A mérkőzések kezdése magyar idő szerint értendő.

AUGUSZTUS 12., HÉTFŐ 

IZRAEL, TOTÓ-KUPA
CSOPORTKÖR, 5. FORDULÓ
19.30: 
Hapoel Kirjat Smona–Hapoel Kfar Szaba 3–1
Hapoel Kfar Szaba: Vernes Richárd nem játszott.

AUGUSZTUS 13., KEDD

ANGLIA, LIGAKUPA
A LEGJOBB 64 KÖZÉ JUTÁSÉRT
QPR (II.)–Bristol City (II.) 3–3
11-esek után: 5–4
Bristol City: Nagy Ádám a 72. percben, 3–2-es vezetésnél állt be, tizenegyest nem lőtt.

BAJNOKOK LIGÁJA
SELEJTEZŐ, 3. KÖR, VISSZAVÁGÓ
Dinamo Kijev (ukrán)–FC Bruges (belga) 3–3
– az első meccsen: 0–1
Dinamo Kijev: Kádár Tamás végigjátszotta a találkozót, az 57. percben sárga lapot kapott.

Dundalk (ír)–Slovan Bratislava (Pozsony, szlovák) 1–3 – az első meccsen: 0–1
Slovan Bratislava: Holman Dávid végigjátszotta a mérkőzést, a 93. percben gólpasszt adott.

FRANCIAORSZÁG, LIGUE 2
A LEGJOBB 64 KÖZÉ JUTÁSÉRT
Clermont (II.)–Le Havre (II.) 1–1 – 11-esek után: 4–3
Le Havre: Bese Barnabás nem került be a mérkőzésre nevezett játékosok közé

AUGUSZTUS 14., SZERDA

EURÓPA-LIGA
SELEJTEZŐ, 3. KÖR, VISSZAVÁGÓ

Atromitosz (görög)–Legia Warszawa (lengyel) 0–2
Atromitosz: a kaput Megyeri Balázs védte, Ugrai Roland a 62. percben állt be csereként; Legia: Nagy Dominik kispados volt, a 68. percben lépett pályára.

SZLOVÁKIA, SZLOVÁK KUPA
A LEGJOBB 64 KÖZÉ JUTÁSÉRT
FK Podkonice (Padkóc, IV.)–FC DAC 1904 (Dunaszerdahely) 0–4

DAC: Vida Máté kezdőként 79 percet kapott és két gólt szerzett, Vida Kristophert nem cserélték be, Kalmár Zsolt térdsérülése miatt nem volt a keretben

AUGUSZTUS 15., CSÜTÖRTÖK

EGYESÜLT ÁLLAMOK, MLS
ALAPSZAKASZ

Orlando City–Sporting Kansas City 1–0
Sporting KC: Baráth Botond és Németh Krisztián sérült, Sallói Dániel eltiltott volt.
Portland Timbers–Chicago Fire 3–2
Chicago Fire: A csapata első gólját jegyző Nikolics Nemanja végigjátszotta a meccset.

EURÓPA-LIGA
SELEJTEZŐ, 3. KÖR, VISSZAVÁGÓ

Apollon Limassol FC (ciprusi)–Austria Wien (osztrák) 3–1
Továbbjutott: az Apollon Limassol, kettős győzelemmel, 5–2-es összesítéssel.
Apollon: Szalai Attila végigjátszotta a mérkőzést.
Arisz (görög)–Molde (norvég) 3–1
Továbbjutott: a Molde, 4–3-as összesítéssel.
Arisz: Korhut Mihályt a 114. percben cserélték le, a 33. percben sárga lapot kapott.
Rangers FC (skót)–FC Midtjylland (dán) 3–1
Továbbjutott: a Rangers, kettős győzelemmel, 7–3-as összesítéssel.
Midtjylland: Korcsmár Zsolt sérült, nem volt a keretben.

AUGUSZTUS 16., PÉNTEK

AUSZTRIA, 2. LIGA
4. FORDULÓ
Lafnitz–Ried 0–1
Lafnitz: Varga Barnabás végigjátszotta a meccset.
Liefering–Horn 3–2
Liefering: Bukta Csaba végig a pályán volt, ő szerezte az első gólt.

OLASZ KUPA
3. FORDULÓ
Genoa–Imolese (III.) 4–1
Genoa: Schäfer Andrást nem nevezték.

SVÁJC, SUPER LEAGUE
A LEGJOBB 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT
Concordia (III.)–Lugano 0–5
Lugano:
A duplázó Holender Filip végigjátszotta a meccset, Kecskés Ákos kispados volt, Vécsei Bálint sérült.

AUGUSZTUS 17., SZOMBAT

ANGLIA, CHAMPIONSHIP
3. FORDULÓ

Bristol City–QPR 2–0
Bristol City: Nagy Ádám kezdett, gólt szerzett, a szünetben sérülés miatt lecserélték.

AUSZTRIA, BUNDESLIGA
4. FORDULÓ

St. Pölten–Red Bull Salzburg 0–6
Salzburg: Szoboszlai Dominik végigjátszotta a mérkőzést, két gólt előkészített.

DÉL-KOREA, K LEAGUE 2
24. FORDULÓ

Kvangdzsu–Puszan IPark FC 1–1
Puszan: Novothny Soma kispados volt, nem kapott lehetőséget.

FRANCIAORSZÁG, LIGUE 2
4. FORDULÓ
Lens–Le Havre 1–3
Le Havre: Bese Barnabás végigjátszotta a mérkőzést, és ő fejelte a harmadik gólt.

KAZAHSZTÁN, PREMER LIGASZI
23. FORDULÓ

Irtis Pavlodar–Tobol 0–0
Irtis: Hidi Patrik végig a pályán volt.
Taraz–Kajrat Almati 0–2
Kajrat: Eppel Márton nem volt kerettag.

NÉMETORSZÁG, BUNDESLIGA
1. FORDULÓ

Freiburg–Mainz 3–0
Freiburg: Sallai Roland kispados volt.

2. BUNDESLIGA
3. FORDULÓ
Arminia Bielefeld–Erzgebirge Aue 3–1
Bielefeld: Kiss Ágostont nem nevezték.

SZLOVÁKIA, FORTUNA LIGA
5. FORDULÓ
Sered (Szered)–Slovan Bratislava (Pozsony) 0–4
Slovan: Guzmics Richárd a 71. percben lépett pályára csereként, Holman Dávid nem volt kerettag.

AUGUSZTUS 18., VASÁRNAP

AUSZTRIA, BUNDESLIGA
4. FORDULÓ

17.00: Sturm Graz–Rapid Wien
Rapid Wien: Szántó Tamás 

DÁNIA, SUPERLIGA
6. FORDULÓ

16.00: Midtjylland–Hobro
Midtjylland: Korcsmár Zsolt

EGYESÜLT ÁLLAMOK, MLS
ALAPSZAKASZ
Chicago Fire–Philadelphia Union 2–0
Chicago Fire: Nikolics Nemanja kezdő volt, a 38. és a 45. percben is gólt szerzett – a másodikat 11-esből, a 77. percben lecserélték.
Sporting Kansas City–San Jose Earthquakes 2–1
Sporting KC: Sallói Dániel az 56. percben állt be csereként, Németh Krisztián a kispadon ült, Baráth Botondot nem nevezték.

HOLLANDIA, EREDIVISIE
3. FORDULÓ

Fortuna Sittard–Willem II
Fortuna Sittard: Dobos Áront nem nevezték.

HORVÁTORSZÁG, 1. HNL
5. FORDULÓ

18.00: Hajduk Split–Gorica
Hajduk: Gyurcsó Ádám

LENGYELORSZÁG, EKSTRAKLASA
5. FORDULÓ

17.30: Legia Warszawa–Zaglebie Lubin
Legia: Nagy Dominik

NÉMETORSZÁG, BUNDESLIGA
1. FORDULÓ
15.30:
Eintracht Frankfurt–Hoffenheim (Tv: Sport1)
Hoffenheim: Szalai Ádám
18.00: Union Berlin–RB Leipzig (Tv: Sport1)
Leipzig: Gulácsi Péter, Willi Orbán

PORTUGÁLIA, SEGUNDA LIGA
2. FORDULÓ 

19.00: Vilafranquense–Benfica B
Benfica B: Csoboth Kevin

SZLOVÁKIA, FORTUNA LIGA
5. FORDULÓ
18.00:
FC DAC 1904 (Dunaszerdahely)–Michalovce (Nagymihály)
DAC: Kalmár Zsolt, Vida Kristopher, Vida Máté

A programban a külföldi első vagy másodosztályú bajnokságban szereplő, jelenlegi vagy korábbi felnőtt- vagy U-válogatott, illetve válogatott-kerettagságig jutó légiósok mérkőzéseit gyűjtöttük össze.