Légiósok: Köteles három gólt kapott első meccsén, mégis örülhetett

2018.03.12. 21:22
Győztes meccsen mutatkozott be új csapatában Köteles László. A magyar kapus, aki egy hete szerződött a dán labdarúgó-bajnokságban szereplő FC Köbenhavnhoz, három gólt is kapott otthon a sereghajtó Helsingörtől, de csapata négyszer volt eredményes, így győzött.

A Köbenhavn 1–0-ra és 3–1-re is vezetett, de a Helsingör mind a kétszer behozta hátrányát. Végül 3–3 után a 92. percben született meg a győztes hazai találat Federico Santander révén.

A 25. forduló után a Köbenhavn a 4. helyen áll, hátránya kilenc pont a 3. helyezett Nordsjaelland mögött, de előnye hat pont a közvetlenül mögötte álló Aalborg előtt.

Az ír labdarúgó-bajnokság 5. fordulójában a Dundalk 0–0-s döntetlent játszott idegenben a St. Patricks együttesével. Adorján Krisztián a 71. percben állt be a vendégeknél.