SPANYOL KIRÁLY-KUPA
ELŐDÖNTŐ
21.00:
Real Sociedad–Mirandés (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
12.45: világkupa, Saalbach-Hinterglemm, férfi lesiklás(Tv: Eurosport1)

BIRKÓZÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, RÓMA
11.30:
női 50, 55, 59, 68, 76 kg vigaszág
11.30: női 53, 57, 62, 65, 72 kg selejtezők a negyeddöntőkig
16.45: elődöntők
18.00: döntők

DARTS
PREMIER LEAGUE
20.00:
2. állomás, Nottingham (Tv: Sport2)

GYORSKORCSOLYA
TÁVONKÉNTI VILÁGBAJNOKSÁG, SALT LAKE CITY
20.30:
női 3000 m, férfi 5000 m, férfi és női csapatsprint

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, KÖZÉPSZAKASZ
FELSŐHÁZ
17.30:
Corona Brasov (romániai)–DEAC
ALSÓHÁZ
18.00:
Hokiklub Budapest–Gyergyói HK (romániai)

KÉZILABDA
FÉRFI EHF-KUPA, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
D-CSOPORT
19.00:
Füchse Berlin (német)–Grundfos Tatabánya KC (Tv: Sport2) 

KOSÁRLABDA
NBA, ALAPSZAKASZ
Péntek, 2.00:
Boston Celtics–Los Angeles Clippers (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1043 (Tv: Sport2) 

RÖPLABDA
NŐI MAGYAR KUPA
BRONZMÉRKŐZÉS
17.00:
UTE–Jászberény VT (Tv: M4 Sport)
DÖNTŐ
19.30:
Fatum Nyíregyháza–Vasas Óbuda (Tv: M4 Sport)

SÍLÖVÉSZET
14.15: világbajnokság, Antholz-Anterselva, vegyes váltók (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
16.00 és 19.45:
Welsh Open, 3. és 4. forduló (Tv: Eurosport1)

TENISZ
ATP-tornák
 •  Rotterdam
 •  New York
 •  Buenos Aires
WTA-tornák
 •   9.00: Huahin (Tv: Digi Sport2)
 • 11.00: Szentpétervár (Tv: Digi Sport1)

TOLLASLABDA
MAGYAR BAJNOKSÁG
13.30:
női és férfi páros, döntő (Tv: M4 Sport) 

VÍVÁS
Kerekesszékes világkupa, Eger (Hotel Eger&Park)


FEBRUÁR 14., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

FUTSAL NB I
18. FORDULÓ
18.30:
Berettyóújfalu–Aramis
20.00: FTC–Nyírgyulaj

ANGOL PREMIER LEAGUE
26. FORDULÓ
21.00:
Wolverhampton–Leicester (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
25. FORDULÓ
20.45:
Monaco–Montpellier (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
22. FORDULÓ
20.30:
Dortmund–Frankfurt (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
24. FORDULÓ
21.00:
Valencia–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
11.00:
világkupa, Saalbach-Hinterglemm, férfi szuperóriás-műlesiklás (Tv: Eurosport1)

BIRKÓZÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, RÓMA
11.30:
női 53, 57, 62, 65, 72 kg vigaszág
11.30: szabadfogás 57, 65, 70, 79, 97 kg selejtezők a negyeddöntőkig
16.45: elődöntők
18.00: döntők

GYORSKORCSOLYA
TÁVONKÉNTI VILÁGBAJNOKSÁG, SALT LAKE CITY
22.00:
férfi 10 000 m, női üldözéses csapatverseny, férfi és női 500 m

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, KÖZÉPSZAKASZ
FELSŐHÁZ
17.30:
Sport Club Csíkszereda (romániai)–DEAC
ALSÓHÁZ
18.00:
UTE–Fehérvári Titánok
EBEL, KÖZÉPSZAKASZ
ALSÓHÁZ
19.15:
Hydro Fehérvár AV19–HC TWK Innsbruck (osztrák)
TIPSPORT LIGA
18.00:
HKM Zvolen (szlovák)–DVTK Jegesmedvék
19.00: MAC Újbuda–HK Poprad (szlovák)

KÉZILABDA
NŐI NB I
18.00:
Kisvárda Master Good SE–Siófok KC
18.30: Motherson-Mosonmagyaróvár–EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE
18.30: Dunaújvárosi Kohász KA–FTC-Rail Cargo Hungaria, Szekszárd (Tv: M4 Sport)
FÉRFI MAGYAR KUPA, NEGYEDDÖNTŐ
18.00:
Balatonfüredi KSE–Mezőkövesdi KC

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1044 (Tv: Sport2)  

SÍLÖVÉSZET
14.45: világbajnokság, Antholz-Anterselva, női sprint 7.5 km (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
12.55:
világkupa, Tauplitz/Bad Mitterndorf (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
16.00 és 19.45:
Welsh Open, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)

TENISZ
ATP-tornák
 • 18.00–Szombat, 5.30: negyedöntő, New York (Tv: Sport2)
 • Rotterdam
 • Buenos Aires
WTA-tornák
 •   8.00: negyeddöntő, Huahin (Tv: Digi Sport2)
 • 11.00: negyeddöntő, Szentpétervár

VÍVÁS
Kerekesszékes világkupa, Eger

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
12. FORDULÓ
A-CSOPORT
19.30:
FTC-Telekom Waterpolo–Debreceni VSE


FEBRUÁR 15.,SZOMBAT


FUTBALLPROGRAM

NB I
21. FORDULÓ

17.00: Debreceni VSC–Mezőkövesd Zsóry FC – élőben az NSO-n!
17.00:
ZTE FC–Újpest FC – élőben az NSO-n!
17.00: Kaposvári Rákóczi FC–Budapest Honvéd – élőben az NSO-n!
17.00: Puskás Akadémia FC–Kisvárda Master Good – élőben az NSO-n!
17.00: Diósgyőri VTK–Paksi FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.30: Ferencvárosi TC–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
26. FORDULÓ
13.30:
Southampton–Burnley (Tv: Digi Sport1)
18.30: Norwich City–Liverpool (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!

FRANCIA LIGUE 1
25. FORDULÓ
17.30:
Amiens–PSG (Tv: Digi Sport2)
20.00: Bordeaux–Dijon (Tv: Digi Sport2)
20.00: Nantes–Metz
20.00: Nimes–Angers
20.00: Toulouse–Nice (Tv: Digi Sport3)

NÉMET BUNDESLIGA
22. FORDULÓ
15.30:
Augsburg–Freiburg
15.30: Hoffenheim–Wolfsburg
15.30: Paderborn–Hertha BSC
15.30: RB Leipzig–Werder Bremen (Tv: Sport2)
15.30: Union Berlin–Bayer Leverkusen
18.30: Fortuna Düsseldorf–Borussia Mönchengladbach (Tv: Sport2)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
22. FORDULÓ
13.00:
Hannover–Hamburg (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
24. FORDULÓ
15.00:
Lecce–SPAL (Tv: Digi Sport3)
18.00: Bologna–Genoa (Tv: Digi Sport1)
20.45: Atalanta–Roma (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
24. FORDULÓ
13.00:
Mallorca–Deportivo Alavés (Tv: Spíler2)
16.00: Barcelona–Getafe (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
18.30: Villarreal–Levante (Tv: Spíler2)
21.00: Granada–Valladolid (Tv: Spíler2)

PORTUGÁL PRIMEIRA LIGA
21. FORDULÓ
19.00:
Benfica–Sporting Braga (Tv: Sport1)
21.00: Rio Ave–Sporting CP (Tv: Sport1)

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
10.00 és 13.00:
világkupa, Kranjska Gora, női óriás-műlesiklás (Tv: Eurosport1)

ASZTALITENISZ
NŐI EURÓPA-KUPA, NEGYEDDÖNTŐ
VISSZAVÁGÓ
17.00:
SH-ITB Budaörsi 2i SC–TMK-Tagmet Taganrog (orosz)

ATLÉTIKA
7.30: BBU Föld Alatti Futás (X., Előd u 1., Rottenbiller park)

BIRKÓZÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, RÓMA
11.30:
szabadfogás 57, 65 (Muszukajev Iszmail), 70, 79, 97 kg vigaszág 
11.30: szabadfogás 61, 74 (Kuramagomedov Murad), 86 (Nagy Mihály), 92 (Tóth Bendegúz), 125 kg (Ligeti Dániel) selejtezők a negyeddöntőkig
16.45: elődöntők
18.00: döntők

FITNESZ
FőnixFitt eseménysorozat (Debrecen, Főnix Csarnok)

FORMULA E
18.35 és 22.55:
Mexikóváros, időmérő, ill. futam (Tv: Eurosport1)

GYORSKORCSOLYA
TÁVONKÉNTI VILÁGBAJNOKSÁG, SALT LAKE CITY
20.30:
női 5000 m, férfi üldözéses csapatverseny, férfi és női 1000 m

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, KÖZÉPSZAKASZ
FELSŐHÁZ
16.00:
FTC-Telekom–Dunaújvárosi Acélbikák

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
14.45:
Kielce (lengyel)–Porto (portugál) (Tv: Sport1)
17.00: Montpellier (francia)–Meskov Breszt (fehérorosz) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00:
Telekom Veszprém–Orosházi FKSE-Linamar
NŐI NB I
15.00:
DVSC Schaeffler–Váci NKSE (Tv: M4 Sport)
18.00: MTK Budapest–Érd HC
18.00: Győri Audi ETO KC–Alba Fehérvár KC

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
16.00:
ELTE BEAC Újbuda–Atomerőmű KSC Szekszárd
17.00: ZTE NKK–PINKK-Pécsi 424
18.00: Vasas Akadémia–Sopron Basket
18.00: VBW CEKK Cegléd–PEAC-Pécs
NBA, ALAPSZAKASZ
Vasárnap, 2.00:
All Star-hétvége, Chicago (Tv: Sport1)

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti 1045 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
16.30:
Magyar utánpótlás-válogatott–HÉP Kecskeméti RC, Rácalmás

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
Világkupa, Dordrecht

SÍFUTÁS
14.00:
világkupa, Östersund, női 10 km szabadstílus (Tv: Eurosport1)
16.00: világkupa, Östersund, férfi 15 km szabadstílus (Tv: Eurosport1)

SÍLÖVÉSZET
14.45: világbajnokság, Antholz-Anterselva, férfi sprint 10 km (Panyik Dávid, Gyallai Soma) (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
11.00: világkupa, Tauplitz/Bad Mitterndorf (Tv: Eurosport1)

SZABADSTÍLUSÚ SÍ
20.45:
világkupa, Calgary, slope-style (Tv: Eurosport1)

SZÁNKÓ
11.35:
világkupa, Szocsi, kettes, 1. futam (Tv: Eurosport2)

TENISZ
ATP-tornák
 • 15.00 és 19.30: elődöntő, Rotterdam (Tv: Eurosport2)
 • 21.30: elődöntő, Buenos Aires (Tv: Eurosport2)
 • 22.00: elődöntő, New York (Tv: Sport2)
WTA-tornák
 
11.00: elődöntő, Huahin (Tv: Digi Sport3)
  12.00: elődöntő, Szentpétervár (Tv: Digi Sport2)

VÍVÁS
Kerekesszékes világkupa, Eger

UFC
FIGHT NIGHT
Vasárnap, 2.00:
Corey Anderson–Jan Blachowicz (Tv: Sport2)

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
12. FORDULÓ
A-CSOPORT
16.00:
Tatabánya–UVSE
18.00: Szolnoki Dózsa–PannErgy-Miskolci VLC
19.00: PVSK-Mecsek Füszért–Szegedi VE
B-CSOPORT
18.00: Metalcom Szentes–VasasPlaket
18.00: AVUS Szombathely–Kaposvári VK
18.30: ZF-Eger–BVSC-Zugló
19.00: Budapesti Honvéd SE–A-Híd OSC Újbuda
NŐK
16.30:
FTC-Telekom–Budapesti Honvéd SE
19.00: Szeged SZTE–III. Kerületi TVE

FEBRUÁR 16., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB II – élő eredménykövető!
24. FORDULÓ
14.00:
Nyíregyháza Spartacus FC–FC Ajka
14.00: Vác FC–Soroksár SC, Balassagyarmat
14.00: Budafoki MTE–Dorogi FC
14.00: Szombathelyi Haladás–Aqvital FC Csákvár
14.00: Gyirmót FC Győr–Szolnoki MÁV FC
14.00: BFC Siófok–Szeged-Csanád Grosics
14.00: Kazincbarcika–WKW ETO FC Győr, Putnok
17.00: Vasas FC–Duna Aszfalt TLC
18.00: MTK Budapest–Békéscsaba 1912 Előre (Tv: M4 Sport)

ANGOL PREMIER LEAGUE
26. FORDULÓ
15.00:
Aston Villa–Tottenham Hotspur (Tv: Digi Sport2)
17.30: Arsenal–Newcastle United (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
25. FORDULÓ
15.00:
Lyon–Strasbourg (Tv: Digi Sport3)
17.00: Brest–Saint-Étienne
17.00: Reims–Rennes (Tv: Digi Sport3)
21.00: Lille–Marseille (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
22. FORDULÓ
15.30:
1. FC Köln–Bayern München (Tv: Sport2)
18.00: Mainz–Schalke (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
24. FORDULÓ
12.30:
Udinese–Hellas Verona (Tv: Digi Sport1)
15.00: Juventus–Brescia (Tv: Digi Sport1)
15.00: Sampdoria–Fiorentina
15.00: Sassuolo–Parma
18.00: Cagliari–Napoli (Tv: Digi Sport1)
20.45: Lazio–Internazionale (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
24. FORDULÓ
12.00:
Sevilla–Espanyol (Tv: Spíler2)
14.00: Leganés–Real Betis (Tv: Spíler2)
18.30: Athletic Bilbao–Osasuna (Tv: Spíler2)
21.00: Real Madrid–Celta Vigo (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
A 16 órára kiírt Eibar–Real Sociedad mérkőzést a levegő rossz minősége miatt elhalasztották.

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
10.15 és 13.45:
világkupa, Kranjska Gora, női műlesiklás (Tv: Eurosport1)

BIRKÓZÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, RÓMA
16.00:
szabadfogás 61, 74, 86, 92, 125 kg vigaszág
18.00: döntők

GYORSKORCSOLYA
TÁVONKÉNTI VILÁGBAJNOKSÁG, SALT LAKE CITY
20.30:
férfi és női 1500 m, férfi és női tömegrajtos verseny

HÓDESZKA
20.50:
FIS világkupa, Calgary (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, KÖZÉPSZAKASZ
ALSÓHÁZ
17.30:
Gyergyói HK (romániai)–Újpesti TE
18.10: Schiller-Vasas HC–Fehérvári Titánok
EBEL, KÖZÉPSZAKASZ
ALSÓHÁZ
17.30:
Hydro Fehérvár AV19–Dornbirn Bulldogs (osztrák) (Tv: Digi Sport2)
TIPSPORT LIGA
15.30:
HC Kosice (szlovák)–MAC Újbuda

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
12. FORDULÓ
A-CSOPORT
17.00:
Mol-Pick Szeged–Paris Saint-Germain (francia) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
NŐI NB I

18.00:
Hungast-Szombathelyi KKA–Szent István SE 
BUNDESLIGA
23. FORDULÓ
13.30:
Füchse Berlin–SC Magdeburg (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
17.00:
Uni Győr Mély-Út–TFSE-MTK
17.00:
NKE-FCSM Csata–Aluinvent DVTK
NBA, ALAPSZAKASZ
Hétfő, 2.00:
All Star-hétvége, Chicago (Tv: Sport1)

RALI
Svéd rali, a világbajnokság 2. versenye, Torsby

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
16.00:
Fino Kaposvár–MAFC-BME
16.30: Magyar utánpótlás-válogatott–Debreceni EAC, Rácalmás

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
13.00: világkupa, Dordrecht (Tv: M4 Sport)

SÍFUTÁS
15.55:
világkupa, Östersund, női 10 km klasszikus (Tv: Eurosport1)

SÍLÖVÉSZET
12.45: világbajnokság, Antholz-Anterselva, női üldözéses verseny 10 km (Tv: Eurosport1)
14.45: világbajnokság, Antholz-Anterselva, férfi üldözéses verseny 12.5 km (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
11.00: világkupa, Tauplitz/Bad Mitterndorf (Tv: Eurosport1)

SZÁNKÓ
11.10:
világkupa, Szocsi, férfiak, 1. futam (Tv: Eurosport2)

SZNÚKER
19.45:
Welsh Open, döntő (Tv: Eurosport1)

TENISZ
ATP-tornák
 • 15.30: döntő, Rotterdam (Tv: Eurosport2)
 • 17.30: döntő, Buenos Aires (Tv: Eurosport2)
 • 22.00: döntő, New York (Tv: Sport2)
WTA-tornák
 • 11.00: döntő, Huahin (Tv: Digi Sport2)
 • Szentpétervár

VÍVÁS
Kerekesszékes világkupa, Eger

 

FEBRUÁR 17., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
26. FORDULÓ
21.00:
Chelsea–Manchester United (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
24. FORDULÓ
20.45:
Milan–Torino (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA 2
22. FORDULÓ
20.30:
VfL Bochum–VfB Stuttgart (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, KÖZÉPSZAKASZ
FELSŐHÁZ
17.30:
Brassó–Dunaújvárosi Acélbikák
18.00: DEAC–FTC (Tv: M4 Sport)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1047 (Tv: Sport2)

TENISZ
ATP-torna
 • 20.30:
Rio de Janeiro, 1. nap (Tv: Eurosport2)
WTA-torna
 • 11.00:
Dubaj (Tv: Digi Sport1)