JÚNIUS 17., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

CONCACAF ARANY-KUPA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
C-CSOPORT
Kedd, 1.00: 
Curacao–Salvador
Kedd, 3.30: Jamaica–Honduras

COPA AMÉRICA, BRAZÍLIA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
C-CSOPORT
Kedd, 1.00: 
Japán–Chile (Tv: Sport1)

U21-ES EURÓPA-BAJNOKSÁG, OLASZORSZÁG
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.30: 
Szerbia–Ausztria
21.00: Németország–Dánia (Tv: M4 Sport)

NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, FRANCIAORSZÁG
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
A-CSOPORT

21.00: Nigéria–Franciaország (m4sport.hu)
21.00: Dél-Korea–Norvégia
B-CSOPORT
18.00: Dél-Afrika–Németország (Tv: M4 Sport)
18.00: Kína–Spanyolország

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KERÉKPÁR
13.15: Mont Ventoux Denivele Challenge (Tv: Eurosport1)

TENISZ
12.00: 
ATP-torna, Halle, 1. nap (Tv: Sport2) 
12.30: WTA-torna, Birmingham, 1. nap (Tv: Digi Sport1)
14.00 és 18.30: WTA-torna, Mallorca, 1. nap (Tv: Digi Sport2)
14.00–20.00: ATP-torna, Halle/London, 1. nap (Tv: Sport2)

VÍVÁS
18.00: Európa-bajnokság, Düsseldorf, 1. nap. Benne: férfi tőr, női kard (Tv: Eurosport1) 

JÚNIUS 18., KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
14.30:
a selejtező 1. és 2. fordulójának sorsolása, Nyon – élőben az NSO-n!

EURÓPA-LIGA
15.30: a selejtező 1. fordulójának sorsolása, Nyon – élőben az NSO-n!

CONCACAF ARANY-KUPA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
D-CSOPORT
Szerda, 1.30:
Panama–Trinidad és Tobago
Szerda, 4.00: Egyesült Államok–Guyana

COPA AMÉRICA, BRAZÍLIA
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
A-CSOPORT

23.30: Bolívia–Peru (Tv: Sport1)
Szerda, 2.30: Brazília–Venezuela (Tv: Sport1)

U21-ES EURÓPA-BAJNOKSÁG, OLASZORSZÁG
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
C-CSOPORT
18.30:
Románia–Horvátország
21.00:
Anglia–Franciaország (Tv: M4 Sport)

NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, FRANCIAORSZÁG
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
C-CSOPORT
21.00:
Jamaica–Ausztrália
21.00: Olaszország–Brazília

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KAJAK-KENU
VÁLOGATÓVERSENY, SZOLNOK

500 és 1000 méteres döntők

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
DÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
18.30:
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely– Egis Körmend (Tv: M4 Sport)

TENISZ
11.00, 16.00 és 18.30:
WTA-torna, Mallorca, 2. nap (Tv: Digi Sport2)
12.00: 
ATP-torna, Halle, 2. nap (Tv: Sport2)
12.30: WTA-torna, Birmingham, 2. nap (Tv: Digi Sport1) 
14.00–20.00: ATP-torna, Halle/London, 2. nap (Tv: Sport2)

VÍVÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, DÜSSELDORF
18.00:
2. nap, benne: férfi párbajtőr, női tőr (Tv: Eurosport1)

VÍZILABDA
FÉRFI VILÁGLIGA SZUPERDÖNTŐ, BELGRÁD
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT
15.45:
MAGYARORSZÁG–Kanada (Tv: M4 Sport)
19.15: Japán–Spanyolország
B-CSOPORT
14.00:
Horvátország–Kazahsztán
21.00: Ausztrália–Szerbia

JÚNIUS 19., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPAT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
Regedén (Bad Radkersburgban):
Mura (szlovén)–Ferencváros – élőben az NSO-n!

EURÓPA-LIGA
A selejtező 2. fordulójának sorsolása, Nyon – élőben az NSO-n!

CONCACAF ARANY-KUPA
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
A-CSOPORT
Csütörtök, 2.00: Kuba–Martinique
Csütörtök, 4.30: Mexikó–Kanada

COPA AMÉRICA, BRAZÍLIA
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
B-CSOPORT

23.30: Kolumbia–Katar (Tv: Sport1) 
Csütörtök, 2.30: Argentína–Paraguay (Tv: Sport1) 

U21-ES EURÓPA-BAJNOKSÁG, OLASZORSZÁG
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
A-CSOPORT

18.30:
Spanyolország–Belgium (Tv: M4 Sport)
21.00:
Olaszország–Lengyelország

NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, FRANCIAORSZÁG
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
D-CSOPORT
21.00:
Japán–Anglia (Tv: M4 Sport)
21.00: Skócia–Argentína

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KAJAK-KENU
VÁLOGATÓVERSENY, SZOLNOK

200 és 500 méteres döntők

KERÉKPÁR
14.30:
Tour of Slovenia, 1. szakasz (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
A 3. HELYÉRT, 2. MÉRKŐZÉS
18.00:
Pécsi VSK-Veolia–Szolnoki Olaj KK

TENISZ
12.00: 
ATP-torna, Halle, 3. nap (Tv: Sport2) 
12.00 és 16.30: WTA-torna, Mallorca, 3. nap (Tv: Digi Sport2)
12.30: WTA-torna, Birmingham, 3. nap (Tv: Digi Sport1)
14.00–20.00: ATP-torna, Halle/London, 3. nap (Tv: Sport2)

VÍVÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, DÜSSELDORF
18.00:
3. nap, benne: női párbajtőr, férfi kard (Tv: Eurosport1)

VÍZILABDA
FÉRFI VILÁGLIGA SZUPERDÖNTŐ, BELGRÁD
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
A-CSOPORT
15.00:
Japán–Kanada
16.45: MAGYARORSZÁG–Spanyolország (Tv: M4 Sport)
B-CSOPORT
19.15:
Ausztrália–Kazahsztán
21.00: Horvátország–Szerbia 

JÚNIUS 20., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

CONCACAF ARANY-KUPA
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
B-CSOPORT
Péntek, 1.00: Nicaragua–Haiti
Péntek, 3.30: Costa Rica–Bermuda

COPA AMÉRICA, BRAZÍLIA
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
D-CSOPORT

Péntek, 1.00: Uruguay–Japán (Tv: Sport1)

U21-ES EURÓPA-BAJNOKSÁG, OLASZORSZÁG
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
B-CSOPORT

18.30:
Dánia–Ausztria
21.00: Németország–Szerbia

NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, FRANCIAORSZÁG
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
E-CSOPORT
18.00:
Hollandia–Kanada
18.00: Kamerun–Új-Zéland
F-CSOPORT
21.00:
Svédország–Egyesült Államok (Tv: M4 Sport)
21.00: Thaiföld–Chile

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
19.30:
 WTCR, Nürburgring, selejtező (Tv: Eurosport2)

GOLF
21.00:
Travellers Championship, Cromwell, 1. nap (Tv: Sport2)

KAJAK-KENU
VÁLOGATÓVERSENY, SZOLNOK

500, 1000 és 5000 méteres döntők

KERÉKPÁR
13.00:
Tour of Slovenia, 2. szakasz (Tv: Eurosport1)
15.00: Route d’Occitanie, 1. szakasz (Tv: Eurosport1)

TENISZ
12.00: 
ATP-torna, Halle, 4. nap (Tv: Sport2) 
12.00 és 16.30: WTA-torna, Mallorca (Tv: Digi Sport2)
12.30: WTA-torna, Birmingham, 4. nap (Tv: Digi Sport1)
14.00–20.00: ATP-torna, Halle/London, 4. nap (Tv: Sport2)

VÍVÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, DÜSSELDORF
18.00:
4. nap, benne: férfi tőr, női kard csapatverseny (Tv: Eurosport1)

VÍZILABDA
FÉRFI VILÁGLIGA SZUPERDÖNTŐ, BELGRÁD
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
A-CSOPORT
15.45:
MAGYARORSZÁG–Japán (Tv: M4 Sport)
19.15: Kanada–Spanyolország
B-CSOPORT
14.00:
Horvátország–Ausztrália
21.00: Kazahsztán–Szerbia

JÚNIUS 21., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

AFRIKAI NEMZETEK KUPÁJA, EGYIPTOM
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT

22.00:
Egyiptom–Zimbabwe (Tv: Sport1) 

CONCACAF ARANY-KUPA
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
C-CSOPORT
Szombat, 1.00: Salvador–Jamaica
Szombat, 3.30: Honduras–Curacao

COPA AMÉRICA, BRAZÍLIA
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
C-CSOPORT

Szombat, 1.00: Ecuador–Chile (Tv: Sport1) 

U21-ES EURÓPA-BAJNOKSÁG, OLASZORSZÁG
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
C-CSOPORT

18.30:
Anglia–Románia
21.00: Franciaország–Horvátország (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
17.15:
 WTCR, Nürburgring, 1. futam (Tv: Eurosport1, M4 Sport)

EVEZÉS
Világkupa, Poznan

FORMULA–1
FRANCIA NAGYDÍJ
12.00:
1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.00: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KERÉKPÁR
13.00:
Tour of Slovenia, 3. szakasz (Tv: Eurosport1)
15.15: Route d’Occitanie, 2. szakasz (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
DÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉS
18.30:
Egis Körmend–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely (Tv: M4 Sport)
NŐI VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
18.00:
MAGYARORSZÁG–Fehéroroszország (Székesfehérvár)

MULTISPORT
Európai Játékok, Minszk

ÖKÖLVÍVÁS
21.30:
Profi gála, Bethnal Green. Benne: Conor Benn–Jussi Koivula (Tv: Sport2)

TENISZ
12.00–19.30: 
ATP-torna, Halle, negyeddöntő (Tv: Sport1) 
12.00 és 16.30: WTA-torna, Mallorca, negyeddöntő (Tv: Digi Sport2)
12.30: WTA-torna, Birmingham, negyeddöntő (Tv: Digi Sport1)
13.00–20.30: ATP-torna, London, negyeddöntő (Tv: Sport2)

VÍVÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, DÜSSELDORF
18.00:
5. nap, benne: férfi párbajtőr, női tőr csapatverseny (Tv: Eurosport2)

VÍZILABDA
FÉRFI VILÁGLIGA SZUPERDÖNTŐ, BELGRÁD
NEGYEDDÖNTŐ:
13.30:
A2–B3
15.15: A3–B2  
17.45: A1–B4
19.30: B1–A4  

JÚNIUS 22., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPAT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
Bad Waltersdorfban:
Ahmat Groznij (orosz)–Mol Vidi FC – élőben az NSO-n!

AFRIKAI NEMZETEK KUPÁJA, EGYIPTOM
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT

16.30:
Kongói Demokratikus Köztársaság–Uganda (Tv: Sport1) 
B-CSOPORT
19.00:
Nigéria–Burundi (Tv: Sport1) 
22.00:
Guinea–Madagaszkár

CONCACAF ARANY-KUPA
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
D-CSOPORT
23.30: Guyana–Panama
Vasárnap, 2.00: Egyesült Államok–Trinidad és Tobago

COPA AMÉRICA, BRAZÍLIA
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
A-CSOPORT

21.00: Peru–Brazília (Tv: Sport1) 
21.00: Bolívia–Venezuela (Tv: Sport2) 

U21-ES EURÓPA-BAJNOKSÁG, OLASZORSZÁG
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
A-CSOPORT

21.00:
Belgium–Olaszország (Tv: M4 Sport)
21.00: Spanyolország–Lengyelország

NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, FRANCIAORSZÁG
NYOLCADDÖNTŐ
17.30:
B1–A3/C3/D3 (Tv: M4 Sport)
21.00: A2–C2

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
HFL
16.45:
Elődöntő (Tv: Digi Sport2)

AUTÓSPORT
11.00: 
WTCR, Nürburgring, 2. futam (Tv: Eurosport1, M4 Sport)
12.00: WTCR, Nürburgring, 3. futam (Tv: Eurosport1)
13.30: Formula E, Bern, selejtező (Tv: Eurosport2)
18.00: Formula E, Bern, futam (Tv: Eurosport1)
Gyorsasági kamion Európa-bajnokság, a sorozat 2. állomása, 1. és 2. futam, Hungaroring

EVEZÉS
Világkupa, Poznan

FORMULA–1
FRANCIA NAGYDÍJ
12.00:
3. szabadedzés  (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.00: időmérő (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

GOLF
23.00:
Travellers Championship, Cromwell, 3. nap (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
15.00:
Route d’Occitanie, 3. szakasz (Tv: Eurosport1) 

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
A 3. HELYÉRT, 3. MÉRKŐZÉS (ha szükséges)
18.00:
Szolnoki Olaj KK–Pécsi VSK-Veolia
NŐI VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
16.00:
MAGYARORSZÁG–Fehéroroszország (Székesfehérvár)

LOVASSPORT
22.30:
Global Champions Tour, Cascais (Tv: Eurosport1)

MOTORSPORT
11.00:
Superbike-vb, Misano (Tv: Eurosport2)
12.35: Supersport-vb, Misano (Tv: Spíler1)
13.35: Superbike-vb, Misano (Tv: Spíler1)
14.00: Superbike-vb, Misano, 1. futam (Tv: Spíler1)

MULTISPORT
EURÓPAI JÁTÉKOK, MINSZK
9.30:
cselgáncs (Tv: M4 Sport)
További közvetítések: 13.55 és 16.25 az M4 Sporton

TENISZ
12.30: WTA-torna, Birmingham, elődöntő (Tv: Digi Sport2)
13.30: 
ATP-torna, Halle, elődöntő (Tv: Sport1) 
14.30 és 16.30: ATP-torna, London, elődöntő (Tv: Sport2)
15.30: WTA-torna, Mallroca, elődöntő (Tv: Digi Sport1)

UFC
Vasárnap, 1.00: UFC Fight Night, Greenville (Tv: Sport1) 

VÍVÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, DÜSSELDORF
18.00:
Női párbajtőr, férfi kard csapatverseny (Tv: Eurosport2)

VÍZILABDA
FÉRFI VILÁGLIGA SZUPERDÖNTŐ, BELGRÁD
15.00 és 16.45:
az 5–8. helyért
19.15 és 21.00: elődöntő 

JÚNIUS 23., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

AFRIKAI NEMZETEK KUPÁJA, EGYIPTOM
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
C-CSOPORT
19.00:
Szenegál–Tanzánia (Tv: Sport1) 
22.00: Algéria–Kenya
D-CSOPORT
16.30:
Marokkó–Namíbia (Tv: Sport1) 

CONCACAF ARANY-KUPA
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
A-CSOPORT
Hétfő, 0.00: Kanada–Kuba
Hétfő, 2.30: Martinique–Mexikó

COPA AMÉRICA, BRAZÍLIA
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
B-CSOPORT

21.00: Katar–Argentína (Tv: Sport1) 
21.00: Kolumbia–Paraguay (Tv: Sport2) 

U21-ES EURÓPA-BAJNOKSÁG, OLASZORSZÁG
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
B-CSOPORT

21.00:
Ausztria–Németország (Tv: M4 Sport)
21.00: Dánia–Szerbia

NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, FRANCIAORSZÁG
NYOLCADDÖNTŐ
17.30:
D1–B3/E3/F3 (Tv: M4 Sport)
21.00: A1–C3/D3/E3

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
HFL
16.45:
elődöntő (Tv: Digi Sport2)

AUTÓSPORT
Gyorsasági kamion Európa-bajnokság, a sorozat 2. állomása, 3. és 4. futam, Hungaroring

EVEZÉS
Világkupa, Poznan

FORMULA–1
FRANCIA NAGYDÍJ
15.10:
futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

GOLF
23.00:
Travellers Championship, Cromwell, 4. nap (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
13.30:
Tour of Slovenia, 5. szakasz (Tv: Eurosport1)
15.00: Route d’Occitanie, 4. szakasz (Tv: Eurosport1)

MOTORSPORT 
10.50:
Superbike-vb, Misano,1.futam (Tv: Eurosport1, Spíler1)
12.05: Supersport-vb, Misano, 1. futam (Tv: Eurosport1, Spíler1)
13.00: Motokrossz-vb, Teutschenthal, MX2, 1. futam (Tv: Eurosport2)
14.00: Superbike-vb, Misano, 2. futam (Tv: Eurosport2, Spíler1)
16.00: Motokrossz-vb, MX2, 2. futam (Tv: Eurosport2)
17.00: Motokrossz-vb, MXGP, 2. futam (Tv: Eurosport2)

MULTISPORT
EURÓPAI JÁTÉKOK, MINSZK
19.30:
férfi országúti kerékpár mezőnyverseny és cselgáncs döntők (Tv: M4 Sport)
További közvetítések: 9.00, 10.45, 13.00 és 14.10 az M4 Sporton

TENISZ
12.00:
WTA-torna, Eastbourne, 1. nap (Tv: Digi Sport3)
13.00: ATP-torna, Halle, döntő (Tv: Sport1) 
14.30: WTA-torna, Birmingham, döntő (Tv: Digi Sport2)
15.30: ATP-torna, London, döntő (Tv: Sport2) 
16.30: WTA-torna, Mallorca, döntő (Tv: Digi Sport1)

VÍZILABDA
FÉRFI VILÁGLIGA SZUPERDÖNTŐ, BELGRÁD
15.00:
a 7. helyért
16.45: az 5. helyért
19.15: a 3. helyért
21.00: döntő

JÚNIUS 24., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

AFRIKAI NEMZETEK KUPÁJA, EGYIPTOM
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
D-CSOPORT

16.30:
Elefántcsontpart–Dél-Afrika
E-CSOPORT
19.00:
Tunézia–Angola
22.00: Mali–Mauritánia

CONCACAF ARANY-KUPA
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
B-CSOPORT
Kedd, 0.30:
Bermuda–Nicaragua
Kedd, 3.00: Haiti–Costa Rica

COPA AMÉRICA, BRAZÍLIA
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
C-CSOPORT

Kedd, 1.00: Chile–Uruguay
Kedd, 1.00: Ecuador–Japán

U21-ES EURÓPA-BAJNOKSÁG, OLASZORSZÁG
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
C-CSOPORT
21.00:
Horvátország–Anglia
21.00: Franciaország–Románia
Az egyik mérkőzést közvetíti az M4 Sport

NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, FRANCIAORSZÁG
NYOLCADDÖNTŐ
18.00:
B2–F1
21.00: F2–E2

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
DÖNTŐ, 4. MÉRKŐZÉS (ha szükséges)
18.00:
Falco-Vulcano Energia KC Szombathey–Egis Körmend (Tv: M4 Sport)

MULTISPORT
EURÓPAI JÁTÉKOK, MINSZK
9.30:
cselgáncs, asztalitenisz, lövészet és 3x3-as kosárlabda (Tv: M4 Sport)

SZNÚKER
13.30:
világkupaverseny, Wuxi, 1. nap (Tv: Eurosport1)