Felkészülés: féltucat gólt vágtak a tartalékos argentinok

2017.06.13. 16:47
Jól megy az argentin labdarúgó-válogatottnak Jorge Sampaoli irányításával: a brazilok legyőzése után felkészülési mérkőzésen 6–0-ra nyert Szingapúr ellen. A dél-amerikaiak a melbourne-i meccshez képest felforgatott csapattal, az akkori kezdőből mindössze három játékossal a fedélzeten is brillíroztak a szingapúri Nemzeti Stadionban.

Az argentinok a szünetben már kettővel mentek: Federico Fazio és Joaquín Correa is betalált az első félidőben. A fordulás után Alejandro Gómez, majd Leandro Paredes növelte az előnyt, és még a hajrára is maradt a dél-amerikaiakban. Lucas Alario a 90. percben volt eredményes, a végeredményt pedig Ángel Di María állította be a 93. minutumban.

Argentína első két meccsét megnyerte Sampaoli irányításával, ráadásul hét szerzett gólja mellett egyet sem kapott még.

FELKÉSSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
Szingapúr–Argentína 0–6 (Fazio 25., J. Correa 31., A. Gómez 60., Paredes 74., Alario 90., Di María 93.)