U21: Gera Zoltán csapata döntetlent játszott az északírekkel

T. I.T. I.
2019.11.14. 22:03
Az U21-es válogatott az első félidőben Szőke Adrián góljával szerzett vezetést (Fotó: MLSZ)
Az U21-es magyar labdarúgó-válogatott 1–1-es döntetlent játszott Észak–Írországban, ezzel Gera Zoltán öt mérkőzés után még nyeretlen a korosztályos együttes szövetségi edzőjeként.

Négy mérkőzés, egy döntetlen és három vereség után az első győzelmét igyekezett megszerezni Gera Zoltánnal a kispadon a magyar U21-es válogatott. A csapat Észak-Írországban, a ballinamallardi Ferney Parkban Szőke Adrián góljával meg is szerezte a vezetést a 37. percben (0–1).

A második félidőben Alfie McCalmont 18 méterről eleresztett ballábas lövése vágódott a magyar kapu jobb oldalába, ezzel pedig kialakult a végeredmény (1–1).

Az U21-es válogatott legközelebb jövő hétfőn, Ausztria ellen lép pályára – a Puskás Arénában.