JÚNIUS 27., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
17.00: Mol Fehérvár FC–Baník Ostrava (cseh I.), Bad Waltersdorf – élőben az NSO-n!
18.00:
Ferencváros–CSZKA Szófia (bolgár), Ausztria – élőben az NSO-n!

EURÓPA-LIGA
ELŐSELEJTEZŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS

19.30: Progres Niederkorn (luxemburgi)–Cardiff MU (walesi)
19.30: Barry Town United (walesi)–Cliftonville (északír)
19.45: Ballymena United (északír)–NSÍ (feröeri)
20.00:  (feröeri)–Tre Fiori (San Marinó-i)
20.00: UE Sant Julia (andorrai)–Europa FC (gibraltári)
20.45: La Fiorita (San Marinó-i)–UE Engordany (andorrai)
20.45: FC Prishtina (koszovói)–St Joseph's (gibraltári)

AFRIKAI NEMZETEK KUPÁJA, EGYIPTOM
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
B-CSOPORT
16.30:
Madagaszkár–Burundi
C-CSOPORT
19.00:
Szenegál–Algéria (Tv: Sport1)
22.00: Kenya–Tanzánia

COPA AMÉRICA, BRAZÍLIA
NEGYEDDÖNTŐ
Péntek, 2.30:
 Brazília–Paraguay (Tv: Sport1)

U21-ES EURÓPA-BAJNOKSÁG, OLASZORSZÁG
ELŐDÖNTŐ
18.00: Németország–Románia
21.00: Spanyolország–Franciaország

NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, FRANCIAORSZÁG
NEGYEDDÖNTŐ
21.00:
 Norvégia–Anglia

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BILIÁRD

14.30: World Cup of Pool, Leicester, 3. nap (Tv: Sport1)
20.00: World Cup of Pool, Leicester, 3. nap (Tv: Sport2)

GOLF
21.15:
Rocket Mortgage Classic, Detroit, 1. nap (Tv: Sport1)

KÉZILABDA
18.00:
a 2019–2020-as BL-idény sorsolása (Tv: Sport1) 

KOSÁRLABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG
1. FORDULÓ

A-CSOPORT
18.30:
Nagy-Britannia–Lettország
21.00:
Ukrajna–Spanyolország
B-CSOPORT

13.00:
Svédország–Montenegró
15.30:
Franciaország–Csehország
C-CSOPORT
16.00:
Magyarország–Szlovénia (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
18.30:
Törökország–Olaszország
D-CSOPORT

17.45:
Oroszország–Belgium
20.30:
Fehéroroszország–Szerbia

LOVASSPORT
DÍJUGRATÁS

15.00:
olimpiai kvalifikációs verseny, Budapest

MULTISPORT
EURÓPAI JÁTÉKOK, MINSZK
(Tv: M4 Sport)
SPORTLÖVÉSZET (Sportlövő Központ)

8.00: női skeet (Pongrátz Bianka) alapverseny, 2. nap
8.15: női kisöbű szabadpuska 3x40 (Horváth Lea), alapverseny
12.00: női kisöbű szabadpuska 3x40, döntő
15.45: női skeet, döntő

KAJAK-KENU (Zaszlavl regattapálya)
 9.10:
női K-1 500 m (Kozák Danuta), döntő
 9.20: férfi K-4 500 m (Nádas Bence, Tótka Sándor, Birkás Balázs, Kuli István), döntő
 9.50: női C-2 500 m (Balla Virág, Devecseriné Takács Kincső), döntő
10.05: női K-4 500 m (Kárász Anna, Kozák Danuta, Csipes Tamara, Medveczky Erika), döntő
13.20: női K-1 200 m (Kozák Danuta), döntő
13.25: férfi K-1 200 m (Birkás Balázs), döntő
13.35: női C-1 200 m (Nagy Bianka), döntő
13.45: női K-2 200 m (Lucz Anna, Kiss Blanka), döntő
15.00: női K-1 5000 m (Bodonyi Dóra), döntő
15.30: férfi K-1 5000 m (Kopasz Bálint), döntő   

ASZTALITENISZ (Olimpiai Tenisz Központ)
15.00:
női csapat, negyeddöntők (Magyarország)

TOLLASLABDA (Falcon Club)
 9.30:
férfi egyes nyolcaddöntő (Krausz Gergely)

BIRKÓZÁS (Sportpalota)
10.00:
szabadfogás 97 kg (Szabó Mihály), női 53 kg (Dénes Mercédesz) vigaszág, női 62 kg (Sleisz Gabriella), 57 kg (Galambos Ramóna), 76 kg (Németh Zsanett) előcsatározások
17.00: szabadfogás 97 kg, női 53 kg, döntők

ÍJÁSZAT (Olimpiai Sportkomplexum)
11.10:
férfi olimpiai, egyéni, nyolcaddöntő, Banda Árpád-Steve Wijler (holland), majd negyeddöntő, elődöntő
13.40: férfi olimpiai, egyéni, bronzmérkőzés, döntő

TORNA (Minszk Aréna)
12.00:
férfi (Babos Ádám, Vecsernyés Dávid) és női (Schermann Bianka, Péter Sára, Székely Zója) egyéni összetett, selejtező

KERÉKPÁR (Minszk Aréna Velodrom)
pályaverseny:
19.15:
férfi scratch (Lovassy Krisztián), döntő

SZNÚKER
7.00 és 13.30: világkupaverseny, Vuhszi, 4. nap (Tv: Eurosport1)

TENISZ
10.30–18.30:
ATP-torna, Antalya, negyeddöntő (Tv: Sport2)
12.00: WTA-torna, Eastbourne (Tv: Digi Sport1)

TORNA
JUNIOR-VILÁGBAJNOKSÁG, GYŐR
10.00:
 férfi egyéni szerenkénti selejtező, egyben férfi egyéni összetett és férfi csapatverseny

VÍZILABDA
DIAPOLO-KUPA 
NŐI FELKÉSZÜLÉSI TORNA, MARGITSZIGET
2. FORDULÓ
16.30: Universiade-válogatott–Hollandia
19.30: Magyarország–Olaszország