KEDD
SZERDA
CSÜTÖRTÖK

PÉNTEK
SZOMBAT
VASÁRNAP
HÉTFŐ

NOVEMBER 13., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM 

VB-PÓTSELEJTEZŐ
EURÓPAI ZÓNA
VISSZAVÁGÓ
20.45:
Olaszország–Svédország (Tv: Sport1)

VILÁGBAJNOKI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
15.00:
Venezuela–Irán*
18.00:
Bulgária–Szaúd-Arábia*
20.45:
Lengyelország*–Mexikó*
*Vb-résztvevő válogatott

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL
10. FORDULÓ
kedd, 2.30:
Carolina Panthers–Miami Dolphins (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
NHL
kedd, 3.00:
Calgary Flames–St. Louis Blues (Tv: Spíler Tv)

LÓSPORT
12.00:
Lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.15:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)

SZNÚKER
7.30, 8.30 és 12.30:
Mesterek Tornája, Sanghaj, 1. nap (Tv: Eurosport1)

TENISZ
15.00 és 21.00: ATP-világbajnokság, London (Tv: Digi Sport1)

NOVEMBER 14., KEDD

FUTBALLPROGRAM 

VILÁGBAJNOKI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
20.15:
MAGYARORSZÁG–Costa Rica* (Tv: M4 Sport)

12.00:
Dél-Korea*–Szerbia*
12.35:
Kína–Kolumbia*
17.30:
Katar–Izland*
17.30:
Argentína*–Nigéria*
19.45:
Oroszország*–Spanyolország*
20.45:
Belgium*–Japán*
20.45:
Németország*–Franciaország*
20.45:
Ausztria–Uruguay*
20.45:
Wales–Panama*
21.00:
Anglia*–Brazília* (Tv: Sport2)
21.45:
Portugália*–Egyesült Államok
*Vb-résztvevő válogatott

VB-PÓTSELEJTEZŐ
EURÓPAI ZÓNA
VISSZAVÁGÓ
20.45:
Írország–Dánia (Tv: Sport1)

VB-SELEJTEZŐ
AFRIKAI ZÓNA
6. FORDULÓ, D-CSOPORT
20.30:
Burkina Faso–Zöld-foki-szigetek
20.30: Szenegál–Dél-Afrika 

U21-ES EB-SELEJTEZŐ
15.00:
Ciprus–MAGYARORSZÁG

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
Visegrád-kupa
Elődöntő, 1. mérkőzés
18.30:
Fehérvár AV19–HK Nitra (szlovákiai) (Tv: Sport2)
NHL
szerda, 1.30:
Florida Panthers–Dallas Stars (Tv: Spíler Tv)
szerda, 4.30: Los Angeles Kings–Vancouver Canucks (Tv: Spíler Tv)

KÉZILABDA 
Férfi NB I
18.00:
Mol-Pick Szeged–Balatonfüredi KSE (Tv: M4 Sport)

KOSÁRLABDA
Férfi FIBA Európa-kupa
5. forduló, H-csoport
18.00:
Szolnoki Olaj–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
Férfi Euroliga
20.30:
Baskonia (spanyol)–Real Madrid (spanyol) (Tv: Digi Sport2)
NBA
szerda, 2.30:
Dallas Mavericks–San Antonio Spurs (Tv: Sport1)

LÓSPORT
12.00:
Lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.15:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)

RÖGBI
19.00:
Franciaország–Új-Zéland (Tv: Digi Sport3, Eurosport1)

SZNÚKER
7.30, 8.30 és 12.30:
Mesterek Tornája, Sanghaj, 2. nap (Tv: Eurosport1)

TENISZ
15.00 és 21.00: ATP-világbajnokság, London (Tv: Digi Sport1)

ÚSZÁS
9.30:
Rövid pályás világkupaverseny, Tokió, 1. nap (Tv: Sport1)

NOVEMBER 15., SZERDA

FUTBALLPROGRAM 

INTERKONTINENTÁLIS VB-PÓTSELEJTEZŐ
VISSZAVÁGÓ
10.00:
Ausztrália–Honduras
csütörtök, 3.15: Peru–Új-Zéland

ANGOL FA-KUPA
1. FORDULÓ (64 KÖZÉ JUTÁSÉRT) – MEGISMÉTELT MÉRKŐZÉS
20.45:
Tranmere Rovers (V.)–Peterborough United (III.) (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
NHL
csütörtök, 2.05:
Chicago Blackhawks–New York Rangers (Tv: Spíler Tv)

KÉZILABDA
Férfi NB I
18.00:
Grundfos Tatabánya KC–B.Braun Gyöngyös
18.00: Orosházi FKSE-Linamar–Csurgói KK
Női NB I
17.00:
Érd HC–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: M4 Sport)
18.00: Dunaújvárosi Kohász KA–Debreceni VSC-TVP
18.00: Győri Audi ETO KC–Kisvárdai KC
18.30: MTK Budapest–GVM Europe-Vác

KOSÁRLABDA
Női Eb-selejtező, Miskolc
2. forduló
20.00:
MAGYARORSZÁG–Albánia (Tv: M4 Sport)
Férfi FIBA Európa-kupa
5. forduló
D-csoport
20.30:
Basic-Fit Brussels (belga)–Egis Körmend
F-csoport
20.30:
Proximus Spirou (belga)–Alba Fehérvár
Férfi Euroliga
18.45:
Fenerbahce (török)–Olympiakosz (görög) (Tv: Digi Sport3)
20.00:
Brose Bamberg (német)–Barcelona (spanyol) (Tv: Digi Sport2)
20.45: Valencia (spanyol)–Olimpia Milano (olasz) (Tv: Digi Sport3)

LÓSPORT
12.00:
Lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.15:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)

RÖPLABDA
Női Közép-európai Liga, alapszakasz
19.00:
Vasas Óbuda–Strabag VC Bratislava (szlovákiai)

SZNÚKER
7.30, 8.30 és 12.30:
Mesterek Tornája, Sanghaj, 3. nap (Tv: Eurosport1)

TENISZ
15.00 és 21.00: ATP-világbajnokság, London (Tv: Digi Sport1)

ÚSZÁS
9.30:
Rövid pályás világkupaverseny, Tokió, 2. nap (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
Női ob I
18.30:
Dunaújvárosi Egyetem-Maarks Graphics–BVSC-Zugló Diapolo (Tv: M4 Sport)

NOVEMBER 16., CSÜTÖRTÖK

AMERIKAI FUTBALL
NFL
11. FORDULÓ
péntek, 2.25:
Pittsburgh Steelers–Tennessee Titans (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
NHL
péntek, 1.35:
Montreal Canadiens–Arizona Coyotes (Tv: Spíler Tv)

KÉZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája
8. forduló, C-csoport
20.30:
Kadetten Schaffhausen (svájci)–Ademar León (spanyol) (Tv: Sport2)
Bundesliga
19.00:
MT Melsungen–Rhein-Neckar Löwen (Tv: Digi Sport2)

KOSÁRLABDA
Férfi NB I
18.00:
Naturtex-SZTE-Szedeák–JP Auto-JKSE
Férfi Euroliga
18.00:
Himki Moszkva (orosz)–Maccabi Tel-Aviv (izraeli) (Tv: Digi Sport3)
18.30:
Anadolu Efes (török)–Panathinaikosz (görög) (Tv: Digi Sport1)
21.00: Real Madrid (spanyol)–Unicaja Málaga (spanyol) (Tv: Digi Sport2)
NBA
péntek, 2.00:
Boston Celtics–Golden State Warriors (Tv: Sport1)

LÓSPORT
12.00:
Lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.15:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)

RÖPLABDA
Női Közép-európai Liga, alapszakasz
18.00:
Linamar-Békéscsabai RSE–Strabag VC Bratislava (szlovákiai) (Tv: M4 Sport)

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
Olimpiai kvalifikációs világkupa, Szöul

SZNÚKER
12.30:
Mesterek Tornája, Sanghaj, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)

TENISZ
15.00 és 21.00: ATP-világbajnokság, London (Tv: Digi Sport1)

NOVEMBER 17., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM 

FRANCIA LIGUE 1
13. FORDULÓ
19.00:
Lille–Saint-Étienne (Tv: Digi Sport2)
20.45: Amiens–Monaco (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
12. FORDULÓ
20.30:
VfB Stuttgart–Borussia Dortmund (Tv: Eurosport2)

SPANYOL LA LIGA
12. FORDULÓ
21.00:
Girona–Real Sociedad

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
6.30: Túraautó-világbajnokság (WTCC), Kínai Nagydíj, Makaó, időmérő (Michelisz Norbert) (Tv: Eurosport2, M4 Sport)

GYORSKORCSOLYA
Olimpiai kvalifikációs világkupa, Stavanger

JÉGKORONG
Kontinentális Kupa
3. kör, E-csoport, 1. forduló
16.00:
Nomad Asztana (kazah)–DVTK Jegesmedvék
20.00: Ritten Sport (olasz)–Grenoble Bruleurs de Loups (francia)
Erste Liga
17.30:
ASC Corona Brasov (romániai)–SC Csíkszereda (romániai)
18.00: UTE–MAC Budapest
18.30: Fehérvári Titánok–EV Vienna Capitals (osztrák)
EBEL
19.15:
Vienna Capitals (osztrák)–Fehérvár AV19
NHL
szombat, 1.35:
Detroit Red Wings–Buffalo Sabres (Tv: Spíler Tv)

KÉZILABDA
Női NB I
18.00:
Siófok KC–Kecskeméti NKSE
Női Bajnokok Ligája
6. forduló, C-csoport
19.00:
Vardar Szkopje (macedón)–Thüringer HC (német) (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
Férfi Euroliga
18.00:
CSZKA Moszkva (orosz)–Fenerbahce (török) (Tv: Digi Sport3)
21.00: Barcelona (spanyol)–Valencia (spanyol) (Tv: Digi Sport3)

LÓSPORT
13.00:
Lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.15:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)

MŰKORCSOLYA
15.00:
Internationaux de France, Grenoble, női rövid program (Tv: Eurosport2)
17.00: Internationaux de France, Grenoble, jégtánc, rövid program (Tv: Eurosport2)
18.30: Internationaux de France, Grenoble, páros rövid program (Tv: Eurosport2)
20.00: Internationaux de France, Grenoble, férfi rövid program (Tv: Eurosport1)

RÖPLABDA
Női Közép-európai Liga, alapszakasz
19.00:
Vasas Óbuda–Linamar-Békéscsabai RSE

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
Olimpiai kvalifikációs világkupa, Szöul

SÍUGRÁS
17.45:
Világkupaverseny, Wisla (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
7.00 és 12.30:
Mesterek Tornája, Sanghaj, elődöntő (Tv: Eurosport1)

TENISZ
15.00:
ATP-világbajnokság, London (Tv: Digi Sport1)
21.00: ATP-világbajnokság, London (Tv: Digi Sport2)

NOVEMBER 18., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM 

NB I
16. FORDULÓ
15.30: Újpest FC–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport)
15.30: Mezőkövesd–Vasas FC
15.30: Paksi FC–Ferencváros
15.30: Puskás Akadémia FC–Diósgyőri VTK
15.30: Balmazújváros–Szombathelyi Haladás
19.30: Debreceni VSC–Videoton FC (Tv: M4 Sport)

NB III
15. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

13.00: Cigánd SE–Tiszaújváros
13.00: Monori SE–Tiszafüredi VSE
13.00: Nyírbátor FC–Somosi TC Salgótarján
13.00: Putnok FC–Balassagyarmati VSE
13.00: Füzesgyarmati SK–Tállya KSE
KÖZÉP-CSOPORT
13.00: Szekszárdi UFC–Kozármisleny FC
13.00: Szentlőrinc SE–Tiszakécske
13.00: Vecsési FC–Dunaújváros
13.00: Pécsi MFC–Iváncsa KSE
NYUGATI CSOPORT
13.00: Andráshida–Csepel FC
13.00: Csornai SE–Pénzügyőr SE
13.00: THSE-Szabadkikötő–Kaposvári Rákóczi FC

NŐI NB I
11. FORDULÓ
13.00: MTK–ETO FC Győr
13.00:
Astra HFC–Újpest FC
13.30: Diósgyőri VTK–Kóka
15.00: Ferencváros–Haladás Viktória

ANGOL PREMIER LEAGUE
12. FORDULÓ
13.30:
Arsenal–Tottenham Hotspur (Tv: Spíler Tv)
16.00: AFC Bournemouth–Huddersfield Town
16.00: Burnley–Swansea City
16.00: Crystal Palace–Everton
16.00: Leicester City–Manchester City (Tv: Spíler Tv)
16.00: Liverpool–Southampton
16.00: West Bromwich Albion–Chelsea
18.30: Manchester United–Newcastle United (Tv: Spíler Tv)

FRANCIA LIGUE 1
13. FORDULÓ
17.00:
Paris Saint-Germain–Nantes (Tv: Digi Sport2)
20.00: Dijon–Troyes (Tv: Digi Sport3)
20.00: Guingamp–Angers
20.00: Strasbourg–Rennes
20.00: Toulouse–Metz

NÉMET BUNDESLIGA
12. FORDULÓ
15.30:
Bayern München–Augsburg (Tv: Eurosport2)
15.30: Hoffenheim–Eintracht Frankfurt
15.30: Bayer Leverkusen–RB Leipzig
15.30: Mainz–1. FC Köln
15.30: Wolfsburg–Feiburg
18.30: Hertha BSC–Borussia Mönchengladbach (Tv: Eurosport2)

OLASZ SERIE A
13. FORDULÓ
18.00:
Roma–Lazio (Tv: Digi Sport1)
20.45: Napoli–Milan (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
12. FORDULÓ
13.00:
Getafe–Deportivo Alavés (Tv: Sport2)
16.15: Leganés–FC Barcelona (Tv: Sport2)
18.30: Sevilla–Celta Vigo (Tv: Sport2)
20.45: Atlético Madrid–Real Madrid (Tv: Sport1)

BELGA BAJNOKSÁG
18.00:
Mouscron–Anderlecht (Tv: Digi Sport3)

SKÓT PREMIERSHIP
13.30:
Ross County–Celtic (Tv: Digi Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
7.00:
Túraautó-világbajnokság (WTCC), Kínai Nagydíj, Makaó, 1. futam (Michelisz Norbert) (Tv: Eurosport1, M4 Sport)
11.15:
TCR-sorozat, Dubaj, 1-2. futam (Tv: Sport2)
17.45: World Endurance-bajnokság, Bahrein (Tv: Eurosport1)
vasárnap, 3.30: Túraautó-világbajnokság (WTCC), Kínai Nagydíj, Makaó, 2. (fő)futam (Michelisz Norbert) (Tv: Eurosport1, M4 Sport)

CURLING
Európa-bajnokság, St. Gallen
Férfi csoportmérkőzés
  9.00:
Norvégia–Oroszország (Tv: Eurosport2)
Női csoportmérkőzés
14.00:
Németország–MAGYARORSZÁG
Férfiak, B-divízió
20.00:
MAGYARORSZÁG–Anglia

GYORSKORCSOLYA

Olimpiai kvalifikációs világkupa, Stavanger

JÉGKORONG
Kontinentális Kupa
3. kör, E-csoport, 2. forduló
16.00:
Grenoble Bruleurs de Loups (francia)–DVTK Jegesmedvék
20.00: Nomad Asztana (kazah)–Ritten Sport (olasz)
NHL
vasárnap, 1.00:
Montreal Canadiens–Toronto Maple Leafs (Tv: Spíler Tv)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
6. FORDULÓ, B-CSOPORT
15.00:
Győri Audi ETO KC–Brest Bretagne Handball (francia) (Tv: Sport1)
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
8. FORDULÓ, B-CSOPORT
17. 30:
Telekom Veszprém–Paris Saint-Germain (francia) (Tv: Sport1)
NŐI EHF-KUPA
3. SELEJTEZŐKÖR, VISSZAVÁGÓ
18.00:
Dunaújvárosi Kohász KA–Köbenhavn Handbold (dán)
20.00: Issy Paris Hand (francia)–Érd HC
Férfi NB I
13.30:
Sport36-Komló–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport)
18.00: Váci KSE–Dabas KC
Női NB I
17.00:
Békéscsabai ENKSE–Budaörs

KOSÁRLABDA
Férfi NB I
18.00:
Atomerőmű SE–Alba Fehérvár
18.00: Kaposvári KK–Pécsi VSK-VEOLIA
18.00: KTE-Duna Aszfalt–MAFC
18.00: Sopron KC–Debreceni EAC
18.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Zalakerámia ZTE KK

LÓSPORT
13.00:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)
15.15:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)

MŰKORCSOLYA
13.30:
Internationaux de France, Grenoble, női kűr (Tv: Eurosport2)
20.45:
Internationaux de France, Grenoble, férfi szabadprogram (Tv: Eurosport1)

RÖGBI
15.00: Olaszország–Argentína (Tv: Digi Sport3)
20.30: Franciaország–Dél-Afrika (Tv: Eurosport2)

RÖPLABDA
Női NB I
A-csoport
17.00:
Budaörsi DSE–Jászberény
17.00: Haladás Szombathely–UTE

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
8.15:
Olimpiai kvalifikációs világkupa, Szöul (Tv: M4 Sport)

SÍUGRÁS
15.30:
Világkupaverseny, Wisla (Tv: Eurosport1)

SZÁNKÓ
10.30:
Világkupaverseny, Innsbruck, nők, 1. futam (Tv: Eurosport1)
11.30:
Világkupaverseny, Innsbruck, nők, 2. futam (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
7.00:
Mesterek Tornája, Sanghaj, döntő (Tv: Eurosport2)
8.15 és 12.30:
Mesterek Tornája, Sanghaj, döntő (Tv: Eurosport1)

TENISZ
15.00:
ATP-világbajnokság, London, 1. elődöntő (Tv: Digi Sport1)
21.00: ATP-világbajnokság, London, 2. elődöntő (Tv: Digi Sport2)

UFC
vasárnap, 4.00:
Mark Hunt–Marcin Tybura (Tv: Sport1)

ÚSZÁS
10.30:
Rövid pályás világkupaverseny, Szingapúr, 1. nap (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
E.ON férfi ob I
Alapszakasz, 7. forduló
A-csoport
17.30:
Debreceni VSE–Kaposvári VK
17.45: FTC-PQS Waterpolo–Szolnoki Dózsa (Tv: M4 Sport)
18.00: VasasPlaket–MKB-Euroleasing-BVSC
18.45: UVSE–AVUS Szombathely
B-csoport
16.00:
EBP Tatabánya–Metalcom-Szentes
19.00: A-Híd OSC-Újbuda–ZF-Eger
19.00: PannErgy-Miskolci VC–ContiTech Szeged-Diapolo

NOVEMBER 19., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM 

NB II
18. FORDULÓ
13.00:
Budafoki MTE–Gyirmót FC Győr
13.00: Szolnoki MÁV FC–Budaörs
13.00:
Vác FC–Nyíregyháza Spartacus
13.00: Ceglédi VSE–Soroksár
13.00: BFC Siófok–Szeged 2011-GA
13.00: Kisvárda–MTK Budapest (Tv: M4 Sport)
16.00: Békéscsaba–Dorogi FC
16.00: Csákvár–Kazincbarcika
16.00: Zalaegerszegi TE FC–Soproni VSE
16.00: ETO FC Győr–Mosonmagyaróvári TE

NB III
15. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
11.00:
MTK Budapest II–Gyöngyösi AK
13.00: Diósgyőri VTK II–Debreceni EAC
13.00: Jászberényi FC–ESMTK
KÖZÉP-CSOPORT
13.00:
SZEOL SC–FC Dabas
13.00: Hódmezővásárhely–Rákosmente KSK
13.00: Paksi FC II–Makó FC
13.00: Bp. Honvéd-MFA–Mórahalom VSE
NYUGATI CSOPORT
13.00: Érdi VSE–Videoton FC II
13.00:
Pápai Perutz FC–Gyirmót FC Győr II
13.00: Dunaharaszti MTK–FC Ajka
13.00: BKV Előre–III. kerületi TVE
13.00: Veszprém–Puskás Akadémia FC II

ANGOL PREMIER LEAGUE
12. FORDULÓ
17.00:
Watford–West Ham United (Tv: Spíler Tv)

FRANCIA LIGUE 1
13. FORDULÓ
15.00:
Caen–Nice (Tv: Digi Sport3)
17.00:
Lyon–Montpellier (Tv: Digi Sport3)
21.00:
Bordeaux–Marseille (Tv: Digi Sport3)

NÉMET BUNDESLIGA
12. FORDULÓ
15.30:
Schalke 04–Hamburg (Tv: Eurosport2)
18.00:
Werder Bremen–Hannover (Tv: Eurosport2)

OLASZ SERIE A
13. FORDULÓ
12.30:
Crotone–Genoa (Tv: Digi Sport1)
15.00:
Benevento–Sassuolo
15.00:
Sampdoria–Juventus (Tv: Digi Sport1)
15.00:
SPAL–Fiorentina (Tv: Digi Sport2)
15.00:
Torino–Chievo
15.00:
Udinese–Cagliari
20.45:
Internazionale–Atalanta (Tv: Digi Sport2)

SPANYOL LA LIGA
12. FORDULÓ
12.00:
Málaga–Deportivo La Coruna
16.15:
Espanyol–Valencia (Tv: Sport2)
18.30:
Las Palmas–Levante
20.45:
Athletic Bilbao–Villarreal (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL
11. FORDULÓ
19.00:
Chicago Bears–Detroit Lions              
19.00:
Cleveland Browns–Jacksonville Jaguars        
19.00:
Green Bay Packers–Baltimore Ravens           
19.00:
Houston Texans–Arizona Cardinals  
19.00:
Minnesota Vikings–Los Angeles Rams (Tv: Sport2)          
19.00:
New Orleans Saints–Washington Redskins  
19.00:
New York Giants–Kansas City Chiefs          
19.00:
Miami Dolphins–Tampa Bay Buccaneers     
22.05:
Los Angeles Chargers–Buffalo Bills              
22.25:
Denver Broncos–Cincinnati Bengals             
22.25:
Oakland Raiders–New England Patriots (Tv: Sport2)       
hétfő, 2.30:
Dallas Cowboys–Philadelphia Eagles

CURLING
Európa-bajnokság, St. Gallen
Női csoportmérkőzés
  9.00:
Németország–Svájc (Tv: Eurosport2)
  9.00:
Csehország–MAGYARORSZÁG
19.00:
Svájc–MAGYARORSZÁG
Férfiak, B-divízió
12.00:
Lettország–MAGYARORSZÁG

GYORSKORCSOLYA
Olimpiai kvalifikációs világkupa, Stavanger

JÉGKORONG
Kontinentális Kupa
3. kör, E-csoport, 3. forduló
16.00:
Grenoble Bruleurs de Loups (francia)–Nomad Asztana (kazah)
20.00: DVTK Jegesmedvék–Ritten Sport (olasz)
Erste Liga
17.00:
SC Csíkszereda (romániai)–ASC Corona Brasov (romániai)
18.00: Ferencvárosi Torna Club–EV Vienna Capitals (osztrák)
EBEL
17.30:
EC VSV (osztrák)–Fehérvár AV19
NHL
23.00:
Carolina Hurricanes–New York Islanders (Tv: Spíler Tv)
hétfő, 2.00: Anaheim Ducks–Florida Panthers (Tv: Spíler Tv)

KERÉKPÁR
21.00:
Hatnapos verseny, Belgium (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
6. FORDULÓ, C-CSOPORT
15.00:
Larvik (norvég)–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: Sport1)
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
8. FORDULÓ, A-CSOPORT
17.00:
Mol-Pick Szeged–Barcelona (spanyol) (Tv: Sport1)
FÉRFI EHF-KUPA
3. SELEJTEZŐKÖR, 1. MÉRKŐZÉS
12.30:
Granollers (spanyol)–Balatonfüredi KSE
13.00: Grundfos Tatabánya–Chambéry (francia) (Tv: Sport1)
19.00: CYEB Budakalász–Helvetia Anaitasuna (spanyol) (Tv: Sport1)
NŐI EHF-KUPA
3. SELEJTEZŐKÖR, VISSZAVÁGÓ
16.00:
Kastamonu Belediyesi GSK (török)–Váci NKSE
18.15: Debreceni VSC–SCM Craiova (román) (Tv: Digi Sport2)
Női NB I
18.00:
Vasas SC–Alba Fehérvár KC

KOSÁRLABDA
Férfi NB I
18.00:
Egis Körmend–Szolnoki Olaj KK (Tv: M4 Sport)
Női NB I
18.00:
Vasas Akadémia–Atomerőmű KSC Szekszárd

LÓSPORT
10.30:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)
13.15:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)

RÖPLABDA
Férfi NB I
15.00:
PTE-PEAC–Dunaferr SE
16.00: MÁV Előre SC–Pénzügyőr SE
16.00: MAFC-BME–DEAC
16.00: Sümegi RE–Vegyész RC Kazincbarcika
17.00: HÉP-Kecskeméti RC–FINO Kaposvár SE
Női NB I
A-csoport
18.00:
Penta Gödöllői RC–Linamar-Békéscsabai RSE
B-csoport
17.00:
TFSE–1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem
17.00: Fatum-Nyíregyháza–Palota
17.00: MTK Budapest–Vasas Óbuda

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
  6.00:
Olimpiai kvalifikációs világkupa, Szöul (Tv: M4 Sport)

SÍUGRÁS
14.45:
Világkupaverseny, Wisla (Tv: Eurosport1)

SZÁNKÓ
10.15:
Világkupaverseny, Innsbruck, férfiak, 1. futam (Tv: Eurosport1)
11.15: Világkupaverseny, Innsbruck, férfiak, 2. futam (Tv: Eurosport1)
13.45: Világkupaverseny, Innsbruck, csapat, váltó (Tv: Eurosport1)

TENISZ
18.50:
ATP-világbajnokság, London, döntő (Tv: Digi Sport1)

ÚSZÁS
10.30:
Rövid pályás világkupaverseny, Szingapúr, 2. nap (Tv: Sport2)

NOVEMBER 20., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM 

ANGOL PREMIER LEAGUE
12. FORDULÓ
21.00:
Brighton & Hove Albion–Stoke City

FRANCIA LIGUE 1
13. FORDULÓ
19.00:
Amiens–Lille

OLASZ SERIE A
13. FORDULÓ
20.45:
Hellas Verona–Bologna

SPANYOL LA LIGA
12. FORDULÓ
21.00:
Eibar–Real Betis

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL
11. FORDULÓ
kedd, 2.30:
Seattle Seahawks–Atlanta Falcons (Tv: Sport2)

CURLING
Európa-bajnokság, St. Gallen
Férfi csoportmérkőzés
8.00:
Németország–Skócia (Tv: Eurosport1)

JÉGKORONG
Erste Liga
20.00:
Fehérvári Titánok–Dunaújvárosi Acélbikák (Tv: M4 Sport)

LÓSPORT
12.00:
Lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.15:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)

SZNÚKER
14.00 és 20.00:
Északír Open, Belfast, 1. nap (Tv: Eurosport1)