Felkészülés: Messi remekelt, gáláztak az argentinok – videó

2019.06.08. 07:54
Lionel Messi remekelt (Fotó: AFP)
Az argentin labdarúgó-válogatott felkészülési mérkőzésen 5–1-re legyőzte Nicaragua legjobbjait. A Barcelona klasszisa, Lionel Messi egy félidőt volt a pályán, ezalatt kétszer volt eredményes, az első találata ráadásul egészen gyönyörűre „sikeredett”. Uruguay 3–0-ra nyert Panama ellen, azon a találkozón Luis Suárez szerzett hatalmas gólt.

Az argentin klasszisnak két perc kellett a duplához – Messi először a 37. percben villant, s gyönyörű szóló után lőtt laposan a bal alsóba, a 38. percben pedig 2–0-ra módosította az állást, miután kipattanóból közvetlen közelről a kapuba belsőzött.

Messi első gólja

Messi aztán a szünetben lejött, az argentinok viszont meg sem álltak ötig.

Szintén felkészülési mérkőzésen Uruguay 3–0-ra nyert Panama ellen – ezen a találkozón is egy Barcelona-sztár ünnepelhetett hatalmas gólt: Luis Suárez a 69. percben szabadrúgásból mesteri pontossággal tekert a jobb felső sarokba.

Suárez gólja

VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Uruguay–Panama 3–0
(M. Gómez 19., L. Suárez 69., F. Valverde 79.)
Argentína–Nicaragua 5–1 (Messi 37., 38., L. Martínez 63., 73., R. Pereyra 81., ill. J. Barrera 91. – 11-esből)