DECEMBER 2., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

ARANYLABDA-GÁLA
20.30:
Chatelet Színház, Párizs

ANGLIA, FA-KUPA
20.30:
Solihull Moors–Rotherham United (Tv: Spíler1)

NÉMET BUNDESLIGA
13. FORDULÓ
20.30:
Mainz–Frankfurt (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
14. FORDULÓ
20.45:
Cagliari–Sampdoria (Tv: Digi Sport1)

PORTUGÁL PRIMEIRA LIGA
12. FORDULÓ
21.45:
Porto–Ferreira (Tv: Sport2)

TÖRÖK SÜPER LIG
13. FORDULÓ
18.00:
Besiktas–Kayserispor (Tv: Sport2)

FUTSAL FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
20.30: MAGYARORSZÁG
–Oroszország (Tv: M4 Sport)

OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS NŐI KÉZILABDA-VILÁGBAJNOKSÁG, JAPÁN

CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
A-CSOPORT
  4.30:
Szerbia–Kuba
  7.00: Hollandia–Angola
12.30: Norvégia–Szlovénia (Tv: M4 Sport)
D-CSOPORT
  7.00:
Oroszország–Argentína (Tv: M4 Sport)
10.00: Kongói DK–Japán
12.30: Kína–Svédország

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
13. FORDULÓ
Kedd, 2.15:
Seattle Seahawks–Minnesota Vikings (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.00:
FTC-Telekom–Corona Brasov (romániai) (Tv: M4 Sport)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1151 (Tv: Sport2)

SZNÚKER
14.00 és 19.45:
UK Champs, York (Tv: Eurosport1)

DECEMBER 3., KEDD

FUTBALLPROGRAM

MAGYAR KUPA
8. FORDULÓ (A NYOLCADDÖNTŐBE JUTÁSÉRT)
17.00:
MTK Budapest (NB II)–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport)
20.00: Szeged-Csanád GA (NB II)–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport) 

ANGOL PREMIER LEAGUE
15. FORDULÓ
20.30:
Crystal Palace–Bournemouth (Tv: Spíler1)
21.15: Burnley–Manchester City (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
16. FORDULÓ
19.00:
Angers–Marseille (Tv: Digi Sport1)
19.00: Bordeaux–Nimes (Tv: Digi Sport3)
19.00: Brest–Strasbourg
21.05: Lyon–Lille (Tv: Digi Sport2)

OLASZ KUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
15.00:
Cremonese–Empoli (Tv: Sport2)
18.00: Genoa–Ascoli(Tv: Sport1)
21.00: Fiorentina–Cittadella (Tv: Sport1) 

KÉZILABDA
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, JAPÁN
CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
A-CSOPORT
7.00:
Hollandia–Kuba
10.00: Szlovénia–Angola
12.30: Norvégia–Szerbia
B-CSOPORT
7.00:
 Dél-Korea–Brazília (Tv: M4 Sport)
11.00: Franciaország–Ausztrália
12.30: Dánia–Németország (Tv: M4 Sport)
C-CSOPORT
7.00: MAGYARORSZÁG
–Montenegró (Tv: M4 Sport)
7.00: Spanyolország–Szenegál
11.00: Románia–Kazahsztán
D-CSOPORT
6.30:
Oroszország–Kongói DK
9.00: Kína–Argentína
11.30: Svédország–Japán 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
EBEL
19.45:
HCB Südtirol Alperia (olasz)–Hydro Fehérvár AV19
TIPSPORT LIGA
18.00:
DVTK Jegesmedvék–HK Nitra (szlovák)
18.30: HC Nové Zámky (szlovák)–MAC Újbuda

KOSÁRLABDA
NBA, ALAPSZAKASZ
Szerda, 3.00:
Denver Nuggets–Los Angeles Lakers (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1152 (Tv: Sport2)

ÖKÖLVÍVÁS
FÉRFI ORSZÁGOS BAJNOKSÁG, MADÁRFÉSZEK AKADÉMIA
15.00:
selejtezők

RÖPLABDA
NŐI CEV-KUPA
1. FORDULÓ
17.00:
CSM Targoviste (román)–Fatum Nyíregyháza

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
6. FORDULÓ
A-CSOPORT
19.00:
Jug Dubrovnik (horvát)–Szolnoki Dózsa (Tv: Sport2)

DECEMBER 4., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

MAGYAR KUPA
8. FORDULÓ (A NYOLCADDÖNTŐBE JUTÁSÉRT)
12.00:
Monor (NB III)–Budapest Honvéd
12.00: Ózdi Kohász (NB III)–Kaposvári Rákóczi
12.00: Pécsi MFC (NB III)–Kisvárda
12.00: Vác FC (NB II)–Újpest FC
12.00: Dorogi FC (NB II)–Debreceni VSC
12.00: Szarvasi FC 1905 (Békés megyei I.)–ZTE FC
12.00: Dabas-Gyón FC (NB III)–Puskás Akadémia
12.00: Mosonmagyaróvári TE (NB III)–Paksi FC
12.00: Lipót Pékség SE (NB III)–Gyirmót FC Győr (NB II)
12.00: III. Kerületi TVE (NB III)–Vasas FC (NB II)
18.00: ETO FC Győr (NB II)–Mezőkövesd
18.00: Dunaújváros (NB III)–BFC Siófok (NB II)
18.00: Szombathelyi Haladás (NB II)–Budafoki MTE (NB II)
20.00: Békéscsaba (NB II)–Ferencváros (Tv: M4 Sport)

ANGOL PREMIER LEAGUE
15. FORDULÓ
20.30:
Chelsea–Aston Villa (Tv: Digi Sport1)
20.30: Leicester–Watford (Tv: Digi Sport3)
20.30: Manchester United–Tottenham (Tv: Spíler1)
20.30: Southampton–Norwich
20.30: Wolves–West Ham
21.15: Liverpool–Everton (Tv: Spíler2)

FRANCIA LIGUE 1
16. FORDULÓ
19.00:
Amiens–Reims
19.00: Dijon–Montpellier
19.00: Metz–Rennes
19.00: St. Etienne–Nice
19.00: Toulouse–Monaco (Tv: Digi Sport2)
21.05: PSG–Nantes (Tv: Digi Sport2)

OLASZ KUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT

15.00: Sassuolo–Perugia (Tv: Sport1)
18.00: SPAL–Lecce (Tv: Sport1)
21.00: Udinese–Bologna (Tv: Sport1)

 

KÉZILABDA
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, JAPÁN
CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
B-CSOPORT
  7.00:
Dél-Korea–Ausztrália
11.00: Franciaország–Németország
12.30: Dánia–Brazília (Tv: M4 Sport)
C-CSOPORT
  7.00:
Montenegró–Románia (Tv: M4 Sport)
  7.00: Spanyolország–Kazahsztán
11.00: MAGYARORSZÁG–Szenegál (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
KHL, ALAPSZAKASZ
17.30:
CSZKA Moszkva–Dinamo Moszkva (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA
6. FORDULÓ
B-CSOPORT
17.00:
Dinamo Kurszk (orosz)–Sopron Basket
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
7. FORDULÓ
D-CSOPORT
18.00:
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Klaipeda (litván)
NŐI EURÓPA KUPA
6. FORDULÓ
F-CSOPORT
18.00:
Uni Győr MÉLY-ÚT–Salamanca (spanyol)
H-CSOPORT
18.00:
PEAC-Pécs–La Seu (spanyol)
20.00: Landes (francia)–Aluinvent DVTK

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1153 (Tv: Sport2)

ÖKÖLVÍVÁS
FÉRFI ORSZÁGPS BAJNOKSÁG, MADÁRFÉSZEK AKADÉMIA
14.00:
negyeddöntők

RÖPLABDA
NŐI CHALLENGE-KUPA
1. FORDULÓ
18.00:
Rigas Volejbola Skola (lett)–Békéscsabai RSE
18.00: UTE–Jenyiszej Krasznojarszk (orosz)

ÚSZÁS
RÖVID PÁLYÁS EURÓPA-BAJNOKSÁG, GLASGOW
10.30:
előfutamok
18.00: elődöntők, döntők (Tv: M4 Sport)

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
6. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.30:
A-Híd OSC-Újbuda–Pro Recco (olasz)
19.00: FTC-Telekom Waterpolo–Mladost Zagreb (horvát)

DECEMBER 5., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
15. FORDULÓ
20.30:
Sheffield United–Newcastle (Tv: Spíler1)
21.15: Arsenal–Brighton (Tv: Digi Sport1)

OLASZ KUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
18.00:
Parma–Frosinone (Tv: Sport2)
21.00: Cagliari–Sampdoria (Tv: Sport2)

 

KÉZILABDA
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, JAPÁN
CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
A-CSOPORT
  7.00:
Szlovénia–Kuba
10.00: Hollandia–Szerbia
12.30: Norvégia–Angola
D-CSOPORT
  7.00:
Kína–Kongói DK
10.00: Oroszország–Japán
12.30: Svédország–Argentína 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
14. FORDULÓ
Péntek, 2.15:
Chicago Bears–Dallas Cowboys (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.30:
DEAC–Sport Club Csíkszereda 
KHL, ALAPSZAKASZ
15.00:
Szalavat–Metalurg (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
BUNDESLIGA
19.00:
Magdeburg–Flensburg (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI EURÓPA KUPA
6. FORDULÓ
G-CSOPORT

18.30: VBW CEKK Cegléd–Olympiakosz (görög)
I-CSOPORT
19.00:
Keltern (német)–Atomerőmű KSC Szekszárd
FÉRFI NB I
18.00:
KTE-Duna Aszfalt–Sopron KC
18.00: PVSK-VEOLIA–Atomerőmű SE
NBA, ALAPSZAKASZ
Péntek, 1.30:
Toronto Raptors–Houston Rockets (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1154 (Tv: Sport2)

ÖKÖLVÍVÁS
FÉRFI ORSZÁGOS BAJNOKSÁG, KÖRCSARNOK
14.00:
elődöntők

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
1. MCM-Diamant Kaposvár–Hungast Haladás

ÚSZÁS
RÖVID PÁLYÁS EURÓPA-BAJNOKSÁG, GLASGOW
10.30:
előfutamok (Tv: M4 Sport)
18.00: elődöntők, döntők (Tv: M4 Sport)

 

DECEMBER 6., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

FRANCIA LIGUE 1
17. FORDULÓ
19.00:
Lille–Brest (Tv: Digi Sport3)
20.45: Nimes–Lyon (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
14. FORDULÓ
20.30:
Frankfurt–Hertha (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
15. FORDULÓ
20.45:
Inter–Roma (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
16. FORDULÓ
21.00:
Villarreal–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)

PORTUGÁL PRIMEIRA LIGA
13. FORDULÓ
21.30:
Boavista–Benfica (Tv: Sport2)

TÖRÖK SÜPER LIG
14. FORDULÓ
18.30:
Fenerbahce–Genclerbirligi (Tv: Sport2)

 

KÉZILABDA
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, JAPÁN
CSOPORTKÖR
5. FORDULÓ
A-CSOPORT
  7.00:
Szerbia–Szlovénia
10.00: Angola–Kuba
12.30: Hollandia–Norvégia
B-CSOPORT
  7.00:
Brazília–Ausztrália
11.00: Németország–Dél-Korea
12.30: Franciaország–Dánia
C-CSOPORT
  7.00:
Montenegró–Spanyolország (Tv: M4 Sport)
  7.00: Kazahsztán–Szenegál
11.00: MAGYARORSZÁG–Románia (Tv: M4 Sport)
D-CSOPORT
  7.00:
Japán–Kína
10.00: Argentína–Kongói DK
12.30: Oroszország–Svédország

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
18.45:
férfi szuperóriás-műlesiklás, Beaver Creek
20.30: női lesiklás, Lake Louise

ASZTALITENISZ
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
C-CSOPORT
17.00:
SH-ITB Budaörsi 2i SC–Metz TT (francia)
FÉRFI EURÓPA-KUPA, NEGYEDIK SZAKASZ
17.00:
PTE PEAC Kalo-Méh–Solex-Consult Wiener Neustadt (osztrák)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
Corona Brasov (román)–Dunaújvárosi Acélbikák
17.30: Gyergyói HK (román)–Hokiklub Budapest
18.00: FTC-Telekom–Sport Club Csíkszereda (román)
TIPSPORT LIGA
17.30:
HK Dukla Michalovce (szlovák)–DVTK Jegesmedvék
18.00: Dukla Trencín (szlovák)–MAC Újbuda

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Budakalász–Mezőkövesdi KC
18.00: Balatonfüredi KSE–Orosházi FKSE-Linamar 

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Naturtex-SZTE-Szedeák–Szolnoki Olajbányász

ÖKÖLVÍVÁS
FÉRFI ORSZÁGOS BAJNOKSÁG, KÖRCSARNOK
15.00:
döntők

RÖPLABDA
FÉRFI NB I
B-CSOPORT
20.00:
Pénzügyőr SE–Szolnoki RK

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
Világkupa, Sanghaj, selejtezők

ÚSZÁS
RÖVID PÁLYÁS EURÓPA-BAJNOKSÁG, GLASGOW
10.30:
előfutamok
18.00: elődöntők, döntők (Tv: M4 Sport)

 

DECEMBER 7.,SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
15. FORDULÓ
14.30:
Mezőkövesd–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Debreceni VSC–Honvéd FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Mol Fehérvár FC–Paks – élőben az NSO-n!
17.00: Újpest–Kisvárda – élőben az NSO-n!
17.00: Zalaegerszeg–Kaposvár – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
16. FORDULÓ
13.30:
Everton–Chelsea (Tv: Spíler1)
16.00: Bournemouth–Liverpool (Tv: Digi Sport1)
16.00: Tottenham–Burnley
16.00: Watford–Crystal Palace
18.30: Manchester City–Manchester United (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
17. FORDULÓ
17.30:
Montpellier–PSG (Tv: Digi Sport2)
20.00: Monaco–Amiens (Tv: Digi Sport2)
20.00: Nice–Metz
20.00: Rennes–Angers (Tv: Digi Sport3)
20.00: Strasbourg–Toulouse

NÉMET BUNDESLIGA
14. FORDULÓ
15.30:
Augsburg–Mainz
15.30: Dortmund–Düsseldorf (Tv: Sport1)
15.30: Freiburg–Wolfsburg
15.30: Mönchengladbach–Bayern München (Tv: Sport2)
15.30: RB Leipzig–Hoffenheim
18.30: Leverkusen–Schalke (Tv: Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA 2
16. FORDULÓ
13.00:
Hannover–Aue (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
15. FORDULÓ
15.00:
Atalanta–Verona (Tv: Digi Sport2)
18.00: Udinese–Napoli (Tv: Digi Sport3)
20.45: Lazio–Juventus (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
16. FORDULÓ
13.00:
Real Madrid–Espanyol (Tv: Spíler2)
16.00: Granada–Alavés (Tv: Spíler2)
18.30: Levante–Valencia (Tv: Spíler2)
21.00: Barcelona–Mallorca (Tv: Spíler2)

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
18. FORDULÓ
15.30:
Slovan Bratislava–DAC (Tv: Duna World)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
19.00:
férfi lesiklás, Beaver Creek
20.30: női lesiklás, Lake Louise

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
Corona Brasov (román)–Hokiklub Budapest
17.30: Gyergyói HK (román)–Dunaújvárosi Acélbikák

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Dabas–Vác
18.00: Eger–Komló
18.00: Ferencvárosi TC–Csurgó
18.00: Gyöngyös–Tatabánya
19.30: Telekom-Veszprém–Mol-Pick Szeged (Tv: M4 Sport)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
OSE Lions–Alba Fehérvár
19.00: DEAC–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
19.00: Zalakerámia ZTE KK–Egis Körmend
NŐI NB I
15.00:
PINKK-Pécsi 424–PEAC-Pécs
15.00: ELTE BEAC Újbuda–ZTE Női Kosárlabda Klub
18.00: TFSE-MTK–Vasas Akadémia
18.00: Uni Győr MÉLY-ÚT–NKE-FCSM Csata
NBA, ALAPSZAKASZ
20.30:
Dallas Mavericks–New Orleans Pelicans (Tv: Sport2)

LÓVERSENY
15.00:
Kincsem+Tuti 1156 (Tv: Sport1)

ÖKÖLVÍVÁS
PROFI GÁLA, DIRIJAH
21.00:
Andy Ruiz–Anthony Joshua (Tv: Sport1)
PROFI GÁLA, NEW YORK
Vasárnap, 3.00:
Jermall Charlo–Dennis Hogan (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
19.00:
Jászberény VT–UTE
19.30: Békéscsabai RSE–Vasas Óbuda

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
Világkupa, Sanghaj

SÍUGRÁS
15.30: Világkupa, Nyizsnyij Tagil

ÚSZÁS
RÖVID PÁLYÁS EURÓPA-BAJNOKSÁG, GLASGOW
10.30:
előfutamok (Tv: M4 Sport)
18.00: elődöntők, döntők

UFC
FIGHT NIGHT, WASHINGTON
Vasárnap, 3.00:
Alistair Overeem–Walt Harris (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
BENU FÉRFI MAGYAR KUPA, NÉGYES DÖNTŐ, KOMJÁDI BÉLA USZODA
ELŐDÖNTŐ
17.30:
FTC-Telekom Waterpolo–Szolnoki Dózsa
19.00: A-Híd OSC-Újbuda–PannErgy-Miskolc

 

 

DECEMBER 8., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
15. FORDULÓ
15.45:
Ferencváros–Puskás Akadémia (Tv: M4 Sport)

NB II
20. FORDULÓ
13.00:
WKW ETO FC Győr–FC Ajka
13.00: Duna Aszfalt TLC–Békéscsaba 1912 Előre
13.00: Kazincbarcika–Soroksár SC
13.00: Nyíregyháza Spartacus FC–Budaörs
13.00: Vác FC–Szolnoki MÁV FC
13.00:
Budafoki MTE–Szeged-Csanád GA
17.00: Vasas FC–Dorogi FC
17.00: Szombathelyi Haladás–Gyirmót FC

ANGOL PREMIER LEAGUE
16. FORDULÓ
15.00:
Aston Villa–Leicester (Tv: Digi Sport1)
15.00: Newcastle–Southampton
15.00: Norwich–Sheffield United
17.30: Brighton–Wolverhampton (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
17. FORDULÓ
15.00:
Reims–St. Etienne (Tv: Digi Sport3)
17.00: Nantes–Dijon (Tv: Digi Sport3)
21.00: Marseille–Bordeaux (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
14. FORDULÓ
15.30:
Union Berlin–Köln (Tv: Sport1)
18.00: Werder Bremen–Paderborn (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
15. FORDULÓ
12.30:
Lecce–Genoa (Tv: Digi Sport1)
15.00: Sassuolo–Cagliari
15.00: Spal–Brescia
15.00:
Torino–Fiorentina (Tv: Digi Sport2)
18.00: Sampdoria–Parma (Tv: Digi Sport1)
20.45: Bologna–AC Milan (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
16. FORDULÓ
12.00:
Eibar–Getafe (Tv: Spíler2)
14.00: Betis–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)
16.00: Valladolid–Real Sociedad (Tv: Spíler2)
18.30: Leganes–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
21.00: Osasuna–Sevilla (Tv: Spíler2)

TÖRÖK SÜPER LIG
14. FORDULÓ
14.30:
Antalyaspor–Trabzonspor (Tv: Sport2)
17.00: Kasimpasa–Besiktas (Tv: Sport2)

 

KÉZILABDA
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, JAPÁN
KÖZÉPDÖNTŐ, 1. FORDULÓ
1. CSOPORT

A2–B3
A3–B1
A1–B2
2. CSOPORT
C2–D3
C3–D1
C1–D2
ELNÖK KUPA
13–16. HELYÉRT

A4–B4
C4–D4
17–20. HELYÉRT
A5–B5
C5–D5
21–24. HELYÉRT
A6–B6
C6–D6

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

NFL, ALAPSZAKASZ
14. FORDULÓ

19.00: Atlanta Falcons–Carolina Panthers
19.00: Buffalo Bills–Baltimore Ravens
19.00: Cleveland Browns–Cincinnati Bengals
19.00: Green Bay Packers–Washington Redskins
19.00: Houston Texans–Denver Broncos
19.00: Minnesota Vikings–Detroit Lions
19.00: New Orleans Saints–San Francisco 49ers (Tv: Sport2)
19.00: New York Jets–Miami Dolphins
19.00: Tampa Bay Buccaneers–Indianapolis Colts
22.05: Jacksonville Jaguars–Los Angeles Chargers
22.25: Arizona Cardinals–Pittsburgh Steelers
22.25: New England Patriots–Kansas City Chiefs (Tv: Sport2)
22.25: Oakland Raiders–Tennessee Titans
Hétfő, 2.20: Los Angeles Rams–Seattle Seahawks (Tv: Sport2)

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
17.45 és 20.45:
férfi óriás-műlesiklás, Beaver Creek
19.00: női szuperóriás-műlesiklás, Lake Louise

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.30:
UTE–Sport Club Csíkszereda
18.30: DEAC–FTC-Telekom
EBEL
17.30:
Hydro Fehérvár AV19–Moser Medical Graz99ers (osztrák)
TIPSPORT LIGA
17.00:
MHK 32 Liptovsky Mikulás (szlovák)–MAC Újbuda
17.30: DVTK Jegesmedvék–HC Nové Zámky (szlovák)

KÉZILABDA
BUNDESLIGA
13.30:
Hannover-Burgdorf–Füsche Berlin (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Kaposvári KK–Jászberényi KSE
NŐI NB I
17.00:
Atomerőmű KSC Szekszárd–VBW CEKK Cegléd
18.00: Sopron Basket–Aluinvent DVTK

RÖPLABDA
FÉRFI NB I
A-CSOPORT
16.30:
Sümegi RE–PTE-PEAC
18.00: Vidux-Szegedi RSE–Kecskeméti RC
18.30: MAFC-BME–Vegyész RC Kazincbarcika, Tungsram-csarnok 
B-CSOPORT
16.00:
MÁV Előre-BERICAP–Dunaferr SE
16.30: Szolnoki RK–FINO Kaposvár

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
Világkupa, Sanghaj

SÍUGRÁS
15.30: Világkupa, Nyizsnyij Tagil

ÚSZÁS
RÖVID PÁLYÁS EURÓPA-BAJNOKSÁG, GLASGOW
10.30:
előfutamok (Tv: M4 Sport)
18.00: elődöntők, döntők (Tv: M4 Sport)

VÍZILABDA
BENU FÉRFI MAGYAR KUPA
16.00:
döntő