MÁRCIUS 16., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

TÖRÖK SÜPER LIG
26. FORDULÓ
18.00:
Antalyaspor–Sivasspor (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

LÓSPORT
13.45:
Kincsem + Tuti (Tv: Sport2)

ÖKÖLVÍVÁS
Európai olimpiai kvalifikációs verseny, London, 3. nap
Férfiak
52 kg:
Szaka István, 57 kg: Gálos Roland 69 kg: Kozák László, 75 kg: Bacskai Balázs

MÁRCIUS 17., KEDD

FUTBALLPROGRAM

NŐI NB I
13. FORDULÓ
16.15:
MTK–DVTK – elhalasztva

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
KHL, RÁJÁTSZÁS
17.30:
SZKA–Jokerit Helsinki – elhalasztva

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1074 (Tv: Sport2)

ÖKÖLVÍVÁS
Európai olimpiai kvalifikációs verseny, London, 4. nap – elhalasztva

SAKK
12.00:
Világbajnok-jelölti torna, Jekatyeringburg, 1. forduló

MÁRCIUS 18., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

NB II
29. FORDULÓ
15.00:
Budaörs–Szolnoki MÁV FC, Tatabánya – elhalasztva
15.00: Dorogi FC–Szeged-Csanád Grosics – elhalasztva
15.00: Soroksár SC–BFC Siófok – elhalasztva
15.00: Kazincbarcika–Budafoki MTE, Putnok – elhalasztva
19.00: WKW ETO FC Győr–Aqvital FC Csákvár – elhalasztva
19.00: Békéscsaba 1912 Előre–Gyirmót FC Győr – elhalasztva
19.00: FC Ajka–Szombathelyi Haladás – elhalasztva
19.00: Vasas FC–Vác FC – elhalasztva
19.00: Nyíregyháza Spartacus FC–MTK Budapest  – elhalasztva

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
KHL, RÁJÁTSZÁS
17.30:
CSZKA–Dinamo Moszkva – elhalasztva

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1075 (Tv: Sport2)

ÖKÖLVÍVÁS
Európai olimpiai kvalifikációs verseny, London, 5. nap – elhalasztva

MÁRCIUS 19., CSÜTÖRTÖK

ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
PREMIER LEAGUE
20.00:
7. állomás, Newcastle – elhalasztva

JÉGKORONG
KHL, RÁJÁTSZÁS
17.30:
SZKA–Jokerit Helsinki – elhalasztva

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1076 (Tv: Sport2)

ÖKÖLVÍVÁS
Európai olimpiai kvalifikációs verseny, London, 6. nap – elhalasztva

MÁRCIUS 20., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

FUTSAL NB I
RÁJÁTSZÁS
3. FORDULÓ
FELSŐHÁZ
19.45:
FTC–Haladás – elhalasztva
20.00: Nyírgyulaj–Aramis SE – elhalasztva
ALSÓHÁZ
18.30:
DEAC–Kecskemét – elhalasztva
18.30: Veszprém–Dunaferr – elhalasztva

TÖRÖK SÜPER LIG
27. FORDULÓ
18.00:
Fenerbahce–Kayserispor (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
KHL, RÁJÁTSZÁS
17.30:
CSZKA–Dinamo Moszkva – elhalasztva

ÖKÖLVÍVÁS
Európai olimpiai kvalifikációs verseny, London, 7. nap – elhalasztva

MÁRCIUS 21., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

26. FORDULÓ
16.00:
Budapest Honvéd–Debreceni VSC, Új Hidegkuti Nándor Stadion – elhalasztva
17.00: Kisvárda Master Good–Újpest FC – elhalasztva
17.00: Paksi FC–Mol Fehérvár FC – elhalasztva
17.00: Diósgyőri VTK–Mezőkövesd Zsóry FC – elhalasztva
17.00: Kaposvári Rákóczi FC–ZTE FC – elhalasztva
19.30: Puskás Akadémia FC–Ferencvárosi TC – elhalasztva

NŐI NB I
14. FORDULÓ
13.00:
ETO FC Győr–Astra-Alef HFC – elhalasztva
15.00: Szent Mihály Szeged–FTC  – elhalasztva

TÖRÖK SÜPER LIG
27. FORDULÓ
18.00:
Besiktas–Antalyaspor (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
KHL, RÁJÁTSZÁS
11.30:
Szibir–Barisz – elhalasztva
15.00: Jokerit–SZKA – elhalasztva

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti 1078 (Tv: Sport2)

ÖKÖLVÍVÁS
Európai olimpiai kvalifikációs verseny, London, 8. nap – elhalasztva

UFC
FIGHT NIGHT, LONDON
21.00:
Tyronn Woodley–Leon Edwards (Tv: Sport2)

MÁRCIUS 22., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB II
30. FORDULÓ
15.00:
Vác FC–Nyíregyháza Spartacus FC, Balassagyarmat – elhalasztva
17.00: Gyirmót FC Győr–FC Ajka – elhalasztva
17.00: BFC Siófok–Békéscsaba 1912 Előre – elhalasztva
17.00: Szeged–Csanád Grosics - Soroksár SC – elhalasztva
17.00: Szolnoki MÁV FC–Dorogi FC – elhalasztva
17.00: Aqvital FC Csákvár–Budaörs – elhalasztva
17.00:
Budafoki MTE–Vasas FC – elhalasztva
17.00: Szombathelyi Haladás–Duna Aszfalt TLC – elhalasztva
18.15: MTK Budapest–WKW ETO FC Győr  – elhalasztva

NŐI NB I
14. FORDULÓ
15.00:
DVTK–Kelen SC – elhalasztva
15.00: Haladás–MTK – elhalasztva

NB III
20. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

15.00: DVTK II–ESMTK – elhalasztva
15.00: DVSC II–Cegléd – elhalasztva
15.00: Putnok FC–Jászberény – elhalasztva
15.00: Tállya–Tiszaújváros – elhalasztva
15.00: Ózd–Balassagyarmat – elhalasztva
15.00: DEAC–Sényő – elhalasztva
15.00: Gyöngyös–Eger – elhalasztva
15.00: Füzesgyarmat–FC Hatvan – elhalasztva
KÖZÉP-CSOPORT
15.00: Kozármisleny–Dunaújváros – elhalasztva
15.00: Taksony–Dabas – elhalasztva
15.00: Dabas-Gyón FC–Dunaharaszti MTK – elhalasztva
15.00: Rákosmente–PMFC – elhalasztva
15.00: Monor–THSE-Szabadkikötő – elhalasztva
15.00: Kecskeméti TE–Bp. Honvéd II – elhalasztva
15.00: Szekszárd–Kelen SC – elhalasztva
15.00: Szentlőrinc–Iváncsa – elhalasztva
NYUGATI CSOPORT
11.00: Puskás Akadémia II–BKV Előre – elhalasztva
11.00: Mol Fehérvár FC II–Sárvár FC – elhalasztva
15.00: Ménfőcsanak–Érd – elhalasztva
15.00: Petőfi Sportkör–Lipót Veszprém – elhalasztva
15.00: Komárom VSE–Balatonlelle – elhalasztva
15.00: Bicskei TC–Mosonmagyaróvár – elhalasztva
15.00: III. Kerületi TVE–FC Nagykanizsa – elhalasztva
15.00: Pápai FC–Hévíz SK – elhalasztva

TÖRÖK SÜPER LIG
27. ORDULÓ
14.00:
Rizespor–Galatasaray (Tv: Sport2)
17.00: Göztepe–Trabzonspor (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
KHL, RÁJÁTSZÁS
15.00:
Dinamo Moszkva–CSZKA – elhalasztva

ÖKÖLVÍVÁS
Európai olimpiai kvalifikációs verseny, London, 9. nap – elhalasztva