A pécsiek ezzel az öltözői fotóval nyugtázták ötödik győzelmüket (Fotó: PMFC Facebook)

 

Hegedűs Márk három góllal vezette győzelemre a mezőny egyetlen százszázalékos csapatát, a Közép-csoportot vezető PMFC-t a Rákosmente ellen, a héten igazolt Patvaros Zsolt kétszer talált be a Kecskemétben, míg a monori gólzáporból Nagy Bendegúz duplával vette ki a részét.

Luka Szili, Nikházi Márk és Rabatin Roland góljával nyert a III. Kerületi TVE Nagykanizsán, és mivel az Érd odahaza csak döntetlent játszott a Ménfőcsanakkal, az óbudaiak az élre álltak a Nyugati csoportban. Schiller Patrik és Végh Tibor egyaránt duplázott az ötgólos győzelmet arató Komáromban.

Keleten a Cegléd kétszer is vesztésre állt a DVSC II ellen, de Markó Ádám 90. percbeli góljával nyerni tudott, és ugyancsak a végjátékban, Lakatos Gergő góljával harcolta ki a győzelmet a Jászberény. A DEAC a korábbi Loki-közönségkedvec, Ibrahima Sidibe duplájával nyert idegenben.

LABDARÚGÓ NB III
5. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

ESMTK–Diósgyőri VTK II 3–0
Ceglédi VSE–Debreceni VSC II 4–3
Jászberény–Putnok FC 3–2
Tiszaújváros–Tállya 4–2
Balassagyarmati SE–Ózdi Kohász 2–2
Sényő–Debreceni EAC 1–2
Eger SE–Gyöngyösi AK 2–1
FC Hatvan–Füzesgyarmat 1–3

A KELETI CSOPORT ÁLLÁSA
  1. Tiszaújváros 5 4 1 13–  3 +10 13
  2. Debreceni EAC 5 4 1 13–  4   +9 13
  3. Jászberényi FC 5 4 1 15–  8   +7 13
      Ceglédi VSE 5 4 1 15–  8   +7 13
  5. ESMTK 5 3 2 10–  5   +5   9
  6. Füzesgyarmati SK 5 3 2   7–  5   +2   9
  7. Balassagyarmati SE 5 2 3   7–  3   +4   9
  8. FC Hatvan 5 2 3   9–10   –1   6
  9. Eger SE 5 2 3   7–12   –5   6
10. Sényő FC 5 4 1   5–  6   –1   4
11. Putnok FC 5 3 2   5–  7   –2   3
12. Tállya KSE 5 3 2   5–  8   –3   3
13. Ózdi Kohász SC 5 3 2   4–10   –6   3
14. Debreceni VSC II 5 2 3   9–14   –5   2
15. Gyöngyösi AK 5 2 3   7–15   –8   2
16. Diósgyőri VTK II 5 5   2–15 –13   0

 

KÖZÉP-CSOPORT
Dabas–Taksony 0–1
Dunaharaszti MTK–Dabas-Gyón FC 0–2
PMFC–Rákosmente 6–0
THSE-Szabadkikötő–Monor 0–5
Bp. Honvéd II–Kecskeméti TE 2–4
Kelen SC–Szekszárd 2–3
Iváncsa–Szentlőrinc 1–1
Dunaújváros–Kozármisleny 1–1

A KÖZÉP-CSOPORT ÁLLÁSA 
  1. Pécsi MFC 5 5 26–2 +24  15
  2. Monor 5 4 1 13–2 +11  13
  3. Szentlőrinc SE 5 3 2 9–4 +5  11
  4. Iváncsa KSE 5 3 1 1 9–4 +5  10
  5. Szekszárdi UFC 5 3 2 9–10 –1  9
  6. Taksony SE 5 3 2 6–9 –3  9
  7. Kozármisleny FC 5 2 1 2 7–4 +3  7
  8. Kecskeméti TE 5 2 1 2 9–8 +1  7
  9. THSE-Szabadkikötő 5 2 1 2 5–9 –4  7
10. Rákosmente KSK 5 1 3 1 8–13 –5  6
11. Dunaújváros 5 1 1 3 7–10 –3  4
12. FC Dabas 5 1 1 3 3–7 –4  4
13. Budapest Honvéd-MFA II 5 1 1 3 6–13 –7  4
14. Dabas-Gyón FC 5 1 1 3 4–11 –7  4
15. Dunaharaszti MTK 5 1 4 2–7 –5  1
16. Kelen SC 5 1 4 3–13 –10  1

 

NYUGATI CSOPORT
Érd–Ménfőcsanak 0–0
Veszprém–Petőfi Sportkör Lipót 1–1
Balatonlelle–Komárom VSE 0–5
BKV Előre–Puskás Akadémia II 2–1
Mosonmagyaróvár–Bicskei TC 1–1
FC Nagykanizsa–III. Ker. TVE 0–3
Sárvár FC–Mol Fehérvár FC II 1–0
Hévíz Sportkör–Pápai Perutz FC 0–2

A NYUGATI CSOPORT ÁLLÁSA
  1. III. kerületi TVE 5 4 1 10–4 +6  13
  2. Érdi VSE 5 3 2 12–1 +11  11
  3. Pápai FC 5 3 2 9–3 +6  11
  4. Komárom VSE 5 3 1 1 13–8 +5  10
  5. FC Nagykanizsa 5 3 2 9–9 0 9
  6. Mosonmagyaróvár MTE 5 2 1 2 9–5 +4  7
  7. Lipót SK 5 2 1 2 6–6 0 7
  8. Ménfőcsanak ESK 5 1 3 1 3–4 –1  6
  9. Sárvár FC 5 1 3 1 5–7 –2  6
10. Bicskei TC 5 1 2 2 8–9 –1  5
11. MOL Fehérvár FC II 5 1 2 2 3–4 –1  5
12. BKV Előre 5 1 2 2 4–7 –3  5
13. Puskás Akadémia FC II 5 1 1 3 7–9 –2  4
14. Veszprém 5 4 1 4–5 –1  4
15. Balatonlelle SE 5 1 4 4–13 –9  3
16. Hévíz SK 5 1 4 2–14 –12  1