SZEPTEMBER 14., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
1. FORDULÓ
19.00:
Sheffield United–Wolverhampton (Tv: Digi Sport1)
21.15: Brighton&Hove Albion–Chelsea (Tv: Spíler1)

NÉMET KUPA
1. FORDULÓ
18.30:
Dynamo Dresden (III.)–Hamburger SV (II.) (Tv: Sport1)
18.30: Rot-Weiss Essen (IV.)–Arminia Bielefeld
18.30: Würzburger Kickers (II.)–Hannover 96 (II.)
20.30: MSV Duisburg (III.)–Borussia Dortmund (Tv: Sport1)

TÖRÖK SÜPER LIG
1. FORDULÓ
19.00:
Hatayspor–Istanbul Basaksehir (Tv: Sport2)

TOVÁBBI SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
1. FORDULÓ
Kedd, 1.15:
New York Giants–Pittsburgh Steelers (Tv: Arena4)
Kedd, 4.15: Denver Broncos–Tennessee Titans (Tv: Arena4)

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ

22.00: Miami Marlins–Philadelphia Phillies (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
Debreceni EAC–Fehérvári Titánok elmarad

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

TENISZ
ATP-TORNA
11.00:
Róma (Tv: Eurosport2)
WTA-TORNA
11.00:
Róma (Tv: Digi Sport2)
19.00: Róma (Tv: Digi Sport2)

 

SZEPTEMBER 15., KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
SELEJTEZŐ, 3. FORDULÓ
19.00:
Dinamo Kijev (ukrán)–AZ Alkmaar (holland) (Tv: Sport1)
20.00: PAOK (görög)–Benfica (portugál)
20.30: Gent (belga)–Rapid Wien (osztrák) (Tv: Sport2)

ANGOL LIGAKUPA
A LEGJOBB 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT
19.00:
Gillingham FC (III)–Coventry (II)
19.00: Middlesbrough (II)–Barnsley (II)
19.00: Millwall (II)–Cheltenham (IV)
19.00: Reading (II)–Luton (II)
19.30: Derby (II)–Preston (II)
20.00: Bradford City (IV)–Lincoln (III)
20.00: Fleetwood (III)–Port Vale (IV)
20.00: Newport (IV)–Cambridge Utd (IV)
20.00: Oxford Utd (III)–Watford (II)
20.30: Newcastle–Blackburn (II)
20.30: West Ham–Charlton (III)
20.45: Bournemouth (II)–Crystal Palace
20.45: Burton (III)–Aston Villa (Tv: Digi Sport1)
20.45: Leyton Orient (IV)–Plymouth (III)
20.45: Morecambe (IV)–Oldham (IV)
20.45: Rochdale (III)–Sheffield Wed (II)

FRANCIA LIGUE 1
1. FORDULÓ
21.00:
Montpellier–Lyon (Tv: Digi Sport2)

TOVÁBBI SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
NHL, RÁJÁTSZÁS
Szerda, 2.00:
Tampa Bay Lightning–New York Islanders (Tv: Arena4)

KERÉKPÁR
13.00: Tour de France, 16. szakasz, La Tour-du-Pin–Villard-de-Lans, 164 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI NB I
18.00:
Siófok KC–Alba Fehérvár KC (Tv: M4 Sport)

KOSÁRLABDA
NBA, RÁJÁTSZÁS
Szerda, 0.30:
Boston Celtics–Miami Heat (Tv: Sport1)
Szerda, 3.00:
Los Angeles Clippers–Denver Nuggets (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

TENISZ
ATP-TORNA
11.00:
Róma (Tv: Eurosport2)
WTA-TORNA
11.00:
Róma (Tv: Digi Sport1)
19.00: Róma (Tv: Digi Sport2)

 


SZEPTEMBER 16., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
SELEJTEZŐ, 3. FORDULÓ
17.00:
Omonia Nicosia (ciprusi)–Crvena zvezda (szerb) (Tv: Sport2)
19.00: FERENCVÁROS–Dinamo Zagreb (horvát) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.00: Maccabi Tel-Aviv (izraeli)–Dinamo Breszt (fehérorosz)
19.00: Qarabag (azeri)–Molde (norvég)
20.30: Midtjylland (dán)–Young Boys (svájci)

EURÓPA-LIGA
SELEJTEZŐ, 2. FORDULÓ
18.30:
Niederkorn (luxemburgi)–Willem II (holland)
19.00: Hammarby (svéd)–Lech Poznan (lengyel) (Tv: Sport2)
20.00: B36 Tórshavn (feröeri)–TNS (walesi)

NB II
9. FORDULÓ – ÉLŐ EREDMÉNYKÖVETŐ
16.00:
Soroksár SC–Szombathelyi Haladás – élőben az NSO-n!
16.00: Dorogi FC–Szentlőrinc – élőben az NSO-n!
16.00: DEAC–Kolorcity Kazincbarcika SC – élőben az NSO-n!
16.30: Kaposvári Rákóczi FC–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.00: Pécsi MFC–Budaörs – élőben az NSO-n!
19.00: FC Ajka–BFC Siófok – élőben az NSO-n!
19.00: Vasas FC–Szolnoki MÁV FC (Tv: M4 Sport)  – élőben az NSO-n!
19.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Gyirmót FC Győr – élőben az NSO-n!
19.00: WKW ETO FC Győr–Békéscsaba 1912 Előre – élőben az NSO-n!
19.00: Nyíregyháza Spartacus FC–Aqvital FC Csákvár – élőben az NSO-n!

NB III
KÖZÉP-CSOPORT
6. FORDULÓ
16.00:
Budapest Honvéd II–ESMTK
NYUGATI CSOPORT
8. FORDULÓ
18.30:
Bicske–Komárom

ANGOL LIGAKUPA
A LEGJOBB 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT
19.00:
West Bromwich–Harrogate (IV) (Tv: Digi Sport2)
20.00: Ipswich (III)–Fulham
20.45: Bristol City (II)–Northampton (III)
20.45: Leeds–Hull (III)
20.45: Southampton–Brentford (II)
21.15: Everton–Salford (IV) (Tv: Digi Sport2)

FRANCIA LIGUE 1
1. FORDULÓ
21.00:
PSG–Metz (Tv: Digi Sport1)

TOVÁBBI SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
22.00:
San Diego Padres–Los Angeles Dodgers (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
NHL, RÁJÁTSZÁS
Csütörtök, 2.00:
Dallas Stars–Vegas Golden Knights (Tv: Arena4)

KERÉKPÁR
12.10: Tour de France, 17. szakasz, Grenoble–Méribel Col de la Loze, 170 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.30:
Meskov Breszt (fehérorosz)–Vardar Szkopje (északmacedón) (Tv: Sport1)
B-CSOPORT
20.45:
HBC Nantes (francia)–Telekom Veszprém (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
NŐI NB I
18.00:
Dunaújvárosi Kohász KA–Boglári Akadémia-SZISE, Rácalmás
18.00: Szombathelyi KKA–Győri Audi ETO KC
18.00: Érd–DVSC Schaeffler
18.00: FTC-Rail Cargo Hungaria–Békéscsabai Előre NKSE
18.00: Kisvárda Master Good SE–MTK Budapest
18.30: Motherson Mosonmagyaróvári KC–Váci NKSE

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

TENISZ
ATP-TORNA
11.00:
Róma (Tv: Eurosport2)
WTA-TORNA
11.00:
Róma (Tv: Digi Sport1)

 

SZEPTEMBER 17., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA
SELEJTEZŐ, 2. FORDULÓ
14.00:
Kajszar (kazah)–APOEL (ciprusi)
14.15: FK Ventspils (lett)–Rosenborg BK (norvég)
15.30: KF Renova (északmacedón)–Hajduk Split (horvát)
16.00: Ararat-Armenia (örmény)–CS Fola Esch (luxemburgi)
16.00: FK Asztana (kazah)–FK Buducsnoszt Podgorica (montenegrói)
16.00: Teuta Durrës (albán)–Granada CF (spanyol) (Tv: Sport2)
17.00: Lincoln Red Imps (gibraltári)–Rangers FC (skót)
17.30: KuPS (finn)–Slovan Bratislava (szlovák)
17.45: FC Botosani (román)–Shkëndija (északmacedón)
18.00:
Lokomotiv Plovdiv (bolgár)–Tottenham Hotspur (angol) (Tv: Sport2)
18.00: Bodö/Glimt (norvég)–FK Zalgiris (litván)
18.00: FK Riteriai (litván)–Slovan Liberec (cseh)
18.00: Neftci (azeri)–Galatasaray (török)
18.00: IFK Göteborg (svéd)–FC Köbenhavn (dán)
18.30: Olimpija Ljubljana (szlovén)–HSK Zrinjski Mostar (bosnyák)
18.30: FC Flora (észt)–KR (izlandi)
19.00: Maccabi Haifa (izraeli)–Kajrat Almati (kazah)
19.00: Sfantul Gheorghe (moldovai)–FK Partizan (szerb)
19.00: Hibernians FC (máltai)–MOL FEHÉRVÁR FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.00: Lokomotivi Tbiliszi (grúz)–Dinamo Moszkva (orosz)
19.00: CSZKA Szófia (bolgár)–BATE (fehérorosz)
19.00: KF Laci (albán)–Hapoel Beer-Seva (izraeli)
19.00: OFI (görög)–Apollon Limassol (ciprusi)
19.00: Riga FC (lett)–Tre Fiori FC (San Marinó-i)
19.00: Djurgarden IF (svéd)–Europa FC (gibraltári)
19.00: Connah's Quay Nomands (walesi)–Dinamo Tbiliszi (grúz)
19.30: Inter Club d'Escaldes (andorrai)–Dundalk FC (ír)
20.00: FK Borac Banja Luka (bosnyák)–Rio Ave FC (portugál)
20.00: FK Kukësi (albán)–VfL Wolfsburg (német)
20.00: Arisz (görög)–FK Kolosz Kovalivka (ukrán)
20.00: Piast Gliwice (lengyel)–TSV Hartberg (osztrák)
20.00: Shamrock Rovers FC (ír)–AC Milan (olasz) (Tv: Sport2)
20.00: Standard Liege (belga)–Bala Town FC (walesi)
20.00: FK Szileksz (északmacedón)–FC Drita (koszovói)
20.15: NS Mura (szlovén)–Aarhus GF (dán)
20.30:
Coleraine FC (északír)–Motherwell FC (skót)
20.30: Viking FK Stavanger (norvég)–Aberdeen FC (skót)
20.45: DAC
(Dunaszerdahely) (szlovákiai)–Jablonec (cseh) – élőben az NSO-n!
20.45: Servette FC (svájci)–Stade de Reims (francia)
20.45: Linfield FC (északír)–Floriana FC (máltai)
20.45: NK OSIJEK (Eszék) (horvát)–Basel (svájci) – élőben az NSO-n!
21.00: TOPOLYA
(szerbiai)–FCSB (román) – élőben az NSO-n!
21.05: BUDAPEST HONVÉD
–Malmö (svéd) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NŐI EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
18.45:
Svédország–MAGYARORSZÁG, Göteborg

ANGOL LIGAKUPA
A LEGJOBB 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT
18.30:
Burnley–Sheffield United
20.00: Wolverhampton Wanderers–Stoke City (II)
20.45: Brighton–Portsmouth (III) (Tv: Digi Sport2)

FRANCIA LIGUE 1
1. FORDULÓ
21.00:
Marseille–St.-Étienne (Tv: Digi Sport1)

TOVÁBBI SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
2. FORDULÓ
Péntek, 2.20:
Cleveland Browns–Cincinnati Bengals (Tv: Arena4)

KERÉKPÁR
12.00: Tour de France, 18. szakasz, Méribel–La Roche-sur-Foron, 175 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT
20.45:
Mol-Pick Szeged–Paris Saint-Germain (francia) (Tv: Sport1) – elhalasztva
20.45: Porto (portugál)–Elverum (norvég) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NBA, RÁJÁTSZÁS
Péntek, 1.00:
Boston Celtics–Miami Heat (Tv: Sport1)

TENISZ
ATP-TORNA
11.00:
Róma (Tv: Eurosport2)
WTA-TORNA
11.00:
Róma (Tv: Digi Sport1)
19.00: Róma (Tv: Digi Sport3)

VITORLÁZÁS
A Magyar Vitorlásszövetség tisztújító-közgyűlése

 

SZEPTEMBER 18., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

MAGYAR KUPA
A 6. FORDULÓ
20.00:
SC Sopron (NB III, Nyugati csoport)–BVSC-Zugló (NB III, Keleti csoport) (Tv: M4 Sport)

EURÓPA-LIGA
13.00: selejtező 4., utolsó fordulójának sorsolása, Nyon – élőben az NSO-n!

ANGOL CHAMPIONSHIP
2. FORDULÓ
20.45:
Coventry–QPR (Tv: Arena4)

FRANCIA LIGUE 1
4. FORDULÓ
21.00:
Lyon–Nimes (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
1. FORDULÓ
20.30:
Bayern München–Schalke (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

NÉMET 2. BUNDESLIGA
1. FORDULÓ
18.30:
Hamburg–Düsseldorf (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
2. FORDULÓ
21.00:
Getafe–Osasuna (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓVERSENY
10.00:
World Endurance-bajnokság, Le Mans (Tv: Eurosport1)

DARTS
WORLD SERIES OF DARTS FINALS, SALZBURG
21.00:
1. nap (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
13.25: Tour de France, 19. szakasz, Bourg-en-Bresse–Champagnole, 166.5 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
DO B.Braun Gyöngyös–Budakalász
18.00: Grundfos Tatabánya KC–Ferencvárosi TC
NŐI NB I
18.00:
Boglári Akadémia-SZISE–Siófok KC

KOSÁRLABDA
NBA, RÁJÁTSZÁS
Szombat, 3.00:
Los Angeles Lakers–Los Angeles Clippers/Denver Nuggets (Tv: Sport1)

MOTOGP
RIMINI NAGYDÍJ
9.00:
Moto3, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
9.55: MotoGP, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.55: Moto2, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
13.15: Moto3, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)
14.10: MotoGP, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)
15.10: Moto2, 2. szabadedzés(Tv: Arena4)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
Fino Kaposvár–Debreceni EAC

STRANDRÖPLABDA
EURÓPA-BAJNOKSÁG, JURMALA
FÉRFIAK
  9.00:
csoportmérkőzés (Tv: Sport2)
14.30: első nyolcaddöntő (Tv: Sport2)
15.30: második nyolcaddöntő (Tv: Sport2)
NŐK
10.30:
első negyeddöntő (Tv: Sport2)
11.30: második negyeddöntő (Tv: Sport2)
17.00: harmadik negyeddöntő (Tv: Sport2)
18.00: negyedik negyeddöntő (Tv: Sport2)

TENISZ
ATP-TORNA
11.00:
Róma (Tv: Eurosport2)
WTA-TORNA
11.00:
Róma (Tv: Digi Sport1)
17.00: Róma (Tv: Digi Sport2)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
4. FORDULÓ
18.00:
PannErgy-Miskolci VLC–Eger

 


SZEPTEMBER 19., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

MAGYAR KUPA
6. FORDULÓ

13.00:
Ráckeve VAFC (Pest II.)–Ferencvárosi TC (NB I) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
14.00: Szarvaskend SE (Vas I.)–FC Csákvár (NB II)
14.00: Sajóbábonyi VSE (NB III, Keleti csoport)–Eger SE (NB III, Keleti csoport)
14.30: Bonyhád VLC (Tolna I.)–Monor SE (NB III, Közép-csoport)
15.00: 43. sz. Építők SK (Budapest I.)–MTK Budapest (NB I)
15.00: Mohácsi TE 1888 (Baranya I.)–Budafoki MTE (NB I)
15.00: Mezőkeresztes VSE (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)–Zalaegerszegi TE (NB I)
15.00: Balassagyarmati VSE (NB III, Keleti csoport)–Diósgyőri VTK (NB I)
15.00: Makó FC (Csongrád-Csanád I.)–Pécsi MFC (NB II)
15.00: Sárvár FC (Vas I.)–Kaposvári Rákóczi (NB II)
15.00: Diósjenő SE (Nógrád I.)–Dorogi FC (NB II)
15.00: VLS Veszprém (NB III, Nyugati csoport)–Szeged-Csanád Grosics Akadémia (NB II)
15.00: Balatonfüredi FC (NB III, Nyugati csoport)–Debreceni EAC (NB II)
15.00: Szeghalmi FC (Békés I.)–Szolnoki MÁV FC (NB II)
15.00: Jászberényi FC (NB III, Keleti csoport)–Budaörs (NB II)
15.00: Mosonmagyaróvár (NB III, Nyugati csoport)–BFC Siófok (NB II)
15.00: Kecskéd KSK (Komárom-Esztergom I.)–Kisvárda (NB I)
15.00: Sárbogárd (Fejér I.)–Kazincbarcika SC (NB II)
15.00: BKV Előre (NB III, Nyugati csoport)–Szentlőrinc SE (NB II)
15.00: Vác FC (NB III, Közép-csoport)–Békéscsaba 1912 Előre (NB II)
15.00: ASR Gázgyár (Budapest I.)–Gesztelyi FC (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)
15.00: Csornai SE (Győr-Moson-Sopron I.)–Dabas-Gyón FC (NB III, Közép-csoport)
15.00: Dunavarsány (Pest I.)–Körösladányi MSK (NB III, Közép-csoport)
15.00: Zsámbéki SK (Komárom-Esztergom I.)–THSE-Szabadkikötő (NB III, Nyugati csoport)
15.00: Bodajk (Fejér I.)–Érdi VSE (NB III, Nyugati csoport)
15.00: Király SE (Vas I.)–Bicskei TC (NB III, Nyugati csoport)
15.00: Bátaszék SE (Tolna I.)–Fehérgyarmat SC (Szabolcs-Szatmár-Bereg I.)
15.00: Kabai Meteorit SE (Hajdú-Bihar I.)–AC Nagybajom (Somogy I.)
15.00: Kiskunfélegyházi HTK (Bács-Kiskun I.)–Majosi SE (NB III, Közép-csoport)
15.00: Abda SC (Győr-Moson-Sopron I.)–Hódmezővásárhelyi FC (NB III, Közép-csoport)
15.00: Mezőtúri AFC (Jász-Nagykun-Szolnok I.)–Ménfőcsanak (NB III, Nyugati csoport)
15.00: Mátraterenye SE (Nógrád I.)–Csomád (Pest I.)
15.00: Füzesgyarmati SK (NB III, Keleti csoport)–Gárdony (NB III, Nyugati csoport)
15.00: Tihany FC (Veszprém I.)–Kecskeméti TE (NB III, Közép-csoport)
15.00: Mórahalom VSE (Csongrád-Csanád I.)–Gyöngyösi AK (NB III, Keleti csoport)
15.00: BTE Felsőzsolca (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)–Gyulai TFC (Békés I.)
15.00: PTE PEAC (Baranya I.)–Salgótarjáni BTC (NB III, Keleti csoport)
15.00: Ajka Kristály SE (Veszprém I.)–Lipót SE (NB III, Nyugati csoport)
15.00: Kozármisleny (NB III, Közép-csoport)–Tatabányai SC (NB III, Nyugati csoport)
18.00: Tiszakécskei LC (NB III, Keleti csoport)–Debreceni VSC (NB II) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00: Pápai Perutz FC (NB III, Nyugati csoport)–ETO FC Győr (NB II) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
Iváncsa KSE (NB III, Közép-csoport)–Újpest FC (NB I) – elhalasztva
Tiszafüredi VSE (NB III, Keleti csoport)–Putnok FC (NB III, Keleti csoport)
– elhalasztva
Lőrinci VSC (Heves I.)–Nyíregyháza Spartacus (NB II) elhalasztva

ANGOL PREMIER LEAGUE
2. FORDULÓ
13.30:
Everton–West Bromwich Albion (Tv: Digi Sport1)
16.00: Leeds United–Fulham (Tv: Spíler1)
18.30: Manchester United–Crystal Palace (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
21.00: Arsenal–West Ham United (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
4. FORDULÓ
17.00:
Lens–Bordeaux (Tv: Digi Sport3)
21.00: Rennes–Monaco

NÉMET BUNDESLIGA
1. FORDULÓ
15:30:
Eintracht Frankfurt–Bielefeld
15:30: Köln–Hoffenheim
15:30: Union Berlin–Augsburg
15:30: VfB Stuttgart–Freiburg (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!
15:30: Werder Bremen–Hertha BSC
18:30: Borussia Dortmund–Mönchengladbach (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
1. FORDULÓ
18.00:
Fiorentina–Torino (Tv: Digi Sport2)
20.45: Hellas Verona–Roma (Tv: Digi Sport2)

OSZTRÁK BUNDESLIGA
2. FORDULÓ
17.00:
Red Bull Salzburg–Altach (Tv: Arena4) – élőben az NSO-n!

ROMÁN LIGA 1
4. FORDULÓ
18.00:
Sepsi OSK–Viitorul Constanta – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
2. FORDULÓ
16.00:
Villarreal–Eibar (Tv: Spíler2)
18.30: Getafe–Osasuna
21.00: Celta Vigo–Valencia (Tv: Spíler2)

 

TOVÁBBI SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NCAA, ALAPSZAKASZ
21.30:
Georgia Tech–UCF (Tv: Arena4)

AUTÓVERSENY
10.00, 13.30 és vasárnap, 3.00:
World Endurance-bajnokság, Le Mans (Tv: Eurosport1) 

BIRKÓZÁS
10.30:
kötött-, szabadfogású és női országos bajnokság, KIMBA Sportcsarnok, Hollandi út 8.

DARTS
WORLD SERIES OF DARTS FINALS, SALZBURG
21.00:
2. nap (Tv: Sport1)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
Titánok–Vasas HC, Győr – elhalasztva
NHL
Vasárnap, 1.30:
Tampa Bay Lightning–Dallas Stars (Tv: Arena4)

KERÉKPÁR
10.00: Pályakerékpáros országos bajnokság, Millenáris Velodrom
16.00: Tour de France, 20. szakasz, Lure–La Planche des Belles Filles, 36.2 km, egyéni időfutam (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
A-CSOPORT
Vipers Kristiansand (norvég)–FTC-Rail Cargo Hungaria – elhalasztva
B-CSOPORT
16.00:
Győri Audi ETO KC–Podravka Koprivnica (horvát) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
18.00:
Buducsnoszt (montenegrói)–CSZKA Moszkva (orosz) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
Veszprémi KKFT–Csurgói KK – elhalasztva
Ceglédi KKSE–Mol-Pick Szeged – elhalasztva
NŐI NB I
18.00:
MTK Budapest–Békéscsabai Előre NKSE
18.00: DVSC Schaeffler–Szombathelyi KKA
18.00: Váci NKSE–Kisvárda Master Good SE

MOTOGP
RIMINI NAGYDÍJ, MISANO
9.00:
Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
9.55: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.55: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
12.30: Moto3, időmérő (Tv: Arena4)
13.30: MotoGP, 4. szabadedzés (Tv: Arena4)
14.10: MotoGP, időmérő (Tv: Arena4)
15.10: Moto2, időmérő (Tv: Arena4)

LÓSPROT
15.00:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
MAFC-BME–Dunaferr SE, Folyondár utca

STRANDRÖPLABDA
EURÓPA-BAJNOKSÁG, JURMALA
FÉRFIAK
9.30:
első negyeddöntő (Tv: Sport2)
10.30: második negyeddöntő (Tv: Sport2)
14.30: harmadik negyeddöntő (Tv: Sport2)
17.30: negyedik negyeddöntő (Tv: Sport2)
NŐK
12.00:
első elődöntő (Tv: Sport2)
13.00: második elődöntő (Tv: Sport2)

SPORTLÖVÉSZET
Futócéllövő országos bajnokság, Gyenesdiás

TENISZ
ATP-TORNA
12.00:
Róma (Tv: Eurosport2)
WTA-TORNA
12.00:
Róma (Tv: Digi Sport2)
19.00: Róma (Tv: Digi Sport3)

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I

5. FORDULÓ
12.00: Eger–Debreceni VSE
16.00: Szolnoki Dózsa–Metalcom Szentes
16.15: Budapest Honvéd SE–UVSE Hunguest Hotels
19.00: PVSK Mecsek Füszért–Tatabánya

UFC
FIGHT NIGHT
Vasárnap, 2.00:
Colby Covington–Tyron Woodley (Tv: Sport1)

SZEPTEMBER 20., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

MAGYAR KUPA
A 6. FORDULÓ PÁROSÍTÁSA
12.30: FC Tiszaújváros (NB III, Keleti csoport)–Budapest Honvéd (NB I) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.00: Csepel FC (Budapest I.)–Soroksár SC (NB II)
15.00: Toponár SE (Somogy I.)–Puskás Akadémia (NB I)
15.00: Sényő FC (NB III, Keleti csoport)–Vasas FC (NB II)
15.00: Szegedi VSE (NB III, Közép-csoport)–Szombathelyi Haladás (NB II)
15.00: Tiszaföldvár VSE (Jász-Nagykun-Szolnok I.)–Mol Fehérvár FC (NB I) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.00: Kerekegyházi SE (Bács-Kiskun I.)–Gyirmót FC Győr (NB II)
15.00: Ikarus-Maroshegy (Fejér I.)–FC Ajka (NB II)
15.00: Mándok VSE (Szabolcs-Szatmár-Bereg I.)–Mezőkövesd (NB I)
15.00: FC Hatvan (NB III, Keleti csoport)–Paksi FC (NB I)
15.00: Tarpa SC (Szabolcs-Szatmár-Bereg I.)–Komárom VSE (NB III, Nyugati csoport)
15.00: Ceglédi VSE (NB III, Keleti csoport)–Rákosmente KSK (NB III, Közép-csoport)
15.00: FC Dabas (NB III, Közép-csoport)–Dunaújváros PASE (NB III, Közép-csoport)
15.00: Teskánd KSE (Zala I.)–Taksony SE (NB III, Közép-csoport)
15.00: ESMTK (NB III, Közép-csoport)–Tállya KSE (NB III, Keleti csoport)
15.00: Balmazújvárosi FC (Hajdú-Bihar I.)–III. Kerületi TVE (NB III, Nyugati csoport)
15.00: Zalaszentgróti VFC (Zala I.)–Nagyatádi FC (NB III, Nyugati csoport)
15.00: Csácsbozsok-Nemesapáti SE (Zala I.)–Szekszárdi UFC (NB III, Közép-csoport)
15.00: Gyöngyöshalász SE (Heves I.)–FC Nagykanizsa (NB III, Nyugati csoport)

ANGOL PREMIER LEAGUE
2. FORDULÓ
13.30:
Southampton–Tottenham Hotspur (Tv: Spíler1)
15.00: Newcastle United–Brighton (Tv: Digi Sport1)
17.30: Chelsea–Liverpool (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!
20.00: Leicester–Burnley (Tv: Digi Sport2)

FRANCIA LIGUE 1
4. FORDULÓ
13.00:
Nice–PSG (Tv: Digi Sport2)
15.00:
Brest–Lorient
15.00:
Metz–Reims
15.00:
Montpellier–Angers
15.00:
Strasbourg–Dijon
17.00:
Nantes–St.-Étienne (Tv: Digi Sport2)
21.00:
Olympique Marseille–Lille (Tv: Digi Sport3)

HORVÁT 1. HNL
5. FORDULÓ
19.05:
Varazdin–NK Osijek (Eszék) – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
1. FORDULÓ
15.30:
RB Leipzig–Mainz (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!
18.00: Wolfsburg–Bayer Leverkusen (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
1. FORDULÓ
12.30:
Parma–Napoli (Tv: Digi Sport1)
15.00:
Genoa–Crotone (Tv: Digi Sport2)
18.00: Sassuolo–Cagliari (Tv: Digi Sport1)
20.45: Juventus–Sampdoria (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
2. FORDULÓ
16.00:
Huesca–Cádiz (Tv: Spíler2)
18.30: Granada–Alavés (Tv: Spíler2)
21.00: Real Sociedad–Real Madrid (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
7. FORDULÓ
19.00:
Senica–Dunaszerdahely (DAC) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
19.00: Chicago Bears–New York Giants
19.00: Dallas Cowboys–Atlanta Falcons
19.00: Green Bay Packers–Detroit Lions
19.00: Indianapolis Colts–Minnesota Vikings (Tv: Arena4)
19.00: Miami Dolphins–Buffalo Bills
19.00: New York Jets–San Francisco 49ers
19.00: Philadelphia Eagles–Los Angeles Rams
19.00: Pittsburgh Steelers–Denver Broncos
19.00: Tampa Bay Buccaneers–Carolina Panthers
19.00: Tennessee Titans–Jacksonville Jaguars
22.05: Arizona Cardinals–Washington Football Team
22.25: Houston Texans–Baltimore Ravens (Tv: Arena4)
22.25: Los Angeles Chargers–Kansas City Chiefs
Hétfő, 2.20: Seattle Seahawks–New England Patriots (Tv: Arena4)

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
22.00:
San Francisco Giants–Oakland Athletics (Tv: Sport2)

DARTS
WORLD SERIES OF DARTS FINALS, SALZBURG
12.45 és 20.15:
3. nap (Tv: Sport1)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
19.15:
MAC HKB Újbuda–Debreceni EAC

KERÉKPÁR
Pályakerékpáros országos bajnokság, Millenáris Velodrom
15.40: Tour de France, 21. (utolsó) szakasz, Mantes-la-Jolie–Párizs, Champs-Élysées, 122 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
B-CSOPORT
16.00:
Dortmund (német)–Brest (francia) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I

18.30: Dabasi KC VSE–Orosházi FKSE-Linamar
SBS-Eger–Telekom Veszprém – elhalasztva
Balatonfüredi KSE–Sport36-Komló – elhalasztva
NŐI NB I
18.30:
Alba Fehérvár KC–Motherson Mosonmagyaróvári KC

KOSÁRLABDA
NBA, RÁJÁTSZÁS
Hétfő, 1.30:
Los Angeles Lakers–Denver Nuggets (Tv: Sport2)

MOTOGP
RIMINI NAGYDÍJ
8.30:
Moto3, bemelegítő edzés (Tv: Arena4)
8.50: Moto2, bemelegítő edzés (Tv: Arena4)
9.20: MotoGP, bemelegítő edzés (Tv: Arena4)
11.00: Moto3, futam (Tv: Arena4)
12.20: Moto2, futam (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP, futam (Tv: Arena4, Galaxy4)

RALI
Török rali, a világbajnokság 5. futama, Asparan

SPORTLÖVÉSZET
Futócéllövő országos bajnokság, Gyenesdiás

STRANDRÖPLABDA
EURÓPA-BAJNOKSÁG, JURMALA
FÉRFIAK
11.30:
első elődöntő
13.00: második elődöntő

SUPERBIKE
10.50:
világbajnokság, Spanyolország (Tv: Eurosport2)

TENISZ
ATP-TORNA
14.00 és 18.00:
Róma (Tv: Eurosport2)
WTA-TORNA
12.00 és 16.00:
Róma (Tv: Digi Sport3)

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I
5. FORDULÓ
16.30:
FTC-Telekom Waterpolo–BVSC-Zugló