MÁJUS 6., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
37. FORDULÓ
21.00: 
Manchester City–Leicester City (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
35. FORDULÓ
20.30:
 Milan–Bologna (Tv: Digi Sport2)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
32. FORDULÓ
20.30:
 Greuther Fürth–1. FC Köln (Tv: Sport1) 

U17-ES EURÓPA-BAJNOKSÁG, ÍRORSZÁG
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.00:
 Belgium–Görögország
20.00: Írország–Csehország
B-CSOPORT
16.00: 
Hollandia–Anglia
18.00: Franciaország–Svédország 

FUTSAL NB I
KÖZÉPSZAKASZ
B-CSOPORT
18.00:
 Nyírgyulaj–BME
18.30: Veszprém–Aramis

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

MOTORSPORT
14.30: 
Egyesült Királyság-bajnokság, Oulton Parks, 1. futam (Tv: Eurosport2)
17.30: Egyesült Királyság-bajnokság, Oulton Parks, 2. futam (Tv: Eurosport2) 

SZNÚKER
14.45 és 19.30: 
világbajnokság, Sheffield, döntő (Tv: Eurosport1)

TENISZ
12.00:
ATP-torna, Madrid (Tv: Digi Sport1)
12.00: WTA-torna, Madrid (Tv: Digi Sport2)
20.00: WTA-torna, Madrid (Tv: Digi Sport3)

 

MÁJUS 7 ., KEDD

FUTBALLPROGRAM

U17-ES EURÓPA-BAJNOKSÁG, ÍRORSZÁG
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
C-CSOPORT
13.00:
 Izland–MAGYARORSZÁG
16.00: Portugália–Oroszország 
D-CSOPORT
20.00: 
Spanyolország–Németország
20.00: Olaszország–Ausztria

BAJNOKOK LIGÁJA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
21.00:
Liverpool (angol)–Barcelona (spanyol) (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
NHL, RÁJÁTSZÁS
Szerda, 2.00:
St. Louis Blues–Dallas Stars (Tv: Spíler1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
11.00:
a négyes döntő sorsolása (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00:
Telekom Veszprém–HE-DO B. Braun Gyöngyös (Tv: M4 Sport)

TENISZ
12.00:
ATP-torna, Madrid (Tv: Digi Sport1)
12.00: WTA-torna, Madrid (Tv: Digi Sport2)
22.00: WTA-torna, Madrid (Tv: Digi Sport1)

 

MÁJUS 8., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
21.00:
Ajax (holland)–Tottenham Hotspur (angol) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ÖRMÉNY KUPA
DÖNTŐ
17.30:
Alashkert–Lori

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
NHL, RÁJÁTSZÁS
Csütörtök, 3.00
: San Jose Sharks–Colorado Avalanche 

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
RotaChrom Dabas–Grundfos Tatabánya KC
NŐI NB I
18.00:
Eszterházy SC–Kisvárda Master Good SE

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I, KÖZÉPSZAKASZ
FELSŐHÁZ
18.00:
Szolnoki Olaj KK–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
KÖZÉPHÁZ
18.00:
DEAC–Atomerőmű SE
18.00: Sopron KC–KTE-Duna Aszfalt
ALSÓHÁZ
18.00:
Alba Fehérvár–Naturtex-SZTE-Szedeák

TENISZ
12.00:
ATP-torna, Madrid (Tv: Digi Sport1)
12.00: WTA-torna, Madrid (Tv: Digi Sport2)

 

MÁJUS 9., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
21.00:
Valencia (spanyol)–Arsenal (angol) (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
21.00:
Chelsea (angol)–Eintracht Frankfurt (német) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

U17-ES EURÓPA-BAJNOKSÁG, ÍRORSZÁG
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
A-CSOPORT
20.00:
 Belgium–Írország
20.00: Görögország–Csehország
B-CSOPORT
17.30: 
Franciaország–Hollandia
17.30: Svédország–Anglia 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
PREMIER LEAGUE
20.00:
15. állomás, Sheffield (Tv: Sport2)
Benne:
Michael Smith (angol)–James Wade (angol)
Mensur Suljovic (osztrák)–Rob Cross (angol)
Daryl Gurney (északír)–Gerwyn Price (walesi)
Michael van Gerwen (holland)–Peter Wright (skót) 

KÉZILABDA
NŐI NB I
17.00:
Alba Fehérvár KC–Siófok KC
17.00: Moyra-Budaörs–GVM Europe-Vác
18.00: DVSC Schaeffler–Dunaújvárosi Kohász KA
19.15: Érd HC–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: M4 Sport)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
KÖZÉPSZAKASZ, FELSŐHÁZ
17.00:
PVSK-Veolia–Egis Körmend (Tv: M4 Sport)
NBA
Péntek, 1.30:
rájátszásmérkőzés (Tv: Sport1)

TENISZ
12.00:
WTA-torna, Madrid (Tv: Digi Sport1)
12.00: ATP-torna, Madrid (Tv: Digi Sport2)
22.00: WTA-torna, Madrid (Tv: Digi Sport2)

 

MÁJUS 10., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

U17-ES EURÓPA-BAJNOKSÁG, ÍRORSZÁG
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
C-CSOPORT
18.00:
 Oroszország–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
18.00: Portugália–Izland 
D-CSOPORT
20.00: 
Ausztria–Németország
20.00: Olaszország–Spanyolország

FRANCIA LIGUE 1
36. FORDULÓ
20.45:
Saint-Étienne–Montpellier (Tv: Digi Sport1)

FUTSAL NB I
KÖZÉPSZAKASZ, A-CSOPORT
18.30:
Berettyóújfalu–DEAC
19.00: Dunaferr–Rubeola Csömör

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
16.30: 
WTCR, Szlovákia, selejtező (Tv: Eurosport2)

EVEZÉS
Világkupa, Plovdiv

FORMULA–1
SPANYOL NAGYDÍJ
11.00:
1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.00: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
VILÁGBAJNOKSÁG, SZLOVÁKIA
CSOPORTKÖR
A-CSOPORT, KASSA
16.15:
Finnország–Kanada (Tv: Sport2)
20.15: Egyesült Államok–Szlovákia
B-CSOPORT, POZSONY
16.15:
Oroszország–Norvégia
20.15: Csehország–Svédország (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Ceglédi KKSE–MOL-Pick Szeged
NŐI NB I
18.30:
Eu-Fire Mosonmagyaróvár–EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
KÖZÉPSZAKASZ, ALSÓHÁZ
18.00:
Naturtex-SZTE-Szedeák–Serco-TF-BP

ÖKÖLVÍVÁS
22.00:
Jordan Gill–Enrique Tinoco (Tv: Sport1)

SPORTLÖVÉSZET
Olimpiai kvalifikációs koronglövő-világkupaverseny, Csangvon, női skeet (Pongrátz Bianka)

TENISZ
12.00:
ATP-torna, Madrid (Tv: Digi Sport1)
17.00: ATP-torna, Madrid (Tv: Digi Sport2)
20.00: WTA-torna, Madrid (Tv: Digi Sport3)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I
DÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS

20.15: FTC-Telekom–A-Híd OSC Újbuda (Tv: M4 Sport)

MÁJUS 11., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
32. FORDULÓ
17.00: Újpest–Puskás Akadémia (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Bp. Honvéd–Diósgyőri VTK – élőben az NSO-n!
17.00: Mol Vidi FC–MTK Budapest – élőben az NSO-n!
17.00: Mezőkövesd–Haladás – élőben az NSO-n!
17.00: Paks–Kisvárda – élőben az NSO-n!
19.30: Ferencváros–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NŐI NB I
21. FORDULÓ
15.00:
Szent Mihály–Viktória
17.00: Diósgyőr–MLE

FRANCIA LIGUE 1
36. FORDULÓ
17.00:
Angers–Paris Saint-Germain (Tv: Digi Sport3)
20.00:
Amiens–Toulouse
20.00: Caen–Reims
20.00: Dijon–Strasbourg
20.00: Nice–Nantes
20.00: Nimes–Monaco (Tv: Digi Sport3)

NÉMET BUNDESLIGA
33. FORDULÓ

15.30: Hoffenheim–Werder Bremen
15.30: Borussia Dortmund–Fortuna Düsseldorf
15.30: Bayer Leverkusen–Schalke
15.30: RB Leipzig–Bayern München (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!
15.30: VfB Stuttgart–Wolfsburg
15.30: Augsburg–Hertha BSC
15.30: Hannover–Freiburg
15.30: Nürnberg–Borussia Mönchengladbach

OLASZ SERIE A
36. FORDULÓ
15.00: Atalanta–Genoa (Tv: Digi Sport1)
18.00: Cagliari–Lazio (Tv: Digi Sport1)
20.30: Fiorentina–Milan (Tv: Digi Sport1)

PORTUGÁL PRIMEIRA LIGA
33. FORDULÓ
21.30:
Sporting–Tondela (Tv: Sport2)

TÖRÖK SÜPER LIG
32. FORDULÓ
15.00:
Rizespor–Galatasaray (Tv: Digi Sport3) 

GÖRÖG KUPA
DÖNTŐ
19.30:
AEK Athen–PAOK

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
10.15:
Formula–3, Spanyol Nagydíj, 1. futam (Tv: M4 Sport)
11.45:
Formula E, Monaco, selejtező (Tv: Eurosport1)
16.30: Formula E, Monaco, 9. forduló (Tv: Eurosport2)

EVEZÉS
Világkupa, Plovdiv

FORMULA–1
SPANYOL NAGYDÍJ
12.00:
3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.00: időmérő (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
VILÁGBAJNOKSÁG
A-CSOPORT, KASSA
12.15:
Dánia–Franciaország
16.15: Németország–Nagy-Britannia
20.15: Szlovákia–Finnország
B-CSOPORT, POZSONY
12.15:
Svájc–Olaszország
16.15: Lettország–Ausztria
20.15: Norvégia–Csehország

KAJAK-KENU
Rangsoroló verseny, Szolnok

KERÉKPÁR
16.40:
Giro d'Italia, 1. szakasz, 8.2 km, egyéni időfutam (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, NÉGYES DÖNTŐ, PAPP LÁSZLÓ BUDAPEST SPORTARÉNA
ELŐDÖNTŐ
15.15:
Vipers Kristiansand (norvég)–Győri Audi ETO KC (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
18.00: Metz (francia)–Rosztov-Don (orosz) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
NŐI EHF-KUPA
DÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
20.30:
Siófok KC–Team Esbjerg (dán) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
FÉRFI NB I
18.00:
Sport36-Komló–Vecsési SE
18.00: HE-DO B. Braun Gyöngyös–Mezőkövesdi KC
18.00: RotaChrom Dabas–Telekom Veszprém
18.00: Csurgói KK–Grundfos Tatabánya KC
18.00: CYEB Budakalász–Ferencvárosi TC
18.00: Balatonfüredi KSE–DVTK-Eger

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I, KÖZÉPSZAKASZ
FELSŐHÁZ
18.00:
 Szolnoki Olaj KK–JP Auto-JKSE
KÖZÉPHÁZ
19.00:
Atomerőmű SE–KTE-Duna Aszfalt

MOTORSPORT
11.00:
Superbike-vb, Imola, superpole (Tv: Eurosport2)
12.15, 15.00 és 17.45: FIM endurance-vb, Szlovákia (Tv: Eurosport2)
14.00: Superbike-vb, Imola, 1. futam (Tv: Eurosport2)

RÖGBI
EURÓPAI NEMZETEK KUPÁJA
ELSŐ KONFERENCIA, ÉSZAKI CSOPORT

Svédország–MAGYARORSZÁG

TENISZ
16.00 és 21.00:
ATP-torna, Madrid (Tv: Digi Sport2)
18.30: WTA-torna, Madrid, döntő (Tv: Digi Sport2)

UFC
Vasárnap, 4.00:
Rose Namajunas–Jessica Andrade (Tv: Sport1)

ÚSZÁS
20.00: Bajnokok Sorozata, Duna Aréna, 1. nap (Tv: Duna World) 

MÁJUS 12., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB II
37. FORDULÓ – élő eredménykövető az NSO-n!
17.00: Budafoki MTE–Balmazújváros
17.00: Vác FC–Tiszakécske
17.00: Dorog–Kaposvári Rákóczi FC
17.00: Soroksár–Nyíregyháza
17.00: Gyirmót FC Győr–Békéscsaba
17.00: Kazincbarcika–ETO FC Győr
17.00: Mosonmagyaróvár–Csákvár
17.00: Budaörs–BFC Siófok
17.00: Cegléd–Vasas
18.00: ZTE FC–Monor (Tv: M4 Sport)

NB III
27. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
12.30:
Tállya–Eger SE
13.00: Putnok–Sényő
17.00: Jászberény–Diósgyőri VTK II
17.00: ESMTK–Szolnoki MÁV FC
17.00: Cigánd–Debreceni EAC
17.00: Sajóbábony–Füzesgyarmat
17.00: Salgótarjáni BTC–Gyöngyösi AK
17.00: Tiszaújváros–Nyírbátor
KÖZÉP-CSOPORT
17.00: Szentlőrinc–Szeged-GA
17.00: SZEOL SC–Kozármisleny
17.00: Makó FC–Kecskeméti TE
17.00: Rákosmenti KSK–Taksony
17.00: Bp. Honvéd-MFA–Hódmezővásárhely
17.00: Pécsi MFC–Paksi FC II
17.00: Szekszárdi UFC–FC Dabas
17.00: Iváncsa–Dunaújváros
NYUGATI CSOPORT
17.00: Nagykanizsa–Mol Vidi FC II
17.00: THSE-Szabadkikötő–III. ker. TVE
17.00: FC Ajka–Andráshida
17.00: Pápai Perutz FC–Érd
17.00: Sárvár–Komárom
17.00: Dunaharaszti–Ménfőcsanak
17.00: Pénzügyőr–BKV Előre
17.00: Puskás Akadémia II–Csepel

NŐI NB I
21. FORDULÓ
16.00:
MTK–Győri ETO
17.00: Astra Hungary–Ferencváros

ANGOL PREMIER LEAGUE
38. FORDULÓ
16.00:
Brighton & Hove Albion–Manchester City (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
16.00: Burnley–Arsenal (Tv: Digi Sport3)
16.00: Crystal Palace–AFC Bournemouth
16.00: Fulham–Newcastle
16.00: Leicester City–Chelsea (Tv: Digi Sport2)
16.00: Liverpool–Wolverhampton Wanderers (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!
16.00: Manchester United–Cardiff City
16.00: Southampton–Huddersfield Town
16.00: Tottenham Hotspur–Everton (Tv: Spíler2)
16.00: Watford–West Ham United

FRANCIA LIGUE 1
36. FORDULÓ
15.00: Rennes–Guingamp
17.00: Lille–Bordeaux
21.00: Marseille–Lyon (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
33. FORDULÓ
18.00:
Eintracht Frankfurt–Mainz (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
36. FORDULÓ
12.30: Torino–Sassuolo (Tv: Digi Sport1)
15.00: Sampdoria–Empoli
15.00: Frosinone–Udinese
18.00: SPAL–Napoli (Tv: Digi Sport3)
20.30: Roma–Juventus (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
37. FORDULÓ
18.30: Athletic Bilbao–Celta Vigo
18.30: Atlético Madrid–Sevilla
18.30: Barcelona–Getafe (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
18.30: Real Betis–Huesca
18.30: Girona–Levante
18.30: Rayo Vallecano–Real Valladolid
18.30: Valencia–Deportivo Alavés
18.30: Villarreal–Eibar
18.30: Leganés–Espanyol
18.30: Real Sociedad–Real Madrid

TÖRÖK SÜPER LIG
32. FORDULÓ
18.00:
Basaksehir–Anakarücü (Tv: Digi Sport1)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
33. FORDULÓ
15.30:
1. FC Köln–Regensburg (Tv: Sport2)

U17-ES EURÓPA-BAJNOKSÁG, ÍRORSZÁG
NEGYEDDÖNTŐ
14.00: Franciaország–Csehország
20.00: Belgium–Hollandia

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
10.15:
Formula–3, Spanyol Nagydíj, 2. futam (Tv: M4 Sport)
10.45: 
WTCR, Szlovákia, 1. futam (Tv: Eurosport1)
12.45: Porsche Szuperkupa, Barcelona (Tv: Eurosport1)
13.20: Formula–2, Spanyol Nagydíj, futam (Tv: M4 Sport)
14.00: Rallycross-vb, Belgium (Tv: Spíler2)
15.15: WTCR, Szlovákia, 2. futam (Tv: Eurosport2)
16.45: WTCR, Szlovákia, 3. futam (Tv: Eurosport2)

EVEZÉS
Világkupa, Plovdiv

FORMULA–1
SPANYOL NAGYDÍJ
15.10:
futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
VILÁGBAJNOKSÁG, CSOPORTKÖR
A-CSOPORT, KASSA
12.15:
Egyesült Államok–Franciaország
16.15: Dánia–Németország
20.15: Nagy-Britannia–Kanada
B-CSOPORT, POZSONY
12.15:
Oroszország–Ausztria (Tv: Sport2)
16.15: Olaszország–Svédország
20.15: Lettország–Svájc

KAJAK-KENU
Rangsoroló verseny, Szolnok

KERÉKPÁR
13.25:
Giro d'Italia, 2. szakasz, Bologna–Fucecchio, 200 km (Tv: Eurosport1)
Hétfő, 1.00: Tour of California, 1. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, NÉGYES DÖNTŐ, PAPP LÁSZLÓ BUDAPEST SPORTARÉNA
A 3. HELYÉRT
15.15:
az elődöntő vesztesei (Tv: Sport1)
DÖNTŐ
18.00: az elődöntő győztesei (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I, KÖZÉPSZAKASZ
FELSŐHÁZ
18.30:
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Egis Körmend
KÖZÉPHÁZ
18.00:
DEAC–Zalakerámia ZTE KK
NBA
21.30:
Denver Nuggets–Portland Trail Blazers (Tv: Sport2)
Hétfő, 1.00: Toronto Raptors–Philadelphia 76ers (Tv: Sport2)

MOTORSPORT
11.00:
Superbike-vb, Imola (Tv: Eurosport2)
12.00: Supersport-vb, Imola (Tv: Eurosport2)
13.00: Motokrossz-vb, Mantova, MX2, 1. futam (Tv: Eurosport2)
14.00: Superbike-vb, Imola, 2. futam (Tv: Eurosport2)

TENISZ
18.30:
ATP-torna, Madrid, döntő (Tv: Digi Sport2)

ÚSZÁS
20.00:
Bajnokok Sorozata, Duna Aréna, 2. nap (Tv: Eurosport1, M4 Sport)

 

MÁJUS 13., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

U17-ES EURÓPA-BAJNOKSÁG, ÍRORSZÁG
NEGYEDDÖNTŐ
17.30:
 Olaszország–Portugália
20.00: MAGYARORSZÁG–Spanyolország 

OLASZ SERIE A
36. FORDULÓ
19.00:
Bologna–Parma
21.00:
Internazionale–Chievo

FUTSAL NB I
KÖZÉPSZAKASZ, B-CSOPORT
18.15:
Haladás–Nyírgyulaj
20.30: BME–Veszprém

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
VILÁGBAJNOKSÁG, SZLOVÁKIA
CSOPORTKÖR
A-CSOPORT
20.15:
Szlovákia–Kanada (Tv: Sport2)
B-CSOPORT
16.15:
Oroszország–Csehország (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
13.05:
Giro d'Italia, 3. szakasz (Tv: Eurosport1)
23.00: Tour of California, 2. szakasz (Tv: Eurosport1)