Felkészülés: Holman-gól, a Slovan kiütötte a Club Américát

2018.07.05. 21:48
Fölényes sikerrel zárta felkészülését a Holman Dáviddal felálló Slovan Bratislava: 5–0-ra kiütötte a mexikói Club Américát.

A meccs előtt nagy vihar volt Pozsonyban, de a kezdésre alábbhagyott az eső és elkezdődhetett a játék.

A 2016-os klub-vb bronzmeccsét tizenegyespárbajban elveszítő közép-amerikaiak már a meccs elején hátrányba kerültek, majd a 24. percben Holman szerzett rendkívül látványos távoli találatot – számolt be róla a klub honlapja.

A szünetre már hárommal mentek a pozsonyiak, s 5–0-ra nyertek. A magyar középpályást a 69. percben, négygólos előnynél cserélték le.

Sallai Roland klubja, a ciprusi bajnok APOEL 4–0-ra legyőzte az Ermisz Aradipput a magyar játékos nélkül. A meccs összes gólját a télen szerződtetett brazil csatár, Dellatorre szerezte.

Kádár Tamást nem cserélték be a Dinamo Kijevbe, amely fordulatos mérkőzésen (0–1, 2–1, 2–3) az utolsó percekben egyenlítve játszott 3–3-at kínai riválisával szemben.

A Dunaszerdahely a cseh Zlínnel csapott össze, de gólt nem láthattak a nézők. A DAC-nál Vida Kristopher kezdőként 58 percet kapott, Vida Mátét a szünetben cserélték be. Kocsis Gergő nem játszott.

DAC:
Vida Kristopher 58 percet játszott, Vida Máté a szünetben állt be, Kocsis Gergő nem játszott