FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
ELSŐ MÉRKŐZÉS
17.00:
FK Asztana (kazah)–Sporting CP (portugál) (Tv: Digi Sport1)
19.00: Borussia Dortmund (német)–Atalanta (olasz) (Tv: Digi Sport1)
19.00: Nice (francia)–Lokomotiv Moszkva (orosz)
19.00: Szpartak Moszkva (orosz)–Athletic Bilbao (spanyol)
19.00: Real Sociedad (spanyol)–Red Bull Salzburg (osztrák)
19.00: Ludogorec Razgrad (bolgár)–AC Milan (olasz) (Tv: Digi Sport3)
19.00: Östersund (svéd)–Arsenal (angol) (Tv: Digi Sport2)
19.00: Olympique Marseille (francia)–Sporting Braga (portugál)
21.05: FC Köbenhavn (dán)–Atlético Madrid (spanyol) (Tv: Digi Sport1)
21.05: AEK Athén (görög)–Dinamo Kijev (ukrán) (Tv: Digi Sport2)
21.05: Celtic (skót)–Zenit (orosz)
21.05: Napoli (olasz)–RB Leipzig (német) (Tv: RTL II)
21.05: Olympique Lyon (francia)–Villarreal (spanyol) (Tv: Digi Sport3)
21.05: Partizan Beograd (szerb)–Viktoria Plzen (cseh)
21.05: FCSB (román)–Lazio (olasz)

XXIII. TÉLI OLIMPIAI JÁTÉKOK, PJONGCSANG

ALPESI SÍ
 
2.00: női óriás-műlesiklás, 1. futam (Hozmann Szonja, Maróty Mariann) (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
  3.30: férfi lesiklás, döntő (Kékesi Márton) (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
  5.45: női óriás-műlesiklás, 2. futam, döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1)

CURLING
  1.05:
nők, alapszakasz
  6.05:
férfiak, alapszakasz
12.05:
nők, alapszakasz

GYORSKORCSOLYA
12.00:
férfi 10 000 m, döntő (Tv: M4 Sport – 13.30-tól)

HÓDESZKA
 3.00:
férfi krossz, döntő (Tv: M4 Sport – 5.30-tól)

JÉGKORONG
Férfiak
C-csoport
  4.10:
Finnország–Németország (Tv: Eurosport2)
  8.40:
Norvégia–Svédország (Tv: M4 Sport, Eurosport2)
A-csoport
13.10:
Csehország–Dél-Korea
13.10:
Svájc–Kanada (Tv: M4 Sport, Eurosport2)
Nők
  4.10:
Egyesült Államok–Kanada
  8.40:
Orosz csapat–Finnország

MŰKORCSOLYA
  2.30:
páros, döntő

SÍAKROBATIKA
12.00:
női ugrás, selejtező

SÍFUTÁS
  7.30:
női 10 km (szabad stílus), döntő (Szőcs Emőke) (Tv: M4 Sport, Eurosport1)

SÍLÖVÉSZET
  9.00:
női 15 km, döntő (Tv: Eurosport1)
12.00: férfi 20 km, döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1)

SZÁNKÓ
13.30:
csapatverseny, 1. és 2. futam, döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1)

SZKELETON
  2.00:
férfiak, 1. és 2. futam (Tv: M4 Sport, Eurosport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
Premier League
20.00:
3. állomás, Newcastle (Tv: Sport1)
Benne:
Mensur Suljovic (osztrák)–Michael Smith (angol)
Darly Gurney (északír)–Gerwyn Price (walesi)
Peter Wright (skót)–Rob Cross (angol)
Gary Anderson (skót)–Michael van Gerwen (holland)
Simon Whitlock (ausztrál)–Raymond van Barneveld (holland)

JÉGKORONG
NHL
péntek, 1.05:
Pittsburgh Penguins–Los Angeles Kings (Tv: Spíler Tv)

KERÉKPÁR
15.30:
Vuelta a Andalucía, 2. szakasz (Tv: Eurosport2)
17.00:
Volta ao Algarve, 2. szakasz (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
Női NB I
18.00
: Budaörs–Dunaújvárosi Kohász KA (Tv: M4 Sport)

KOSÁRLABDA
NBA
péntek, 3.00:
Minnesota Timberwolves–Los Angeles Lakers (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
Női Magyar Kupa
Elődöntő, visszavágó
19.00:
Vasas Óbuda–Fatum-Nyíregyháza

TENISZ
11.00:
ATP-torna, Rotterdam, 4. nap, nyolcaddöntő (Tv: Sport2)
12.00: WTA-torna, Doha (Tv: Digi Sport2)
13.00: ATP-torna, Rotterdam, 4. nap, nyolcaddöntő (Tv: Sport2)
15.00: ATP-torna, Rotterdam, 4. nap, nyolcaddöntő (Tv: Sport2)
19.30: ATP-torna, Rotterdam, 4. nap, nyolcaddöntő (Tv: Sport2)
21.30:
ATP-torna, Rotterdam, 4. nap, nyolcaddöntő (Tv: Sport2)
ATP: Buenos Aires, New York

TOLLASLABDA
Csapat Európa-bajnokság, Kazany, csoportmérkőzések

12.00: Magyarország–Portugália (nők)
16.00: Magyarország–Szlovákia (férfiak)

VÍZILABDA
Férfi Európa-kupa
A-csoport (Kecskemét), 1. játéknap
20.00:
MAGYARORSZÁG–Grúzia (Tv: M4 Sport)