JÚLIUS 8., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

AFRIKAI NEMZETEK KUPÁJA, EGYIPTOM
NYOLCADDÖNTŐ
18.00:
 Mali–Elefántcsontpart (Tv: Sport2)
21.00: Ghána–Tunézia (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KERÉKPÁR
12.00: 
Tour de France, 3. szakasz, Binche–Épernay, 215 km (Tv: Eurosport1)

LÓSPORT
13.30: lóverseny, Kincsem+ Tuti 1917

TENISZ
12.00: Wimbledon, 7. nap (Tv: Eurosport2) 

UNIVERSIADE
30. nyári universiade, Nápoly 

VITORLÁZÁS
Olimpiai kvalifikációs laser-világbajnokság, Miho Bay (Japán)

 

JÚLIUS 9., KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
SELEJTEZŐ, 1. KÖR, ELSŐ MÉRKŐZÉS
15.00:
Asztana FK (kazah)–CFR Cluj (romániai)
16.00: Ararat-Armenia (örmény)–AIK (svéd)
18.00: Nomme Kalju (észt)–Shkëndija (északmacedón)
18.00: HJK (finn)–HB Tórshavn (feröeri)
19.45: FK Sarajevo (bosnyák)–Celtic (skót)
20.00: Suduva Marijampole (litván)–Crvena zvezda (szerb)
20.00: F91 Dudelange (luxemburgi)–Valletta FC (máltai)
20.00: The New Saints (walesi)–Feronikeli (koszovói)

EURÓPA-LIGA
SELEJTEZŐ, 1. KÖR, ELSŐ MÉRKŐZÉS
18.00:
Gzira United (máltai)–Hajduk Split (horvát)
18.00: St. Joseph's (gibraltári)–Rangers FC (skót)
19.30: CSZKA Szófia (bolgár)–OFK Titograd (montenegrói)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
15.00:
Gyulai István Memorial Atlétikai Magyar Nagydíj, Székesfehérvár (Tv: M4 Sport)
19.30: Luzern (Tv: Eurosport1)

KERÉKPÁR
12.00:
 Tour de France, 4. szakasz, Reims–Nancy, 213.5 km (Tv: Eurosport1)

TENISZ
14.00:
 Wimbledon, 8. nap, női negyeddöntő (Tv: Eurosport2) 
Női páros, nyolcaddöntő: Babos Tímea, Kristina Mladenovic (magyar, francia, 1.)–Alizé Cornet, Petra Martic (francia, horvát)   

UNIVERSIADE, NÁPOLY
19.20:
atlétika (Tv: Europsort2)

 

JÚLIUS 10., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
SELEJTEZŐ, 1. KÖR, ELSŐ MÉRKŐZÉS
20.00:
Ferencváros (magyar)–Ludogorec (bolgár) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

A további párosítás
17.30:
Partizani Tirana (albán)–Qarabag (azeri)
19.00: BATE (fehérorosz)–Piast Gliwice (lengyel)
19.00: Sheriff Tiraspol (moldovai)–Szaburtalo Tbiliszi (grúz)
20.15: Slovan Bratislava (szlovák)–Szutjeszka Niksics (montenegrói) 
20.45: Linfield FC (északír)–Rosenborg (norvég)
20.45: Dundalk (ír)–Riga FC (lett)
22.00: Valur Reykjavík (izlandi)–Maribor (szlovén)

NB I-ES CSAPAT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
11.00:
NK Nafta Lendava (Lendva, szlovén II.)–ZTE
11.00: Vasas FC (NB II)–Mezőkövesd
17.00: HNK Gorica (horvát I.)–Kaposvár
17.00: DVTK–FK Poprad (Poprád, szlovák II.)
18.00: Nyíregyháza Spartacus (NB II)–Kisvárda

EURÓPA-LIGA

SELEJTEZŐ, 1. KÖR, ELSŐ MÉRKŐZÉS
17.55:
Jeunesse Esch (luxemburgi)–Tobol Kosztanaj (kazah)

AFRIKAI NEMZETEK KUPÁJA, EGYIPTOM
NEGYEDDÖNTŐ
18.00: 
Szenegál–Benin (Tv: Sport1)
21.00: Nigéria–Dél-Afrika (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KERÉKPÁR
13.05: 
Tour de France, 5. szakasz, Saint-Dié-des-Vosges–Colmar, 175.5 km (Tv: Eurosport1) 

SPORTLÖVÉSZET
Koronglövő-világbajnokság, Lonato, női skeet (Pongrátz Bianka)

TENISZ
14.00:
 Wimbledon, 9. nap, férfi negyeddöntő (Tv: Eurosport2) 

UNIVERSIADE, NÁPOLY
18.30:
atlétika (Tv: Eurosport1)

 

JÚLIUS 11., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA
SELEJTEZŐ, 1. KÖR, ELSŐ MÉRKŐZÉS
19.00:
Debreceni VSC (magyar)–Kukësi (albán) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.30: FK Zeta (montenegrói)–Mol Fehérvár (magyar) (Tv: Duna World) – élőben az NSO-n!
20.30: FC DAC 1904 (Dunaszerdahely, szlovákiai)–KS Cracovia (lengyel)
21.00: Budapest Honvéd (magyar)–Zalgiris Vilnius (litván) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

A további párosítás
15.30:
Pjunik Jerevan (örmény)–Shkupi (északmacedón)
16.00: Ordabaszi (kazah)–Torpedo Kutaiszi (grúz)
16.45: FK Ventspils (lett)–KF Teuta (albán)
17.00: Alaskert (örmény)–FK Makedonija Szkopje (északmacedón)
17.30: KF Laci (albán)–Hapoel Beer-Seva (izraeli)
17.30: JK Narva Trans (észt)–Buducsnoszt Podgorica (montenegrói)
17.30: AEK Larnaca (ciprusi)–Petrocub Hincesti (moldovai)
18.00: Sabail FK (azeri)–Universitatea Craiova 1948 (román)
18.00: FC Flora (észt)–Radnicski Nis (szerb)
18.00: KuPS Kuopio (finn)–FK Vityebszk (FK Vicebszk, fehérorosz)
18.30: Balzan (máltai)–NK Domzale (szlovén)
18.30: FK Riteriai (litván)–KÍ (feröeri)
18.30: MFK Ruzomberok (Rózsahegy, szlovák)–Levszki Szófia (bolgár)
19.00: Radnik Bijeljina (bosnyák)–Spartak Trnava (Nagyszombat, szlovák)
19.00: Zalgiris Kaunas (litván)–Apollon Limassol (ciprusi)
19.00: Liepaja (lett)–Dinamo Minszk (Dinama Minszk, fehérorosz)
19.00: Malmö FF (svéd)–Ballymena United (északír)
19.00: Maccabi Haifa (izraeli)–NS Mura (Muraszombat, szlovén)
19.00: Crusaders FC (északír)–B36 Tórshavn (feröeri)
19.00: Dinamo Tbiliszi (grúz)–UE Engordany (andorrai)
19.00: Akademija Pandev (északmacedón)–Zrinjski Mostar (bosnyák)
19.00: Bröndby IF (dán)–FC Inter Turku (finn)
19.00: Europa FC (gibraltári)–Legia Warszawa (lengyel)
19.00: Brann (norvég)–Shamrock Rovers (ír)
19.00: Sahtyor Szoligorszk (Sahcjor Szalihorszk, fehérorosz)–Hibernians (máltai)
19.00: Molde FK (norvég)–KR (izlandi)
19.00: Cliftonville (északír)–Haugesund (norvég)
19.00: Speranta Nisporeni (moldovai)–Neftci PFK (azeri)
19.30: CS Fola Esch (luxemburgi)–Csihura Szacshere (grúz)
20.00: Olimpija Ljubljana (szlovén)–RFS Riga (lett)
20.00: Connah's Quay Nomads (walesi)–Kilmarnock FC (skót)
20.30: FCSB (román)–Milsami Orhei (moldovai)
20.30: Csukaricski (szerb)–Bananc (örmény)
20.45: Saint Patrick's (ír)–IFK Norrköping (svéd)
20.45: Aberdeen (skót)–RoPS Rovaniemi (finn)
20.45: Cork City (ír)–Progres Niederkorn (luxemburgi)
21.00: NK Siroki Brijeg (bosnyák)–Kajrat Almati (kazah)
22.00: Breidablik (izlandi)–FC Vaduz (liechtensteini)
22.00: Stjarnan (izlandi)–Levadia Tallinn (észt)

NB I-ES CSAPAT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
18.00:
Paks–FK Zorja Luhanszk (ukrán I.)
18.00: Újpest FC–FC Ajka (NB II)

AFRIKAI NEMZETEK KUPÁJA, EGYIPTOM
NEGYEDDÖNTŐ
18.00: 
Mali/Elefántcsontpart–Algéria (Tv: Sport1)
21.00: Madagaszkár–Ghána/Tunézia (Tv: Sport1)

FINA VIZES VILÁGBAJNOKSÁG, KVANGDZSU

MŰUGRÁS
Péntek, 4.00:
férfi 1 méter, selejtező
8.30: női 1 méter, selejtező
MŰÚSZÁS
Péntek, 4.00:
egyéni technikai, selejtező
9.00: páros technikai, selejtező (Gács Boglárka, Dávid Janka)
A világbajnokság eseményeit az MTVA közvetíti

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
10.00:
U23-as Európa-bajnokság, Svédország, 1. nap (Tv: Eurosport2) 

GOLF
22.00:
John Deere Classics, Silvis, 1. nap (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
13.05: 
Tour de France, 6. szakasz, Mulhouse–La Planche des Belles Filles, 160.5 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI JUNIOR EURÓPA-BAJNOKSÁG, GYŐR
18.30:
MAGYARORSZÁG–Montenegró (Tv: Duna World) 

TENISZ
14.00:
Wimbledon, 10. nap, női elődöntő (Tv: Eurosport2)

UNIVERSIADE, NÁPOLY
19.55:
kosárlabda, férfi döntő (Tv: Eurosport2)

 

JÚLIUS 12., PÉNTEK

FINA VIZES VILÁGBAJNOKSÁG

13.00: megnyitóünnepség

MŰUGRÁS
8.30:
női 1 méter, selejtező
Szombat, 3.00: férfi szinkronműugrás, selejtező

NYÍLT VÍZI ÚSZÁS
Szombat, 1.00:
férfi 5 km (Rasovszky Kristóf, Székelyi Dániel)

MŰÚSZÁS
9.00:
páros technikai, selejtező (Gács Boglárka, Dávid Janka)
Szombat, 4.00: vegyes páros technikai, selejtező
A világbajnokság eseményeit az MTVA közvetíti

ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK 

ATLÉTIKA
9.30:
U23-as Európa-bajnokság, Svédország, 2. nap (Tv: Eurosport2)
Gyémánt Liga-verseny, Monaco

AUTÓSPORT
10.30:
Formula–3, Silverstone, futam (Tv: M4 Sport)
16.25: Formula–2, Silverstone, futam (Tv: M4 Sport)

CSELGÁNCS
BUDAPEST GRAND PRIX, PAPP LÁSZLÓ-SPORTARÉNA, 1. NAP
10.00:
előcsatározások, nők: 48 kg, 52 kg, 57 kg, férfiak: 60 kg, 66 kg
17.00: éremmérkőzések (Tv: Sport1)

DARTS
20.00:
World Series of Darts, German Masters, Köln, 1. nap (Tv: Sport1) 

EVEZÉS
Világkupa, Rotterdam 

FORMULA–1
BRIT NAGYDÍJ, SILVERSTONE
10.55:
 1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
14.55: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n! 

GOLF
22.00:
John Deere Classics, Silvis, 2. nap (Tv: Sport2) 

KERÉKPÁR
11.10:
 Tour de France, 7. szakasz, Belfort–Chalon-sur-Saone, 230 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI JUNIOR EURÓPA-BAJNOKSÁG, GYŐR
18.30:
Ausztria–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport) 

TENISZ
14.00:
Wimbledon, 11. nap, férfi elődöntő (Tv: Eurosport2)

UNIVERSIADE, NÁPOLY
20.00:
röplabda (Tv: Eurosport1)

 

JÚLIUS 13., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPAT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
11.00:
BFC Siófok (NB II)–ZTE
11.00: DVSC–Békéscsaba (NB II)
11.30: Kisvárda–DVTK
17.00: Mezőkövesd–FK Minaj (ukrán II.)
18.00: Kaposvár–Soroksár SC (NB II)

FINA VIZES VILÁGBAJNOKSÁG, KVANGDZSU

MŰUGRÁS
6.00:
toronyugrás, vegyes páros, döntő
8.30: női 1 méter, döntő
13.45: férfi szinkronműugrás, döntő
Vasárnap, 3.00: női szinkrontoronyugrás, selejtező

NYÍLT VÍZI ÚSZÁS
Vasárnap, 1.00:
női 10 km (Olasz Anna, Rohács Réka)

MŰÚSZÁS
12.00:
egyéni technikai, döntő
Vasárnap, 4.00: csapat technikai, selejtező (Magyarország)

VÍZILABDA
NŐK, CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT
Vasárnap, 1.30:
Dél-Afrika–Hollandia
Vasárnap, 2.50: Új-Zéland–Egyesült Államok
A világbajnokság eseményeit az MTVA közvetíti

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
10.00:
U23-as Európa-bajnokság, Svédország, 3. nap (Tv: Eurosport2)

AUTÓSPORT
8.30:
Hungaroring Classic (Tv: Spíler1)
14.45: TCR Europe, Red Bull Ring, 1. futam (Tv: Sport1)
17.40: Formula E, New York, selejtező (Tv: Eurosport1)
21.55: Formula E, New York, futam (Tv: Eurosport1)

CSELGÁNCS
BUDAPEST GRAND PRIX, PAPP LÁSZLÓ-SPORTARÉNA, 2. NAP
10.00:
előcsatározások, nők: 63 kg, 70 kg, férfiak: 73 kg, 81 kg
17.00: éremmérkőzések (Tv: Sport1)

DARTS
20.00:
World Series of Darts, German Masters, Köln, 2. nap (Tv: Sport1)

EVEZÉS
Világkupa, Rotterdam

FORMULA–1
11.55: 3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

15.00: időmérő (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n! 

GOLF
21.00:
John Deere Classics, Silvis, 3. nap (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
12.00:
 Tour de France, 8. szakasz, Macon–Saint-Étienne, 200 km (Tv: Eurosport1) 

MOTORSPORT
22.15:
Superbike-vb, Monterey, 1. superpole (Tv: Spíler1)
22.55: Superbike-vb, Monterey, 1. futam (Tv: Eurosport1, Spíler1)

RÖGBI
Hetesrögbi, európai olimpiai kvalifikációs torna, Colomiers
A-csoport

Franciaország, Portugália, Olaszország, MAGYARORSZÁG

TENISZ
Wimbledon, női döntő (Tv: Eurosport2) – élőben az NSO-n!

TRIATLON
Világkupa, Tiszaújváros

UFC
Vasárnap, 2.00:
UFC Fight Night, Sacramento. Főmeccs: Germaine de Randamie–Aspen Ladd  (Tv: Sport2)

UNIVERSIADE, NÁPOLY
20.00:
röplabda (Tv: Eurosport1)

 

JÚLIUS 14., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPAT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
18.00:
Paks–FK Partizan (szerb I.)
Mezőkövesd–FK Minaj (ukrán II.)

AFRIKAI NEMZETEK KUPÁJA, EGYIPTOM
ELŐDÖNTŐ
18.00:
Szenegál–Tunézia (Tv: Sport1)
21.00:
Nigéria–Algéria (Tv: Sport1)

U19-ES EURÓPA-BAJNOKSÁG, ÖRMÉNYORSZÁG
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT
16.45:
Örményország–Spanyolország
19.00: Olaszország–Portugália

STRANDFOCI
U21 TALENT CUP
10.55:
MAGYARORSZÁG–Lengyelország (Tv: Digi Sport1)
12.10: MAGYARORSZÁG–Spanyolország (Tv: Digi Sport1)

FINA VIZES VILÁGBAJNOKSÁG, KVANGDZSU

MŰUGRÁS
8.30:
férfi 1 méter, döntő
13.45: női szinkrontoronyugrás, döntő

MŰÚSZÁS
12.00:
páros technikai, döntő

VÍZILABDA
NŐK, CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
B-CSOPORT
4.10:
Kanada–Oroszország
5.30: MAGYARORSZÁG–Dél-Korea 
C-CSOPORT
9.30:
Kuba–Kazahsztán
10.50: Görögország–Spanyolország
D-CSOPORT
12.10:
Japán–Kína
13.30: Olaszország–Ausztrália

FÉRFIAK, CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT
Vasárnap, 1.30:
Szerbia–Montenegró
Vasárnap, 2.50: Dél-Korea–Görögország
A világbajnokság eseményeit az MTVA közvetíti

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
8.30:
Hungaroring Classic (Tv: Spíler1)
9.55: Formula–3, Silverstone, 2. futam (Tv: M4 Sport)
11.10: Formula–2, Silverstone, 2. futam (Tv: M4 Sport)
11.15: TCR Europe, Red Bull Ring, 2. futam (Tv: Sport1)
11.45: Porsche-szuperkupa, SIlverstone (Tv: Eurosport1)
21.55: Formula E, New York, 2. futam (Tv: Eurosport1)

CSELGÁNCS
BUDAPEST GRAND PRIX, PAPP LÁSZLÓ-SPORTARÉNA, 3. NAP
10.00:
előcsatározások, nők: 78 kg, +78 kg, férfiak: 90 kg, 100 kg, +100 kg
17.00: éremmérkőzések (Tv: Sport2)

EVEZÉS
Világkupa, Rotterdam

FORMULA–1
BRIT NAGYDÍJ, SILVERSTONE
15.00:
futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

GOLF
21.00:
John Deere Classics, Silvis, 4. nap (Tv: Sport2) 

KERÉKPÁR
12.55: 
Tour de France, 9. szakasz, Saint-Étienne–Brioude, 170.5 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI JUNIOR EURÓPA-BAJNOKSÁG, GYŐR
18.30:
MAGYARORSZÁG–Spanyolország (Tv: M4 Sport)

MOTORSPORT
7.00:
Motokrossz-vb-sorozat, Ázsia, MX2, 1. futam (Tv: Eurosport2)
8.00: Motokrossz-vb-sorozat, Ázsia, MXGP, 1. futam (Tv: Eurosport2)
10.00: Motokrossz-vb-sorozat, Ázsia, MX2, 2. futam (Tv: Eurosport2)
11.00: Motokrossz-vb-sorozat, Ázsia, MXGP, 2. futam (Tv: Eurosport2)
19.55: Superbike-vb, Monterey, superpole-futam (Tv: Eurosport2, Spíler1)
22.55: Superbike-vb, Monterey, 2. futam (Tv: Eurosport1, Spíler1)

REPÜLŐSPORT
17.30:
Red Bull Air Race, Balaton (Tv: M4 Sport)

RÖGBI
Hetesrögbi, európai olimpiai kvalifikációs torna, Colomiers

TENISZ
Wimbledon, férfi döntő (Tv: Eurosport2) – élőben az NSO-n!

TRIATLON
14.30:
világkupaverseny, Tiszaújváros, női és férfi egyéni (Tv: Sport1)

 

JÚLIUS 15., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

U19-ES EURÓPA-BAJNOKSÁG, ÖRMÉNYORSZÁG
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
B-CSOPORT
16.45:
Norvégia–Írország
19.00: Csehország–Franciaország

FINA VIZES VILÁGBAJNOKSÁG, KVANGDZSU

VÍZILABDA 
FÉRFIAK, CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
B-CSOPORT
4.10:
Egyesült Államok–Kazahsztán
5.30: Horvátország–Ausztrália
C-CSOPORT
9.30:
Dél-Afrika–Spanyolország
10.50: Új-Zéland–MAGYARORSZÁG 
D-CSOPORT
12.10:
Brazília–Olaszország
13.30: Németország–Japán 

 TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KERÉKPÁR
12.00: 
Tour de France, 10. szakasz, Saint-Flour–Albi, 217.5 km (Tv: Eurosport1)