Vizes VB

Légiósok: remek góllal kezdte a szezont honfitársunk – videó

Bese Barnabás számára kiválóan kezdődött a 2017–2018-as bajnokság.

Légiósok: Megyeri Balázs lett a Greuther Fürth csapatkapitánya

A magyar labdarúgó-válogatott kapusa, Megyeri Balázs lett a német másodosztályban szereplő Greuther Fürth csapatkapitánya.

DVTK: légiósnak állt a volt válogatott futballista fia

A Diósgyőrrel nemrég szerződést bontó középpályás Ausztriában folytatja pályafutását.

Légiósok: Torvund góllal mutatkozott be a Sunderlandnél

Az U17-es válogatott támadó a Sheffield Wednesday elleni mérkőzésen talált a kapuba.

Serie A: a siófoki strandról hívták a magyar kapust!

Hutvágner Gergely is tagja a Sampdoria Ponte di Legnóban edzőtáborozó keretének.

Légiósok: Ha úgy teljesítek, mint eddig, játszom – Gulácsi

„Az kezd, aki a legjobban teljesít. Én minden tőlem telhetőt megteszek azért, hogy én legyek az.”

Légiósok: Gyurcsó állította be az 5–0-s végeredményt – videó

A Pogon Szczecin magyarja csereként lépett pályára az edzőmeccsen, gólra váltotta ziccerét.

Dortmund: Bajner Bálint a héten köthet szerződést a klubbal

Ahogy előre jeleztük, a csatár visszatér korábbi csapatához a Borussia Dortmund II-höz.

Légiósok: Tajti nem hozott szerencsét a Málagának

Tajti Mátyás kezdőként lépett pályára, egy félidőnyi játéklehetőséget kapott.

MLS: sosem látott csere Kansasben – Sallói Dániel örülhet?

Az MLS történetében még nem volt a keddihez hasonló váltás, melynél ennyit adtak volna egy játékosért.

Felkészülés: Gulácsi egy félidőt védett a Konyaspor ellen – videó

Az Ausztriában edzőtáborozó RB Leipzig a török Konyaspor ellen játszott kedd délután felkészülési mérkőzést, amelyet Emil Forsberg 7. percben szerzett góljával 1–0-ra megnyert a német csapat. A lipcseiek magyar válogatott labdarúgója, Gulácsi Péter kezdőként kapott lehetőséget, a félidőben aztán Ralph Hassenhüttl edző Yvon Mvogót állította helyette a kapuba.

Kép: „elhagyta” a haját Guzmics Richárd a fejsérülése után

Nem tudta folytatni a játékot a magyar légiós – képen is láthatjuk, miért.

Légiósok: négy MLS-klubnál is szóba jött Németh Krisztián – sajtóhír

A válogatott támadó volt klubja, a Sporting Kansas City is jelölt.

Légiósok: fontos fejlemény Tajti Mátyás karrierjében

A fiatal magyar labdarúgó először játszott a felnőttcsapatban.

Légiósok: Stieber szerint valószínű, hogy klubot vált

A Kaiserslautern szélsője a helyszínen látta Hosszú Katinka aranyérmes úszását.

Légiósok: Gulácsi Pétert Premier League-csapattal hozták szóba

Rafa Benítez a Liverpool után a Newcastle-ben is együtt dolgozhat a magyar válogatott kapussal.

Légiósok: Guzmics feje vérzett, le kellett cserélni – videó

A magyar középhátvéd sereghajtó csapata 6–2-es vereséget szenvedett.

Légiósok: Nikolicsék rangadót buktak New Yorkban – videó

David Villa klasszis gólt lőtt, míg a Chicago erejéből csak egy egészen röhejes bombagólra futotta.

Eurofoci: győzelemmel kezdett a DAC kispadján Marco Rossi

A dunaszerdahelyi drukkerek László Csabáról sem feledkeztek meg az új idény első bajnokiján.

Légiósok: Gyurcsó győztes gólhoz asszisztált, Kádárék riválist vertek

Gyurcsó Ádám a Gliwice elleni meccs végén szögletből adott gólpasszt, amellyel győzni tudott a Pogon.

Légiósok: Feczesin és Huszti bánkódhat, Kleinheisler örülhet

A dél-Koreai bajnokság 23. fordulójában a Feczesin Róbertet foglalkoztató Csonnam Dragons a sereghajtó Kvangdzsu FC otthonába látogatott és nagy meglepetésre 2–1-es vereséget szenvedett. Az elmúlt két fordulóban négy gólt szerző magyar csatár csak a 82. percben, csereként lépett pályára.

Ausztria: Szoboszlai gólpasszt adott, csapata nyert

Győzelemmel kezdte az osztrák másodosztály küzdelmeit Szoboszlai Dominikkal a soraiban a Liefering.

Légiósok: Kádárék gyerekek álmát váltották valóra – videó

A magyar légiós és néhány csapattársa egészen pici gyermekek edzésére látogatott el.

Légiósok: Nikolics az MLS sorozatának legújabb részében – videó

A felvétel betekintést enged a magyar válogatott támadó mindennapjaiba az Egyesült Államokban.

Légiósok: Futács örökké hálás lesz a Hajduk vezetőinek

A magyar csatár akár hosszabbíthat is a klubbal, amely hitt és bízott benne.

Légiósok: Balogh szerint azonnal visszajut a Palermo az élvonalba

A magyar játékos azt szeretné, ha egy év múlva már az Inter elleni csatáról faggatnák az újságírók.

MLS: teljes Nikolicsék All Star-kerete a Real ellen

A magyar válogatott csatár két hét múlva a Real Madrid elleni gálamérkőzésen léphet pályára.

Dél-Korea: ezúttal kevés volt a Feczesin-gól

Hiába vezetett a Csonnam Dragons, a második félidőben esélye sem volt a Szuvon vendégeként.

Légiósok: Feczesint választották meg a forduló legjobbjának

A 31 éves magyar támadó három góllal járult hozzá a Csonnam Dragons 4–3-as sikeréhez.

Miért nem volt jelentéktelen Nagy Ádám gólja 7–0-nál?

Hetven mérkőzésen egy gólt sem szerzett klubjaiban és a válogatottban – új idők jöhetnek.

Kína: csak Lavezzi előzi meg Husztit ebben a kategóriában!

A magyar légiós ebben a szezonban négy góllal és négy gólpasszal segítette együttesét.

Légiósok: Dzsudzsák Balázs már Egyiptomban készül – fotó

Fontos napok előtt a magyar támadó és emírségekbeli csapata.

Varga Sándor: A döntetlen gond nélkül meglehetett volna Irapuatóban

A futballmenedzser sírt az 1966-os vb-kiesés miatt, az 1986-os 6–0 pedig teljesen sokkolta.

Légiósok: Kalmárék kiütötték a Fradit legyőző Midtjyllandot

Korcsmár Zsolt kezdő volt a Midtjyllandban, Kalmár csereként állt be a Bröndbyben.

Légiósok: Nagy Ádám is kivette részét a gólzáporból

A Bologna felkészülési mérkőzésen 17-0-ra kiütötte a San Marinó-i Virtus Acquavivát.

Légiósok: Huszti büntetőt hibázott, csapata így is nyert

A Csangcsun Jataj sorozatban harmadik győzelmét aratta a kínai bajnokságban.

Légiósok: Nagy csodás megoldása kellett az „egyetlen jó hírhez”

A magyar támadó pazar gólpasszt adott, de a Legia vereséggel kezdte a bajnoki szezont.

Dél-Korea: hét gól, tízperces őrület, Feczesin-tripla – videó

A Csonnam Dragons támadója május hetedike után talált be ismét a bajnokságban.

Légiósok: Gyurcsó gólja is kevés volt a nyitó körben

A magyar játékos végig a pályán volt a vereséget szenvedő Pogon Szczecinben a lengyel bajnokin.

Légiósok: az NB I-ből és a spanyol másodosztályból érdeklődnek Adorján iránt

Elképzelhető az is, hogy a Novara játékosa végül Cipruson köt ki.