AUGUSZTUS 31., SZERDA

NB I-ES FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
18.00: Mezőkövesd–Hatvan (NB III)

FELKÉSZÜLÉSI VÁLOGATOTT MÉRKŐZÉSEK
18.00: Észtország–Málta
19.15: Csehország–Örményország
19.30: Norvégia–Fehéroroszország
20.00: Dánia–Liechtenstein
20.15: Törökország–Oroszország
20.30: Albánia–Marokkó
20.45: Németország–Finnország (Tv: Sport1)
20.45: Írország–Omán

SZEPTEMBER 1., CSÜTÖRTÖK

U21-ES EB
SELEJTEZŐ, 4. CSOPORT

20.00: Magyarország–Liechtenstein (Tv: M4 Sport)

NB II
6. FORDULÓ, ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS

19.00: ZTE–Cegléd

FELKÉSZÜLÉSI VÁLOGATOTT MÉRKŐZÉSEK
20.45: Hollandia–Görögország
20.45: Belgium–Spanyolország
20.45: Portugália–Gibraltár
21.00: Olaszország–Franciaország (Tv: DIGI Sport1)

VB 2018
SELEJTEZŐ
DÉL-AMERIKAI ZÓNA, 7. FORDULÓ

22.00: Bolívia–Peru
22.30: Kolumbia–Venezuela
23.00: Ecuador–Brazília
péntek, 1.30: Argentína–Uruguay
péntek, 2.00: Paraguay–Chile

ÁZSIAI ZÓNA
3. SELEJTEZŐKÖR, 1. FORDULÓ

A-CSOPORT
13.00: Dél-Korea–Kína
17.00: Üzbegisztán–Szíria
18.30: Irán–Katar
B-CSOPORT
12.30: Ausztrália–Irak
12.35: Japán–Arab Emírségek
19.30: Szaúd-Arábia–Thaiföld

SZEPTEMBER 2., PÉNTEK

NB I-ES FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
11.00: DVTK–Balmazújváros (NB II)
11.00: Paks–Kozármisleny (NB II)
17.00, Felcsút: Puskás Akadémia (NB II)–Gyirmót
17.00, Lantos-sporttelep: MTK–Siófok (NB II)

NB III
5. FORDULÓ
KÖZÉPCSOPORT

16.30: Szigetszentmiklós–FC Dabas

FELKÉSZÜLÉSI VÁLOGATOTT MÉRKŐZÉS
19.30: Lettország–Luxemburg

VB 2018
SELEJTEZŐ
CONCACAF-ZÓNA, 4. SELEJTEZŐKÖR, 5. FORDULÓ
A-CSOPORT

szombat, 4.00: Salvador–Mexikó
23.00: Honduras–Kanada
B-CSOPORT
szombat, 2.00: Haiti–Costa Rica
szombat, 3.30: Panama–Jamaica
C-CSOPORT
21.30: Saint Vincent és Grenadine-szigetek–Egyesült Államok
szombat, 1.00: Trinidad és Tobago–Guatemala

SZEPTEMBER 3., SZOMBAT

NB I-ES FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
11.00: Bp. Honvéd–Újpest
18.00, Felcsút: Videoton–NK Osijek (horvát)
11.00: Mezőkövesd–DVSC

NB III
5. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

16.30: Monor–Nyírbátor
16.30: Salgótarján–Tállya
16.30: Tiszaújváros–Hajdúböszörmény
16.30: Putnok–ESMTK
16.30: Rákosmente–Hatvan
KÖZÉPCSOPORT
16.30: Gyula–Budafok
16.30: Dabas-Gyón–Szekszárd
18.00: Dunaújváros–PMFC
NYUGATI CSOPORT
16.30: Veszprém–ETO FC Győr
16.30: Érd–Sárvár
16.30: Tatabánya–Csepel
16.30: Andráshida–Kaposvár
16.30: III. ker TVE–Diósd
16.30: Csorna–Komárom

SZEPTEMBER 4., VASÁRNAP

VB 2018
SELEJTEZŐ
EURÓPAI ZÓNA, 1. FORDULÓ
C-CSOPORT

18.00: San Marino–Azerbajdzsán
20.45: Csehország–Észak-Írország (Tv: Sport2)
20.45: Norvégia–Németország (Tv: Sport1)
E-CSOPORT
18.00: Dánia–Örményország
18.00: Kazahsztán–Lengyelország (Tv: Sport2)
20.45: Románia–Montenegró
F-CSOPORT
18.00: Litvánia–Szlovénia
18.00: Szlovákia–Anglia (Tv: Sport1)
20.45: Málta–Skócia

NB III
5. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

11.00: DVTK II–Kazincbarcika
11.00: Újpest II–MTK II
16.30: BKV Előre–REAC
16.30: Jászberény–DVSC-DEAC
KÖZÉPCSOPORT
11.00: Ferencváros II–Békéscsaba II
16.30: Komló–Paks II
16.30: Méhkerék–Pénzügyőr
16.30: Hódmezővásárhely–Dunaharaszti
16.30: Szentlőrinc–Mórahalom
NYUGATI CSOPORT
11.00: Videoton II–Puskás Akadémia II
16.30: Hévíz–Gyirmót II
16.30: Bp. Honvéd-MFA–Ajka

SZEPTEMBER 5., HÉTFŐ

VB 2018
SELEJTEZŐ
EURÓPAI ZÓNA, 1. FORDULÓ
D-CSOPORT

18.00: Grúzia–Ausztria (Tv: Sport1)
20.45: Szerbia–Írország
20.45: Wales–Moldova
G-CSOPORT
20.45: Albánia–Macedónia
20.45: Izrael–Olaszország (Tv: Sport1)
20.45: Spanyolország–Liechtenstein (Tv: Sport2)
I-CSOPORT
20.45: Horvátország–Törökország
20.45: Ukrajna–Izland
20.45: Finnország–Koszovó

SZEPTEMBER 6., KEDD

VB 2018
SELEJTEZŐ
EURÓPAI ZÓNA, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT

20.45: Fehéroroszország–Franciaország
20.45: Bulgária–Luxemburg
20.45: Svédország–Hollandia (Tv: Sport2)
B-CSOPORT
20.45: Feröer–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport)
20.45: Andorra–Lettország
20.45: Svájc–Portugália (Tv: Sport1)
H-CSOPORT
20.45: Bosznia-Hercegovina–Észtország
20.45: Ciprus–Belgium
20.45: Gibraltár–Görögország

VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
18.00: Oroszország–Ghána (Tv: Sport1)