Légiósok: gólt szerzett a magyar csatár, csapata remekül rajtolt

2019.08.09. 21:26
Varga Barnabás az első gólját szerezte ebben a bajnoki idényben (Fotó: sv-licht-loidl-lafnitz.at)
Varga Barnabás góllal járult hozzá ahhoz, hogy csapata, a Lafnitz – az első félidő hajrájától emberelőnyben játszva – 2–0-ra legyőzze vendégét, a Lieferinget az osztrák másodosztályú labdarúgó-bajnokság péntek esti mérkőzésén.

Varga Barnabás már az 5. percben megszerezte a vezetést a hazai csapatnak – a támadónak ez volt az első gólja a 2019–2020-as kiírásban –, majd nem sokkal a lefújás előtt, sok vendéghelyzet megúszása után, David Otter kipattanóból lőtte be a másodikat. Vargát a gól előtti pillanatokban, a 88. percben lecserélték.

Három forduló után a hétpontos Lafnitz tagja az 1-4. helyet elfoglaló bolynak, a Lieferingnek – amelyben Bukta Csaba kispados volt, nem lépett pályára – egy pontja van.