Légiósok: Balogh Norbert csapata zsinórban hetedszer bajnok

2019.05.04. 20:16
Ausztriában a súlyos térdsérülése után az edzéseket már elkezdő Szántó Tamás nem került be a Rapid Wien keretébe. A bécsiek amúgy rendkívül fordulatos meccset játszottak, a 37. és a 42. perc között szerzett gólokkal 3–0-ra elhúztak, de az Admira az 53. és 61. perc között jegyzett találatokkal egyenlített (3–3). A végszó a Rapidé volt, így a vendégek 4–3-ra nyertek.

Ukrajnában nehéz helyzetben van Kádár Tamás együttese, mivel az Olekszandrija ellen otthon csak 1–1-es döntetlent tudott elérni (a magyar védő végigjátszotta a meccset), ezzel kilenc pont a hátrány a Sahtar Doneckkel szemben.

Cipruson Balogh Norbert csapata, az APOEL otthon 3–0-ra legyőzte az Apollont, így két fordulóval a vége előtt matematikailag is biztossá vált az együttes újabb bajnoki címe. A magyar légiós nem állt be a meccsen, amelyen a házigazda a 35. percben, 1–0-s állásnál emberelőnybe került, és még a szünet előtt beállította a végeredményt. Az APOEL sorozatban hetedszer, összességében 28. alkalommal lett bajnok.