FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
H-CSOPORT

21.00: FERENCVÁROS–CSZKA Moszkva (orosz) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
21.00: Espanyol (spanyol)–Ludogorec (bolgár) (Tv: Digi Sport3) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI MÉRKŐZÉSEK
A-CSOPORT
18.55:
APOEL (ciprusi)–Qarabag (azeri)
18.55: Dudelange (luxemburgi)–Sevilla (spanyol)
B-CSOPORT
18.55:
FC Köbenhavn (dán)–Dinamo Kijev (ukrán)
18.55: Lugano (svájci)–Malmö (svéd) (Tv: Digi Sport3)
C-CSOPORT
18.55:
Basel (svájci)–Getafe (spanyol)
18.55: Krasznodar (orosz)–Trabzonspor (török)
D-CSOPORT
18.55:
LASK Linz (osztrák)–PSV Eindhoven (holland)
18.55: Rosenborg (norvég)–Sporting CP (portugál)
E-CSOPORT
18.55:
CFR Cluj (román)–Rennes (francia)
18.55: Lazio (olasz)–Celtic (skót) (Tv: Digi Sport1)
F-CSOPORT
18.55:
Standard Liege (belga)–Eintracht Frankfurt (német) (Tv: Digi Sport2)
G-CSOPORT
21.00:
Rangers (skót)–FC Porto (portugál)
21.00: Feyenoord (holland)–Young Boys (svájci)
I-CSOPORT
21.00:
 Wolfsburg (német)–Gent (belga)
21.00: Olekszandrija (ukrán)–St.-Étienne (francia)
J-CSOPORT
21.00:
Borussia Mönchengladbach (német)–Roma (olasz) (Tv: Digi Sport2)
21.00: Wolfsberg (osztrák)–Istanbul Basaksehir (török)
K-CSOPORT
21.00:
Wolverhampton Wanderers (angol)–Slovan Bratislava (szlovák)
21.00: Braga (portugál)–Besiktas (török)
L-CSOPORT
16.50:
Asztana (kazah)–AZ Alkmaar (holland) (Tv: Digi Sport1)
21.00: Manchester United (angol)–Partizan Beograd (szerb) (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

U17-ES VILÁGBAJNOKSÁG, BRAZÍLIA
NYOLCADDÖNTŐ

20.30:
Ecuador–Olaszország
péntek 0.00:
Paraguay–Argentína

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
10. FORDULÓ
Péntek 2.15:
Oakland Raiders–Los Angeles Chargers (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
NÉMET FÉRFIBAJNOKSÁG
12. FORDULÓ
19.00:
RN Löwen–THW Kiel (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
NBA, ALAPSZAKASZ
Péntek, 4.30:
Los Angeles Clippers–Portland Trail Blazers (Tv: Sport2)
NŐI EURÓPA-KUPA
4. FORDULÓ
H-CSOPORT
18.00:
PEAC-Pécs–Aluinvent DVTK
G-CSOPORT
20.30:
Valencia (spanyol)–VBW CEKK Cegléd
I-CSOPORT
20.30:
Basket Hema (belga)–Atomerőmű KSC Szekszárd
F-CSOPORT
21.30:
Olivais (portugál)–Uni Győr Mély-Út

LÓSPORT
13.30:
Kincsem+Tuti 1129 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
19.00:
Jászberény VT–Fatum Nyíregyháza

ÚSZÁS
Világkupa, Doha