Eurofutball: Koman győztes gólpassza; nincs hibátlan görög

2016.09.26. 20:58
Nem akármilyen hajrát láthatott a közönség a Piast Gliwice–Slask Wroclaw találkozón: Mervó Bence csapata a 91. percben büntetőből vezetést szerzett, de így sem ünnepelhetett, miután a tizenegyesnél sárga lapot kapó Hebert a 94. percben egyenlített. A magyar támadót nem cserélték be a meccsen.

Görögországban az AEK Athén pontvesztésével elfogytak a hibátlan csapatok, Törökországban Koman Vladimir csapata, az Adanaspor az első győzelmét aratta. A magyar középpályás végigjátszotta a meccset, sőt, a 65. percben, 2–2-nél győztes gólpasszt adott Cem Özdemirnek.

Romániában a CSMS Iasi Bőle Lukács nélkül kikapott az Astra Giurgiutól.

LENGYELORSZÁG, EKSTRAKLASA
10. FORDULÓ

Piast Gliwice–Slask Wroclaw 1–1
Az élmezőny állása: 1. Jagiellonia Bialystok 22 pont (21–7), 2. Lechia Gdansk 22 (16–10), 3. Nieciecza 20, ...9. Slask Wroclaw 11, ...15. Piast Gliwice 8

AEK Athén–Iraklisz 0–0
Az élmezőny állása: 1. Panathinaikosz 7 (7–0), 2. AEK Athén 7 (6–1), Plataniasz 7 (4–2), ...14. Iraklisz 2

TÖRÖKORSZÁG, SÜPER LIG
5. FORDULÓ

Adanaspor–Alanyaspor 3–2
Az élmezőny állása: 1. Istanbul Basaksehir 13, 2. Bursaspor 12, 3. Besiktas 11 (13–6), 4. Galatasaray 11(9–4), ...8. Alanyaspor 7, ...12. Adanaspor 5

NÉMETORSZÁG, BUNDESLIGA 2.
7. FORDULÓ

Union Berlin–St. Pauli 2–0
Az élmezőny állása: 1. Eintrach Braunschweig 18, 2. Union Berlin 14 (16–9), 3. Hannover 14 (14–7), ...15. St. Pauli 5