Vasas: egymás elleni játék és négy gól az új stadion főpróbáján

2019.06.25. 21:17
Az NB II-es Vasas két csapata egymás ellen mérkőzött meg az új Fáy utcai aréna első, kétszer 30 perces, közel ezer néző előtt megrendezett labdarúgómeccsén.
Négygólos tesztmeccsel nyitotta meg kapuit az új Illovszky-stadion (Fotó: Tumbász Hédi) – A KÉPRE KATTINTVA GALÉRIA NYÍLIK

Még tíz perc sem telt el, amikor a pirosak vezetéshez jutottak: Kovács Milán távoli lövése talált utat Ivan Rados kapujába. Négy perccel később a kékek csapatkapitányuk, Balajti Ádám révén büntetőből egyenlítettek.

A 26. percben egy kijátszott akció után a pirosak csékája, Birtalan Botond helyezett a hálóba, majd a fordulás után, a 45. percben az új szerzemény, Daróczi Zoltán lőtt egy szép támadás végén a kékek kapujának bal felső sarkába – a gólvonalon ekkor már nem Ivan Rados, hanem Bősz Levente állt. 3–1