FEBRUÁR 17., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

FUTSAL NB I
18. FORDULÓ

18.30: Haladás–DEAC
19.00: Kecskemét–Veszprém
19.00: Dunaferr–Rubeola FC

ANGOL PREMIER LEAGUE
26. FORDULÓ
21.00:
Chelsea–Manchester United (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
24. FORDULÓ
20.45:
Milan–Torino (Tv: Digi Sport2)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
22. FORDULÓ
20.30:
VfL Bochum–VfB Stuttgart (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, KÖZÉPSZAKASZ
FELSŐHÁZ
17.30:
ASC Corona Brasov (Brassó, romániai)–Dunaújvárosi Acélbikák
18.00: Debreceni EAC–Ferencváros (Tv: M4 Sport)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1047 (Tv: Sport2)

TENISZ
ATP-tornák
 
Marseille
 • Delray Beach
 • 20.30:
Rio de Janeiro, 1. nap (Tv: Eurosport2)
WTA-torna
 • 11.00:
Dubai (Tv: Digi Sport1)

FEBRUÁR 18., KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
NYOLCADDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
21.00:
Atlético Madrid (spanyol)–Liverpool (angol) (Tv: M4 Sport)
21.00: Borussia Dortmund (német)–PSG (francia) (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
9.00:
selejtezők, World Tour-verseny, Budapest (BOK Csarnok)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, KÖZÉPSZAKASZ
FELSŐHÁZ
17.30:
Sport Club Csíkszereda (romániai)–Dunaújvárosi Acélbikák
ALSÓHÁZ
17.30:
Gyergyói HK (romániai)–Schiller-Vasas HC
EBEL, KÖZÉPSZAKASZ
ALSÓHÁZ
19.15:
Dornbirn Bulldogs (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19
TIPSPORT LIGA
18.00:
DVTK Jegesmedvék–HC 07 Detva (szlovák)
SVÉD BAJNOKSÁG, ALAPSZAKASZ
19.00:
Växjö–HV71 (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Grundfos Tatabánya KC–FTC-HungaroControl
18.00: Mezőkövesdi KC–Telekom Veszprém
NŐI NB I
18.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–Siófok KC (Tv: M4 Sport)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1048 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, 6. FORDULÓ
D-CSOPORT
16.00:
C.S.M. Volei Alba Blaj (Balázsfalva, román)–Vasas Óbuda, Nagyszeben (Tv: Digi Sport1)
NŐI CHALLENGE-KUPA
NEGYEDDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
18.00:
Swietelsky Békéscsaba–Olympiakosz Pireusz (görög) (Tv: Digi Sport1)

SÍFUTÁS
16.00:
világkupa, férfi és női sprint (Tv: Eurosport1)

SÍLÖVÉSZET
14.15: világbajnokság, Antholz-Anterselva – női egyéni 15 km (Pónya Sára) (Tv: Eurosport1)

TENISZ
ATP-tornák

  • 14.15: Marseille (Tv: Sport2)
  • 20.30: Rio de Janeiro (Tv: Eurosport2)
  • Delray Beach
WTA-torna
  • 11.00 és 16.00: Dubai (Tv: Digi Sport2)

FEBRUÁR 19., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

MAGYAR KUPA, NYOLCADDÖNTŐ
VISSZAVÁGÓK
13.00:
III. ker TVE (NB III)–Dorogi FC (NB II)
17.30: Mol Fehérvár FC–Újpest FC (Tv: M4 Sport)
18.00: Szombathelyi Haladás (NB II)–Budapest Honvéd
18.00: Kaposvári Rákóczi FC–Mezőkövesd Zsóry FC
18.00: ZTE FC–Lipót Pékség SE (NB III)
18.00: Paksi FC–Pécsi MFC (NB III)
18.00: Puskás Akadémia FC–Békéscsaba 1912 Előre (NB II)
18.00: Dunaújváros (NB III)–MTK Budapest (NB II) 

ANGOL PREMIER LEAGUE
26. FORDULÓ
20.30:
Manchester City–West Ham United (Tv: Digi Sport1)

BAJNOKOK LIGÁJA
NYOLCADDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
21.00:
Atalanta–Valencia (Tv: Spíler2)
21.00: Tottenham–RB Leipzig (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
9.00: selejtezők, World Tour-verseny, Budapest (BOK Csarnok)

ATLÉTIKA
19.45:
fedett pályás verseny, Liévin (Tv: Eurosport1)

FORMULA–1
9.00:
kollektív teszt, Barcelona – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, KÖZÉPSZAKASZ
FELSŐHÁZ
18.00:
FTC-Telekom–DEAC
ALSÓHÁZ
18.00:
Hokiklub Budapest–UTE

KERÉKPÁR
15.00:
Vuelta a Andalucia, 1. szakasz (Tv: Eurosport2)
16.45: Volta ao Algarve, 1. szakasz (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
13. FORDULÓ
A-CSOPORT
19.00:
Flensburg-Handewitt (német)–Mol-Pick Szeged (Tv: Sport1)
NŐI NB I
18.00:
Váci NKSE–Győri Audi ETO KC

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
18.30:
Aluinvent DVTK–VBW CEKK Cegléd

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1049 (Tv: Sport2)

SÍLÖVÉSZET
14.15: világbajnokság, Antholz-Anterselva – férfi egyéni 20 km (Panyik Dávid, Gyallai Soma)(Tv: Eurosport1)

TENISZ
ATP-tornák
  • 14.15 és 19.00: Marseille (Tv: Sport2)
  • 20.30: Rio de Janeiro (Tv: Eurosport2)
  • Delray Beach
WTA-torna
  • 11.00 és 19.00: Dubai (Tv: Digi Sport1, Digi Sport2)

 

 

FEBRUÁR 20., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA
A NYOLCADDÖNTŐBE JUTÁSÉRT, ELSŐ MÉRKŐZÉSEK
18.55:
Sahtar Doneck (ukrán)–Benfica (portugál), Harkiv
18.55: Eintracht Frankfurt (német)–Salzburg (osztrák) (Tv: Sport1)
18.55: Ludogorec (bolgár)–Internazionale (olasz) (Tv: Digi Sport2)
18.55: FC Bruges (belga)–Manchester United (angol) (Tv: Digi Sport1)
18.55: CFR Cluj (román)–Sevilla (spanyol) (Tv: Digi Sport3)
18.55: FC Köbenhavn (dán)–Celtic Glasgow (skót)
18.55: Getafe (spanyol)–Ajax Amsterdam (holland)
18.55: Sporting CP (portugál)–Basaksehir (török)
21.00: Glasgow Rangers (skót)–Braga (portugál)
21.00: AS Roma (olasz)–Gent (belga) (Tv: Digi Sport2)
21.00: VfL Wolfsburg (német)–Malmö (svéd)
21.00: AZ Alkmaar (holland)–LASK Linz (osztrák)
21.00: Olympiakosz (görög)–Arsenal (angol) (Tv: Digi Sport1)
21.00: APOEL (ciprusi)–FC Basel (svájci)
21.00: Bayer Leverkusen (német)–FC Porto (portugál) (Tv: Digi Sport3)
21.00: Wolverhampton Wanderers (angol)–Espanyol (spanyol) 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
10.00:
főtábla, World Tour-verseny, Budapest (BOK Csarnok)

DARTS
PREMIER LEAGUE
20.00:
3. állomás, Cardiff (Tv: Sport2)

FORMULA–1
9.00:
kollektív teszt, Barcelona – élőben az NSO-n!

KERÉKPÁR
15.00:
Vuelta a Andalucia, 2. szakasz (Tv: Eurosport2)
16.45: Volta ao Algarve, 2. szakasz (Tv: Eurosport2) 

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
B-CSOPORT
17.30:
Motor Zaporizzsja (ukrán)–Kielce (lengyel) (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
1. FORDULÓ, F-CSOPORT
18.00: MAGYARORSZÁG
–Szlovénia, Szombathely (Tv: M4 Sport)
19.30: Ausztria–Ukrajna
NŐI EUROLIGA
13. FORDULÓ
B-CSOPORT
20.00:
Sopron Basket–Dinamo Kurszk (orosz) (Tv: M4 Sport)
NBA, ALAPSZAKASZ
Péntek, 2.00:
Philadelphia 76ers–Brooklyn Nets (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1050 (Tv: Sport2) 

SÍFUTÁS
10.35 és 13.20:
világkupa, férfi és női szabad stílusú tömegrajtos, Storlien-Meraker (Tv: Eurosport1)

SÍLÖVÉSZET
15.15:
világbajnokság, Antholz-Anterselva – vegyes váltó (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
16.00 és 19.45:
Shoot out, 1. forduló (Tv: Eurosport1)

TENISZ
ATP-tornák
  • 14.15: Marseille (Tv: Sport2)
  • 20.30: Rio de Janeiro (Tv: Eurosport2)
  • Delray Beach
WTA-torna
  • 11.00 és 19.00: negyeddöntő, Dubai (Tv: Digi Sport1)

 

FEBRUÁR 21., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

FRANCIA LIGUE 1
26. FORDULÓ
19.00:
Nice–Brest (Tv: Digi Sport3)
20.45: Metz–Lyon (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
23. FORDULÓ
20.30:
Bayern München–Paderborn (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
25. FORDULÓ
20.45:
Brescia–Napoli (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
25. FORDULÓ
21.00:
Betis–Mallorca (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
10.05:
világkupa, női lesiklás, Crans-Montana (Tv: Eurosport1)
Szombat, 2.00 és 5.00: világkupa, férfi óriás-műlesiklás, Naeba (Tv: Eurosport1)

ASZTALITENISZ
10.30:
World Tour-verseny, Budapest (BOK Csarnok) – főtábla, nyolcaddöntők, negyeddöntők, elődöntők

FORMULA–1
9.00:
kollektív teszt, Barcelona – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
EBEL, KÖZÉPSZAKASZ
ALSÓHÁZ
19.15:
HC TWK Innsbruck (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19
TIPSPORT LIGA
18.00:
DVTK Jegesmedvék–MAC Újbuda (Tv: Digi Sport2)

KERÉKPÁR
15.00:
Vuelta a Andalucia, 3. szakasz (Tv: Eurosport2)
16.45: Volta ao Algarve, 3. szakasz (Tv: Eurosport2)  

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, KÖZÉPDÖNTŐ
1. CSOPORT
4. FORDULÓ
17.30:
CSM Bucuresti (román)–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: Sport1)
NŐI NB I
18.00:
Dunaújvárosi Kohász KA–MTK Budapest, Szekszárd
18.30: Alba Fehérvár KC–Hungast-Szombathelyi KKA

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1051 (Tv: Sport2)  

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.30:
Jászberény VT–MTK Budapest (Tv: M4 Sport)

SÍUGRÁS
14.00: világkupa, Barcarozsnyó (Rasnov)

SZNÚKER
16.00 és 19.45:
Shoot out, 1. forduló (Tv: Eurosport1) 

TENISZ
ATP-tornák
  • 15.15: negyeddöntő, Marseille (Tv: Sport2)
  • 19.00: negyeddöntő, Rio de Janeiro (Tv: Eurosport2) 
  • Delray Beach
WTA-torna
  • 14.00: elődöntő, Dubai (Tv: Digi Sport1)

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
10. FORDULÓ
B-CSOPORT
20.30:
Mladost Zagreb (horvát)–FTC-Telekom Waterpolo
20.30: Pro Recco (olasz)–A-Híd OSC Újbuda

 

FEBRUÁR 22.,SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
22. FORDULÓ
17.00:
Kisvárda Master Good–Diósgyőri VTK
17.00: Budapest Honvéd–Puskás Akadémia FC, Új Hidegkuti Nándor Stadion (Tv: M4 Sport)
17.00: Kaposvári Rákóczi FC–Újpest FC
17.00: Mol Fehérvár FC–ZTE FC
17.00: Paksi FC–Debreceni VSC
19.30: Mezőkövesd Zsóry FC–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport)

ANGOL PREMIER LEAGUE
27. FORDULÓ
13.30:
Chelsea–Tottenham (Tv: Spíler1)
16.00: Burnley–Bournemouth
16.00: Crystal Palace–Newcastle
16.00: Sheffield United–Brighton
16.00: Southampton–Aston Villa (Tv: Spíler1)
18.30: Leicester–Manchester City (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
26. FORDULÓ
17.30:
Olympique Marseille–Nantes (Tv: Digi Sport3)
20.00: Angers–Montpellier
20.00: Dijon–Monaco (Tv: Digi Sport2)
20.00: Lille–Toulouse (Tv: Digi Sport3)
20.00: Strasbourg–Amiens

NÉMET BUNDESLIGA
23. FORDULÓ
15.30:
Freiburg–Düsseldorf
15.30: Hertha BSC–1. FC Köln
15.30: Mönchengladbach–Hoffenheim
15.30: Werder Bremen–Borussia Dortmund (Tv: Sport2)
18.30: Schalke 04–RB Leipzig (Tv: Sport2)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
23. FORDULÓ
13.00:
Hamburg–St. Pauli (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
25. FORDULÓ
15.00:
Bologna–Udinese (Tv: Digi Sport2)
18.00: SPAL–Juventus (Tv: Digi Sport2)
20.45: Fiorentina–Milan (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
25. FORDULÓ
13.00:
Celta Vigo–Leganés (Tv: Spíler2)
16.00: Barcelona–Eibar (Tv: Spíler2)
18.30: Real Sociedad–Valencia (Tv: Spíler2)
21.00: Levante–Real Madrid (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
2.00 és 5.00:
világkupa, férfi óriás-műlesiklás, Naeba (Tv: Eurosport1)
10.30: világkupa, női lesiklás, Crans-Montana (Tv: Eurosport1)

ASZTALITENISZ
10.00: World Tour-verseny, egyes negyeddöntők, páros döntők, Budapest (BOK Csarnok) 

ATLÉTIKA
15.00: fedett pályás országos bajnokság (BOK Csarnok)

EVEZÉS
Ergométeres országos bajnokság, Székesfehérvár

ÉSZAKI ÖSSZETETT
9.20 és 16.00:
világkupa, HS 138, Trondheim (Tv: Eurosport1)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, RÁJÁTSZÁS
NEGGYEDDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
18.00:
Dunaújvárosi Acélbikák–Újpest

KÉZILABDA
FÉRFI EHF-KUPA, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
D-CSOPORT
17.00:
Grundfos Tatabánya KC–Pays d'Aix Université Club (francia), Győr (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00:
Orosházi FKSE-Linamar–SBS-Eger
18.00: Balatonfüredi KSE–Dabasi KC
18.00: Budakalász–HE-DO B. Braun Gyöngyös
18.00: Sport36-Komló–Csurgói KK
18.30: Váci KSE–Mol-Pick Szeged
NŐI NB I
18.00:
Szent István SE–Kisvárda Master Good SE, Monor
18.00: EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE–DVSC Schaeffler
18.00: Érd HC–Motherson-Mosonmagyaróvár
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, KÖZÉPDÖNTŐ
4. FORDULÓ
13.45:
Rosztov-Don–Metz (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
14.45:
Atomerőmű KSC Szekszárd–NKE-FCSM Csata (Tv: M4 Sport)
16.00: ELTE BEAC Újbuda–Vasas Akadémia
18.00: PINKK-Pécsi 424–Aluinvent DVTK
18.00: TFSE-MTK–ZTE Női Kosárlabda Klub
18.00: Uni Győr Mély-Út–VBW CEKK Cegléd
NBA, ALAPSZAKASZ
21.30:
Los Angeles Clippers–Sacramento Kings (Tv: Sport1)

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti 1052 (Tv: Sport2) 

ÖKÖLVÍVÁS
PROFI GÁLA, LAS VEGAS
Vasárnap, 3.00:
Deontay Wilder–Tyson Fury (Tv: Sport1)

SÍFUTÁS
13.00:
világkupa, férfi és női klasszikus sprint, Trondheim (Tv: Eurosport1)

SÍLÖVÉSZET
11.45: világbajnokság, Antholz-Anterselva – 4x6 km-es női váltó (Tv: Eurosport1)
14.45: 4x7.5 km-es férfi váltó (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
12.45:
világkupa, Barcarozsnyó (Rasnov)

SZABADSTÍLUSÚ SÍ
6.00:
FIS-világkupa, mogul (Tv: Eurosport1)

TENISZ
ATP-tornák
  • 21.00: elődöntő, Rio de Janeiro (Tv: Eurosport2)
  • Marseille
  • Delray Beach
WTA-torna
  • 16.00: döntő, Dubai (Tv: Digi Sport1)

UFC
FIGHT NIGHT
Vasárnap, 1.00:
Paul Felder–Dan Hooker (Tv: Sport2)

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
10. FORDULÓ
A-CSOPORT
19.00:
Szolnoki Dózsa–Jug Dubrovnik (horvát) (Tv: Sport1)
FÉRFI EUROKUPA, ELŐDÖNTŐ
ELSŐ MÉRKŐZÉS
19.00:
Brescia (olasz)–ZF-Eger
E.ON FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
13. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.00:
VasasPlaket–AVUS Szombathely
A 9. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
16.00:
Tatabánya–Debreceni VSE

 

FEBRUÁR 23., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB II
25. FORDULÓ
14.00:
Szolnoki MÁV FC–BFC Siófok
14.00: Budaörs–Szombathelyi Haladás, Tatabánya
14.00: Soroksár SC–Budafoki MTE
14.00: Békéscsaba 1912 Előre–Vác FC
14.00: Duna Aszfalt TLC–Nyíregyháza Spartacus FC
14.00: Kazincbarcika–Vasas FC, Putnok
17.00: WKW ETO FC Győr–Szeged-Csanád Grosics
17.00: Aqvital FC Csákvár–Gyirmót FC Győr
17.00: FC Ajka–MTK Budapest 

ANGOL PREMIER LEAGUE
27. FORDULÓ
15.00:
Manchester United–Watford
15.00: Wolverhampton Wanderers–Norwich City (Tv: Spíler1)
17.30: Arsenal–Everton (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
26. FORDULÓ
15.00:
St.-Étienne–Reims (Tv: Digi Sport3)
17.00: Rennes–Nimes
21.00: PSG–Bordeaux (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
23. FORDULÓ
15.30:
Leverkusen–Augsburg (Tv: Sport2)
18.00: Wolfsburg–Mainz (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
25. FORDULÓ
12.30:
Genoa–Lazio (Tv: Digi Sport1)
15.00: Atalanta–Sassuolo (Tv: Digi Sport1)
15.00: Torino–Parma
15.00: Verona–Cagliari (Tv: Digi Sport2)
18.00: AS Roma–Lecce (Tv: Digi Sport2)
20.45: Inter–Sampdoria (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
25. FORDULÓ
12.00:
Osasuna–Granada (Tv: Spíler2)
14.00: Alavés–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)
16.00: Valladolid–Espanyol (Tv: Spíler2)
18.30: Getafe–Sevilla (Tv: Spíler2)
21.00: Atlético Madrid–Villarreal (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
2.00 és 5.00:
világkupa, férfi műlesiklás, Naeba (Tv: Eurosport1)
10.30 és 13.30: világkupa, női kombináció, Crans-Montana (Tv: Eurosport1)

ASZTALITENISZ
10.30: World Tour-verseny, egyes elődöntők, döntők, Budapest (BOK Csarnok)

ATLÉTIKA
13.30:
fedett pályás országos bajnokság (BOK Csarnok)

JÉGKORONG
EBEL KÖZÉPSZAKASZ
ALSÓHÁZ
17.30:
Hydro Fehérvár AV19–Villach (osztrák)
ERSTE LIGA, RÁJÁTSZÁS
NEGGYEDDÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
17.00:
Dunaújvárosi Acélbikák–Újpest
NEGGYEDDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
18.30: DEAC–SC Csíkszereda

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
13. FORDULÓ
B-CSOPRT
17.00:
Telekom Veszprém–Montpellier HB (francia) (Tv: Sport1)
FÉRFI EHF-KUPA, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
11.45:
Cuenca (spanyol)–RN Löwen (német) (Tv: Sport1)
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, KÖZÉPDÖNTŐ
2. CSOPORT
4. FORDULÓ
19.00:
Brest Bretagne (francia)–Győri Audi ETO KC (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ, F-CSOPORT
17.00:
Ukrajna–MAGYARORSZÁG, Zaporizzsja (Tv: M4 Sport)
17.00: Szlovénia–Ausztria
NŐI NB I
18.00:
Sopron Basket–PEAC-Pécs
NBA, ALAPSZAKASZ
21.30:
Los Angeles Lakers–Boston Celtics (Tv: Sport2)

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti 1053 (Tv: Sport2) 

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRLIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
HÉP Kecskeméti RC–Fino Kaposvár
18.00: DEAC–Pénzügyőr SE
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
Swietelsky-BRSE–1. MCM-Diamant Kaposvár
18.00: Vasas Óbuda–Hungast Haladás

SÍLÖVÉSZET
12.30: világbajnokság, Antholz-Anterselva – női tömegrajtos verseny 12.5 km (Tv: Eurosport1)
15.00: férfi tömegrajtos verseny 15 km (Tv: Eurosport1)

TENISZ
ATP-tornák
  • 14.00: döntő, Marseille (Tv: Sport1)
  • 21.30: döntő, Rio de Janeiro (Tv: Eurosport1)
  • Delray Beach