ÁPRILIS 8., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
33. FORDULÓ
21.00: 
Chelsea–West Ham United (Tv: Digi Sport1)

OLASZ SERIE A
31. FORDULÓ
20.30: 
Bologna–Chievo (Tv: Digi Sport2)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
28. FORDULÓ
20.30:
 Hamburger SV–Magdeburg (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BIRKÓZÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, BUKAREST
10.30:
szabadfogású 57 kg, 65 kg (Molnár József), 70 kg (Vida Csaba), 79 kg és 97 kg (Szabó Mihály), selejtezők
17.00: elődöntők

JÉGKORONG
NŐI DIVÍZIÓ 1/A VILÁGBAJNOKSÁG, VASAS JÉGCENTRUM
13.30: Dánia–Olaszország
17.00: MAGYARORSZÁG–Szlovákia (Tv: M4 Sport)
20.30: Ausztria–Norvégia

NHL
Kedd, 2.00:
alapszakasz-mérkőzés (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
15.30:
 Baszk nemzeti körverseny, 1. szakasz (Tv: Eurosport1)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
ELŐDÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
18.00:
Kecskeméti RC–LV Sport Pénzügyőr SE
18.30: Fino Kaposvár SE–Vegyész RC Kazincbarcika   

SÚLYEMELÉS
16.00: 
Európa-bajnokság, Batumi (Tv: Eurosport2)
18.30: Európa-bajnokság, Batumi (Tv: Eurosport1)

TENISZ
13.00:
WTA-torna, Lugano (Tv: Digi Sport1)
17.00: WTA-torna, Lugano (Tv: Digi Sport2)
18.00: WTA-torna, Bogotá (Tv: Digi Sport3)
kedd, 3.00: WTA-torna, Bogotá (Tv: Digi Sport1)

 

ÁPRILIS 9., KEDD

FUTBALLPROGRAM

NŐI VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
16.00:
Portugália–MAGYARORSZÁG  

NŐI U19-ES EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
4. CSOPORT, 3. FORDULÓ (SPANYOLORSZÁG)
18.30: 
Szerbia–MAGYARORSZÁG
18.30: Írország–Spanyolország

BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
21.00:
 Liverpool FC (angol)–FC Porto (portugál) (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
21.00: Tottenham Hotspur (angol)–Manchester City (angol) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

FRANCIA LIGUE 1
A 27. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
19.00:
Nimes–Rennes (Tv: Digi Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BIRKÓZÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, BUKAREST
10.30:
szabadfogású 61 kg, 74 kg (Antal Dániel), 86 kg (Ligeti Richárd), 92 kg (Veréb István), 125 kg (Ligeti Dániel), selejtezők
16.15: elődöntő
10.30: szabadfogású 57 kg, 65 kg, 70 kg, 79 kg és 97 kg, vigaszág
17.00: döntő   

JÉGKORONG
NHL
Szerda, 2.00: 
alapszakasz-mérkőzés (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
15.30:
 Baszk nemzeti körverseny, 2. szakasz (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA
NBA
szerda, 3.30:
 Oklahoma City Thunder–Houston Rockets (Tv: Sport1)

SÚLYEMELÉS
16.00: Európa-bajnokság, Batumi (Tv: Eurosport2)
18.30: Európa-bajnokság, Batumi (Tv: Eurosport1)
Benne: női 64 kg (Jung Beáta), férfi 73 kg

TENISZ
10.30:
WTA-torna, Lugano (Tv: Digi Sport1)
18.00: WTA-torna, Bogotá (Tv: Digi Sport2)
18.00: WTA-torna, Lugano (Tv: Digi Sport3)
szerda, 3.00: WTA-torna, Bogotá (Tv: Digi Sport1)

VÍZILABDA
NŐI OB I
ELŐDÖNTŐ
18.30:
BVSC-Zugló–DUE-Maarsk Graphic (Tv: M4 Sport)

 

ÁPRILIS 10., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
21.00: 
Ajax (holland)–Juventus (olasz) (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
21.00: Manchester United (angol)–FC Barcelona (spanyol) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NÉMET 2. BUNDESLIGA
A 26. FORDULÓBÓL ELMARADT MÉRKŐZÉS
18.30:
Duisburg–1. FC Köln (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BIRKÓZÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, BUKAREST
10.30:
női 50 kg, 55 kg, 59 kg (Galambos Ramóna), 68 kg, 76 kg (Németh Zsanett), selejtezők
16.15: elődöntő
10.30: szabadfogású 61 kg, 74 kg, 86 kg, 92 kg, 125 kg, vigaszág
17.00: döntő 

JÉGKORONG
NŐI DIVÍZIÓ 1/A VILÁGBAJNOKSÁG, VASAS JÉGCENTRUM
13.30: 
Olaszország–Norvégia
17.00: MAGYARORSZÁG–Dánia (Tv: M4 Sport)
20.30: Ausztria–Szlovákia

FÉRFI VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
19.00:
Magyarország–Lengyelország (Miskolc)
NHL
Csütörtök, 2.00: alapszakasz-mérkőzés (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
15.30:
 Baszk nemzeti körverseny, 3. szakasz (Tv: Eurosport1)
15.30: Scheldeprijs (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ, 7. CSOPORT
18.45: 
Olaszország–Szlovákia

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
NEGYEDDÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉS
18.00:
Atomerőmű KSC Szekszárd–CMB Cargo Uni Győr
KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I, KÖZÉPSZAKASZ

FELSŐHÁZ

18.00: Szolnoki Olaj KK–Pécsi VSK-Veolia
18.30: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–JP Auto-Jászberényi KSE
KÖZÉPHÁZ
18.00: Atomerőmű SE–Zalakerámia ZTE KK
18.00: Debreceni EAC–Sopron KC

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
ELŐDÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉS
20.00:
LV Sport Pénzügyőr–Kecskeméti RC
NŐI EXTRALIGA
ELŐDÖNTŐ, 4. MÉRKŐZÉS
18.00:
Swietelsky-Békéscsabai RSE–Fatum-Nyíregyháza 

SÚLYEMELÉS

18.30: Európa-bajnokság, Batumi (Tv: Eurosport1) 
Benne: női 71 kg (Mitykó Veronika), férfi 81 kg (Kmegy Máté)

TENISZ
11.00:
WTA-torna, Lugano (Tv: Digi Sport1)
18.00: WTA-torna, Bogotá (Tv: Digi Sport2)
18.00: WTA-torna, Lugano (Tv: Digi Sport1)
Csütörtök, 3.00: WTA-torna, Bogotá (Tv: Digi Sport1)

TORNA
10.00:
Európa-bajnokság, Szczecin, férfi selejtező

VÍZILABDA
FÉRFI OB I
KÖZÉPSZAKASZ, 6. FORDULÓ
A-CSOPORT (FELSŐHÁZ)
19.00:
ZF-Eger–A-Híd OSC Újbuda
19.30: PannErgy-Miskolci VLC–RacioNet-Honvéd
20.00: BVSC–Debreceni VSE
B-CSOPORT (ALSÓHÁZ)
19.00:
Szentes–Tatabánya
19.00: AVUS–Kaposvári VK
19.30: VasasPlaket–KSI
20.45: UVSE–PVSK-Mecsek Füszért

 

ÁPRILIS 11., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA
NEGYEDDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉSEK
21.00:
 Arsenal (angol)–Napoli (olasz) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
21.00: Villarreal (spanyol)–Valencia (spanyol) (Tv: Digi Sport3)
21.00: Benfica (portugál)–Eintracht Frankfurt (német) (Tv: Digi Sport2)
21.00: Slavia Praha (cseh)–Chelsea (angol) (Tv: Digi Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BIRKÓZÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, BUKAREST
10.30:
női 53 kg (Dénes Mercédesz), 57 kg (Barka Emese), 62 kg (Sastin Marianna), 65 kg (Sleisz Gabriella), 72 kg, selejtezők
16.15: elődöntő
10.30: női 50 kg, 55 kg, 59 kg, 68 kg, 76 kg, vigaszág
17.00: döntő 

DARTS
PREMIER LEAGUE
20.00: 
11. állomás, Liverpool (Tv: Sport2)
Benne:
Rob Cross (angol)–Peter Wright (skót)
Gerwyn Price (walesi)–Mensur Suljovic (osztrák)
James Wade (angol)–Daryl Gurney (északír)
Michael Smith (angol)–Michael van Gerwen (holland)

JÉGKORONG
NHL
Péntek, 2.00: alapszakasz-mérkőzés (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
15.30:
 Baszk nemzeti körverseny, 4. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ, 7. CSOPORT
17.00: 
Oroszország–MAGYARORSZÁG (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
ELŐDÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉS
18.00: Vegyész RC Kazincbarcika–Fino Kaposvár SE  

SÚLYEMELÉS
16.00: Európa-bajnokság, Batumi (Tv: Eurosport2)
18.30: Európa-bajnokság, Batumi (Tv: Eurosport1)
Benne: női 76 kg (Szuromi Tímea), férfi 89 kg

TENISZ
11.00:
WTA-torna, Lugano (Tv: Digi Sport1)
18.00: WTA-torna, Bogotá (Tv: Digi Sport2)
18.00: WTA-torna, Lugano (Tv: Digi Sport1)
23.00: WTA-torna, Bogotá (Tv: Digi Sport2)
Péntek, 3.00: WTA-torna, Bogotá (Tv: Digi Sport1)

TORNA
10.00:
Európa-bajnokság, Szczecin, női selejtező

 

ÁPRILIS 12., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
34. FORDULÓ
21.00: 
Leicester City–Newcastle United (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
32. FORDULÓ

20.45: Nantes–Lyon (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
29. FORDULÓ
20.30:
Nürnberg–Schalke (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BIRKÓZÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, BUKAREST
10.30:
kötöttfogású 55 kg (Andrási József), 63 kg (Kovács Bence), 77 kg (Szabó László), 87 kg (Szilvássy Erik), 130 kg (Lám Bálint)
16.15: elődöntő
10.30: női 53 kg, 57 kg, 62 kg, 65 kg, 72 kg, vigaszág
17.00: döntő   

FORMULA–1
KÍNAI NAGYDÍJ
4.00.
1. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
8.00: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
NŐI DIVÍZIÓ 1/A VILÁGBAJNOKSÁG, VASAS JÉGCENTRUM
13.30: 
Norvégia–Szlovákia
17.00: MAGYARORSZÁG–Olaszország (Tv: M4 Sport)
20.30: Dánia–Ausztria

FÉRFI VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
19.00:
Magyarország–Lengyelország (Miskolc)
NHL
Szombat, 2.00: alapszakasz-mérkőzés (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
12.30: 
Hatnapos verseny, Brisbane, 1. nap (Tv: Eurosport2)
15.30:
 Baszk nemzeti körverseny, 5. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI NB I
18.00:
Kisvárda Master Good SE–EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE
18.30: Eu-Fire Mosonmagyaróvár–DVSC Schaeffler

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA, NÉGYES DÖNTŐ, SOPRON
ELŐDÖNTŐ
17.00:
Dinamo Kurszk (orosz)USK Praha (cseh) 
20.00: Sopron Basket–UMMC Jekatyerinburg (orosz) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

MOTORSPORT
MOTOGP, AMERIKAI NAGYDÍJ
16.00:
Moto3, 1. szabadedzés (Tv: Spíler1)
16.55: MotoGP, 1. szabadedzés (Tv: Spíler1)
17.55: Moto2, 1. szabadedzés (Tv: Spíler1)
20.15: Moto3, 2. szabadedzés (Tv: Spíler1)
21.10: MotoGP, 2. szabadedzés (Tv: Spíler1)
22.10: Moto2, 2. szabadedzés (Tv: Spíler1)

MŰKORCSOLYA
Szinkronkorcsolya-világbajnokság, Helsinki
16.00:
rövid program 

SÚLYEMELÉS
16.00: Európa-bajnokság, Batumi (Tv: Eurosport2)
18.30: Európa-bajnokság, Batumi (Tv: Eurosport1)
Benne: női 81 kg, női 87 kg (Magát Krisztina, Boros Viktória), férfi 96 kg

TENISZ
11.00: WTA-torna, Lugano, negyeddöntő (Tv: Digi Sport1)
18.00: WTA-torna, Bogotá, negyeddöntő (Tv: Digi Sport3)
18.00: WTA-torna, Lugano. negyeddöntő (Tv: Digi Sport2)
23.00: WTA-torna, Bogotá, negyeddöntő (Tv: Digi Sport2)
12.00–18.00: 
ATP-torna, Marrákes, negyeddöntő (Tv: Sport2)
19.00–23.00: ATP-torna, Houston, negyeddöntő (Tv: Sport2)

TORNA
Európa-bajnokság, Szczecin, egyéni összetett döntő
13.00:
férfiak
17.30: nők 

ÚSZÁS
18.00:
Stockholmi Open, 1. nap (Tv: Eurosport2)

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 12. FORDULÓ, A-CSOPORT
19.30:
Steaua Bucuresti (román)–ZF-Eger 

 

ÁPRILIS 13., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
28. FORDULÓ 
17.00: Bp. Honvéd–Debreceni VSC (m4sport.hu) – élőben az NSO-n!
17.00: Mezőkövesd–Ferencváros (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Paksi FC–Puskás Akadémia FC (m4sport.hu) – élőben az NSO-n!
17.00: Kisvárda–Diósgyőri VTK (m4sport.hu) – élőben az NSO-n!
17.00: Szombathelyi Haladás–MTK Budapest (m4sport.hu) – élőben az NSO-n!
19.30: Mol Vidi FC–Újpest FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NŐI NB I
17. FORDULÓ

16.00: Szent Mihály–MTK
17.00: Ferencváros–MLE

ANGOL PREMIER LEAGUE
34. FORDULÓ
13.30: 
Tottenham Hotspur–Huddersfield Town (Tv: Digi Sport2)
16.00: Brighton & Hove Albion–AFC Bournemouth
16.00: Burnley–Cardiff City
16.00: Fulham–Everton (Tv: Spíler1)
16.00: Southampton–Wolverhampton Wanderers
18.30: Manchester United–West Ham United (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
32. FORDULÓ

17.00: Marseille–Nimes (Tv: Digi Sport2)
20.00: Caen–Angers
20.00: Dijon–Amiens
20.00: Monaco–Reims (Tv: Digi Sport2)
20.00: Strasbourg–Guingamp

NÉMET BUNDESLIGA
29. FORDULÓ

15.30: RB Leipzig–Wolfsburg (Tv: Sport2)
15.30: VfB Stuttgart–Bayer Leverkusen
15.30: Werder Bremen–Freiburg
15.30: Hannover–Borussia Mönchengladbach
18.30: Borussia Dortmund–Mainz (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
32. FORDULÓ

15.00: SPAL–Juventus (Tv: Digi Sport1)
18.00: Roma–Udinese (Tv: Digi Sport1)
20.30: Milan–Lazio (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
32. FORDULÓ

13.00: Espanyol–Deportivo Alavés
16.15: Huesca–FC Barcelona (Tv: Spíler2)
18.30: Atlético Madrid–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
20.45: Sevila–Real Betis (Tv: Spíler2)

TÖRÖK SÜPER LIG
28. FORDULÓ
15.00:
Rizespor–Göztepe (Tv: Digi Sport3)
18.00: Besiktas–Basaksehir (Tv: Digi Sport3)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
12.00:
Formula E, Róma, selejtező (Tv: Eurosport1)
16.00: Formula E, Róma, 7. forduló (Tv: Eurosport1)

BIRKÓZÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, BUKAREST
10.30:
kötöttfogású 60 kg (Torba Erik), 67 kg (Krasznai Máté), 72 kg (Fritsch Róbert), 82 kg (Nagy Péter) és 97 kg (Varga Ádám), selejtezők
16.15: elődöntő
10.30: kötöttfogású 55 kg, 63 kg, 77 kg, 87 kg, 130 kg, vigaszág
17.00: döntő   

FORMULA–1
KÍNAI NAGYDÍJ
5.00:
3. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
8.00: időmérő (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
NŐI DIVÍZIÓ 1/A VILÁGBAJNOKSÁG, VASAS JÉGCENTRUM
12.30: 
Szlovákia–Olaszország
16.00: Dánia–Norvégia
19.30: MAGYARORSZÁG–Ausztria (Tv: Duna World)

NHL
Vasárnap, 2.00:
 alapszakasz-mérkőzés (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
15.30:
Baszk nemzeti körverseny, 6. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
15.00:
Rosztov-Don (orosz)–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
17.30: Győri Audi ETO KC–Odense (dán) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
18.15: Kristiansand (norvég)–Buducsnoszt Podgorica (montenegrói)
20.00: Metz (francia)–CSM Bucuresti (román)
NŐI NB I
17.00:
MTK Budapest–Dunaújvárosi Kohász KA
17.00: Moyra-Budaörs–Alba Fehérvár KC
18.00: Eszterházy SC–GVM Europe-Vác  

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I, KÖZÉPSZAKASZ
ALSÓHÁZ

18.00: Alba Fehérvár–Serco-TF-BP
18.00: Kaposvári KK–Naturtex-SZTE-Szedeák
NBA
21.30:
rájátszás-mérkőzés (Tv: Sport1)

LOVASSPORT
22.30:
Global Champions Tour, Mexikó (Tv: Eurosport1)

MOTORSPORT
11.00:
Superbike-vb, Assen, superpole (Tv: Eurosport2)
14.00: Superbike-vb, Assen, 1. futam (Tv: Eurosport1, Spíler1)

MOTOGP, AMERIKAI NAGYDÍJ
16.00:
Moto3, 3. szabadedzés
16.55: MotoGP, 3. szabadedzés
17.55: Moto2, 3. szabadedzés
19.35: Moto3, 1. időmérő
20.00: Moto3, 2. időmérő
20.30: MotoGP, 4. szabadedzés
21.10: MotoGP, 1. időmérő (Tv: Spíler1)
21.35: MotoGP, 2. időmérő (Tv: Spíler1)
22.05: Moto2, 1. időmérő (Tv: Spíler1)
22.30: Moto2, 2. időmérő (Tv: Spíler1)

MŰKORCSOLYA
12.45:
szinkronkorcsolya-világbajnokság, Helsinki, kűr

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
ELŐDÖNTŐ, 4. MÉRKŐZÉS (ha szükséges)
20.00:
Kecskeméti RC–LV Sport Pénzügyőr SE 

SZABADIDŐSPORT
10.30:
34. Telekom Vivicittá Városvédő Futás (Budapest, Margitsziget, központi út, a Víztorony közelében) 

SÚLYEMELÉS
10.00: Európa-bajnokság, Batumi (Tv: Eurosport1)
13.00: Európa-bajnokság, Batumi (Tv: Eurosport2)
Benne: férfi 102 kg, női plusz 87 kg (Gyürüs Barbara), férfi plusz 109 kg (Nagy Péter)

TENISZ
11.00:
WTA-torna, Lugano, elődöntő (Tv: Digi Sport1)
13.00: ATP-torna, Marrákes, elődöntő (Tv: Sport2)
20.00: WTA-torna, Bogotá, eldődöntő (Tv: Digi Sport3)
20.30 és 22.00: ATP-torna, Houston, elődöntő (Tv: Sport2)
22.10: WTA-torna, Bogotá, elődöntő (Tv: Digi Sport2)

TORNA
13.30:
Európa-bajnokság, Szczecin, szerenkénti döntők (férfiak: talaj, lólengés, gyűrű; nők: ugrás, felemás korlát)   

UFC

Vasárnap, 4.00: UFC 236, Atlanta (Tv: Sport1) 

ÚSZÁS
18.00:
Stockholmi Open, 2. nap (Tv: Eurosport1)

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 12. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.30:
FTC-Telekom–Pro Recco (olasz) (Tv: Duna World)
B-CSOPORT
19.30:
Szolnoki Dózsa–Dubrovnik (horvát) (Tv: Sport1)
NŐI LEN-KUPA, NÉGYES DÖNTŐ, KIRISI
ELŐDÖNTŐ

Ekipe Orizzonte (olasz)–CN Sant Andreu (spanyol)
Kinef Kirisi (orosz)–UVSE
E.ON FÉRFI OB I
KÖZÉPSZAKASZ, AZ 1. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
B-CSOPORT (ALSÓHÁZ)
19.00:
Metalcom Szentes–VasasPlaket
NŐI OB I
ELŐDÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉS (ha szükséges)
15.00:
DUE-Maarsk Graphic–BVSC-Zugló

 

ÁPRILIS 14., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB II
32. FORDULÓ 
– élő eredménykövetés az NSO-n!
16.30: Vác FC–Csákvár
16.30: Ceglédi VSE–Mosonmagyaróvári TE
16.30: Monor–Gyirmót FC Győr
16.30: Budaörs–Budafoki MTE
17.00: ETO FC Győr–Balmazújváros
17.00: Békéscsaba–Tiszakécske
17.00: Zalaegerszegi TE FC–Kazincbarcika
17.00: Vasas FC–Soroksár
17.00: BFC Siófok–Dorog
18.00: Nyíregyháza Spartacus–Kaposvári Rákóczi FC (Tv: M4 Sport)

NB III
23. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
16.00:
Tállya–Nyírbátor
16.00: Jászberény–Debreceni EAC
16.00: Szolnoki MÁV FC–Eger SE
16.00: Diósgyőri VTK II–Füzesgyarmat
16.00: ESMTK–Gyöngyösi AK
16.00: Cigánd–Sényő
16.00: Sajóbábony–Tiszaújváros
16.00: Salgótarjáni BTC–Putnok
KÖZÉP-CSOPORT
16.00: Szentlőrinc–Kozármisleny
16.00: Szeged-GA–KTE
16.00: Makó–RKSK
16.00: PMFC–Szekszárd
16.00: Bp. Honvéd-MFA–Taksony
16.00: Iváncsa–Paks II
16.00: SZEOL SC–FC Dabas
18.00: Dunaújváros–Hódmezővásárhely
NYUGATI CSOPORT
11.00: Puskás Akadémia II–Sárvár
13.00: III. ker. TVE–Csepel
16.00:
 THSE-Szabadkikötő–Andráshida
16.00: Dunaharaszti–Érd
16.00: Pénzügyőr–Komárom
16.00: Pápai Perutz–Nagykanizsa
16.00: Ménfőcsanak–BKV Előre
16.00: FC Ajka–Mol Vidi FC II

NŐI NB I
17.  FORDULÓ
14.00: 
Haladás Viktória–Astra
15.00: Diósgyőri VTK–ETO FC Győr

ANGOL PREMIER LEAGUE
34. FORDULÓ
15.05: 
Crystal Palace–Manchester City (Tv: Digi Sport1)
17.30: Liverpool FC–Chelsea (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

FRANCIA LIGUE 1
32. FORDULÓ

15.00: Montpellier–Toulouse
15.00: Rennes–Nice
17.00: Saint-Étienne–Bordeaux
21.00: Lille–Paris Saint-Germain (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
29. FORDULÓ
13.30:
Hoffenheim–Hertha BSC (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
15.30: Fortuna Düsseldorf–Bayern München (Tv: Sport1)
18.00: Eintracht Frankfurt–Augsburg (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
32. FORDULÓ

12.30: Torino–Cagliari (Tv: Digi Sport1)
15.00: Fiorentina–Bologna (Tv: Digi Sport3)
15.00: Sampdoria–Genoa (Tv: Digi Sport2)
15.00: Sassuolo–Parma
18.00: Chievo–Napoli (Tv: Digi Sport2)
20.30: Frosinone–Internazionale (Tv: Digi Sport2)

SPANYOL LA LIGA
32. FORDULÓ

12.00: Real Valladolid–Getafe
14.00: Athletic Bilbao–Rayo Vallecano (Tv: Spíler2)
16.15: Real Sociedad–Eibar (Tv: Spíler2)
18.30: Girona–Villarreal (Tv: Spíler2)
20.45: Valencia–Levante (Tv: Spíler2)

TÖRÖK SÜPER LIG
28. FORDULÓ
18.00:
Fenerbahce–Galatasaray (Tv: Digi Sport3)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
8.00: 
Párizsi maratoni (Tv: Eurosport1)

AUTÓSVERSENY
15.00:
Blancpain Endurance-sorozat, Monza (Tv: Eurosport2)

BIRKÓZÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, BUKAREST
15.00:
kötöttfogású 60 kg, 67 kg, 72 kg, 82 kg, és 97 kg
17.00: döntő   

FORMULA–1
KÍNAI NAGYDÍJ
8.10:
futam (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
NHL
Hétfő, 2.00: 
alapszakasz-mérkőzés (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
11.00:
Prizs–Roubaix (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
4. FORDULÓ, 7. CSOPORT
1
6.00: MAGYARORSZÁG–Oroszország (Érd) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Szlovákia–Olaszország
NŐI EHF-KUPA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
14.00:
Viborg HK (dán)–Siófok KC (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA, NÉGYES DÖNTŐ, SOPRON
17.30:
a harmadik helyért
20.30: döntő (Tv: M4 Sport)

NBA
21.00:
rájátszás-mérkőzés (Tv: Sport2)

MOTORSPORT
11.00:
Superbike-vb, Assen, 1. futam (Tv: Eurosport2, Spíler1)
12.00: Supersport-vb, Assen, 1. futam (Tv: Eurosport2, Spíler1)
14.00: Superbike-vb, Assen, 2. futam (Tv: Eurosport2, Spíler1)

MOTOGP, AMERIKAI NAGYDÍJ
15.40:
Moto3, bemelegítés (Tv: Spíler1)
16.10: Moto2, bemelegítés (Tv: Spíler1)
16.40: MotoGP, bemelegítés (Tv: Spíler1)
18.00: Moto3, futam (Tv: Spíler1)
19.20: Moto2, futam (Tv: Spíler1)
21.00: MotoGP, futam (Tv: Spíler1)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
ELŐDÖNTŐ, 4. MÉRKŐZÉS 
18.30:
Fino Kaposvár SE–Vegyész RC Kazincbarcika 

SZABADIDŐSPORT
9.00:
34. Telekom Vivicittá Városvédő Futás (Budapest, Margitsziget, Központi út, a Hajós uszoda bekötőútja közelében) (Tv: Sport1)

TENISZ
11.30:
WTA-torna, Lugano, döntő (Tv: Digi Sport2)
15.00: ATP-torna, Marrákes, döntő (Tv: Sport2)

TORNA
13.30:
Európa-bajnokság, Szczecin, szerenkénti döntők (férfiak: ugrás, korlát, nyújtó; nők: gerenda, talaj) 

ÚSZÁS
18.00:
Stockholmi Open, 3. nap (Tv: Eurosport1)

VÍZILABDA
NŐI LEN-KUPA, NÉGYES DÖNTŐ, KIRISI

A harmadik helyért és döntő

 

ÁPRILIS 15., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
34. FORDULÓ
21.00: 
Watford–Arsenal

OLASZ SERIE A
32. FORDULÓ

20.30: Atalanta–Empoli (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
32. FORDULÓ

21.00: Leganés–Real Madrid (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

NÉMET 2. BUNDESLIGA
29. FORDULÓ
20.30:
1. FC Köln–Hamburger SV (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
KHL
17.30:
döntő, 2. mérkőzés (Tv: Sport2)

TENISZ
11.00:
ATP-torna, Monte-Carlo (Tv: Digi Sport1) 
18.00: ATP-torna, Monte-Carlo (Tv: Digi Sport2) 

ÚSZÁS
18.00:
Stockholmi Open, 4. nap (Tv: Eurosport1)