DECEMBER 3., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

NÉMET BUNDESLIGA
13. FORDULÓ
20.30: Nürnberg–Bayer Leverkusen (Tv: Sport1) 

OLASZ SERIE A
13. FORDULÓ
20.30: Atalanta–Napoli (Tv: Digi Sport1) 

SPANYOL LA LIGA
14. FORDULÓ
21.00: 
Levante–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)

TÖRÖK BAJNOKSÁG
14. FORDULÓ
18.00:
Fenerbahce–Kasimpasa (Tv: Digi Sport2) 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL
13. FORDULÓ
kedd, 2.15: 
Philadelphia Eagles–Washington Redskins (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30: Sport Club Csíkszereda (romániai)–Corona Brasov (romániai)
20.00: 
Hokiklub Budapest–Gyergyói HK (romániai) (Tv: M4 Sport)
NHL
kedd, 1.00:
Washington Capitals–Anaheim Ducks (Tv: Spíler1)

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, FRANCIAORSZÁG
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
C-CSOPORT (MONTBÉLIARD)

18.00: Horvátország–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport)
21.00: Hollandia–Spanyolország (Tv: Sport2)
D-CSOPORT (BREST)
18.00:
 Németország–Románia (Tv: Sport2)
21.00: Csehország–Norvégia

SZNÚKER
14.00 és 20.00:
 az Egyesült Királyság bajnoksága, York, 3. forduló (Tv: Eurosport1)

VÍZILABDA
NŐI VILÁGLIGA, B-CSOPORT
18.30:
Olaszország–MAGYARORSZÁG

DECEMBER 4., KEDD

FUTBALLPROGRAM

MAGYAR KUPA
8. FORDULÓ (FŐTÁBLA, 3. FORDULÓ)

11.00: Pénzügyőr SE (NB III)–Puskás Akadémia FC
12.00: Szentlőrinc SE (NB III)–Kisvárda
12.00: III. Kerületi TVE (NB III)–Mezőkövesd Zsóry
12.00: Sajóbábony VSE (NB III)–Taksony (NB III)
20.00: Vasas FC (NB II)–DVSC (Tv: M4 Sport)

ANGOL PREMIER LEAGUE
15. FORDULÓ
20.45:
AFC Bournemouth–Huddersfield Town
20.45: Brighton & Hove Albion–Crystal Palace
20.45: West Ham United–Cardiff City
21.00: Watford–Manchester City (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
16. FORDULÓ
19.00:
Amiens–Monaco (Tv: Digi Sport1) 
19.00: Nice–Angers (Tv: Digi Sport2) 
21.00: Montpellier–Lille (Tv: Digi Sport1) 

OLASZ KUPA
A NYOLCADDÖNTŐBE JUTÁSÉRT
15.00:
Benevento (II)–Cittadella (II) (Tv: Sport1) 
18.00: Bologna–Crotone (II) (Tv: Sport1) 
20.45: Sampdoria–SPAL (Tv: Sport1) 

SPANYOL KUPA
A NYOLCADDÖNTŐBE JUTÁSÉRT
19.30:
Valencia–Ebro (III)
19.30: Getafe–Córdoba (II)
20.30: Rayo Vallecano–Leganés
21.30: Espanyol–Cádiz (II)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
SZLOVÁK LIGA
17.00:
Szlovákia U20–MAC Újbuda
NHL
szerda, 4.00:
Vegas Golden Knights–Washington Capitals (Tv: Spíler1)

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, FRANCIAORSZÁG
CSOPORTKÖR. 3. FORDULÓ
A-CSOPORT (NANTES)
18.00:
Svédország–Lengyelország
21.00: Dánia–Szerbia
B-CSOPORT (NANCY)
18.00:
Oroszország–Szlovénia (Tv: Sport2) 
21.00: Franciaország–Montenegró (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
18.00:
NKE-Csata–MTK Budapest

RÖPLABDA
FÉRFI CHALLENGE-KUPA, A 32 KÖZÖTT, VISSZAVÁGÓ
17.00:
Belogorje Belgorod (orosz)–LV Sport Pénzügyőr SE 

SZNÚKER
14.00 és 20.00:
 az Egyesült Királyság bajnoksága, York, 3. forduló (Tv: Eurosport1)


DECEMBER 5., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

MAGYAR KUPA
8. FORDULÓ (FŐTÁBLA, 3. FORDULÓ)
12.00:
Budaörs (NB II)–DVTK
12.00: Sényő (NB III)–Ferencváros (Tv: M4 Sport)
12.00: Tiszaújváros (NB III)–Budapest Honvéd
12.00: Iváncsa KSE (NB III)–Szombathelyi Haladás
12.00: Érdi VSE (NB III)–Tarr Andráshida SC (NB III)
12.00: Füzesgyarmati SK (NB III)–Duna Aszfalt Tiszakécske VSE (NB II)
12.00: Soroksár SC (NB II)–Békéscsaba 1912 Előre (NB II)
15.00: FC Ajka (NB III)–MTK Budapest
15.00: Budafoki MTE (NB II)–Mol Vidi FC
15.00: Siófok (NB II)–Paksi FC
18.00: Kaposvári Rákóczi FC (NB II)–Újpest FC
22.50: a nyolcaddöntő sorsolása

ANGOL PREMIER LEAGUE
15. FORDULÓ
20.45:
Burnley–Liverpool
20.45: Fulham–Leicester City
20.45: Wolverhampton Wanderers–Chelsea
20.45: Everton–Newcastle United
21.00: Manchester United–Arsenal (Tv: Spíler1)
21.00: Tottenham Hotspur–Southampton

FRANCIA LIGUE 1
16. FORDULÓ
19.00:
Bordeaux–Saint-Étienne
19.00: Caen–Nimes
19.00: Dijon–Guingamp
19.00: Lyon–Rennes (Tv: Digi Sport3) 
19.00: Nantes–Marseille (Tv: Digi Sport1) 
19.00: Reims–Toulouse
21.00: Strasbourg–Paris Saint-Germain (Tv: Digi Sport1) 

OLASZ KUPA
A NYOLCADDÖNTŐBE JUTÁSÉRT
15.00:
Novara (III)–Pisa (III) (Tv: Sport2) 
18.00: Sassuolo–Catania (III)
20.45: Chievo–Cagliari (Tv: Sport2) 

SPANYOL KUPA
A NYOLCADDÖNTŐBE JUTÁSÉRT
19.30:
Atlético Madrid–Sant Andreu (IV)
19.30: Girona–Deportivo Alavés
20.30: Sevilla–Villanovense (III)
20.30: Villarreal–Almería (II)
20.30: Real Sociedad–Celta Vigo
21.30: Barcelona–Cultural Leonesa (III)
21.30: Real Valladolid–Mallorca (II)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
NHL
csütörtök, 2.00:
St. Louis Blues–Edmonton Oilers (Tv: Spíler1)

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, FRANCIAORSZÁG
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
C-CSOPORT (MONTBÉLIARD)
18.00:
Hollandia–Horvátország (Tv: Sport1) 
21.00:
MAGYARORSZÁG–Spanyolország (Tv: M4 Sport)
D-CSOPORT (BREST)
18.00:
Németország–Csehország
21.00: Norvégia–Románia (Tv: Sport1) 

FÉRFI NB I
18.00:
Mezőkövesdi KC–MOL-Pick Szeged

KOSÁRLABDA
NŐI EURÓPA-KUPA, 1. CSOPORTKÖR, 5. FORDULÓ
F-CSOPORT 
18.00:
CMB Cargo Uni Győr–Gernika Bizkaia (spanyol)
G-CSOPORT 
18.30:
Aluinvent DVTK–Nantes (francia)
H-CSOPORT
18.00:
Atomerőmű KSC Szekszárd–Ruzomberok (szlovák) (Tv: Digi Sport2) 
NŐI NB I
19.00:
Vasas Akadémia–PINKK-Pécsi 424

ÖKÖLVÍVÁS
Férfi országos bajnokság (Budapest, Halassy Olivér Sportcsarnok), 1. nap

RÖPLABDA
NŐI CEV-KUPA, A 32 KÖZÖTT, VISSZAVÁGÓ
18.00:
Swietelsky-Békéscsabai RSE–Himik Juzsnyij (ukrán)
19.00: Fatum Nyíregyháza–TS Volley Düdingen (svájci)
CHALLENGE-KUPA, A 32 KÖZÖTT, VISSZAVÁGÓ
18.00:
UTE–Pölkky Kuusamo (finn)

VÍZILABDA
BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 4. FORDULÓ
A-CSOPORT
17.30:
ZF-Eger–Brescia (olasz) (Tv: M4 Sport)
19.00:
FTC-Telekom–Barceloneta (spanyol) (Tv: M4 Sport)
B-CSOPORT
19.00:
Spandau (német)–Szolnoki Dózsa (Tv: Sport2) 
FÉRFI EUROKUPA, NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
20.00:
OSC–Terrassa (spanyol) (Tv: Digi Sport2) 

SÍLÖVÉSZET
14.00:
világkupaverseny, Pokljuka, férfiak, 20 km egyéni (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
14.00:
 az Egyesült Királyság bajnoksága, York, a nyolc közé jutásért (Tv: Eurosport2)
20.00:
 az Egyesült Királyság bajnoksága, York, a nyolc közé jutásért (Tv: Eurosport1)


DECEMBER 6., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

OLASZ KUPA
A NYOLCADDÖNTŐBE JUTÁSÉRT
18.00:
Genoa–Virtus Entella (III) (Tv: Sport2) 
20.45: Torino–Südtirol (III) (Tv: Sport2) 

SPANYOL KUPA
A NYOLCADDÖNTŐBE JUTÁSÉRT
12.00:
Levante–Lugo (II)
16.15: Real Madrid–Melilla (III)
18.30: Eibar–Sporting Gijón (II)
18.30: Huesca–Athletic Bilbao
20.45: Real Betis–Racing Santander (III)

FUTSAL NB I
18.30:
Berettyóújfalu–BME

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL
14. FORDULÓ
péntek, 2.15:
Tennessee Titans–Jacksonville Jaguars (Tv: Sport2) 

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
Gyergyói HK (román)–Corona Brasov (romániai)
18.00: DEAC–Sport Club Csíkszereda (romániai)
KHL
14.30:
Barisz (kazah)–Traktor (orosz) (Tv: Sport2) 
NHL
péntek, 1.30:
Tampa Bay Lightning–Boston Bruins (Tv: Spíler1)

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, FRANCIAORSZÁG
KÖZÉPDÖNTŐ
1. CSOPORT (NANTES)
18.00:
Dánia–Franciaország (Tv: Sport1) 
21.00:
Svédország–Montenegró (Tv: Sport1)

FÉRFI NB I
18.00:
Telekom Veszprém–Ferencvárosi TC
18.00: Grundfos Tatabánya KC–Csurgói KK
18.00: HE-DO B. Braun Gyöngyös–Mol-Pick Szeged

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA
CSOPORTKÖR, 5. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.00:
Sopron Basket–Dinamo Kurszk (orosz) (Tv: M4 Sport)
NŐI EURÓPA-KUPA, 1. CSOPORTKÖR, 5. FORDULÓ, I-CSOPORT
18.30:
VBW CEKK Cegléd-Lyon (francia)
FÉRFI NB I
19.00:
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Alba Fehérvár
FÉRFI EUROLIGA
19.00:
Buducsnoszt (montenegrói)–Barcelona (spanyol) (Tv: Digi Sport2)
19.00: Zalgiris Kaunas (litván)–Olympiakosz (görög) (Tv: Digi Sport3)   
20.50: Olimpia Milano (olasz)–Gran Canaria (spanyol) (Tv: Digi Sport2)
NBA
péntek, 2.00:
Boston Celtics–New York Knicks (Tv: Sport1) 

ÖKÖLVÍVÁS
Férfi országos bajnokság, negyeddöntők (Budapest, Halassy Olivér Sportcsarnok)

RÖPLABDA
FÉRFI CEV-KUPA, A 32 KÖZÖTT, VISSZAVÁGÓ
18.00:
Vegyész RC Kazincbarcika–Kladno Volejbal (cseh) (Tv: Digi Sport1) 
NŐI CHALLENGE-KUPA, A 32 KÖZÖTT, VISSZAVÁGÓ
18.00:
UVT Agroland Timisoara (román)-Vasas Óbuda

SÍLÖVÉSZET
14.00:
világkupaverseny, Pokljuka, nők, 15 km egyéni (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
14.00:
 az Egyesült Királyság bajnoksága, York, a nyolc közé jutásért (Tv: Eurosport2)
20.00:
 az Egyesült Királyság bajnoksága, York, a nyolc közé jutásért (Tv: Eurosport1)

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I
A-CSOPORT
19.00:
PVSK-Mecsek Füszért–BVSC-Zugló


DECEMBER 7., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NÉMET BUNDESLIGA
14. FORDULÓ
20.30:
Werder Bremen–Fortuna Düsseldorf (Tv: Sport1) 

OLASZ SERIE A
15. FORDULÓ
20.30:
Juventus–Internazionale (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
15. FORDULÓ
21.00:
Leganés–Getafe (Tv: Spíler2)

PORTUGÁL BAJNOKSÁG
12. FORDULÓ
21.30:
FC Porto–Portimonense (Tv: Sport2)

TÖRÖK BAJNOKSÁG
15. FORDULÓ
18.00:
Alayaspor–Besiktas (Tv: Digi Sport3) 

FUTSAL NB I
18.40:
Aramis–DEAC

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
Gyergyói HK (romániai)–Dunaújvárosi Acélbikák
18.00: UTE–Sport Club Csíkszereda (romániai)
18.00: FTC-Telekom–Schiller-Vasas HC
19.00: DEAC–EV Vienna Capitals II (osztrák)
EBEL
18.45:
Fehérvár AV19–Dornbirn Bulldogs (osztrák)
SZLOVÁK LIGA
18.00:
MAC Újbuda–Kosice (Tv: Digi Sport2)
18.00: HK Poprad (szlovák)–DVTK Jegesmedvék
NHL
szombat, 2.00:
Winnipeg Jets–St. Louis Blues (Tv: Spíler1)

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, FRANCIAORSZÁG
KÖZÉPDÖNTŐ
2. CSOPORT (NANCY)

18.00:
Spanyolország–Németország (Tv: Sport2)
21.00: MAGYARORSZÁG–Norvégia (Tv: M4 Sport)

FÉRFI NB I
18.00:
DVTK-Eger–Balatonfüredi KSE

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
KTE-Duna Aszfalt–Szolnoki Olaj KK
FÉRFI EUROLIGA
20.25:
Panathinaikosz (görög)–Fenerbahce (török) (Tv: Digi Sport3)

ÖKÖLVÍVÁS
Férfi országos bajnokság, elődöntők (Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok)

RÖPLABDA
FÉRFI NB I, ALAPSZAKASZ, B-CSOPORT
18.00:
Szolnoki RK–Dunaferr SE

SÍLÖVÉSZET
14.00:
világkupaverseny, Pokljuka, férfiak, 10 km sprint (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
18.00:
világkupaverseny, Titisee Neustadt, selejtező (Tv: Eurosport1)

SZABADSTÍLUSÚ SÍ
19.00:
világkupaverseny, Copper Mountain, félcső (Tv: Eurosport2)

SZÁNKÓ
19.00:
világkupaverseny, Calgary, kettesek, 2. futam (Tv: Eurosport1)
20.45: világkupaverseny, Calgary, egyes, 1. futam (Tv: Eurosport2)
22.15: világkupaverseny, Calgary, egyes, 2. futam (Tv: Eurosport2)

SZNÚKER
14.00:
 az Egyesült Királyság bajnoksága, York, negyeddöntő (Tv: Eurosport2)
20.15:
 az Egyesült Királyság bajnoksága, York, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)

VÍZILABDA
NŐI OB I, ALAPSZAKASZ, 9. FORDULÓ
18.30:
Szeged SZTE–BHSE

DECEMBER 8., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
17. FORDULÓ

17.00: 
Debreceni VSC–Bp. Honvéd (Tv: M4Sport)
17.00: Ferencváros–Mezőkövesd
17.00: Puskás Akadémia–Paks
17.00: Diósgyőri VTK–Kisvárda
17.00: MTK Budapest–Haladás
19.30: Újpest–Mol Vidi FC (Tv: M4Sport)

ANGOL PREMIER LEAGUE
16. FORDULÓ
13.30:
AFC Bournemouth–Liverpool (Tv: Spíler1)
16.00: Arsenal–Huddersfield Town
16.00: Burnley–Brighton & Hove Albion
16.00: Cardiff City–Southampton
16.00: Manchester United–Fulham (Tv: Spíler1)
16.00: West Ham United–Crystal Palace
18.30: Chelsea–Manchester City (Tv: Spíler1)
20.45: Leicester City–Tottenham Hotspur (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
17. FORDULÓ

20.00: Angers–Bordeaux
20.00: Guingamp–Amiens
20.00: Nimes–Nantes
20.00: Rennes–Dijon

NÉMET BUNDESLIGA
14. FORDULÓ
15.30:
Bayern München–Nürnberg
15.30: Schalke 04–Borussia Dortmund (Tv: Sport1) 
15.30: Bayer Leverkusen–Augsburg
15.30: Freiburg–RB Leipzig
15.30: Wolfsburg–Hoffenheim
18.30: Hertha BSC–Eintracht Frankfurt (Tv: Sport1) 

OLASZ SERIE A
15. FORDULÓ
15.00:
Napoli–Frosinone (Tv: Digi Sport2)
18.00: Cagliari–Roma (Tv: Digi Sport1)
20.30: Lazio–Sampdoria (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
15. FORDULÓ
13.00:
Atlético Madrid–Deportivo Alavés
16.15: Valencia–Sevilla (Tv: Spíler2)
18.30: Villarreal–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
20.45: Espanyol–Barcelona (Tv: Spíler2)

PORTUGÁL BAJNOKSÁG
12. FORDULÓ
21.15:
Setubal–Benfica (Tv: Sport1) 

TÖRÖK BAJNOKSÁG
15. FORDULÓ
17.00:
Galatasaray–Rizespor (Tv: Digi Sport2)

MLS
DÖNTŐ
vasárnap, 2.00:
Atlanta United–Portland Timbers (Tv: Eurosport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
10.00:
világkupaverseny, Val d'Isere, férfiak, óriás-műlesiklás, 1. futam (Tv: Eurosport1)
11.00: világkupaverseny, St. Moritz, nők, szuperóriás-műlesiklás, 1. futam (Tv: Eurosport1)
13.00: világkupaverseny, Val d'Isere, férfiak, óriás-műlesiklás, 2. futam (Tv: Eurosport1)

HÓDESZKA
19.00:
világkupaverseny, Copper Mountain, félcső (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
NHL
vasárnap, 4.00:
Calgary Flames–Nashville Predators (Tv: Spíler1)

K–1
18.00:
Glory-sorozat, Rotterdam, Superfight Series (Tv: Digi Sport3)
20.00: Glory-sorozat, Rotterdam (Tv: Digi Sport3)

FÉRFI NB I
18.00:
Vecsési SE–Sport36-Komló
18.00: Mezőkövesdi KC–HE-DO B. Braun Gyöngyös

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
16.00:
ELTE BEAC Újbuda–ZTE Női Kosárlabda Klub
18.30: NKE-Csata–PINKK-Pécsi 424
NBA
szombat, 0.00:
Dallas Mavericks–Houston Rockets (Tv: Sport1) 

MŰKORCSOLYA
23.00:
Grand Prix, Vancouver, döntők, női kűr (Tv: Eurosport2)

ÖKÖLVÍVÁS
Férfi országos bajnokság, döntők (Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok)

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
UTE–Swietelsky-Békéscsabai RSE
18.00: Fatum Nyíregyháza–Jászberény VT

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
9.15:
világkupaverseny, Almati (Tv: M4 Sport)

SÍFUTÁS
   9.15:
világkupaverseny, Beitostolen, nők, 15 km, szabadstílus (Tv: Eurosport2)
12.00:
világkupaverseny, Beitostolen, férfiak, 30 km, szabadstílus (Tv: Eurosport2)

SÍLÖVÉSZET
14.00:
világkupaverseny, Pokljuka, nők, 7,5 km sprint (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
15.30:
világkupaverseny, Titsee Neustadt, vegyes csapat (Tv: Eurosport1)

SZÁNKÓ
18.00:
világkupaverseny, Calgary, nők, 1. futam (Tv: Eurosport1)
19.00:
világkupaverseny, Calgary, nők, 2. futam (Tv: Eurosport1)
21.00:
világkupaverseny, Calgary, csapat, váltó (Tv: Eurosport2)

SZNÚKER
14.00: az Egyesült Királyság bajnoksága, York, elődöntő (Tv: Eurosport2)
20.00:
 az Egyesült Királyság bajnoksága, York, elődöntő (Tv: Eurosport1)

UFC
szombat, 4.00:
Max Holloway–Brian Ortega (Tv: Sport1) 

VÍZILABDA
NŐI OB I, ALAPSZAKASZ, 9. FORDULÓ
15.00:
ZF-Eger–BVSC-Zugló (Tv: M4 Sport)
18.00: FTC-Telekom–RB-Tatabánya
19.00: UVSE Hunguest Hotels–Hungerit Szentes


DECEMBER 9., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB II
20. FORDULÓ

13.00: Budafoki MTE–Vác FC
13.00: Dorog–Balmazújváros
13.00: Soroksár–Tiszakécske
13.00: Kazincbarcika–Nyíregyháza
13.00: Mosonmagyaróvár–Békéscsaba
13.00: Budaörs–ETO FC Győr
13.00: Cegléd–Csákvár
13.00: Monor–Vasas
15.30: Gyirmót FC Győr–Kaposvár (Tv: M4 Sport)
17.00: ZTE FC–BFC Siófok

ANGOL PREMIER LEAGUE
16. FORDULÓ
17.00:
Newcastle United–Wolverhampton Wanderers (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
17. FORDULÓ
15.00:
Strasbourg–Caen (Tv: Digi Sport3)
17.00: Lille–Reims (Tv: Digi Sport3)

NÉMET BUNDESLIGA
14. FORDULÓ
15.30:
Mainz 05–Hannover 96 (Tv: Sport2) 
18.00: Borussia Mönchengladbach–VfB Stuttgart

OLASZ SERIE A
15. FORDULÓ
12.30:
Sassuolo–Fiorentina (Tv: Digi Sport1)
15.00: Empoli–Bologna (Tv: Digi Sport1)
15.00: Parma–Chievo
15.00: Udinese–Atalanta (Tv: Digi Sport2)
18.00: Genoa–SPAL (Tv: Digi Sport1)
20.30: Milan–Torino (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
15. FORDULÓ
12.00:
Eibar–Levante
16.15: Huesca–Real Madrid (Tv: Spíler2)
18.30: Real Sociedad–Real Valladolid (Tv: Spíler2)
20.45: Real Betis–Rayo Vallecano (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
   9.15:
világkupaverseny, Val d'Isere, férfiak, műlesiklás, 1. futam (Tv: Eurosport1)
12.30: világkupaverseny, Val d'Isere, férfiak, szlalom, 2. futam (Tv: Eurosport1)
13.30: világkupaverseny, St. Moritz, nők, párhuzamos műlesiklás (Tv: Eurosport1)

AMERIKAI FUTBALL
NFL
14. FORDULÓ
19.00:
Buffalo Bills–New York Jets                           
19.00:
Cleveland Browns–Carolina Panthers     
19.00:
Green Bay Packers–Atlanta Falcons         
19.00:
Houston Texans–Indianapolis Colts         
19.00:
Kansas City Chiefs–Baltimore Ravens (Tv: Sport2)            
19.00:
Miami Dolphins–New England Patriots   
19.00:
Tampa Bay Buccaneers–New Orleans Saints       
19.00:
Washington Redskins–New York Giants
22.05:
Los Angeles Chargers–Cincinnati Bengals              
22.05:
San Francisco 49ers–Denver Broncos      
22.25:
Oakland Raiders–Pittsburgh Steelers
22.25:
Arizona Cardinals–Detroit Lions 
22.25:
Dallas Cowboys–Philadelphia Eagles (Tv: Sport2)              
hétfő, 2.20:
Chicago Bears–Los Angeles Rams (Tv: Sport2)         

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
16.00:
Corona Brasov (román)–Dunaújvárosi Acélbikák
17.50: EV Vienna Capitals II (osztrák)–FTC-Telekom
18.40: Hokiklub Budapest–Sport Club Csíkszereda (román)
EBEL
17.30:
EC Panaceo VSV (osztrák)–Fehérvár AV19
SZLOVÁK LIGA
17.00:
HKM Zvolen (szlovák)–MAC Újbuda
17.30:
DVTK Jegesmedvék–Banská Bystrica (Tv: Digi Sport2)
NHL
21.00:
St. Louis Blues–Vancouver Canucks (Tv: Spíler1)
hétfő, 0.00: Chicago Blackhawks–Montreal Canadiens (Tv: Spíler1)
hétfő, 3.00: Edmonton Oilers–Calgary Flames (Tv: Spíler1)

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, FRANCIAORSZÁG
KÖZÉPDÖNTŐ
KÖZÉPDÖNTŐ
1. CSOPORT (NANTES)
15.00:
Svédország–Franciaország (Tv: Sport1)
18.00:
Szerbia–Oroszország
2. CSOPORT (NANCY)
15.00:
Magyarország–Németország (Tv: M4 Sport)
18.00:
Hollandia–Románia (Tv: Sport1)

FÉRFI NB I
18.00:
Ferencvárosi TC–CYEB Budakalász
FÉRFI BUNDESLIGA
13.30:
Bergischer HC–Minden (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
16.30:
Aluinvent DVTK–Atomerőmű KSC Szekszárd
17.00: PEAC-Pécs–CMB Cargo Uni Győr
18.00: Vasas Akadémia–Sopron Basket
19.30: VBW CEKK Cegléd–MTK Budapest

MŰKORCSOLYA
23.00:
Grand Prix, Vancouver, döntők, gála (Tv: Eurosport2)

RÖPLABDA
FÉRFI NB I, ALAPSZAKASZ, A-CSOPORT
15.00:
PTE-PEAC–MAFC-BME
16.00: Vegyész RC Kazincbarcika–MÁV Előre SC
17.00: SZESE Győr–LV Sport Pénzügyőr SE
B-CSOPORT
14.30:
DEAC–Sümegi RE
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
Vasas Óbuda–Hungast-Haladás

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
9.15:
világkupaverseny, Almati (Tv: M4 Sport)

SÍFUTÁS
10.15:
világkupaverseny, Beitostolen, nők, 5x4 km váltó (Tv: Eurosport2) 

SÍLÖVÉSZET
11.30:
világkupaverseny, Pokljuka, férfiak, 12,5 km, üldözéses (Tv: Eurosport1)
15.00:
világkupaverseny, Pokljuka, nők, 10 km, üldözéses (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
15.30:
világkupaverseny, Titsee Neustadt, HS 142 (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
14.00: az Egyesült Királyság bajnoksága, York, döntő (Tv: Eurosport2)
20.00:
 az Egyesült Királyság bajnoksága, York, döntő (Tv: Eurosport1)

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ, A-CSOPORT
19.30:
KSI–FTC-Telekom


DECEMBER 10., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
16. FORDULÓ
21.00:
Everton–Watford (Tv: Spíler1)

SPANYOL LA LIGA
15. FORDULÓ
21.00:
Athletic Bilbao–Girona (Tv: Spíler2)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
16. FORDULÓ
20.30:
Bochum–St. Pauli (Tv: Sport1) 

FUTSAL NB I
18.15:
Rubeola–Veszprém
19.00: Dunaferr–Nyírgyulaj
20.30: Szigetszentmiklós–Haladás

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL
14. FORDULÓ
kedd, 2.15:
Seattle Seahawks–Minnesota Vikings (Tv: Sport2) 

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
20.00:
UTE–Vasas HC (Tv: M4 Sport)

KÉZILABDA
EURÓPA-BAJNOKSÁG, FRANCIAORSZÁG
KÖZÉPDÖNTŐ
1. CSOPORT (NANTES)
18.00:
A3–B1 (Tv: Sport2) 
21.00:
A1–B3 (Tv: Sport2) 

SZNÚKER
14.00 és 20.00:
Home Nations Series, Skót Open, 1. nap (Tv: Eurosport2)