Légiósok: Kleinheisler Asztanája egy éve nem kapott ekkora verést

2018.05.23. 16:01
A Kleinheisler Lászlót végig a soraiban tudó FK Asztana idegenben 3–0-ra kikapott az Akzsajiktól a kazah élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 22. fordulójából előrehozott mérkőzésen.

A kazah bajnoki címvédő Asztana legutóbb csaknem egy évvel ezelőtt, 2017. május 31-én szenvedett hasonlóan sima vereséget a bajnokságban, amikor a Kajrat Almati vendégeként maradt alul (3–0).

Az Asztana két meccsel többet játszva öt pont előnnyel vezeti a tabellát az Elek Ákost foglalkoztató Kajrat előtt.

A Kazah Kupában negyeddöntőket játszottak, az Elek Ákost nélkülöző Kajrat Almati az Ordabaszi otthonában szerepelt, s a rendes játékidő 1–1-es eredménye után a gól nélküli hosszabbítást követően tizenegyesekkel került az elődöntőbe.