FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA
SELEJTEZŐ, 1. FORDULÓ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
19.00: Ferencváros
–Maccabi Tel-Aviv (izraeli) (Tv: M4 Sport)
19.00: Neftci PFK (azeri)–Újpest FC (Tv: Duna World)

16.00:
Pjunik (örmény)–Vardar (macedón)
16.45: Ventspils (lett)–Luftëtari (albán)
17.00: Csihura Szacshere (grúz)–Beitar Jeruzsálem (izraeli)
17.30: FK Partizani (albán)–Maribor (szlovén)
17.30: Rudar Pljevlja (montenegrói)–Partizan Beograd (szerb)
18.00: Balzan (máltai)–Kesla FK (azeri)
18.00: Qabala (azeri)–Progres Niederkorn (luxemburgi)
18.00: Ilves (finn)–Szlavija Szófia (bolgár)
18.00: KuPS (finn)–FC Köbenhavn (dán)
18.00: Narva Trans (észt)–FK Zeljeznicar (bosnyák)
18.00: Trakai (litván)–Irtis Pavlodar (kazah)
18.00: Lahti (finn)–FH Hafnafjördur (izlandi)
18.05: FK Liepaja (lett)–Häcken (svéd)
19.00: Anorthoszisz (ciprusi)–KF Laci (albán)
19.00: Connah's Quay (walesi)–Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz)
19.00: Derry City (ír)–Dinamo Minszk (fehérorosz)
19.00: Milsami Orhei (moldovai)–Slovan Bratislava (szlovák)
19.00: Petrocub (moldovai)–NK Osijek (horvát)
19.00: Stumbras (litván)–Apollon Limassol (ciprusi)
19.45: CSZKA Szófia (bolgár)–Riga FC (lett)
20.00: B36 Tórshavn (feröeri)–OFK Titograd (montenegrói)
20.00: Górnik Zabrze (lengyel)–Zaria Balti (moldovai)
20.00: ÍBV (izlandi)–Sarpsborg (norvég)
20.00: Racing FC (luxemburgi)–Viitorul Constanta (román)
20.00: Siroki Brijeg (bosnyák)–Domzale (szlovén)
20.00: Engordany (andorrai)–Kajrat Almati (kazah)
20.05: Shamrock Rovers (ír)–AIK (svéd)
20.15: Rudar Velenje (szlovén)–Tre Fiori (San Marinó-i)
20.30: Buducsnoszt Podgorica (montenegrói)–Trencín (szlovák)
20.45: Cliftonville (északír)–Nordsjaelland (dán)
20.45: Rangers (skót)–Shkupi (macedón)
20.45: Hibernian (skót)–NSI Runavík (feröeri)
20.45: Lech Poznan (lengyel)–Gandzaszar (örmény)
20.45: Szpartak Szubotica (szerb)–Coleraine (északír)
21.00:
DAC (szlovák)–Dinamo Tbiliszi (grúz)
21.00: Stjarnan (izlandi)–Nomme Kalju (észt)
21.00: Radnicski Nis (szerb)–Gzira United (máltai)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

GOLF
22.00:
John Deere Classic, 1. nap (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
13.00:
Tour de France, 6. szakasz, Brest–Mur de Bretagne, 181 km (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA
U20-AS NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, SOPRON
NEGYEDDÖNTŐ
18.00:
MAGYARORSZÁG–Szerbia

TENISZ
14.00–16.00: Wimbledon, női elődöntő (Tv: Europsort2)
Ostapenko (lett, 12.)–Kerber (német, 11.)
Görges (német, 13.)–S. Williams (amerikai, 25.)