AUGUSZTUS 16., KEDD

NB I
6. FORDULÓ

18.00: MTK–Videoton (Tv: M5)

BAJNOKOK LIGÁJA
SELEJTEZŐ, 4. FORDULÓ (PLAYOFF), 1. MÉRKŐZÉSEK
BAJNOKI ÁG

20.45: FC Köbenhavn (dán)–APOEL (ciprusi)
20.45: Dinamo Zagreb (horvát)–Salzburg (osztrák)
NEM BAJNOKI ÁG
20.45: Ajax (holland)–Rosztov (orosz) (Tv: Sport1)
20.45: Young Boys (svájci)–Borussia Mönchengladbach (német) (Tv: Sport2)
20.45: Steaua Bucuresti (román)–Manchester City (angol) (Tv: M5)

RIO 2016
NŐK, ELŐDÖNTŐ

18.00: Brazília–Svédország
21.00: Németország–Kanada

AUGUSZTUS 17., SZERDA

NB I
6. FORDULÓ

18.00: DVSC–Haladás (Tv: M5)
19.00: Mezőkövesd–Újpest
19.00: Gyirmót FC Győr–Ferencváros
19.00: Vasas–Honvéd
19.00: Paks–DVTK

BAJNOKOK LIGÁJA
SELEJTEZŐ, 4. FORDULÓ (PLAYOFF), 1. MÉRKŐZÉSEK
BAJNOKI ÁG

20.45: Ludogorec (bolgár)–Viktoria Plzen (cseh)
20.45: Celtic (skót)–Hapoel Beer-Seva (izraeli)
20.45: Dundalk (ír)–Legia Warszawa (lengyel) (Tv: M5)
NEM BAJNOKI ÁG
20.45: Porto (portugál)–Roma (olasz) (Tv: Sport1)
20.45: Villarreal (spanyol)–Monaco (francia) (Tv: Sport2)

EURÓPA-LIGA
SELEJTEZŐ, 4. FORDULÓ (PLAYOFF), 1. MÉRKŐZÉS

18.00: Beitar (izraeli)–Saint-Étienne (francia)

SPANYOL SZUPERKUPA
VISSZAVÁGÓ

23.00: Barcelona–Sevilla (Tv: DIGI Sport1)
Az első mérkőzésen: 2–0

RIO 2016
FÉRFIAK, ELŐDÖNTŐ

18.00: Brazília–Honduras
21.00: Nigéria–Németország

AUGUSZTUS 18., CSÜTÖRTÖK

EURÓPA-LIGA
SELEJTEZŐ, 4. FORDULÓ (PLAYOFF), 1. MÉRKŐZÉSEK

16.00: Asztana (kazah)–BATE Boriszov (fehérorosz)
18.00: Dinamo Tbiliszi (grúz)–PAOK (görög)
18.15: Sönderjyske (dán)–Slavia Praha (cseh)
18.30: Midtjylland (dán)–Osmanlispor (török)
18.30: FK Krasznodar (orosz)–Partizani (albán)
19.00: Göteborg (svéd)–Qarabag (azeri)
19.00: AEK Larnaca (ciprusi)–Liberec (cseh)
19.00: Qabala (azeri)–Maribor (szlovén)
19.00: Austria Wien (osztrák)–Rosenborg (norvég)
19.00: Slavia Praha (cseh)–Anderlecht (belga)
19.00: Maccabi Tel-Aviv (izraeli)–Hajduk Split (horvát)
19.30: Istanbul Basaksehir (török)–Sahtar Doneck (ukrán)
20.00: Lokomotiva Zagreb (horvát)–Genk (belga)
20.00: Vojvodina (szerb)–AZ Alkmaar (holland)
20.00: Panathinaikosz (görög)–Bröndby (dán)
20.00: Fenerbahce (török)–Grasshoppers (svájci)
20.15: Astra Giurgiu (román)–West Ham (angol)
20.30: Gent (belga)–Skendija (macedón)
20.45: Sassuolo (olasz)–Crvena zvezda (szerb)
21.00: Arouca (portugál)–Olympiakosz (görög)
21.05: Trencín (szlovák)–Rapid Wien (osztrák)

AUGUSZTUS 19., PÉNTEK

NB II
5. FORDULÓ

19.00: Puskás Akadémia–Sopron

NB III
3. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

17.30: Tiszaújváros–Tállya
KÖZÉPCSOPORT
17.30: Dunaharaszti–Pénzügyőr

ANGOL PREMIER LEAGUE
2. FORDULÓ

21.00: Manchester United–Southampton (Tv: Spíler Tv)

SPANYOL LA LIGA
1. FORDULÓ

20.45: Málaga–Osasuna
22.00: Deportivo La Coruna–Eibar

FRANCIA LIGUE 1
2. FORDULÓ

20.00: Lyon–Caen (Tv: DIGI Sport3)

NÉMET KUPA
1. FORDULÓ, TV-S MÉRKŐZÉS
20.45: CZ Jena–Bayern München (Tv: Sport1)

RIO 2016
NŐK

18.00: a 3. helyért
22.30: döntő

AUGUSZTUS 20., SZOMBAT

ANGOL PREMIER LEAGUE
2. FORDULÓ

13.30: Stoke City–Manchester City (Tv: Spíler Tv)
16.00: Swansea City–Hull City
16.00: Tottenham Hotspur–Crystal Palace
16.00: Watford–Chelsea (Tv: Spíler Tv)
16.00: West Bromwich Albion–Everton
16.00: Burnley–Liverpool
18.30: Leicester City–Arsenal (Tv: Spíler Tv)

OLASZ SERIE A
1. FORDULÓ

18.00: Roma–Udinese (Tv: DIGI Sport1)
20.45: Juventus–Fiorentina (Tv: DIGI Sport1)

SPANYOL LA LIGA
1. FORDULÓ

18.15: Barcelona–Betis (Tv: Sport1)
20.15: Granada–Villarreal (Tv: Sport1)
22.15: Sevilla–Espanyol (Tv: Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
2. FORDULÓ

17.00: Nantes–Monaco
20.00: Lorient–Bastia
20.00: Lille–Dijon
20.00: Toulouse–Bordeaux (Tv: DIGI Sport3)
20.00: Angers–Nice
20.00: Rennes–Nancy

NÉMET KUPA
1. FORDULÓ, TV-S MÉRKŐZÉS
15.30: Dynamo Dresden–RB Leipzig (Tv: Sport1)

RIO 2016
FÉRFIAK

18.00: a 3. helyért
22.30: döntő

AUGUSZTUS 21., VASÁRNAP

NB I
7. FORDULÓ

18.00: Ferencváros–Mezőkövesd
18.00: Újpest–MTK
18.00: Haladás–Paks
18.00: Honvéd–Gyirmót FC Győr
18.00: DVTK–Vasas (Tv: M5)
20.00: Videoton–DVSC (Tv: M5)

NB II
5. FORDULÓ

17.30: Soroksár–SZEOL
17.30: Budaörs–Cigánd
17.30: Cegléd–Vác
17.30: Szeged 2011–ZTE
17.30: Dorog–Mosonmagyaróvár
17.30: Nyíregyháza Spartacus–Siófok
19.00: Kozármisleny–Kisvárda
19.00: Balmazújváros–Csákvár
19.00: Szolnok–Békéscsaba

NB III
3. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

11.00: Újpest II–REAC
11.00: DVTK II–Rákosmente
17.30: Monor–Kazincbarcika
17.30: Salgótarján–Nyírbátor
17.30: Jászberény–MTK II
17.30: Putnok–Hajdúböszörmény
17.30: ESMTK–DVSC-DEAC
17.30: BKV Előre–Hatvan
KÖZÉPCSOPORT
17.30: Szigetszentmiklós–Békéscsaba II
17.30: Komló–Budafok
17.30: Ferencváros II–Mórahalom
17.30: Szentlőrinc–Szekszárd
17.30: Méhkerék–PMFC
17.30: Hódmezővásárhely–FC Dabas
17.30: Dabas-Gyón–Gyula
18.00: Dunaújváros–Paks II
NYUGATI CSOPORT
12.00: Bp. Honvéd-MFA–Puskás Akadémia II
17.00: Csorna–Videoton II
17.30: Hévíz–Diósd
17.30: Veszprém–Ajka
17.30: Érd–Gyirmót II
17.30: Tatabánya–ETO FC Győr
17.30: Andráshida–Sárvár
17.30: Kaposvár–Csepel
17.30: III. ker. TVE–Komárom

ANGOL PREMIER LEAGUE
2. FORDULÓ

14.30: Sunderland–Middlesbrough (Tv: Spíler Tv)
17.00: West Ham United–Bournemouth (Tv: Spíler Tv)

OLASZ SERIE A
1. FORDULÓ

18.00: Milan–Torino (Tv: DIGI Sport1)
20.45: Atalanta–Lazio
20.45: Bologna–Crotone
20.45: Chievo–Internazionale (Tv: DIGI Sport1)
20.45: Empoli–Sampdoria
20.45: Genoa–Cagliari
20.45: Palermo–Sassuolo
20.45: Pescara–Napoli

SPANYOL LA LIGA
1. FORDULÓ

18.15: Sporting Gijón–Athletic Bilbao (Tv: Sport1)
20.15: Real Sociedad–Real Madrid (Tv: Sport1)
22.15: Atlético Madrid–Alavés (Tv: Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
2. FORDULÓ

15.00: Guingamp–Marseille (Tv: DIGI Sport2)
17.00: Saint-Étienne–Montpellier (Tv: DIGI Sport2)
20.45: PSG–Metz (Tv: DIGI Sport3)

NÉMET KUPA
1. FORDULÓ, TV-S MÉRKŐZÉS
18.30: Regensburg–Hertha BSC (Tv: Sport2)

AUGUSZTUS 22., HÉTFŐ

SPANYOL LA LIGA
1. FORDULÓ

20.00: Celta Vigo–Leganés
22.00: Valencia–Las Palmas

NÉMET KUPA
1. FORDULÓ, TV-S MÉRKŐZÉS

20.45: Eintracht Trier–Borussia Dortmund (Tv: Sport1)