OKTÓBER 8., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

LABDARÚGÁS
NŐI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
15.00:
Málta–MAGYARORSZÁG

NÉMET 2. BUNDESLIGA
9. FORDULÓ
20.30: 
1. FC Köln–Duisburg (Tv: Sport1)               

FUTSAL NB I
5. FORDULÓ
18.15: 
Haladás–BME
18.30: Veszprém–Szigetszentmiklós
18.40: Aramis–Dunaferr

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL
5. FORDULÓ
kedd, 2.15:
 Washington Redskins–New Orleans Saints (Tv: Sport2)       

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
Sport Club Csíkszereda (romániai)–Gyergyói HK (romániai)
18.00: FTC-Telekom–Corona Brasov (romániai)
20.00: 
UTE–DEAC (Tv: M4 Sport)
NHL
21.05:
Buffalo Sabres–Vegas Golden Knights (Tv: Spíler1)
kedd, 4.05: Anaheim Ducks–Detroit Redwings (Tv: Spíler1)

KOSÁRLABDA
NBA
ELŐSZEZON
14.00: 
Philadelphia 76ers–Dallas Mavericks (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
SELEJTEZŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
19.00:
Vegyész RC Kazincbarcika–PAOK Szaloniki (görög) (Tv: Digi Sport2)

TENISZ
7.00:
ATP-torna, Sanghaj, 1. nap (Tv: Digi Sport2)
9.00: WTA-torna, Hongkong, 1. nap (Tv: Digi Sport1)  

OKTÓBER 9., KEDD

ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

IFJÚSÁGI OLIMPIA
Buenos Aires

JÉGKORONG
BAJNOKOK LIGÁJA
17.00:
HC Plzen (cseh)–Banská Bystrica (szlovák) (Tv: Sport1)
NHL
szerda, 2.05:
Winnipeg Jets–Los Angeles Kings (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
11.00:
Tour of Turkey, 1. szakasz (Tv: Eurosport1)
15.00: Olasz Kupa (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Mol-Pick Szeged–Sport36-Komló
NŐI NB I
19.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–DVSC Schaeffler (Tv: M4 Sport)

KOSÁRLABDA
FÉRFI FIBA EURÓPA-KUPA
2. SELEJTEZŐKÖR, VISSZAVÁGÓ
18.00:
Alba Fehérvár–BC Dnyipro (ukrán) (Tv: Digi Sport1)
Az első mérkőzésen: 78–94

TENISZ
7.00:
ATP-torna, Sanghaj, 2. nap (Tv: Digi Sport2)
9.00: WTA-torna, Hongkong, 2. nap (Tv: Digi Sport1)     

OKTÓBER 10., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

U19-ES EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
7. CSOPORT
15.30:
Ausztria–Koszovó
20.15:
Szlovénia–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport)

VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
20.45:
Olaszország–Ukrajna (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

IFJÚSÁGI OLIMPIA
Buenos Aires

JÉGKORONG
BAJNOKOK LIGÁJA
18.00:
Kometa Brno (cseh)–Zug (svájci) (Tv: Sport2)
NHL

csütörtök, 2.05:
Washington Capitals–Vegas Golden Knights (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
11.00:
Tour of Turkey, 2. szakasz (Tv: Eurosport1)
14.45: Milánó–Torino  (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI NB I
18.00:
GVM Europe-Vác– Kisvárda Master Good SE (Tv: M4 Sport)
18.00:
Győri Audi ETO KC–EUbility Group-Békéscsaba
18.00:
Eszterházy SC–Siófok KC
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 5. FORDULÓ
A-CSOPORT
19.00:
Rhein-Neckar Löwen (német)–Kristianstad (svéd) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA
SELEJTEZŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
18.30:
Atomerőmű KSC Szekszárd–ESBVA-LM (francia) (Tv: Digi Sport1)
FÉRFI NB I 
18.00:
Zalakerámia ZTE KK–JP Auto-JKSE

RÖPLABDA
NŐI KÖZÉP-EURÓPAI LIGA
1. FORDULÓ
17.00:
VK UP Olomouc (cseh)–Békéscsabai RSE

TENISZ
  7.00:
ATP-torna, Sanghaj, 3. nap (Tv: Digi Sport2)
  9.00: WTA-torna, Hongkong, 3. nap (Tv: Digi Sport1)     
12.00–16.45: WTA-torna, Linz, 3. nap (Tv: Eurosport2)
16.45 és 18.30–22.30: WTA-torna, Linz, 3. nap (Tv: Eurosport1)

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
A FŐTÁBLÁRA JUTÁSÉRT, VISSZAVÁGÓ

Vuliagmeni (görög)–FTC-Telekom Waterpolo
Az első mérkőzésen: 4–10

OKTÓBER 11., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

NEMZETEK LIGÁJA

A-DIVÍZIÓ
3. CSOPORT
20.45:
Lengyelország–Portugália (Tv: Sport1)

B-DIVÍZIÓ
2. CSOPORT
20.45:
Oroszország–Svédország (Tv: Sport2)

C-DIVÍZIÓ
1. CSOPORT
20.45:
Izrael–Skócia
20.45: Litvánia–Románia
20.45: Montenegró–Szerbia

D-DIVÍZIÓ
3. CSOPORT
20.45:
Feröer–Azerbajdzsán
20.45: Koszovó–Málta

VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
19.30:
Törökország–Bosznia-Hercegovina
20.00: Irak–Argentína
20.45: Wales–Spanyolország
21.00: Franciaország–Izland
péntek, 1.30: Egyesült Államok–Kolumbia

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL
6. FORDULÓ
péntek, 2.15:
New York Giants–Philadelphia Eagles (Tv: Sport2)

IFJÚSÁGI OLIMPIA, BUENOS AIRES
19.30
(Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
SZLOVÁK LIGA
19.00:
MAC Újbuda–Szlovákia U20
NHL
péntek, 2.05:
St. Louis Blues–Calgary Flames (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
14.00:
Tour of Turkey, 3. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NÉMET BUNDESLIGA
19.00:
THW Kiel–Wetzlar (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
FÉRFI EUROLIGA
18.55:
CSZKA Moszkva (orosz)–Barcelona (spanyol) (Tv: Digi Sport1)
19.55: Panathinaikosz (görög)–Maccabi Tel-Aviv (izraeli) (Tv: Digi Sport2)
20.25: Bayern München (német)–Anadolu Efes (török) (Tv: Digi Sport3)
20.55: Real Madrid (spanyol)–Darüssafaka (török) (Tv: Digi Sport1)

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA
18.30:
Haladás Szombathely–Jászberény VT (Tv: M4 Sport)

TENISZ
  7.00:
ATP-torna, Sanghaj, 4. nap (Tv: Digi Sport2)
  9.00: WTA-torna, Hongkong, 4. nap (Tv: Digi Sport1)     
16.00 és 18.30–22.30: WTA-torna, Linz, a nyolc közé jutásért (Tv: Eurosport1)

OKTÓBER 12., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NEMZETEK LIGÁJA
C-DIVÍZIÓ
2. CSOPORT
20.45:
Görögország–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport)
20.45: Észtország–Finnország (Tv: Sport2)

A-DIVÍZIÓ
2. CSOPORT
20.45:
Belgium–Svájc
20.45: Horvátország–Anglia (Tv: Sport1)

B-DIVÍZIÓ
3. CSOPORT
20.45:
Ausztria–Észak-Írország

D-DIVÍZIÓ
2. CSOPORT
20.45:
Fehéroroszország–Luxemburg
20.45: Moldova–San Marino

U21-ES EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
6. CSOPORT
17.00:
Málta–MAGYARORSZÁG

VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
12.35:
Japán–Panama
13.00: Dél-Korea–Uruguay
17.30: Katar–Ecuador
19.45: Szaúd-Arábia–Brazília

U20-AS VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
17.15:
Németország–Hollandia (Tv: Eurosport1)

FELKÉSZÜLÉS
11.00: DVTK–Kazincbarcika (NB II) – Putnok
13.00:
Haladás–Vác (NB II) – Várpalota
14.00: Újpest–Monor (NB II) – Üllő
15.00: St. Pölten (osztrák)–MTK
16.00: Puskás Akadémia–Sepsi OSK (romániai)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
A-CSOPORT: 
14.00:
Dr. Casl (horvát)–SH-ITB Budaörsi 2i SC

CSELGÁNCS
szombat, 0.00:
Grand Prix-verseny, Cancún, 1. nap (Tv: Sport2)

IFJÚSÁGI OLIMPIA, BUENOS AIRES
19.30
(Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
Sport Club Csíkszereda (romániai)–UTE
17.30: Corona Brasov (romániai)–Dunaújvárosi Acélbikák
18.00: DEAC–Gyergyói HK (romániai)
18.40: Hokiklub Budapest–EV Vienna Capitals II (osztrák)
18.40: Schiller-Vasas HC–Fehérvári Titánok
EBEL
19.15:
EC Panaceo VSV (osztrák)–Fehérvár AV19
SZLOVÁK LIGA
18.00:
DVTK Jegesmedvék–MAC Újbuda (Tv: Digi Sport1)

KERÉKPÁR
14.00:
Tour of Turkey, 4. szakasz (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Naturtex-SZTE-Szedeák–Atomerőmű SE(Tv: M4 Sport)
18.00: Pécsi VSK-Veolia–Egis Körmend
18.30: Alba Fehérvár–KTE-Duna Aszfalt
NŐI NB I 
18.00:
VBW CEKK Cegléd–PEAC-Pécs
FÉRFI EUROLIGA
18.55:
Himki Moszkva (orosz)–Olympiakosz (görög) (Tv: Digi Sport2)
18.55: Zalgiris Kaunas (litván)–Baskonia (spanyol) (Tv: Digi Sport3)

ÖKÖLVÍVÁS
18.00:
Magyar Ring Profi Gála (Tv: M4 Sport – 23.00)

TENISZ
  7.00:
ATP-torna, Sanghaj, negyeddöntő (Tv: Digi Sport2)
  8.00: WTA-torna, Hongkong, negyeddöntő (Tv: Digi Sport3)
  9.00: WTA-torna, Hongkong, negyeddöntő (Tv: Digi Sport1)     
14.00–19.30: WTA-torna, Linz, negyeddöntő (Tv: Eurosport2)    

VÍZILABDA
EUROKUPA, SELEJTEZŐ, 2. FORDULÓ
E-CSOPORT (Siracusa)

A-Híd OSC Újbuda, CN Barcelona (spanyol), Mornar Split (horvát), CC Ortigia Siracusa (olasz)
F-CSOPORT (Marseille)
Primorac Kotor (montenegrói), CN Marseille (francia), BVSC-Zugló, Primorje Rijeka (horvát)

OKTÓBER 13., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

U19-ES EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
19.30:
MAGYARORSZÁG–Koszovó, Telki (Tv: M4 Sport)
15.30:
Ausztria–Szlovénia

NEMZETEK LIGÁJA

A-DIVÍZIÓ
1. CSOPORT
20.45:
Hollandia–Németország (Tv: Sport1)

B-DIVÍZIÓ
1. CSOPORT
15.00:
Szlovákia–Csehország (Tv: Sport2)
20.45: Írország–Dánia (Tv: Sport2)

C-DIVÍZIÓ
3. CSOPORT
18.00:
Norvégia–Szlovénia (Tv: Sport2)
20.45: Bulgária–Ciprus

D-DIVÍZIÓ
1. CSOPORT
18.00:
Grúzia–Andorra
18.00: Lettország–Kazahsztán
4. CSOPORT
18.00:
Örményország–Gibraltár
20.45: Macedónia–Liechtenstein

FELKÉSZÜLÉS
11.00: Kisvárda–DVSC

NŐI NB I
7. FORDULÓ
14.30: 
MTK–ETO FC Győr
15.00: 
Ferencváros–Astra

MLS
33. FORDULÓ
20.00:
Minnesota United–Colorado Rapids (Tv: Eurosport2)
23.00: DC United–FC Dallas (Tv: Eurosport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
13.25:
DTM, Honckenheim, 1. futam (Tv: M4 Sport)

CSELGÁNCS
vasárnap, 0.00:
Grand Prix-verseny, Cancún, 2. nap (Tv: Sport1)

IFJÚSÁGI OLIMPIA, BUENOS AIRES
12.00
(Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
NHL
19.05:
New York Rangers–Edmonton Oilers (Tv: Spíler1)
vasárnap, 0.05: Minnesota Wild–Carolina Hurricanes (Tv: Spíler1)
vasárnap, 3.00: Arizona Coyotes–Buffalo Sabres (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
11.00:
Tour of Turkey, 5. szakasz (Tv: Eurosport1)
14.30: Lombardiai körverseny (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 5. FORDULÓ
A-CSOPORT
17.30:
Montpellier (francia)–Telekom-Veszprém (Tv: Sport1)
NŐI EHF-KUPA
2. SELEJTEZŐKÖR, ELSŐ MÉRKŐZÉS
15.30:
GVM Europe Vác–Siófok KC Hungary (Tv: Sport1)
17.00: Spono Eagles (svájci)–Dunaújvárosi Kohász KA
FÉRFI NB I
15.00:
BalatonfüredI KSE– HE-DO B. Braun Gyöngyös (Tv: M4 Sport)
18.00: Ferencvárosi TC–Mezőkövesdi KC
18.00: DVTK-Eger–Vecsési SE
18.00: CYEB Budakalász–Dabasi KC VSE
18.00: Csurgói KK–Ceglédi KKSE

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
17.00:
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Kaposvári KK (Tv: M4 Sport)
17.00: DEAC–JP Auto-JKSE
18.00: Sopron KC–Szolnoki Olaj KK
18.30: Serco-TF-BP–Zalakerámia ZTE KK
NŐI NB I 
17.00:
Aluinvent DVTK–NKE-Csata
18.00: Atomerőmű KSC Szekszárd–ELTE BEAC Újbuda
18.00: CMB Cargo Uni Győr–ZTE Női Kosárlabda Klub
18.30: PINKK-Pécsi 424–Sopron Basket

MOTORSPORT
18.30:
Superbike-vb, Argentína, superpole (Tv: Eurosport1)
21.00: Superbike-vb, Argentína, 1. futam (Tv: Eurosport1)

RÖPLABDA
FÉRFI NB I
A-CSOPORT
19.00:
MAFC-BME–Vegyész RC Kazincbarcika
B-CSOPORT
15.00:
DEAC–Dunaferr SE
17.00: Fino Kaposvár SE–Szolnoki Röplabda Klub
18.00: Kecskeméti RC–Sümegi RE

TENISZ
  8.00:
WTA-torna, Hongkong, elődöntő (Tv: Digi Sport2)
10.30 és 14.00: ATP-torna, Sanghaj, elődöntő (Tv: Digi Sport1)      
14.00 és 16.00: WTA-torna, Linz, elődöntő (Tv: Eurosport2)

VÍZILABDA
EUROKUPA, SELEJTEZŐ, 2. FORDULÓ
E-CSOPORT (Siracusa)

A-Híd OSC Újbuda, CN Barcelona (spanyol), Mornar Split (horvát), CC Ortigia Siracusa (olasz)
F-CSOPORT (Marseille)
Primorac Kotor (montenegrói), CN Marseille (francia), BVSC-Zugló, Primorje Rijeka (horvát)

OKTÓBER 14., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

UEFA IFJÚSÁGI LIGA
BAJNOKI ÁG, 1. FORDULÓ (A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT), VISSZAVÁGÓ
16.30: Illés Akadémia–Dinamo Minszk (fehérorosz)
Az első mérkőzésen: 0–1

NB III
10. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
14.30:
Szolnok–Jászberény
14.30: DEAC–DVTK II
14.30: Eger–ESMTK
14.30: Füzesgyarmat–Cigánd
14.30: Gyöngyös–Tállya
14.30: Nyírbátor–SBTC
14.30: Tiszaújváros–Putnok
14.30: Sényő–Sajóbábony
KÖZÉP-CSOPORT
14.30:
Kozármisleny–Szeged-GA
14.30: Hódmezővásárhely–Iváncsa
14.30: KTE–SZEOL SC
14.30: Taksony–PMFC
14.30: RKSK–Szekszárd
14.30: Paks II–Bp. Honvéd-MFA 
14.30: FC Dabas–Makó
18.00: Dunaújváros–Szentlőrinc
NYUGATI CSOPORT
11.00:
Mol Vidi FC II–Puskás Akadémia II
14.30: Andráshida–III. ker. TVE
14.30: Csepel–FC Ajka
14.30: Érd–Pénzügyőr
14.30: Komárom–Pápai Perutz
14.30: Sárvár–Nagykanizsa
14.30: Ménfőcsanak–THSE-Szabadkikötő
14.30: BKV Előre–Dunaharaszti

NŐI NB I
7. FORDULÓ
14.30: 
Szent Mihály–Haladás Viktória

NEMZETEK LIGÁJA

A-DIVÍZIÓ
3. CSOPORT
20.45:
Lengyelország–Olaszország (Tv: Sport2)

B-DIVÍZIÓ
2. CSOPORT
18.00:
Oroszország–Törökország (Tv: Sport2)

C-DIVÍZIÓ
4. CSOPORT
15.00:
Románia–Szerbia (Tv: Sport2)
20.45: Izrael–Albánia
20.45: Litvánia–Montenegró

D-DIVÍZIÓ
3. CSOPORT
18.00:
Azerbajdzsán–Málta
18.00: Feröer–Koszovó

VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
18.00:
Skócia–Portugália

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
THREE NATIONS CUP, DÖNTŐ
16.30:
MAGYARORSZÁG–Csehország, Új Hidegkuti Nándor Stadion (Tv: Digi Sport1)

NFL
6. FORDULÓ
19.00:
Atlanta Falcons–Tampa Bay Buccaneers
19.00:
Cincinnati Bengals–Pittsburgh Steelers  
19.00:
Cleveland Browns–Los Angeles Chargers              
19.00:
Houston Texans–Buffalo Bills      
19.00:
Miami Dolphins–Chicago Bears  
19.00:
Minnesota Vikings–Arizona Cardinals     
19.00:
New York Jets–Indianapolis Colts             
19.00:
Oakland Raiders–Seattle Seahawks      
19.00:
Washington Redskins–Carolina Panthers              
22.05:
Denver Broncos–Los Angeles Rams (Tv: Sport1)         
22.25:
Dallas Cowboys–Jacksonville Jaguars      
22.25:
Tennessee Titans–Baltimore Ravens       
hétfő, 2.20:
New England Patriots–Kansas City Chiefs (Tv: Sport1)

AUTÓSPORT
   8.30:
World Endurance-bajnokság, Mont Fuji (Tv: Eurosport1)
13.25:
DTM, Hockenheim, 2. futam (Tv: M4 Sport)
14.00: Rallycross-vb, Németország (Tv: Spíler1)

CSELGÁNCS
hétfő, 0.00:
Grand Prix-verseny, Cancún, 3. nap (Tv: Sport2)

IFJÚSÁGI OLIMPIA, BUENOS AIRES
12.00
(Tv: M4 Sport)
19.00 (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
16.00:
Corona Brasov (romániai)–UTE
17.30: Sport Club Csíkszereda (romániai)–Dunaújvárosi Acélbikák
18.00: FTC-Telekom–Gyergyói HK (romániai)
18.50:
EV Vienna Capitals II (osztrák)–DEAC
EBEL
17.30:
Moser Medical Graz 99ers (osztrák)–Fehérvár AV19
SZLOVÁK LIGA
16.00:
MHC Nové Zámky (szlovák)–MAC Újbuda
18.00: DVTK Jegesmedvék–HK Nitra (szlovák)
NHL
19.05:
New Jersey Devils–San Jose Sharks (Tv: Spíler1)
hétfő, 1.05: St. Louis Blues–Anaheim Ducks (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
12.00:
Tour of Turkey, 6. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
D-CSOPORT
14.30:
FTC-Rail Cargo Hungaria–Vipers Kristiansand (norvég) (Tv: Sport1)
C-CSOPORT
18.45:
Podravka Koprivnica (horvát)–Győri Audi ETO KC (Tv: Sport1)
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 5. FORDULÓ
B-CSOPORT
17.00:
Mol-Pick Szeged–Flensburg (német) (Tv: Sport1)
FÉRFI EHF-KUPA
2. SELEJTEZŐKÖR, VISSZAVÁGÓ
16.00:
Olimpiakosz SFP (görög)–Sport36-Komló, Rentisz-Pireusz
Az első mérkőzésen: 29–34

MOTORSPORT
13.45:
Superbike, Egyesült Királyság-bajnokság, 2. futam (Tv: Eurosport2)
17.00: Superbike, Egyesült Királyság-bajnokság, 3. futam (Tv: Eurosport2)
19.30: Supersport-vb, Argentína (Tv: Eurosport1)
21.00: Superbike-vb, Argentína, 2. futam (Tv: Eurosport1)

RÖPLABDA
FÉRFI NB I
A-CSOPORT
16.00:
SZESE Győr–MÁV Előre SC
17.00: LV Sport Pénzügyőr SE–PTE-PEAC
NŐI EXTRALIGA
16.00:
Békéscsabai RSE–Fatum-Nyíregyháza
17.00: Vasas Óbuda–UTE

TENISZ
10.00:
WTA-torna, Hongkong, döntő (Tv: Digi Sport2)
10.30: ATP-torna, Sanghaj, döntő (Tv: Digi Sport1)      
14.00: WTA-torna, Linz, döntő (Tv: Eurosport1)

OKTÓBER 15., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

NEMZETEK LIGÁJA
C-DIVÍZIÓ
2. CSOPORT
20.45:
Észtország–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport)
20.45: Finnország–Görögország (Tv: Sport2)

A-DIVÍZIÓ
2. CSOPORT
20.45:
Izland–Svájc
20.45: Spanyolország–Anglia (Tv: Sport1)

B-DIVÍZIÓ
3. CSOPORT
20.45:
Bosznia-Hercegovina–Észak-Írország

D-DIVÍZIÓ
2. CSOPORT
20.45:
Fehéroroszország–Moldova
20.45: Luxemburg–San Marino

VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
20.45:
Horvátország–Jordánia

NŐI NB I
7. FORDULÓ

14.00: MLE–DVTK

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL
6. FORDULÓ
kedd, 2.15:
Green Bay Packers–San Francisco 49ers (Tv: Sport2)

IFJÚSÁGI OLIMPIA, BUENOS AIRES
12.00
(Tv: M4 Sport)
18.30 (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
Vasas HC–Hokiklub Budapest (Tv: M4 Sport)

SZNÚKER
13.45 és 19.45:
Home of Nations, Brit Open, 1. nap (Tv: Eurosport1)

TENISZ
13.30:
WTA-torna, Moszkva, 1. nap (Tv: Digi Sport1)