FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA
CSOPORTKÖR, 6. (UTOLSÓ) FORDULÓ
A-CSOPORT
19.00:
Slavia Praha (cseh)–Asztana (kazah)
19.00: Villarreal (spanyol)–Macabbi Tel-Aviv (izraeli)
B-CSOPORT
19.00:
Young Boys (svájci)–Skënderbeu (albán)
19.00: Dinamo Kijev (ukrán)–Partizan Beograd (szerb)
C-CSOPORT
19.00:
Istanbul Basaksehir (török)–Sporting Braga (portugál)
19.00: Hoffenheim (német)–Ludogorec (bolgár)
D-CSOPORT
19.00:
HNK Rijeka (horvát)–Milan (olasz) (Tv: Digi Sport1)
19.00: Austria Wien (osztrák)–AEK Athén (görög) (Tv: Digi Sport2)
E-CSOPORT
19.00:
Apollon Limassol (ciprusi)–Everton (angol)
19.00: Atalanta (olasz)–Lyon (francia) (Tv: Digi Sport3)
F-CSOPORT
19.00:
FC Köbenhavn (dán)–Sheriff Tiraspol (moldovai)
19.00: Zlín (cseh)–Lokomotiv Moszkva (orosz)
G-CSOPORT
21.05:
FCSB (román)–Lugano (svájci)
21.05: Hapoel Beer-Seva (izraeli)–Viktoria Plzen (cseh)
H-CSOPORT
21.05:
Arsenal (angol)–BATE Boriszov (fehérorosz) (Tv: RTL II)
21.05: Crvena zvezda (szerb)–1. FC Köln (német) (Tv: Digi Sport1)
I-CSOPORT
21.05:
Vitória Guimaraes (portugál)–Konyaspor (török)
21.05: Marseille (francia)–Red Bull Salzburg (osztrák) (Tv: Digi Sport3)
J-CSOPORT
21.05:
Hertha BSC (német)–Östersund (svéd)
21.05: Zorja Luhanszk (ukrán)–Athletic Bilbao (spanyol) (Tv: Digi Sport2)
K-CSOPORT
21.05:
Vitesse (holland)–Nice (francia)
21.05: Zulte Waregem­ (belga)–Lazio (olasz)
L-CSOPORT
21.05:
Real Sociedad (spanyol)–Zenit (orosz)
21.05: Vardar Szkopje (macedón)–Rosenborg (norvég)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KÉZILABDA
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG
CSOPORTKÖR, 4. FORDULÓ
B-CSOPORT, BIETIGHEIM-BISSINGEN
14.00:
Lengyelország–MAGYARORSZÁG (Tv: Sport1 – 13.15-ös műsorkezdettel)
18.00: Svédország–Argentína (Tv: Sport2)
20.30: Csehország–Norvégia (Tv: Sport1 – 20.15-ös műsorkezdettel)
A-CSOPORT, TRIER
14.00:
Paraguay–Szlovénia
18.00: Románia–Angola
20.30: Spanyolország–Franciaország

AMERIKAI FUTBALL
NFL
14. FORDULÓ
péntek, 2.25:
Atlanta Falcons–New Orleans Saints (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
KHL
15.00:
Jugra–Avtomobiliszt (Tv: Sport2)
NHL
péntek, 4.00:
Vancouver Canucks–Philadelphia Flyers (Tv: Spíler Tv)

KOSÁRLABDA
NBA
péntek, 4.30:
Utah Jazz–Houston Rockets (Tv: Sport1)

LÓSPORT
12.00:
Lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.15:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)

MŰKORCSOLYA
10.15, 11.15 és 12.30:
Grand Prix, Nagoja, döntők (Tv: Eurosport2)

SZNÚKER
14.00 és 20.00:
UK Championship, York, a 8 közé jutásért (Tv: Eurosport1)