KEDD
SZERDA
CSÜTÖRTÖK
PÉNTEK
SZOMBAT
VASÁRNAP
HÉTFŐ

 

JÚNIUS 11., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

VB-RÉSZTVEVŐ VÁLOGATOTTAK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
15.00:
Szenegál*–Dél-Korea*
20.45:
Belgium*–Costa Rica*
* vb-résztvevő

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

TENISZ
11.00–19.00:
WTA-torna, ’s-Hertogenbosch, 1. nap (Tv: Digi Sport1)
11.00–19.00: ATP-torna, Stuttgart, 1. nap (Tv: Sport1)
ATP-torna, ’s-Hertogenbosch
WTA-torna, Nottingham

JÚNIUS 12., KEDD

FUTBALLPROGRAM

NŐI VILÁGBAJNOKI SELEJTEZŐ
18.00:
Dánia–MAGYARORSZÁG

VB-RÉSZTVEVŐ VÁLOGATOTTAK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
15.05:
Japán*–Paraguay
18.00: Lengyelország*–Litvánia
* vb-résztvevő

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KÉZILABDA
12.00:
a franciaországi női kézilabda Európa-bajnokság csoportjainak sorsolása, Párizs (Tv: M4 Sport)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
DÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
19.00:
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Szolnoki Olaj (Tv: M4 Sport)
Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc állása: 1–0 a Szolnok javára
A 3. HELYÉRT, 2. MÉRKŐZÉS
18.00:
Egis Körmend–Alba Fehérvár
Az egyik fél második győzelméig tartó párharc állása: 1–0 az Alba javára

TENISZ
11.00–19.00:
WTA-torna, 's-Hertogenbosch, 2. nap (Tv: Digi Sport1)

JÚNIUS 13., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

OLASZORSZÁG, RÁJÁTSZÁS A SERIE A-TAGSÁGÉRT
DÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
20.30:
Palermo–Frosinone

SPANYOLORSZÁG, RÁJÁTSZÁS A LA LIGA-TAGSÁGÉRT
DÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
20.30:
Numancia–Valladolid

ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
16.00:
Le Mans-i 24 órás, edzés (Tv: Eurosport1)
22.00: Le Mans-i 24 órás, selejtező (Tv: Eurosport1)

KERÉKPÁR
15.30:
Tour of Slovenia, 1. szakasz (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKI SELEJTEZŐ, VISSZAVÁGÓ
19.00:
MAGYARORSZÁG–Szlovénia (Veszprém) (Tv: M4 Sport)
Az első mérkőzés végeredménye: 29–24 Magyarország javára

TENISZ
11.00–19.00:
WTA-torna, 's-Hertogenbosch, 3. nap (Tv: Digi Sport1)
17.30:
ATP-torna, Stuttgart, 3. nap (Tv: Sport2)

ÚSZÁS
Mare Nostrum, 2. állomás, Barcelona

JÚNIUS 14., CSÜTÖRTÖK

FIFA VILÁGBAJNOKSÁG 2018, OROSZORSZÁG

A-CSOPORT
17.00:
Oroszország–Szaúd-Arábia (Moszkva, Luzsnyiki Stadion) (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
19.00–0.00:
Le Mans-i 24 órás, selejtező (Tv: Eurosport1)

KERÉKPÁR
13.30:
Tour of Slovenia, 1. szakasz (Tv: Eurosport1)
15.00: La Route d'Occitanie, 1. szakasz (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
DÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉS
20.00:
Szolnoki Olaj–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely (Tv: M4 Sport)
A 3. HELYÉRT, 3. MÉRKŐZÉS (ha szükséges)
18.00:
Alba Fehérvár–Egis Körmend

RÖPLABDA
NŐI EURÓPA-LIGA
ARANY DIVÍZIÓ, NÉGYES DÖNTŐ, PAPP LÁSZLÓ BUDAPEST SPORTARÉNA
ELŐDÖNTŐ
17.00:
Bulgária–Finnország
20.00: MAGYARORSZÁG–Csehország

TENISZ
11.00–19.00:
WTA-torna, 's-Hertogenbosch, 4. nap (Tv: Digi Sport1)
13.00, 15.00 és 17.00: WTA-torna, Nottingham, a nyolc közé jutásért (Tv: Europsort2)

ÚSZÁS
Mare Nostrum, 2. állomás, Barcelona

JÚNIUS 15., PÉNTEK

FIFA VILÁGBAJNOKSÁG 2018, OROSZORSZÁG

A-CSOPORT
14.00:
Egyiptom–Uruguay (Jekatyerinburg) (Tv: M4 Sport)

B-CSOPORT
17.00:
Marokkó–Irán (Szentpétervár) (Tv: M4 Sport)
20.00: Portugália–Spanyolország (Szocsi) (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KERÉKPÁR
13.30:
Tour of Slovenia, 2. szakasz (Tv: Eurosport1)
15.00: La Route d'Occitanie, 2. szakasz (Tv: Eurosport1)

MOTORSPORT
MOTOGP, BARCELONA
  9.00:
Moto3, 1. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
  9.55: MotoGP, 1. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
10.55: MotoGP, 1. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
13.10: Moto3, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
14.05: MotoGP, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
15.05: Moto2, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)

RÖPLABDA
NŐI EURÓPA-LIGA
ARANY DIVÍZIÓ, NÉGYES DÖNTŐ, PAPP LÁSZLÓ BUDAPEST SPORTARÉNA
17.00:
a 3. helyért
20.00: döntő

TENISZ
11.00–19.00:
ATP-torna, Stuttgart, 5. nap (Tv: Sport2)
11.00–19.00: WTA-torna, 's-Hertogenbosch, 5. nap (Tv: Digi Sport2)
13.00, 15.00 és 17.00: WTA-torna, Nottingham, negyeddöntő (Tv: Europsort2)
16.30 és 18.00: WTA-torna, Nottingham, negyeddöntő (Tv: Europsort1)

JÚNIUS 16., SZOMBAT

FIFA VILÁGBAJNOKSÁG 2018, OROSZORSZÁG

C-CSOPORT
12.00:
Franciaország–Ausztrália (Kazany) (Tv: M4 Sport)
18.00: Peru–Dánia (Szaranszk) (Tv: M4 Sport)

D-CSOPORT
15.00:
Argentína–Izland (Moszkva, Szpartak Stadion) (Tv: M4 Sport)
21.00: Horvátország–Nigéria  (Kalinyingrád) (Tv: M4 Sport)

EGYÉB FUTBALLPROGRAM

OLASZORSZÁG, RÁJÁTSZÁS A SERIE A-TAGSÁGÉRT
DÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
20.30:
Frosinone–Palermo

SPANYOLORSZÁG, RÁJÁTSZÁS A LA LIGA-TAGSÁGÉRT
DÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
20.30:
Valladolid–Numancia

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
FEZEN HFL
15.00:
Fehérvár Enthroners–Budapest Eagles (Tv: Digi Sport1)
15.00: Budapest Wolves–Győr Sharks

AUTÓSPORT
8.40:
V8 Supercars-bajnokság, Darwin, 1. futam (Tv: Spíler Tv)
9.00: Le Mans-i 24 órás, edzés (Tv: Eurosport1)
10.30, 13.00 és 15.30: Truck Race, Eb-futam, Hungaroring, 1. nap (Tv: Sport1)
11.30–vasárnap, 15.30: Le Mans-i 24 órás (Tv: Eurosport1)

KERÉKPÁR
13.30:
Tour of Slovenia, 4. szakasz (Tv: Eurosport2)
15.00: La Route d'Occitanie, 3. szakasz (Tv: Eurosport2)

MOTORSPORT
MOTOGP, BARCELONA
  9.00:
Moto3, 3. szabadedzés
  9.55: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
10.55: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
12.35: Moto3, időmérő (Tv: Spíler Tv)
13.30: MotoGP, 4. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
14.10: MotoGP, 1. időmérő (Tv: Spíler Tv)
14.35: MotoGP, 2. időmérő (Tv: Spíler Tv)
15.05: Moto2, időmérő (Tv: Spíler Tv)

ÖKÖLVÍVÁS
21.00:
Profi gála, főmeccs: Kris George–Josh Kelly (Tv: Sport1)

TENISZ
11.00–15.00:
WTA-torna, 's-Hertogenbosch, elődöntő (Tv: Digi Sport2)
14.00 és 16.00: ATP-torna, Stuttgart, elődöntő (Tv: Sport2)
17.00: WTA-torna, Nottingham, elődöntő (Tv: Eurosport2)

ÚSZÁS
A Magyar Úszás Napja – nyílt vízi világkupa, Balatonfüred
9.30:
férfi 10 km
9.40: női 10 km

Mare Nostrum, 3. állomás, Monaco

VÍVÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, ÚJVIDÉK
  9.00:
férfi tőr egyéni
13.00: női kard egyéni
17.00: négyes döntők

JÚNIUS 17., VASÁRNAP

FIFA VILÁGBAJNOKSÁG 2018, OROSZORSZÁG

E-CSOPORT
14.00:
Costa Rica–Szerbia (Szamara) (Tv: M4 Sport)
20.00: Brazília–Svájc (Rosztov-na-Donu) (Tv: M4 Sport)

F-CSOPORT
17.00:
Németország–Mexikó (Moszkva, Luzsnyiki Stadion) (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
FEZEN HFL
15.00:
Dunaújváros Gorillaz–Miskolc Steelers (Tv: Digi Sport1)
15.00: Budapest Cowbells–Nyíregyháza Tigers

AUTÓSPORT
10.30, 13.00 és 15.30:
Truck Race, Eb-futam, Hungaroring, 2. nap (Tv: Sport1)

KERÉKPÁR
13.30:
Tour of Slovenia, 5. szakasz (Tv: Eurosport2)
15.00: La Route d'Occitanie, 4. szakasz (Tv: Eurosport2)

MOTORSPORT
17.00:
Motokrossz-vb, Ottobiano (Tv: Eurosport2)

MOTOGP, BARCELONA
  8.40:
Moto3, bemelegítés (Tv: Spíler Tv)
  9.10: Moto2, bemelegítés (Tv: Spíler Tv)
  9.40: MotoGp, bemelegítés (Tv: Spíler Tv)
11.00: Moto3, futam (Tv: Spíler Tv)
12.20: Moto2, futam (Tv: Spíler Tv)
14.00:
MotoGP, futam (Tv: Spíler Tv)

TENISZ
12.00:
WTA-torna, 's-Hertogenbosch, döntő (Tv: Digi Sport1)
13.00:
ATP-torna, Stuttgart, döntő (Tv: Sport2)
16.00: WTA-torna, Nottingham, döntő (Tv: Eurosport1)

ÚSZÁS
Mare Nostrum, 3. állomás, Monaco

VÍVÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, ÚJVIDÉK
9.00:
férfi párbajtőr egyéni
11.30: női tőr egyéni
17.00: négyes döntők

JÚNIUS 18., HÉTFŐ

FIFA VILÁGBAJNOKSÁG 2018, OROSZORSZÁG

F-CSOPORT
14.00:
Svédország–Dél-Korea (Nyizsnyij Novgorod)

G-CSOPORT
17.00:
Belgium–Panama (Szocsi)
20.00: Tunézia–Anglia (Volgográd)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
DÖNTŐ, 4. MÉRKŐZÉS
18.00:
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Szolnoki Olaj KK (Tv: Duna World)
Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc állása: 2–1 a Szolnok javára

TENISZ
12.00–20.00:
ATP-torna, Halle, 1. nap (Tv: Sport1)
13.00–21.00: ATP-torna, London, 1. nap (Tv: Sport2)