FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA
SELEJTEZŐ, 1. KÖR, VISSZAVÁGÓ

19.00: Zalgiris Vilnius (litván)–Budapest Honvéd (m4sport.hu) – élőben az NSO-n!
Az első mérkőzésen: 1–3
19.00: 
KS Cracovia (lengyel)–FC DAC 1904 (Dunaszerdahely, szlovákiai) – élőben az NSO-n!
Az első mérkőzésen: 1–1
20.00: 
Kukësi (albán)–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
Az első mérkőzésen: 0–3
20.00:
Fehérvár FC–FK Zeta (montenegrói) (Tv: Duna World) – élőben az NSO-n!
Az első mérkőzésen: 5–1

A további párosítás
14.00: Tobol Kosztanaj (kazah)–Jeunesse Esch (luxemburgi)
Az első mérkőzésen: 0–0
16.30: 
Kajrat Almati (kazah)–NK Siroki Brijeg (bosnyák)
Az első mérkőzésen: 2–1
16.30: FK Makedonija Szkopje (északmacedón)–Alaskert (örmény)
Az első mérkőzésen: 1–3
17.00: KF Teuta (albán)–FK Ventspils (lett)
Az első mérkőzésen: 0–3
17.30: FC Inter Turku (finn)–Bröndby IF (dán)
Az első mérkőzésen: 1–4
18.00: Levadia Tallinn (észt)–Stjarnan (izlandi)
Az első mérkőzésen: 1–2
18.00: Universitatea Craiova (román)–Sabail FK (azeri)
Az első mérkőzésen: 3–2
18.00: 
RoPS Rovaniemi (finn)–Aberdeen (skót)
Az első mérkőzésen: 1–2
18.00: RFS Riga (lett)–Olimpija Ljubljana (szlovén)
Az első mérkőzésen: 3–2
18.30: Dinamo Minszk (Dinama Minszk, fehérorosz)–Liepaja (lett)
Az első mérkőzésen: 1–1
18.30: Levszki Szófia (bolgár)–MFK Ruzomberok (Rózsahegy, szlovák)
Az első mérkőzésen: 2–0
19.00: FC Vaduz (liechtensteini)–Breidablik (izlandi)
Az első mérkőzésen: 0–0
19.00: Apollon Limassol (ciprusi)–Zalgiris Kaunas (litván)
Az első mérkőzésen: 2–0
19.00: Haugesund (norvég)–Cliftonville (északír)
Az első mérkőzésen: 1–0
19.00: 
Torpedo Kutaiszi (grúz)–Ordabaszi (kazah)
Az első mérkőzésen: 0–1
19.00: Petrocub Hincesti (moldovai)–AEK Larnaca (ciprusi)
Az első mérkőzésen: 0–1
19.00: Zrinjski Mostar (bosnyák)–Akademija Pandev (északmacedón)
Az első mérkőzésen: 3–0
19.00: Milsami Orhei (moldovai)–FCSB (román)
Az első mérkőzésen: 0–2
19.00: Neftci PFK (azeri)–Speranta Nisporeni (moldovai)
Az első mérkőzésen: 3–0
19.30: Hapoel Beer-Seva (izraeli)–KF Laci (albán)
Az első mérkőzésen: 1–1
19.30: UE Engordany (andorrai)–Dinamo Tbiliszi (grúz)
Az első mérkőzésen: 0–6
19.30: Progres Niederkorn (luxemburgi)–Cork City (ír)
Az első mérkőzésen: 2–0
20.00: Hajduk Split (horvát)–Gzira United (máltai)
Az első mérkőzésen: 2–0
20.00: IFK Norrköping (svéd)–Saint Patrick's (ír)
Az első mérkőzésen: 2–0
20.00: NS Mura (Muraszombat, szlovén)–Maccabi Haifa (izraeli)
Az első mérkőzésen: 0–2
20.00: B36 Tórshavn (feröeri)–Crusaders FC (északír)
Az első mérkőzésen: 0–2
20.00: Hibernians (máltai)–Sahtyor Szoligorszk (Sahcjor Szalihorszk, fehérorosz)
Az első mérkőzésen: 0–1
20.30: Shkupi (északmacedón)–Pjunik Jerevan (örmény)
Az első mérkőzésen: 3–3
20.30: 
FK Vityebszk (FK Vicebszk, fehérorosz)–KuPS Kuopio (finn)
Az első mérkőzésen: 0–2
20.45: Rangers FC (skót)–St. Joseph's (gibraltári) 
Az első mérkőzésen: 4–0
20.45: Spartak Trnava (Nagyszombat, szlovák)–Radnik Bijeljina (bosnyák)
Az első mérkőzésen: 0–2
20.45: NK Domzale (szlovén)–Balzan (máltai)
Az első mérkőzésen: 4–3
20.45: Buducsnoszt Podgorica (montenegrói)–JK Narva Trans (észt)
Az első mérkőzésen: 2–0
20.45: Ballymena United (északír)–Malmö FF (svéd)
Az első mérkőzésen: 0–7
20.45: Kilmarnock FC (skót)–Connah's Quay Nomads (walesi)
Az első mérkőzésen: 2–1
20.45: 
Radnicski Nis (szerb)–FC Flora (észt)
Az első mérkőzésen: 0–2
21.00: Legia Warszawa (lengyel)–Europa FC (gibraltári)
Az első mérkőzésen: 0–0
21.00: Shamrock Rovers (ír)–Brann (norvég)
Az első mérkőzésen: 2–2
21.00: KR (izlandi)–Molde FK (norvég)
Az első mérkőzésen: 1–7

U19-ES EURÓPA-BAJNOKSÁG, ÖRMÉNYORSZÁG
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
B-CSOPORT
16.45: 
Csehország–Norvégia
19.00: 
Írország–Franciaország

NB II-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
17.00: 
Kazincbarcika–Sényő (NB III)
19.00: Kazincbarcika–Gesztely (megye I.)
Budaörs–UTA Arad (romániai II.)

FINA VIZES VILÁGBAJNOKSÁG, KVANGDZSU

MŰUGRÁS
  3.00:
 női 3 méter, selejtező 
  8.30: női 3 méter, elődöntő 
13.45: férfi 3 méter, döntő (m4sport.hu)

NYÍLT VÍZI ÚSZÁS
  1.00: 
5 km csapatverseny (Magyarország) (Tv: M4 Sport)

MŰÚSZÁS
  4.00: 
szabad kombináció, selejtező (Magyarország) 
12.00: páros szabadprogram, döntő (m4sport.hu)

VÍZILABDA
NŐK, CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
A-CSOPORT
  9.30: 
Dél-Afrika–Egyesült Államok 
10.50: Új-Zéland–Hollandia 
B-CSOPORT
12.10:
 Kanada–Dél-Korea 
13.30: MAGYARORSZÁG–Oroszország (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
C-CSOPORT
  1.30: 
Kuba–Spanyolország 
  2.50: Görögország–Kazahsztán
D-CSOPORT
  4.10: Japán–Ausztrália 
  5.30: 
Olaszország–Kína

FÉRFIAK, CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
C-CSOPORT
Péntek, 1.30: Dél-Afrika–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
9.40 és 16.00: 
U20-as Európa-bajnokság, Svédország, 1. nap (Tv: Eurosport2)

KERÉKPÁR
11.20: 
Tour de France, 12. szakasz, Toulouse–Bagneres-de-Bigorre, 209.5 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI U21-ES VILÁGBAJNOKSÁG (SPANYOLORSZÁG)
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
C-CSOPORT
20.00:
Koszovó–MAGYARORSZÁG (Tv: Sport1)

TENISZ
14.00: 
WTA-torna, Bukarest (Tv: Digi Sport1)

VITORLÁZÁS
  9.00: 
51. Kékszalag Nagydíj, Balatonfüred (Tv: M4 Sport)

VÍVÁS
VILÁGBAJNOKSÁG, BUDAPEST, BOK CSARNOK
  8.30: női párbajtőr egyéni 64-es tábla 
10.00: férfi kard egyéni 64-es tábla 
18.00: megnyitó (Tv: M4 Sport)
18.40: négyes döntők (Tv: Eurosport1)