FEBRUÁR 12., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEI
12.00: Bp. Honvéd–SZKA Habarovszk (orosz), Side
16.00: Videoton–Tiencsin Teda (kínai), Marbella

ANGOL PREMIER LEAGUE
27. FORDULÓ
21.00: Chelsea–West Bromwich Albion (Tv: Spíler Tv)

SPANYOL LA LIGA
23. FORDULÓ
21.00: Deportivo La Coruna–Real Betis

XXIII. TÉLI OLIMPIAI JÁTÉKOK, PJONGCSANG

ALPESI SÍ
  2.15: női óriás-műlesiklás, 1. futam (Tv: M4 Sport, Eurosport1) – elmaradt
  5.45:
női óriás-műlesiklás, 2. futam (Tv: M4 Sport, Eurosport1) – elmaradt

CURLING
Vegyes páros, elődöntő
  1.05: Kanada–Norvégia
12.05: Orosz csapat–Svájc (Tv: M4 Sport)

GYORSKORCSOLYA
  8.00: női 1500 m, döntő (Tv: Eurosport1)

HÓDESZKA
  2.00: női slopestyle, döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
  5.30: női félcső (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
Női csoportmérkőzések
  8.40: Svájc–Japán (Tv: Eurosport2)
13.10: Svédország–Korea (Tv: Eurosport2)

MŰKORCSOLYA
2.00: csapatverseny, döntő (Tv: Eurosport1)

SÍAKROBATIKA
11.30: férfi mogul, döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1)

SÍLÖVÉSZET
11.10: női 10 km üldözéses, döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
13.00: férfi 12.5 km üldözéses, döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1)

SÍUGRÁS
13.50: nők normál sánc, döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1)

SZÁNKÓ
11.50: női egyes, 1. és 2. futam (Tv: Eurosport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

RÖPLABDA
Női Extraliga
20.00: Linamar-Békéscsaba–UTE (Tv: M4 Sport)

TENISZ
10.00: WTA-torna, Doha (Tv: Digi Sport1)
12.30:
ATP-torna, Rotterdam, 1. nap, 1. mérkőzés (Tv: Sport2)
14.30: ATP-torna, Rotterdam, 1. nap, 2. mérkőzés (Tv: Sport2)
19.30: ATP-torna, Rotterdam, 1. nap, 3. mérkőzés (Tv: Sport2)
18.05: WTA-torna, Doha (Tv: Digi Sport2)
21.30: ATP-torna, Rotterdam, 1. nap, 4. mérkőzés (Tv: Sport2)
ATP: Buenos Aires, New York

FEBRUÁR 13., KEDD

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
15.30:
Paksi FC–Olimpik Doneck (ukrán), Belek
Puskás Akadémia FC–SK Brann Bergen (norvég), Spanyolország

BAJNOKOK LIGÁJA
NYOLCADDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
20.45:
Juventus (olasz)–Tottenham Hotspur (angol) (Tv: M4 Sport)
20.45:
FC Basel (svájci)–Manchester City (angol) (Tv: Sport1)

EURÓPA-LIGA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
ELSŐ MÉRKŐZÉS
18.00:
Crvena zvezda (szerb)–CSZKA Moszkva (orosz) (Tv: Digi Sport1)

XXIII. TÉLI OLIMPIAI JÁTÉKOK, PJONGCSANG

ALPESI SÍ
  3.30:
férfi szuperkombináció, 1. futam (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
  7.00:
férfi szuperkombináció, 2. futam (Tv: M4 Sport, Eurosport1)

CURLING
Vegyes páros
  1.05:
bronzmérkőzés (Tv: M4 Sport)
12.05:
döntő

GYORSKORCSOLYA
12.00:
férfi 1500 m, döntő

HÓDESZKA
  2.00:
női félcső, döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
  7.00:
férfi félcső

JÉGKORONG
Nők
   8.40:
Kanada–Finnország (Tv: Eurosport2)
13.10:
Egyesült Államok–Orosz csapat (Tv: Eurosport2)

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
11.00:
női 500 m (döntő), férfi 1000 m, férfi 5000 m váltó (Tv: Eurosport1)

SÍFUTÁS
  9.30:
férfi és női sprint (klasszikus stílus), selejtező (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
12.00:
férfi és női sprint (klasszikus stílus), döntő (Tv: Eurosport1)

SZÁNKÓ
11.30:
női egyes, 3. és 4. futam (Tv: M4 Sport, Eurosport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
NHL
szerda, 4.00:
Chicago Blackhawks–Vegas Golden Knights (Tv: Spíler Tv)

KÉZILABDA
Férfi NB I

18.00: Váci KSE–Mol-Pick Szeged

TENISZ
10.00:
WTA-torna, Doha (Tv: Digi Sport1)
11.00:
ATP-torna, Rotterdam, 2. nap, 1. mérkőzés (Tv: Sport2)
13.00: ATP-torna, Rotterdam, 2. nap, 2. mérkőzés (Tv: Sport2)
15.00: ATP-torna, Rotterdam, 2. nap, 3. mérkőzés (Tv: Sport2)
17.40: WTA-torna, Doha (Tv: Digi Sport2)
19.30: ATP-torna, Rotterdam, 2. nap, 4. mérkőzés (Tv: Sport2)
21.30:
ATP-torna, Rotterdam, 2. nap, 5. mérkőzés (Tv: Sport2)
ATP: Buenos Aires, New York

FEBRUÁR 14., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
11.00:
Balmazújváros–Kazincbarcika
13.00: Debreceni VSC–Sheriff Tiraspol (moldovai), Side
14.00: Újpest FC–Gyirmót FC Győr
17.00:
Vasas FC–Monor
Bp. Honvéd–FK Dinamo Breszt (fehérorosz), Side

BAJNOKOK LIGÁJA
NYOLCADDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
20.45:
FC Porto (portugál)–Liverpool (angol) (Tv: Sport1)
20.45:
Real Madrid (spanyol)–Paris Saint-Germain (francia) (Tv: M4 Sport)

XXIII. TÉLI OLIMPIAI JÁTÉKOK, PJONGCSANG

ALPESI SÍ
  2.15:
női műlesiklás, 1. futam (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
  5.45:
női műlesiklás, 2. futam (Tv: M4 Sport, Eurosport1)

CURLING
  1.05:
férfiak, alapszakasz
  6.05:
nők, alapszakasz
12.05:
férfiak alapszakasz

ÉSZAKI ÖSSZETETT
  7.00:
normálsánc/10 km (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
  9.45:
normálsánc/10 km, döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1)

GYORSKORCSOLYA
11.00:
női 1000 m, döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1)

HÓDESZKA
  2.30:
férfi félcső, döntőjére (Tv: M4 Sport. Eurosport1)

JÉGKORONG
Nők
  4.10:
Svédország–Svájc (Tv: Eurosport2)
  8.40:
Korea–Japán (Tv: Eurosport2)
Férfiak
B-csoport
13.10:
Szlovákia–Orosz csapat (Tv: M4 Sport, Eurosport2)
13.10:
Egyesült Államok–Szlovénia (Tv: Eurosport1)

MŰKORCSOLYA
  2.00:
páros, rövid program

SÍLÖVÉSZET
12.05:
női 15 km, döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1)

SZÁNKÓ
12.20:
férfi páros, 1. és 2. futam (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
NHL
csütörtök, 1.00:
Toronto Maple Leafs–Columbus Blue Jackets (Tv: Spíler Tv)

KERÉKPÁR
15.30:
Vuelta a Andalucía, 1. szakasz (Tv: Eurosport2)
17.00:
Volta ao Algarve, 1. szakasz (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
Női NB I
18.00:
DVSC-TVP–Győri Audi ETO KC

KOSÁRLABDA
Női Európa-bajnoki selejtező
4. forduló, C-csoport (Miskolc)
18.00:
MAGYARORSZÁG–Litvánia (Tv: M4 Sport)
Férfi NB I
18.00:
DEAC–Kaposvári KK

RÖPLABDA
Női Magyar Kupa
Elődöntő, első mérkőzés
19.00:
Jászberény VT–Linamar-Békéscsabai RSE
Férfi Magyar Kupa
Elődöntő, 1. mérkőzés
18.30:
Fino Kaposvár SE–Vegyész RC Kazincbarcika
Visszavágó
20.00:
Pénzügyőr SE–HÉP-Kecskeméti RC

TENISZ
10.00:
WTA-torna, Doha (Tv: Digi Sport1)
11.00:
ATP-torna, Rotterdam, 3. nap, 1. mérkőzés (Tv: Sport2)
13.00: ATP-torna, Rotterdam, 3. nap, 2. mérkőzés (Tv: Sport2)
15.00: ATP-torna, Rotterdam, 3. nap, 3. mérkőzés (Tv: Sport2)
19.30: ATP-torna, Rotterdam, 3. nap, 4. mérkőzés (Tv: Sport2)
21.30:
ATP-torna, Rotterdam, 3. nap, 5. mérkőzés (Tv: Sport2)
22.45: ATP-torna, Buenos Aires (Tv: Digi Sport1)
ATP: New York

FEBRUÁR 15., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
ELSŐ MÉRKŐZÉS
17.00:
FK Asztana (kazah)–Sporting CP (portugál) (Tv: Digi Sport1)
19.00: Borussia Dortmund (német)–Atalanta (olasz) (Tv: Digi Sport1)
19.00: Nice (francia)–Lokomotiv Moszkva (orosz)
19.00: Szpartak Moszkva (orosz)–Athletic Bilbao (spanyol)
19.00: Real Sociedad (spanyol)–Red Bull Salzburg (osztrák)
19.00: Ludogorec Razgrad (bolgár)–AC Milan (olasz) (Tv: Digi Sport3)
19.00: Östersund (svéd)–Arsenal (angol) (Tv: Digi Sport2)
19.00: Olympique Marseille (francia)–Sporting Braga (portugál)
21.05: FC Köbenhavn (dán)–Atlético Madrid (spanyol) (Tv: Digi Sport1)
21.05: AEK Athén (görög)–Dinamo Kijev (ukrán) (Tv: Digi Sport2)
21.05: Celtic (skót)–Zenit (orosz)
21.05: Napoli (olasz)–RB Leipzig (német) (Tv: RTL II)
21.05: Olympique Lyon (francia)–Villarreal (spanyol) (Tv: Digi Sport3)
21.05: Partizan Beograd (szerb)–Viktoria Plzen (cseh)
21.05: FCSB (román)–Lazio (olasz)

XXIII. TÉLI OLIMPIAI JÁTÉKOK, PJONGCSANG

ALPESI SÍ
  3.00:
férfi lesiklás, döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1)

női óriás-műlesiklás, 1. futam  (Tv: M4 Sport, Eurosport1)

női óriás-műlesiklás, 2. futam (Tv: M4 Sport, Eurosport1) 

CURLING
  1.05:
nők, alapszakasz
  6.05:
férfiak, alapszakasz
12.05:
nők, alapszakasz

GYORSKORCSOLYA
12.00:
férfi 10 000 m, döntő

HÓDESZKA
  3.00:
férfi krossz, döntő

JÉGKORONG
Férfiak
C-csoport
  4.10:
Finnország–Németország (Tv: Eurosport2)
  8.40:
Norvégia–Svédország (Tv: M4 Sport, Eurosport2)
A-csoport
13.10:
Csehország–Dél-Korea (Tv: Eurosport1)
13.10:
Svájc–Kanada (Tv: Eurosport2)
Nők
  4.10:
Egyesült Államok–Kanada
  8.40:
Orosz csapat–Finnország

MŰKORCSOLYA
  2.30:
páros, döntő

SÍAKROBATIKA
12.00:
női ugrás, selejtező

SÍFUTÁS
  7.30:
női 10 km (szabad stílus), döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1)

SÍLÖVÉSZET
12.00:
férfi 20 km, döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1)

SZÁNKÓ
13.30:
csapatverseny, 1. és 2. futam, döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1)

SZKELETON
  2.00:
férfiak, 1. és 2. futam (Tv: M4 Sport, Eurosport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
Premier League
20.00:
3. állomás, Newcastle (Tv: Sport1)
Benne:
Mensur Suljovic (osztrák)–Michael Smith (angol)
Darly Gurney (északír)–Gerwyn Price (walesi)
Peter Wright (skót)–Rob Cross (angol)
Gary Anderson (skót)–Michael van Gerwen (holland)
Simon Whitlock (ausztrál)–Raymond van Barneveld (holland)

JÉGKORONG
NHL
péntek, 1.05:
Pittsburgh Penguins–Los Angeles Kings (Tv: Spíler Tv)

KERÉKPÁR
15.30:
Vuelta a Andalucía, 2. szakasz (Tv: Eurosport2)
17.00:
Volta ao Algarve, 2. szakasz (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
Női NB I
18.00
: Budaörs–Dunaújvárosi Kohász KA (Tv: M4 Sport)

KOSÁRLABDA
NBA
péntek, 3.00:
Minnesota Timberwolves–Los Angeles Lakers (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
Női Magyar Kupa
Elődöntő, visszavágó
19.00:
Vasas Óbuda–Fatum-Nyíregyháza

TENISZ
11.00:
ATP-torna, Rotterdam, 4. nap, nyolcaddöntő (Tv: Sport2)
12.00: WTA-torna, Doha (Tv: Digi Sport2)
13.00: ATP-torna, Rotterdam, 4. nap, nyolcaddöntő (Tv: Sport2)
15.00: ATP-torna, Rotterdam, 4. nap, nyolcaddöntő (Tv: Sport2)
19.30: ATP-torna, Rotterdam, 4. nap, nyolcaddöntő (Tv: Sport2)
21.30:
ATP-torna, Rotterdam, 4. nap, nyolcaddöntő (Tv: Sport2)
ATP: Buenos Aires, New York

VÍZILABDA
Férfi Európa-kupa
A-csoport (Kecskemét), 1. játéknap
20.00:
MAGYARORSZÁG–Grúzia

FEBRUÁR 16., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPAT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
15.00:
SC Wiener Neustadt (Bécsújhely, osztrák)–Haladás

FRANCIA LIGUE 1
26. FORDULÓ
20.45:
Monaco–Dijon (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
23. FORDULÓ
20.30:
Hertha BSC–Mainz 05 (Tv: Eurosport2)

SPANYOL LA LIGA
24. FORDULÓ
21.00:
Girona–Leganés

BELGA BAJNOKSÁG
20.30:
Sint-Truiden–Anderlecht (Tv: Digi Sport2)

ANGOL FA-KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
20.45:
Leicester City–Sheffield United (II.)
21.00: Chelsea–Hull City (II.) (Tv: Sport1)

XXIII. TÉLI OLIMPIAI JÁTÉKOK, PJONGCSANG

ALPESI SÍ
  3.00:
férfi szuper-G, döntő

CURLING
  1.05:
férfiak, alapszakasz
  6.05:
nők, alapszakasz
12.05:
férfiak, alapszakasz

GYORSKORCSOLYA
12.00:
női 5000 m, döntő  (Tv: Eurosport1)

HÓDESZKA
  2.00:
női krossz, döntőjére

JÉGKORONG
Férfiak
B-csoport
  4.10:
Egyesült Államok–Szlovákia (Tv: M4 Sport, Eurosport2)
  8.40:
Orosz csapat–Szlovénia (Tv: M4 Sport, Eurosport2)
C-csoport
13.10:
Finnország–Norvégia
13.10:
Svédország–Németország

MŰKORCSOLYA
  2.00:
férfiak, rövid program

SÍAKROBATIKA
12.00:
női ugrás, döntő (Tv: M4 Sport)

SÍFUTÁS
  7.00:
férfi 15 km (szabad stílus), döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1)

SÍUGRÁS
13.30:
férfi nagysánc, selejtező (Tv: M4 Sport, Eurosport1)

SZKELETON
  1.30:
férfiak, 3. és 4. futam (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
12.20:
nők, 1. és 2. futam  (Tv: Eurosport1 – a 2. futam)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
Négy nemzet tornája, Katowice
16.30:
Kazahsztán–MAGYARORSZÁG
20.00: Lengyelország–Olaszország
NHL
szombat, 2.30:
Dallas Stars–St. Louis Blues (Tv: Spíler Tv)

K–1
szombat, 1.30:
Glory-sorozat, Chicago, Superfight Series (Tv: Digi Sport1)

KERÉKPÁR
15.30:
Vuelta a Andalucía, 3. szakasz (Tv: Eurosport2)
17.00:
Volta ao Algarve, 3. szakasz (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
Női NB I
18.00:
Alba Fehérvár KC–FTC-Rail Cargo Hungaria
18.00: Vasas SC–Győri Audi ETO KC

KOSÁRLABDA
Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa, Debrecen
Negyeddöntő
13.00:
Pécsi VSK-Veolia–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
15.30: Zalakerámia ZTE KK–Atomerőmű SE
18.00: Alba Fehérvár–Egis Körmend (Tv: M4 Sport)
20.30: KTE-Duna Aszfalt–Szolnoki Olaj KK

ÖKÖLVÍVÁS
22.00:
Magyar Ring profi ökölvívó gála (Kalászi Sportcsarnok) (Tv: M4 Sport)

TENISZ
12.30:
ATP-torna, Rotterdam, 1. negyeddöntő (Tv: Sport2)
13.30: WTA-torna, Doha (Tv: Digi Sport1)
14.30: ATP-torna, Rotterdam, 2. negyeddöntő (Tv: Sport2)
17.30: WTA-torna, Doha (Tv: Digi Sport3)
18.00: ATP-torna, Buenos Aires (Tv: Digi Sport2)
19.30: ATP-torna, Rotterdam, 3. negyeddöntő (Tv: Sport2)
21.30:
ATP-torna, Rotterdam, 4. negyeddöntő (Tv: Sport2)
22.45: ATP-torna, Buenos Aires (Tv: Digi Sport2)
ATP: New York

VÍZILABDA
Férfi Európa-kupa
A csoport (Kecskemét), 2. játéknap
20.00:
MAGYARORSZÁG–Románia (Tv: M4 Sport)

FEBRUÁR 17., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
11.00: Balmazújváros–Cigánd
11.00: Soroksár–Vasas FC
11.00:
Újpest FC–Balassagyarmat
11.00: Mezőkövesd–Szolnok
13.00: Mezőkövesd–Cegléd

FRANCIA LIGUE 1
26. FORDULÓ
17.00:
Paris Saint-Germain–Strasbourg (Tv: Digi Sport1)
20.00: Amiens–Toulouse
20.00: Angers–Saint-Étienne
20.00: Caen–Rennes (Tv: Digi Sport2)
20.00: Montpellier–Guingamp
20.00: Troyes–Metz

NÉMET BUNDESLIGA
23. FORDULÓ
15.30:
1. FC Köln–Hannover
15.30: Freiburg–Werder Bremen
15.30: Hamburg–Bayer Leverkusen
15.30: Wolfsburg–Bayern München (Tv: Eurosport2)
18.30: Schalke 04–Hoffenheim (Tv: Eurosport2)

OLASZ SERIE A
25. FORDULÓ
15.00:
Udinese–Roma (Tv: Digi Sport1)
18.00: Chievo–Cagliari (Tv: Digi Sport2)
20.45: Genoa–Internazionale (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
24. FORDULÓ
13.00:
Las Palmas–Sevilla (Tv: Sport1)
16.15: Eibar–FC Barcelona (Tv: Sport2)
18.30: Deportivo Alavés–Deportivo La Coruna
20.45: Málaga–Valencia (Tv: Sport1)

SKÓT PREMIERSHIP
13.30:
Ross County–Hearts (Tv: Digi Sport2)

ANGOL FA-KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
13.30:
Sheffield Wednesday (II.)–Swansea City (Tv: Sport2)
16.00: West Bromwich Albion–Southampton
16.00: Brighton & Hove Albion–Coventry City (IV.)
18.30: Huddersfield Town–Manchester United (Tv: Sport2)

XXIII. TÉLI OLIMPIAI JÁTÉKOK, PJONGCSANG

ALPESI SÍ
  3.00:
női szuper-G, döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1)

CURLING
  1.05:
nők, alapszakasz
  6.05:
férfiak, alapszakasz
12.05:
nők, alapszakasz

JÉGKORONG
Férfiak
A-csoport
  4.10:
Kanada–Csehország (Tv: Eurosport2)
  8.40:
Dél-Korea–Svájc (Tv: Eurosport1)
B-csoport
13.10:
Orosz csapat–Egyesült Államok
13.10:
Szlovénia–Szlovákia
Nők
  4.10:
negyeddöntő
  8.40: negyeddöntő (Tv: Eurosport2)

MŰKORCSOLYA
  2.00:
férfiak, döntő (Tv: M4 Sport)

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
11.00:
női 1500 m, döntő
11.00:
férfi 1000 m, döntő

SÍAKROBATIKA
  2.00:
női slopestyle, döntő (Tv: Eurosport1)
12.00:
férfi ugrás, selejtező

SÍFUTÁS
10.30:
női 4x5 km váltó, döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1)

SÍLÖVÉSZET
12.15:
női 12.5 km tömegrajtos, döntő  (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
13.30:
férfi nagysánc, döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1)

SZKELETON
12.20:
nők, döntő

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

EXTRÉM GYORSKORCSOLYA
20.30:
Crashed Ice-sorozat, Marseille (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
Négy nemzet tornája, Katowice
16.30:
MAGYARORSZÁG–Olaszország
20.00:
Lengyelország–Kazahsztán
NHL
19.00:
Buffalo Sabres–Los Angeles Kings (Tv: Spíler Tv)
vasárnap, 1.05:
Tampa Bay Lightning–New Jersey Devils (Tv: Spíler Tv)

KÉZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája
12. forduló, II. csoport
17.30:
Telekom Veszprém–Meskov Breszt (fehérorosz) (Tv: Sport1)
Férfi NB I
18.00:
Csurgói KK–Ceglédi KKSE
18.00: Orosházi FKSE–Balatonfüredi KSE
18.00: B.Braun Gyöngyös–Sport36-Komló
18.00: Grundfos Tatabánya KC–CYEB Budakalász
18.00: Dabas KC–Ferencvárosi TC
Női NB I
17.00:
Békéscsabai ENKSE–Érd HC
18.00: GVM Europe-Vác–Kisvárda Master Good SE
18.00: MTK Budapest–Siófok KC

KOSÁRLABDA
Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa, Debrecen
15.30:
1. elődöntő
18.00: 2. elődöntő (Tv: M4 Sport)
Női NB I
16.00:
BEAC Újbuda–PINKK-Pécsi 424
NBA, ALL-STAR GÁLA
vasárnap, 2.00:
Skills Challenge (Tv: Sport1)

ÖKÖLVÍVÁS
23.00:
Vincent Feigenbutz–Ryno Liebenberg (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
Női Extraliga
17.00:
1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem–Linamar-Békéscsabai RSE
18.00: UTE–Jászberény VT
Női NB I
17.00:
MTK Budapest–Palota
17.00: Budaörsi DSE–Hungast-Haladás Szombathely

TENISZ
15.00:
ATP-torna, Rotterdam, 1. elődöntő (Tv: Sport1)
15.00: WTA-torna, Doha (Tv: Digi Sport3)
18.00:
ATP-torna, Buenos Aires (Tv: Digi Sport3)
ATP: New York

VÍZILABDA
Férfi Európa-kupa
A-csoport (Kecskemét), 3. játéknap
20.00:
MAGYARORSZÁG–Spanyolország (Tv: M4 Sport)

FEBRUÁR  18.,VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

FRANCIA LIGUE 1
26. FORDULÓ
15.00:
Nice–Nantes (Tv: Digi Sport2)
17.00: Lille–Olympique Lyon (Tv: Digi Sport2)
21.00: Olympique Marseille–Bordeaux (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
23. FORDULÓ
15.30:
Augsburg–VfB Stuttgart (Tv: Eurosport2)
18.00: Borussia Mönchengladbach–Borussia Dortmund (Tv: Eurosport2)

OLASZ SERIE A
25. FORDULÓ
12.30:
Torino–Juventus (Tv: Digi Sport1)
15.00: Benevento–Crotone
15.00: Bologna–Sassuolo
15.00: Napoli–SPAL (Tv: Digi Sport1)
18.00: Atalanta–Fiorentina (Tv: Digi Sport1)
20.45: Milan–Sampdoria (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
24. FORDULÓ
12.00:
Real Sociedad–Levante (Tv: Sport1)
16.15: Atlético Madrid–Athletic Bilbao (Tv: Sport2)
18.30: Espanyol–Villarreal
20.45: Real Betis–Real Madrid (Tv: Sport1)

ANGOL FA-KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
17.00:
Rochdale AFC (III.)–Tottenham Hotspur

XXIII. TÉLI OLIMPIAI JÁTÉKOK, PJONGCSANG

ALPESI SÍ
  2.15:
férfi óriás-műlesiklás, 1. futam (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
  5.45:
férfi óriás-műlesiklás, 2. futam (Tv: M4 Sport, Eurosport1)

BOB
12.05:
férfi kettes, 1. és 2. futam  (Tv: Eurosport1 – a 2. futam)

CURLING
  1.05:
férfiak, alapszakasz
  6.05:
nők, alapszakasz
12.05:
férfiak, alapszakasz

GYORSKORCSOLYA
12.00:
női 500 m, döntő
12.00:
férfi csapatverseny, selejtező

JÉGKORONG
Férfiak
C-csoport
  4.10:
Németország–Norvégia (Tv: Eurosport2)
  8.40:
Csehország–Svájc (Tv: M4 Sport, Eurosport2)
A-csoport
13.10:
Kanada–Dél-Korea
13.10:
Svédország–Finnország (Tv: M4 Sport)
Nők
4.10 és 8.40:
helyosztó

SÍAKROBATIKA
  2.00:
férfi slopestyle, döntő
12.00:
férfi ugrás, döntő

SÍFUTÁS
  7.15:
férfi 4x10 km váltó, döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1)

SÍLÖVÉSZET
12.15:
férfi 15 km tömegrajtos, döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
Svéd-rali, vb-futam

JÉGKORONG
Négy nemzet tornája, Katowice
15.30:
Olaszország–Kazahsztán
19.15: Lengyelország–MAGYARORSZÁG
NHL
18.00:
New York Rangers–Philadelphia Flyers (Tv: Spíler Tv)
23.00:
Carolina Hurricanes–New Jersey Devils (Tv: Spíler Tv)

KÉZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája
12. forduló, I. csoport
17.00:
Vardar Szkopje (macedón)–Mol-Pick Szeged (Tv: Sport1)
19.00: Rhein-Neckar Löwen (német)–IFK Kristianstad (svéd) (Tv: Sport1)
Női NB I
20.00:
DVSC-TVP–Kecskeméti NKSE

KOSÁRLABDA
Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa, Debrecen
15.00:
a 3. helyért
17.30: döntő (Tv: M4 Sport)
NBA, ALL-STAR GÁLA
hétfő, 2.00:
főmérkőzés (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
Férfi NB I
13.00:
DEAC–MAFC-BME
15.00: Dunaferr SE–PTE-PEAC
17.00: Pénzügyőr SE–MÁV Előre SC
17.30: Vegyész RC Kazincbarcika–Sümegi RE
Női NB I
17.00:
TFSE–Penta Gödöllői RC

TENISZ
16.00:
WTA-torna, Doha (Tv: Digi Sport3)
18.00:
ATP-torna, Buenos Aires (Tv: Digi Sport3)
ATP: Rotterdam, New York

UFC
hétfő, 3.00:
Donald Cerrone–Yancy Medeiros (Tv: Sport2)

VÍZILABDA
Férfi Európa-kupa
A-csoport (Kecskemét), 4. játéknap
11.30:
MAGYARORSZÁG–Franciaország

FEBRUÁR 19., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

NÉMET BUNDESLIGA
23. FORDULÓ
20.30:
Eintracht Frankfurt–RB Leipzig (Tv: Eurosport2)

OLASZ SERIE A
25. FORDULÓ
20.45:
Lazio–Hellas Verona

SPANYOL LA LIGA
24. FORDULÓ
21.00:
Getafe–Celta Vigo

ANGOL FA-KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
20.55:
Wigan Athletic (III.)–Manchester City (Tv: Sport2)

XXIII. TÉLI OLIMPIAI JÁTÉKOK, PJONGCSANG

BOB
12.15:
férfi kettes, döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1)

CURLING
  1.05:
nők, alapszakasz (Tv: M4 Sport)
  6.05:
férfiak, alapszakasz (Tv: Eurosport1)
12.05:
nők, alapszakasz

GYORSKORCSOLYA
12.00:
férfi 500 m, döntő
12.00:
női csapatverseny, selejtező

HÓDESZKA
  1.30:
női ugrás, selejtező  (Tv: Eurosport1)

JÉGKORONG
Nők
  5.10:
elődöntő (Tv: M4 Sport, Eurosport2)
13.10:
elődöntő (Tv: Eurosport2)

MŰKORCSOLYA
  2.00:
jégtánc, rövid program

SÍAKROBATIKA
  2.00:
női félcső, selejtező (Tv:  Eurosport1)

SÍUGRÁS
13.30:
férfi csapatverseny, döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

RÖPLABDA
Férfi NB I
20.00:
Fino Kaposvár SE–HÉP-Kecskeméti RC (Tv: M4 Sport)

SZNÚKER
22.30:
World Grand Prix, Preston, 1. nap (Tv: Eurosport2)

TENISZ
23.00:
ATP-torna, Rio de Janeiro, 1. nap, 1. mérkőzés (Tv: Sport2)
kedd, 1.00: ATP-torna, Rio de Janeiro, 1. nap, 2. mérkőzés (Tv: Sport2)