EURÓPAI LABDARÚGÁS, HÉTFŐI EREDMÉNYEK

NÉMET BUNDESLIGA 2., 12. FORDULÓ
RB Leipzig–Kaiserslautern 0–0
Az élmezőny állása: 1. Ingolstadt 26 pont, 2. Düsseldorf 21, 3. RB Leipzig 20 (+8), 4. Darmstadt 20 (+7), 5. Kaiserslautern 20 (+4)
 
FRANCIA LIGUE 2, 13. FORDULÓ
Valenciennes–Angers 1–0
Az élmezőny állása: 1. Dijon 26, 2. Brest 24 (+11), 3. Troyes 24 (+10), 4. Nancy 24 (+8)

SPANYOL SEGUNDA DIVISIÓN, 11. FORDULÓ
Zaragoza–Tenerife 2–3
Az élmezőny állása: 1. Valladolid 24, 2. Girona 23, 3. Las Palmas 22

TÖRÖK SÜPERLIG, 8. FORDULÓ
Eskisehirspor–Balikesirspor 2–2
Konyaspor–Karabükspor 1–0
Az élmezőny állása: 1. Fenerbahce 16 (11–8), 2. Galatasaray 16 (10–10), 3. Akhisar Belediyespor 14 (12–11), 4. Besiktas 14 (10–9)

PORTUGÁL PRIMEIRA LIGA, 9. FORDULÓ
Belenenses–Boavista 3–1
Az élmezőny állása: 1. Benfica 22, 2. Porto 21, 3. Guimaraes 20
 
LENGYEL EKSTRAKLASA, 14. FORDULÓ
Podbeskidzie Bielsko-Biala–Piast Gliwice 2–4
Jagiellonia–Belchatów 0–1
Az élmezőny állása: 1. Legia Warszawa 29, 2. Slask Wroclaw 27, 3. Jagiellonia 26

DÁN SUPERLIGAEN, 13. FORDULÓ
Aalborg–Silkeborg 2–0
Az élmezőny állása: 1. Midtjylland 31, 2. Köbenhavn 22, 3. Bröndby 21 (+7), 4. Randers 21 (+3)

GÖRÖG SZUPERLIGA, 8. FORDULÓ
Kalloni Lekanopedio–Levadiakosz 0–0
Az élmezőny állása: 1. PAOK 22, 2. Olympiakosz 17, 3. Veria 16

ROMÁN LIGA I, 13. FORDULÓ
Vitorul Constanta–Tirgu Mures 0–0
Petrolul Ploiesti–Otelul Galati 0–0
CFR–FC Brasov 1–2
Az élmezőny állása: 1. Steaua 31, 2. CFR 26, 3. Ploiesti 25

SKÓT PREMIER LEAGUE, 12. FORDULÓ
Ross County–Aberdeen 0–1
Az élmezőny állása: 1. Dundee United 25, 2. Hamilton 24, 3. Celtic 23 (11 mérkőzés, +16), 4. Inverness 23 (+6)

UKRÁN PREMJER-LIGA, 10. FORDULÓ
Hoverla–Volin 0–0
Az élmezőny állása: 1. Dinamo Kijev 26, 2. Dnipro 25, 3. Sahtar Doneck 21

OROSZ PREMJER-LIGA, 12. FORDULÓ
Torpedo Moszkva–Arszenal Tula 0–1
Rubin Kazany–Amkar 1–1
Tyerek Groznij–Ufa 1–0

AZ OROSZ BAJNOKSÁG ÁLLÁSA
1. Zenit Szentpétervár 12 10 2 34–6 +28  32
2. CSZKA Moszkva 12 8 1 3 29–12 +17  25
3. FK Krasznodar 12 6 3 3 20–10 +10  21
4. Tyerek Groznij 12 6 3 3 15–8 +7  21
5. Kubany Krasznodar 12 5 6 1 15–15 0 21
6. Rubin Kazany 12 5 5 2 18–13 +5  20
7. Dinamo Moszkva 11 6 1 4 25–18 +7  19
8. Lokomotiv Moszkva 12 5 4 3 17–12 +5  19
9. Szpartak Moszkva 12 5 4 3 17–16 +1  19
10. Mordovija Szaranszk 12 4 2 6 9–20 –11  14
11. Ufa 12 3 3 6 11–14 –3  12
12. Amkar Perm 11 3 2 6 10–16 –6  11
13. Ural 12 3 1 8 12–18 –6  10
14. Rosztov 12 2 2 8 12–32 –20  8
15. Torpedo Moszkva 12 1 3 8 9–27 –18  6
16. Arszenal Tula 12 1 2 9 4–20 –16  5