NB III: a volt DVSC-középpályás Debrecenbe igazol

2018.03.08. 15:46
A labdarúgó NB III Keleti csoportjában szereplő DEAC-nál folytatja a pályafutását Luis Ramos, a DVSC-vel a Bajnokok Ligáját is megjáró hondurasi középpályás – adta hírül a harmadosztályú debreceni klub hivatalos közleményben.

Luis Ramos 2008-ban igazolt Magyarországra, a Nyíregyháza Spartacus játékosa lett. Egy évvel később a DVSC-hez szerződött, amellyel a Bajnokok Ligájában is szerepelt, valamint kétszeres bajnok és Magyar Kupa-győztes lett a cívisvárosiakkal. Később megfordult Kecskeméten is, legutóbb pedig az iraki élvonalban futballozott.

A hondurasi válogatott középpályás Máté Péter és Spitzmüller István után a Debreceni EAC harmadik rutinos új igazolása, a klub célja pedig a bennmaradás az NB III-ban. A DEAC 16 forduló után az utolsó előtti helyen szerénykedik a Keleti csoportban, igaz, csak három pontra van a „túlélést" jelentő helyen álló Balassagyarmattól.