Légiósok: Kleinheislerék folytatták a sikerszériát

2018.06.30. 18:05
Ha nem is könnyen, de folytatta pontgyűjtő hadjáratát Kleinheisler László csapata a kazah labdarúgó-bajnokságban: az éllovas Asztana szombaton hazai pályán, fordulatos mérkőzésen 5–3-ra verte a negyedik helyezett Ordabaszit.

Kleinheisler László kezdett, a 86. percben, 3–3-as állásnál lecserélték (0–1 után volt már 3–1 is a hazaiaknak). A csereként pályára lépő Alekszej Setkin a 91. percben szerezte az újabb vezető gólt, majd Djordje Deszpotovics a 95.-ben az ötödik találatot. Kleinheisler László kezdett, a 86. percben, 3–3-as állásnál lecserélték (0–1 után volt már 3–1 is a hazaiaknak). A csereként pályára lépő Alekszej Setkin a 91. percben szerezte az újabb vezető gólt, majd Djordje Deszpotovics a 95.-ben az ötödik találatot.

A sorozatban ötödször nyerő Asztana 18 mérkőzésen gyűjtött 46 pontjával vezeti a tabellát, míg az Elek Ákost és néhány napja már Eppel Mártont is foglalkoztató Kajrat Almati 15 meccs után 35-tel a második helyen áll.

Elekék vasárnap a nyolcadik helyezett Kajszar vendégei lesznek.